Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Alvalk сказал:

Якщо б це не Братчук запостив, мабуть не повірив би.

Може ІПСО, може ні, час покаже, але звучить непогано:

image.png.d0f137e74d7ef53cc87ee69ffed570f6.png

Так а я вчора постив, що про це казав генерал Марченко. Росіяни просили припинення вогню для переговорів. Наші коментатори, правда, застерігали від довіри рашистам. Може, їм просто потрібен час для передислокування і підвозу зброї.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Росіяни просили припинення вогню для переговорів.

Сподіваюсь, що цього вони не отримали. Але скоріш за все перемовини - це ІПСО, бо якщо б було правдою, навряд чи це  б пустили в маси. Такі справи робляться тихо

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Игорь UA сказав:

С гуманитарной , наверное в каждой области подобное. 

 

fb.watch/fx7STMLP0v/

FB_IMG_1663135202757.jpg

Ви вже отримали свій персональний меч від «скандинавів»?

Петьман - небезпечний негідник.

  • Лайк 7
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Так а я вчора постив, що про це казав генерал Марченко. Росіяни просили припинення вогню для переговорів. Наші коментатори, правда, застерігали від довіри рашистам. Може, їм просто потрібен час для передислокування і підвозу зброї.

переговори , я так розумію , сепаратні ? 

тобто - самовольно - окремо  від московської влади ?

Власов 1-2-3 ? 

Нагадую , що Власов , до потрапляння  у полон , був одним  найкращих - найуспішніших   сталінських генералів - рятівником-пожарником . 

ну що ж , наступний крок до феодальної подрібненості .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрій Бутусов 

 

За деньги можно нанять людей, которые пойдут убивать.

Но за деньги нельзя нанять людей, которые готовы умереть за свою страну.

Самая большая драма для Путина, что спустя семь месяцев, огромная Россия не в состоянии направить на фронт армию, превосходящую украинцев хотя бы по численности.

Велика Россия - а воевать некому, позади - не Москва.

Позади российского солдата - Сечин, Миллер и Путин, и они так и не смогли объяснить россиянам, зачем им надо умирать от ракеты HIMARS или снаряда CEASAR под Балаклеей.

Российская пропаганда жует жвачку про "русский национальный долг" теми же словами, как лет 40 назад говорили про советский "интернациональный долг" в Афганистане. Российские телеграм-каналы крутят заезженную пластинку бандеровских пыток над русскоязычными, и боятся ответить на главный вопрос: а почему солдаты и офицеры 1-й гвардейской танковой армии сбежали спустя 4 дня украинского наступления под Балаклеей, бросив сотни единиц боевой техники? Да, на войне приходится и отступать, но что же на уме у "второй армии мира", если она оставляет большую часть своего оружия врагу и улепетывает в тыл налегке?

Что дальше? Россия может объявить всеобщую мобилизацию, но при низкой мотивации это будет равнозначно поражению.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.09.2022 в 18:35, Юрий Киев сказав:

ви вирішили ,що пора ??? 

 Мені стало цікаво, чи змінилася ваша позиція з тих пір. 

12.09.2022 в 18:35, Юрий Киев сказав:

ми можем продовжити дискусію в тій темі.

хочете перенести її сюди - переносьте загалом ,а не окремими цитатами поза контекстом.

Ви ж знаєте, форумчани дуже нервово реагують на спроби щось притягнути звідти. 

12.09.2022 в 18:35, Юрий Киев сказав:

"Муравьев восстанавливал центральную власть ,усмирял бунтующую провинцию.

Это со стороны советской империи." 

так виглядає більш повна цитата.

Да, так от мені цікаво, ви ще й досі маєте бажання підтримувати і розповсюджувати точку зору "советской империи", як вочевидь це було у 2020 році? 

Чи мені це просто здалося під час спілкування з вами, яке виражалося у нищівній критиці точки зору, що Україну було окуповано, що ковпаки з малиновськими - це ніякі не герої, а посібники окупантів, що УРСР - це чорний період окупації, а ніякий не трамплін для розвитку і т.д. і т.п.

Там ще про чЛєніна були досить цікаві цитати, не ващі, але ви їх притягли в якості "аргументів" на підтримку точки зору "советской империи".

 

Власне, це все стосується не особисто вас (до вас особисто у мене жодних питань) - це скоріше про те, що поки в Україні не приберуть пам'ятники ковпакам і не перейменують вулиці ковпаків - війна буде тривати.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, serg179 сказал:

Саме страшне там-це 69 бдсм бригада.

ось ці ? 

 

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Скромный прораб сказал:

Как бы это кому-то не нравилось, но если бы не помощь России, в своё время, армяне не существовали, как нация или, в лучшем случае, их ждала участь курдов. Так что блядством там и не пахнет. Не все забывают свою историю

Только не надо сегодня в 2022 году нести сюда кацапские нарративы, про "спасения народов".

Вы еще приплетите сюда про австрийский генштаб, где была создана Украина....

Все эти сказки судя по всему были выдуманы, чтобы оправдать дальнейший захват земель под соусом якобы освободительной войны.

  • Лайк 11
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, vadimv сказал:

 Да, так от мені цікаво, ви ще й досі маєте бажання підтримувати і розповсюджувати точку зору "советской империи", як вочевидь це було у 2020 році? 

Чи мені це просто здалося під час спілкування з вами, яке виражалося у нищівній критиці точки зору, Україну було окуповано, що ковпаки з малиновськими - це ніякі не герої, а посібники окупантів, що УРСР - це чорний період окупації, а ніякий не трамплін для розвитку і т.д. і т.п.

Там ще про чЛєніна були досить цікаві цитати, не ващі, але ви їх притягли в якості "аргументів" на підтримку точки зору "советской империи".

вгамуйся:unknown:

там тесть - кдбшник :unknown:

і , знаючи  схильність  кдбшників до кланових  матрімоніальних  конструкцій   , не лише тесть :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, DimaF сказал:

Только не надо сегодня в 2022 году нести сюда кацапские нарративы, про "спасения народов".

Вы еще приплетите сюда про австрийский генштаб, где была создана Украина....

Все эти сказки судя по всему были выдуманы, чтобы оправдать дальнейший захват земель под соусом якобы освободительной войны.

я ж кажу -   вчителі історії срср  чоловічої статі - одно з джерел формування кадрового складу кдб срср .

 

за часів срср  на істфак  поступити було - ще той   виклик .

Та й тупо поступити туди  було не достатньо - бо то мажорський факультет був - кузня кадрів КПРС , ВЛКСМ , КДБ  - в комуняк та  кдбшників свої синочки , яких необхідно працевлаштувати на ситі  посади .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.09.2022 в 22:51, Скромный прораб сказал:

 блядством там и не пахнет.

Звісно ж , там тхне не блдством , а проституцією .

бо проституція - то коли за ніштяки , а блдство - з любові до процесу. 

вірмени -  шакал  Табакі , при кацапі Шерхані .

Проблеми в Шерхана  гарантували кінець Табакі ( при чому Табакі придушили навіть ще до знищення Шерхана )  . :unknown:

Кіплінг попереджав .:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Бездомный сказав:

ось ці ? 

 

накручуємо узьким монетизацию ?

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

накручуємо узьким монетизацию ?

так, але модер може це припинити
 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, irina1969 сказал:

накручуємо узьким монетизацию ?

 

тю - там артефакт - зразковий -  рафінований приклад творчості нацистів - гомосексуалістів . 

Цікаво було подивитися на нациста гомосексуаліста . 

З.І.

в  мене нема такого забобону - не дивитися щось , що мені цікаве , щоб не накручувати монетизацію - я ВСЕ через адблок дивлюсь - безкоштовно . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.09.2022 в 19:32, Музей сказав:

Ясно, що івани-лапотні покрали все. Але, що вони хотіли зробити зі стелею?

Як варіант - шукали гроші у зазорі між перекриттям і стелею.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

там тесть - кдбшник :pozor:, і , знаючи тягу кдбшників до кланових  об'єднань , не лише тесть :pozor:

Я так розумію, що оце все, зараз, було про Юрія? І, поки він, після поранення, готує свій підрозділ до бойових дій, ви, сидячі на дивані і кожного разу докладаючи про приліт чого-небудь до Дніпра, дозволяєте собі робити такі випади.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, iiigolkin сказал:

Приват24, коли? На що чекаємо?

Так він як державним став, почав трохи гальмувати. У всього державного завжди так. Бути першими - це не для них.

Добре хоч в банкоматах давно російську прибрав.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.09.2022 в 21:12, Бездомный сказав:

родова травма імперії - всі смути трапляються після ганебних нищівних поразок

а існує вона досі лише тому , що Захід кожного разу рятував її від краху - що у 1917 , що 1941 , що у 1991 ....

Він і зараз її рятує:

- гарантуючи ***лу збереження відносин

- не надаючи Україні танків та літаків

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, iiigolkin сказав:

так, але модер може це припинити
 

ніт, модер буде тикати носом постійно, бо вдома ти можешь дивиться все що завгодно, але на форум не тягати

чи ви пропонуєте Бездомного як прихільника кацапського конекта забанити ? Ми ж не звірі ))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, allanek сказал:

Я так розумію, що оце все, зараз, було про Юрія? І, поки він, після поранення, готує свій підрозділ до бойових дій, ви, сидячі на дивані і кожного разу докладаючи про приліт чого-небудь до Дніпра, дозволяєте собі робити такі випади.

все вище сказане відміняє тестя  кдбшника ? 

чи відміняє  моє особисте респектування Юрія ? 

те , що людина ( як і добряча  більшість суспільства )  пройшла тривалий шлях внутрішньої трансформації , відміняє точку відліку , з якої люди та суспільство стартували у 1990-тих ?  

Нема чого соромитися - у 1991 -му році , переважна більшість з нас , майже поголовно ( окрім ВадимаВ - який все розумів вже тоді )  були  зашкарублими совками - кдб не даремно свій хліб з ікрою їв .

Я теж був зашкарублим совком з мізками , промитими майже до стерильного стану .

Я не бачу тут приводу для того , щоб соромитися ,  ображатися , чи влаштовувати срач .

Всі тридцять + років совка доводиться вичавлювати з себе краплю за краплею .

Це болісно та важко .

І соромитися того , вважаю , не слід .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...