Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, Черномор сказав:

Чем вам помешал героизм советских людей, которые сражались против немецкого фашизма? Вы же сейчас против современного раша фашизма. Кста, наскоко помнится, в украине не отменяли советские награды.

Чомусь не здивована відповіддю, вона дуже показова. Якщо ви, після Бучі і Ізюму не зрозуміли, що Севастополь не город-герой і нема чого тягнути сюди лайно, яке в головах руззьких, то пояснювати вам щось марно. Таки, я б змінила вислов про те, що хорошім руззьким хороші гроби на те, що всі руззьки, без винятку, максімум на що заслуговують, це мішок для трупів.

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Черномор сказав:

Чем вам помешал героизм советских людей, которые сражались против немецкого фашизма? Вы же сейчас против современного раша фашизма. Кста, наскоко помнится, в украине не отменяли советские награды.

Україна пишемо з великої літери чи вирушаємо за руським військовим кораблем

  • Лайк 14
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

Він зедку з аватарці нещодавно прибрав - вже прогресує...

Смотрю не даёт спокою логотип группы зи-зи-топ (одна из моих любимых) - за ту аватарку заблокували на росийском ресурсе, т.к. ихние конспирологи правильно учли смысл - две литеры перемагают одну, вдобавок они "сверху". Вот "бедолашные" техасцы, с двух сторон спокою им не дают. А насчёт прогресу, то как говаривают в жемчужине у моря - хто в умани вумный, в одесе еле дурак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Vikctor сказав:

Він зедку з аватарці нещодавно прибрав - вже прогресує...

 

 

Його дуже вічливо попросили це зробити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Vikctor сказав:

Він зедку з аватарці нещодавно прибрав - вже прогресує...

Не пам'ятаю, щоб бачила цю гидоту на його аватарці. Якщо так, то питання до модерації- наскільки це морально, коли таке знаходиться тут? Люди, ви що, не розумієте, що наша поблажливість привела до жахливих наслідків? Як можна дозволяти такому спокійно спілкуватись і озвучувати тут наративи кацапії? дивно, що після його пояснень, біля "городу-герою" не з'явилась ще і зірочка , якою відзначали комуняцьки нагороди городам.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Черномор сказав:

группы зи-зи-топ (одна из моих любимых) - за ту аватарку заблокували на росийском ресурсе, 

Сьогодні носить адідас а завтра родину продасть)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, irina1969 сказал:

пишемо з великої літери

Кто прошёл школу чтения "между строк" при союзе, тот поймёт - сейчас приходится писать эзоповым языком или гротеском ибо присутствует перлюстрация сообщений в нете и не токмо, в городе слушается эфир, имеются районы, где по мобиле вообще лучше ничего "лишнего" не говорить.

 

3 минуты назад, allanek сказал:

Не пам'ятаю, щоб  цю гидоту на його аватарці.

Зетки в помине не было - то поклеп, а вот название группы зи-зи-топ было (можете набрать в нете, если не занимаетесь музыкальным творчеством).

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, allanek сказал:

Не пам'ятаю, щоб бачила цю гидоту на його аватарці. 

У меня футболка такая...и шо мне с ней делать?

5963e0230ef318a2752f15a2c73c91b9.jpg

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Черномор сказав:

Чем вам помешал героизм советских людей, которые сражались против немецкого фашизма?

Это неизлечимо...:pozor:

38 хвилин тому, Черномор сказав:

Кста, наскоко помнится, в украине не отменяли советские награды.

А зря.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Черномор сказал:

Смотрю не даёт спокою логотип группы зи-зи-топ (одна из моих любимых) - за ту аватарку заблокували на росийском ресурсе, т.к. ихние конспирологи правильно учли смысл - две литеры перемагают одну, вдобавок они "сверху". Вот "бедолашные" техасцы, с двух сторон спокою им не дают. А насчёт прогресу, то как говаривают в жемчужине у моря - хто в умани вумный, в одесе еле дурак.

Я тут заглянула таки на севастопольский форум. 

Тоска, предчувствия, заботы

Теснят твою всечасно грудь.

Смотрю, моряки напрягли булки, за стоимость билетов запечалились. А мне непонятно - они что, сами билеты покупают, не компании разве перелеты оплачивают? Или опасаются, что при таком раскладе их заменят на более выгодных индусов и филипков?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Canton сказав:

А владельцам электромобилей как быть?

вже давно є рішення - було б бажання.autogeek.com.ua/bilshe-niiakykh-z-ta-v-v-ukraini-zminyly-literospoluky-na-nomernykh-znakakh-dlia-elektromobiliv/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Агидель сказал:

опасаются, что при таком раскладе их заменят на более выгодных индусов и филипков?

Пока севасморяки в "выиграше" из-за невыездных с украины - ино крюинги позаменяли экипажи, например, с одесской капитании на новоросийскую (севастопольцы к ней "приписаны").
 

 

7 минут назад, Агидель сказал:

они что, сами билеты покупают, не компании разве перелеты оплачивают?

Оплачивают то кампании, токо с каких мест "подлёта"? Если раньше моряк самостоятельно оплачивал проезд-перелёт с Острова (у нас никуда заграницу самолёты после 14-го не летали) до аэропорта на материке, откуда уже крюинг платил деньги за перелёт в порт доставки, то теперь ото окольными путями видать добираются, естественно затраты выше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У всьому світі вже більше ніж півроку відбувається стихійний ребрендінг всього де є Z та V. Кажуть навіть Омансіо Ортега размірковує чи не на часі змінити неймінг свого ведучого бренду Zara (хоча іспанською це скоріш звичне для наших вух жіноче ім'я Сара). Але впертий патріот ні за що не відмовіться від носіння старой футболкі...При цьому не забуває насипати лайна на голову довбню депутату, одягнувшему на офіційний заклад светр з V. Я не кажу що довбень депутат не заслуговує на свою порцію лайна, але й іншим напевно слід визначитись - або труси, або хрестик...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, outdoor24 сказал:

вже давно є рішення - було б бажання.autogeek.com.ua/bilshe-niiakykh-z-ta-v-v-ukraini-zminyly-literospoluky-na-nomernykh-znakakh-dlia-elektromobiliv/

Ага...И потерять кучу времени и денег "бегункам" при замене номера... Все вернулось взад - хрен что сделаешь без посредников в МРЭО

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Черномор сказав:

Зетки в помине не было - то поклеп, а вот название группы зи-зи-топ было (можете набрать в нете, если не занимаетесь музыкальным творчеством).

Це нічого не змінює. Я не бачила, або не акцентувала увагу  на вашу "конспіралогію". Важливо те, що в вашій голові і, на мою думку, воно не на користь вашій присутності тут.

4 хвилини тому, Canton сказав:

У меня футболка такая...и шо мне с ней делать?

Що хочете, то ваша футболка.

Відносно зетки я відповіла вище. Я не пам'ятаю, щоб акцентувала увагу на те, що додавалось до "города-героя". Але, якщо була солянка з савєцкай сімволіки та логотіпу Зи-зи-топа, то це більш, ніж сюрр, це вже "канатчікова дача".

Ще більш упевнююсь в тому, що то гарне рішення відгородитись від мордору зовні та випускати їх зсередини тільки в вигляді м'яса.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Я тут заглянула таки на севастопольский форум. 

Да там истерика просто))

Особенно затихарились ватные поцреоты, которые больше всех орали за т.н. СВО.

8 минут назад, Черномор сказал:

Пока севасморяки в "выиграше" из-за невыездных с украины

А что за вопли тогда в теме??

И липовому курсу валюту сдавать тоже в "выиграше"??

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

 змінити неймінг свого ведучого бренду Zara 

Буде Ара...

А чё, поржем!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Черномор сказал:

Пока севасморяки в "выиграше" из-за невыездных с украины - ино крюинги позаменяли экипажи, например, с одесской капитании на новоросийскую (севастопольцы к ней "приписаны").
 

 

Оплачивают то кампании, токо с каких мест "подлёта"? Если раньше моряк самостоятельно оплачивал проезд-перелёт с Острова (у нас никуда заграницу самолёты после 14-го не летали) до аэропорта на материке, откуда уже крюинг платил деньги за перелёт в порт доставки, то теперь ото окольными путями видать добираются, естественно затраты выше.

Ага, чудовесенько - хоть камни с неба.

Вот кстати про невыезд наших моряков - я считаю это неправильным решением было. На фронт особо никого не призвали, во всяком случае, я не слышала, а русне подарок сделали, убрали конкурентов.

Змінено користувачем Агидель
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Агидель сказал:

 

И вот как теперь удалить нечаянный клик?

Змінено користувачем Агидель
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DimaF сказал:

Да там истерика просто))

Особенно затихарились ватные поцреоты, которые больше всех орали за т.н. СВО.

 

В сенсі істерика? Пацреотичний угар чи навпаки небажання воювати особисто? Я чомусь був впевнений, що саме прошарок дописувачів цього форуму залюбки відправиться на свячену війну...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Ага...И потерять кучу времени и денег "бегункам" при замене номера... Все вернулось взад - хрен что сделаешь без посредников в МРЭО

Брехня, місяць назад міняв реєстраційний талон у зв'язку з встановленням ГБО, запис через інет, електронна черга, 1 год на все і з новеньким талоном поїхав додому. Сервісний центр в Києві, авто зареєстроване в Чернігівській обл.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

В сенсі істерика? Пацреотичний угар чи навпаки небажання воювати особисто? Я чомусь був впевнений, що саме прошарок дописувачів цього форуму залюбки відправиться на свячену війну...

Да какой там))

"За" топят только старые ТП, и пенсы, служившие в 70-х)

Они же льют слезы в теме про СССР)

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Canton сказав:

Все вернулось взад - хрен что сделаешь без посредников в МРЭО

я ж кажу, було б бажання. нещодавно була опція "таємний клієнт" при реєстрації відвідування ТСЦ он-лайн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О реставраторах-реконструкторах:

Цитата

24 февраля 1920 года Гитлер впервые огласил программу нацистской партии.

21 сентября 1925 года был отдан приказ формировать подразделения СС во всех городах и районах Германии. 

 

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...