Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, MaxS сказав:

В нього броня.

Мільйони українців чекають трансляції його найбільш популярного твору на рашатв.

 

Хто ще міг написати реквієм для Росії? 
Лише українець.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, laritus сказал:

Наприклад мінімум 70 тис. рублів або 1159 доларів коштує 1 кв.м. будинку, це як для мене яскравий показник :) на цьому форумі.

пару днів тому почув що в одному з будинків підмосков'я поруч з квартирою де живе людина, зараз 3 порожніх... не знаю що це означає, але якщо за цим слідкуєте, може чимось допоможе :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, serg179 сказал:

Ці питання також гаранти повинні були порішати🤦‍♂️?

чи ти не знаєш , скільки грантів витралили кацапи на вкорінення  окупаційних паттернів головах тубільців?

 

тут диво не у тому , що  у  головах тубільців вкорінено оккупаційні  патерни .

Диво - що  тубільці почали приходити до тями ( чим здивували , навіть шокували  не лише  окупантів та сторонніх спостерігачів , але й  себе саміх )

Порівняй з тими ж бидлотрусами - ми  далеко від них відповзли .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стосовно дискусії про  інтесивність  бойових дій 

 

 

Игаль Левин

 

Потери ВС РФ в танках по задокументированным и подтвержденным данным перевалили за 1000 единиц машин. Это беспрецедентный уровень: 1000 танков — это две полнокровные танковые армии.

Для сравнения: в Войне Судного дня Израиль потерял 400 танков; в Ирано-Иракской войне потери в танках исчислялись сотнями с каждой стороны; вторжение СССР в Афганистан это тоже не более 200 потерянных танков.

ВСУ сожгли за полгода полномасштабного вторжения две танковые армии — сейчас они приступают к сжиганию третьей. Признаюсь, честно, у многих западных военспецов волосы встают дыбом от масштаба этой бойни.

И я еще раз подчеркну, что 1000 единиц потерь — это только подтвержденные данные, реальные же цифры намного выше.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

стосовно дискусії про  інтесивність  бойових дій 

 

Для сравнения: в Войне Судного дня Израиль потерял 400 танков;

Некорректно...от слова совсем

Война Судного Дня длилась чуть больше 2-х недель. 17 дней, если быть точным...

Дальше втыкаем в калькулятор...

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Некорректно...от слова совсем

Война Судного Дня длилась чуть больше 2-х недель. 17 дней, если быть точным...

Дальше втыкаем в калькулятор...

 

Притом, что тогда не было таких средств поражения "коробок", как сегодня...

Так что для получения ТОЙ интенсивности, наш счет должен быть ближе к 10000

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Контрнаступ ЗСУ на півдні відбувається за планом, - The Wall Street Journal Джерело: https://censor.net/ua/n3364965

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Vikctor сказав:

 

Чому ти вважаєшь, що справа в грошах, а не в її житті, або в житті її дитини?...

Справа не в її дитині, а в житті майже 40 мільйонів, з яких приблизно чверть діти.

Змінено користувачем Музей
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, karbo сказал:

СперИчався вже було, тепер до колекції ще один шедевр))

Дякую, Марь Іванівна. Щоб я без вас робив...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Контрнаступ ЗСУ на півдні відбувається за планом, - The Wall Street Journal Джерело: https://censor.net/ua/n3364965

Укрзалізниця вже повідомила про евакуаційні потяги для крисян, а Наталя Гуменюк запропонувала угрупованню на правому березі скласти зброю і чекати ЗСУ.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

де батько тієї дитини?

і чому це питання замість Бездомного маю задавати я? :lol:

Варіанти - вбитий, знаходиться у полоні, знаходиться у фільтраційному таборі. Як це допоможе жінці? Мені чомусь здається, що само її розшукували, та після того як знайшли, то працювали дуже щільно. Й мотив власне життя, або життя дитини в будь-якому випадку значно попереду грошей.

 

3 часа назад, vadimv сказал:

Бо не дуже знаєтеся на психології.

Сказав лінгвіст по освіті лікарю по освіті.:)

7 часов назад, laritus сказал:

... Якось гуртом перезимуємо (це реально) :)

І з цим я не сперечався (Марь Іванівна задоволени?) Я лишень мав на увазі, що населення Європи дійсно не постраждає, хоча в домівках буде на пару градусів меньше ніж зазвичай, а ось виробництво залежне від газу може скоротитись... Бо німци (основни споживачі газу, як ви вірно написали) не тільки створили власними руками тотальну залежність від русні у газовой сфері, так ще й не встигають в короткі терміни (до прийдешнього опалювального сезону) збудувати термінали на балтиці для скрапленого газу... І я повністю згоден, що це питання стосується лишень найблищей зими - далі вже відповідна інфраструктура буде більш-меньш готова...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Музей сказал:

Укрзалізниця вже повідомила про евакуаційні потяги для крисян, а Наталя Гуменюк запропонувала угрупованню на правому березі скласти зброю і чекати ЗСУ.

На жаль, це лише пропаганда, не підкріплена діями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

На жаль, це лише пропаганда, не підкріплена діями.

пропаганда теж важлива

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

На жаль, це лише пропаганда, не підкріплена діями.

Наступу передує інформаційно-деморалізаційна атака.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Музей сказал:

Справа не в її дитині, а в житті майже 40 мільйонів, з яких приблизно чверть діти.

Я не зрозумів що ви маєте на увазі в даному випадку. Мова їде про жінку, яка ледь не загинула від бомб русні, а зараз раздає діточкам кулькі в кольорах аквафреша із посмішкою на обличчі. Безхатько вирішив, що справа в грошах, а я зробив припущення, що є більш мотівуючи та ефективні важелі.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Музей сказав:

Це неправда.

Спочатку я нагадаю, що ще з часів політичного розділу було 3 істоти- оця брехлива падлюка, Хенко(якось так) та ще один, ніка не пам'ятаю  але,  начебто з Норвегіі, в яких не виліковний діагноз " путінголовногомозку". Завжди робили те, що тут робить, зараз, оця карба- брехали і принижували українців, одночасно цілуя дупи бурятів.

Так, ты маєшь рацію. Те, що воно пише- брехня. Безумовно, поодинокі випадки є, як є і прошарок маргіналів, які звикли нічого не робити тут, то чого вони мають напружуватись про своє життя там, коли  їм дають можливість істи,  одягатись  і нічого не робити. На щастя, Польща вже припиняє таку допомогу.

Про Америку. Не з міфічної брехні. Вчора в гостях була людина, чия родина виїхала до Америки. До 14-го року родина мешкала в Криму, потім переїхала в Київ.  Це той випадок, коли в кримські будинок та квартиру заїхала русня і все, що їм віддали,  якісь старі речі дітей. Два місяця чекали в Польщі офіційного дозволу виїхати в Америку, там живуть у родичів, великий будинок в Каліфорнії,  з вікон видно озеро Тахо. Не оформлювали ніяких заяв на допомогу, але їм сам зателефонував соціальний працівник, оформили дітей до школи, дали 900дол допомоги на дитину, оформили всі посвідки на проживання і дали  дозвіл на роботу. 

Поки були в Польщі, багато спілкувались з поляками, знайомими і не знайомими. Дуже змінилось ставлення до нас. Відчувається бажання нам допомогти і це я кажу про пересічних поляків. Коли ми казали, що нічого оформлювати не будемо і при першій нагоді поїдемо додому, в них це викликало велике здивування.

Багато було випадкових зустрічей і з українцями, хто залишився без житла. Більшість з них казали, що починають все з початку, шукають роботу , житло. Відверті "серджіо", як на форумі, мені не зустрічались.

Тому питання. Навіщо давати площадку форума таким карбам, щоб воно тут розповсюджувало суцільну брехню?

До речі. Нема в культурі українців хабального тиканья людині, що я чую від брехливої істоти. Даже в родинах було заведено звертатись до тата і мами на "ви", не кажучи про сторонніх людей. І те , що воно розмовляє українською, не означає, що він не  орковський бурят.

 

 

  • Лайк 10
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Vikctor сказав:

Сказав лінгвіст по освіті лікарю по освіті.:)

Лікарю тим більше дивно не знати, що нарциси - це психи.

Якщо це знає навіть інженер-електромеханік з додатковими освітами лінгівіста та фінансиста.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Як це допоможе жінці?

після того як ми дізналися ким вона власне і була, то кацапи їй і допоможуть. те, що не вдалося з першої спроби... узький мір він такий...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ НАГОРОДИЛА ПЕНСІОНЕРА ЗА ЗБИТИЙ РОСІЙСЬКИЙ ВИНИЩУВАЧ.

У березні, коли російські окупанти безупинно бомбили Чернігів, Федорович побачив у небі ворожий Су-34. Він схопив свій карабін і побіг, стріляючи та заохочуючи українських бійців робити те саме: «Хлопці, треба збити його!»

www.ukrainianworldcongress.org/ua/prikordonna-sluzhba-ukraїni-nagorodila-pensionera-za-zbitij-rosijskij-vinishhuvach/

ukraines-border-guard-service-awards-a-retiree-for-downing-a-russian-fighter-jet.webp

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, allanek сказал:

 

Багато було випадкових зустрічей і з українцями, хто залишився без житла. Більшість з них казали, що починають все з початку, шукають роботу , житло. Відверті "серджіо", як на форумі, мені не зустрічались.

Тому питання. Навіщо давати площадку форума таким карбам, щоб воно тут розповсюджувало суцільну брехню?

До речі. Нема в культурі українців хабального тиканья людині, що я чую від брехливої істоти. Даже в родинах було заведено звертатись до тата і мами на "ви", не кажучи про сторонніх людей. І те , що воно розмовляє українською, не означає, що він не  орковський бурят.

 

 

Люди всі різні, тому все дуже індивідуально. По німецькому селу, в якому живе син, то, там деякі, дійсно біженці з Харкова, знайшли роботу, винаймають житло і не збираються вертатися в Україну, тому, що квартиру розбомбили, роботу втратили - все зрозуміло. Але є багато "біженців" з заходу України, які тупо скористалися статусом біженця, щоб отримувати виплати. Не здивуюся, якщо ще й квартири, будинки в Україні здають. У нас теж, доволі не бідні, сусіди, за винятком голови сімейства, були місяців чотири в Німеччині. Потім і він поїхав, а німці сказали, що в їхній землі ця програма закрита і йому не будуть платити. Так вони зразу і вернулися.

Може й неправда, але чув, що "хабальне тикання" - нормальна практика в США. У нас все по-різному. Я, особисто, звертався до батьків до їхньої смерті на "ви", мій молодший брат на "ти". Мої діти - до мене та жінки, теж на "ти". 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Може й неправда, але чув, що "хабальне тикання" - нормальна практика в США. 

 

 

Англієць звертається на ви навіть до своєї собаки (с)

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...