Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Ця новина у орків була вчора.

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Не о ДТП. О СМИ.

О тех самых СМИ, которые наделили себя моральным правом быть высшим судом. А по-сути, либо предвзяты, либо любят кэш.

Итак, два события. Точнее две аварии с президентским кортежем. Первая авария с кортежем президента Порошенко. Вторая с кортежем Зеленского.

В первом случае, как мы видим из заголовка - от президентского кортежа пострадал прохожий. Во второй пострадал сам президентский кортеж. Хотя нет. В заголовке нет никакого президентского кортежа. Просто автомобиль президента. Без кортежа.

То есть в первом случае, нас призывают пожалеть прохожего, подчеркивая его возраст, во втором - президента, автомобиль которого пострадал.

Обратите внимание, во втором случае - это был реальный кортеж президента, а вот первом - никакого кортежа президента не было. Его придумали журналисты. Почему? Потому что "кортеж Порошенко" - можно притянуть лично к Порошенко, как бы обозначив его вину за то что был сбит 88 летний мужчина. А на самом деле, в самой же новости написано, что никакого Порошенко и его кортежа не было. А кто же тогда был? Цитата: "Служебный автомобиль полиции, сопровождавший лицо, в отношении которого осуществляется государственная охрана". То есть полицейский автомобиль, который используется в кортеже (а может и нет) куда-то ехал и сбил человека. Причем, далее цитата: "Мужчина внезапно вышел на проезжую часть на запрещающий знак регулировщика". То есть новость про Порошенко - искусственно сформулирована так, чтобы вызвать неприязненное к нему отношение, при том, что к самому Порошенко эта новость вообще не имеет никакого отношения.

Еще раз. Я не о ДТП. Я о том, что даже самые известные СМИ, - это кривое зеркало, которое отражает только то что хочет отразить. А вот почему они не стремятся быть объективными, а выбирают или "язык ненависти" или  "язык любви" и что тому причиной, решать вам. Хотя может они сами сознаются? Они же требуют от других публичных персон и институций быть "прозрачными". Может покажут пример?

Верить СМИ? Не верить СМИ? Вам решать. Но лично я ненавижу когда мной манипулируют.

Знову за старе.

Я не поняв. Ти з Єрмаком розібрався вже? Скільки лайна лив на нього. Шпійон не шпійон, гуманітарку прикарманює. 

Зеля, Єрмак і зелена пліснява, громадянська війна. І так по кругу.

Не набридло? Чи все по методичці?

  • Лайк 12
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, John_ сказав:

Знову за старе.

Я не поняв. Ти з Єрмаком розібрався вже? Скільки лайна лив на нього. Шпійон не шпійон, гуманітарку прикарманює. 

Зеля, Єрмак і зелена пліснява, громадянська війна. І так по кругу.

Не набридло? Чи все по методичці?

 А яким боком тут Єрмак? Це він ДТП організував?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Це доволі невисокий курс

Учитывая по наличке, что в банках могут предложит где то 54-55 при сдаче долляра, а купить те же долляры в банке под вопросом, то по 70 в безнале несколько кусается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, John_ сказал:

 

Я не поняв.

Естественно, кто бы сомневался...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

фізики-математики кацапії розробляють зброю масового знищення , хімікі розробляють зброю масового знизення , економісти розробляють світову велику депресію , митці пропагують геноцид та світову війну:pozor:

Культ смерті

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Vinsol2009 сказал:

 А яким боком тут Єрмак? Це він ДТП організував?

Між тим, водій легкової автівки постраждав доволі суттєво - його відправили у лікарню на швидкій. І не зрозуміло, аварія виникла через вину водія? Чи просто кортеж Зеленського так порушив правила, що той водій автівки не встиг зреагувати? Бо якось дивно виходить - не помітити довжелезний кортеж Зеленського - дуже важко і при цьому влетіти прямо в те авто, де сидів Зеленський - це як? Якби водій був під наркотиками чи алкоголем - певен про це вже повідомили б усі канали - але ніт, пишуть "просто зіткнувся". 
І взагалі - задавати критичні питання - не на часі бо в нас війна. Ой, а у 2018 війна ж йшла вже чотири роки, хоча "какая разница", так? (С)

  • Лайк 10
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Між тим, водій легкової автівки постраждав доволі суттєво - його відправили у лікарню на швидкій. І не зрозуміло, аварія виникла через вину водія? Чи просто кортеж Зеленського так порушив правила, що той водій автівки не встиг зреагувати? Бо якось дивно виходить - не помітити довжелезний кортеж Зеленського - дуже важко і при цьому влетіти прямо в те авто, де сидів Зеленський - це як? Якби водій був під наркотиками чи алкоголем - певен про це вже повідомили б усі канали - але ніт, пишуть "просто зіткнувся". 
І взагалі - задавати критичні питання - не на часі бо в нас війна. Ой, а у 2018 війна ж йшла вже чотири роки, хоча "какая разница", так? (С)

О по методичці😂😂👍👍 

А то я вже хвилюватися почав. 

Краще розкажи як там карлик кацапський нікого в бункері не задавив?  Як в нього здоровя? В чемоданник ходе? Патрушевокадиркіни овечки не підсиділи ще його? Скільки він там лярдів за півроку собі приплюсував?  Чи в мінусах?

  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, John_ сказал:

Знову за старе.

Я не поняв. Ти з Єрмаком розібрався вже? Скільки лайна лив на нього. Шпійон не шпійон, гуманітарку прикарманює. 

Зеля, Єрмак і зелена пліснява, громадянська війна. І так по кругу.

Не набридло? Чи все по методичці?

чувак цілеспрямовано кацапське ІПСО відпрацьовує 

 

технічно ховаючись як в "домик" під патріотичну вишиванку

305830482_166542212629930_826309862488069639_n.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, Музей сказав:

До речі, в її виступі в Брюселі йшлося й про Китай, що атакує Євросоюз економічно.

А мене тут питали, як жеж так може бути, Европа ж - це ж цінний ринок збуту китайської продукції. )))

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Культ смерті

 

причому , саме він успішно ламав всі  проекти  по цівілізуванню кацапів  - й Київської Русі( призвело до розграбування Київа Андрієм Боголюбським та подальшої руйнації Київської Русі  )   , й Татарський ( так зване "іго" скінчилося казанською різаниною )  , і Польський ( так званий Лжедмітрій ) , й англо-голандсько німецький - Петро I + так звані Романови Голштейн-Готторпські , десь там всередині німецького розтворився  французький проект цівізування кацапів ( з Наполеоном воювали кацапи , очолювані саме французькомовною елітою , загальну стратегію для якої склав гасконець Бернадот ) , американо-єврейський - так званий ранній СРСР - амторг , рабфаки , індустріалізація  , е.т.с ,який остаточно скінчився корейською війною , карібською кризою та царбомбою ,   американсько-німецький - пост СРСРівська  Російська Федерація ( це лише ті спроби , які лежать на поверхні ) - всі проекти закінчувалися одним й тим самим - черговими волнами геноциду , часто - густо саміх цивілізаторів .  

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

По ДТП Зеленського. А в Києві є комендантська година?

я зрозумів. після оголошення повітряної тривоги кортеж зупинився, всі вийшли та пішли в укриття, а хтось провтикав та в'їхав в машину з кортежу.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

я зрозумів. після оголошення повітряної тривоги кортеж зупинився, всі вийшли та пішли в укриття, а хтось провтикав та в'їхав в машину з кортежу.

А посилання є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

я зрозумів. після оголошення повітряної тривоги кортеж зупинився, всі вийшли та пішли в укриття, а хтось провтикав та в'їхав в машину з кортежу.

17:45 отбой тревоги еще светло. и 13:03 до сейчас следующая. Ночью тревог не было.

Комендантська година е. Народ з спецперепустками теж.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, vadimv сказал:

А мене тут питали, як жеж так може бути, Европа ж - це ж цінний ринок збуту китайської продукції. )))

капиталисты сами продадут нам верёвку , на которой мы их повесим  (с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Алік сказал:

 

:pozor:

жінки з птср :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

А мене тут питали, як жеж так може бути, Европа ж - це ж цінний ринок збуту китайської продукції. )))

Не так просто потрапити на Європейський ринок. Є правила СОТ, які Євросоюз виконує. Є Законодавство ЄС щодо захисту прав споживачів, технічні регламенти щодо якості товарів та послуг. Європа не обмежує імпорт, тому що він Китайський. Імпорт з Китаю обмежений вимогами до екологічності, безпеки, енергоспоживання, умов виготовлення і навіть вартості години праці робітників. Якщо Китай виконає всі вимоги, товар Китаю перестане бути конкурентноспроможним за ціною.

 

ПС Час вчитися жити без китайського барахла.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

ПС Час вчитися жити без китайського барахла.

це фантастика :pozor:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, US7IGN сказал:

tiktoker vulgaris...

 

шикарна кінобасня  про стосунки з бабою з птср :lol:

images (19).jpg

e6160db8512941aa83a5baff922a.jpg

49669526-1713315.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

це фантастика :pozor:

це тренд. барахло тепер буде індійським чи мексиканським. з іншого боку, якщо споживач неякісний, то чому товари мають бути якісними?

1 минуту назад, Бездомный сказал:

про стосунки з бабою з птср 

а нафіга взагалі стосунки, в яких тебе щось не влаштовує?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...