Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Протягом вечора 22 вересня українці зібрали потрібні 10 млн грн на реабілітацію звільнених з російського полону бійців полку «Азов».

Про початок збору патронатна служба «Янголи Азову» оголосила опів на шосту вечора.
www.unian.ua/society/ukrajinci-za-odin-vechir-zibrali-10-milyoniv-griven-na-reabilitaciyu-vizvolenih-azovciv-11988456.html

1663818363-6366.webp

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Canton сказал:

Ты скот безрогий...просто подонок...

Луценко 4 месяца под Правдино был...

А ещё он в тюрма сидель как политический, да.

Тяжёлый больной, приходилось регулярно к доктор в Киев приезжать, но что поделать, от звонка до звонка, за правда сидел.

Или неправда, что отсидел, но то уже неважно, никто не узнает. Ж-)

Цитата

Береза тоже не х...груши околачивает

Причём с первых дней войны на передовой. (женского монастыря)

Сам видел, вам показаль, за что Максимка на мине обиделся за него и ...

Но то такэ, страна должна знать своих героев.

Эта правда. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

А ещё он в тюрма сидель как политический, да.

Тяжёлый больной, приходилось регулярно к доктор в Киев приезжать, но что поделать, от звонка до звонка, за правда сидел.

Или неправда, что отсидел, но то уже неважно, никто не узнает. Ж-)

Причём с первых дней войны на передовой. (женского монастыря)

Сам видел, вам показаль, за что Максимка на мине обиделся за него и ...

Но то такэ, страна должна знать своих героев.

Эта правда. 

Еще одно брехло...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарний тролінг, але на фразі  "в Україну" прокололась

image.png.0ca1cb388485c725f027ec6c3be613bd.png

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Гарний тролінг, але на фразі  "в Україну" прокололась

Ну вроде как уже даже Оленевод прокалывался.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також повідомляється, що ЗСУ за останній час отримали:

49 тисяч снарядів для Gepard;

nv.ua/ukr/world/geopolitics/nimecka-zbroya-v-ukrajini-nimechchina-peredala-zsu-chotiri-gepardi-ta-snaryadi-do-nih-ostanni-novini-50262262.html

image.webp

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗеМДРСТія:  

З нагоди 85-річчя Житомирської області нагородили «регіонала» Рижука і нардепа від ОПЗЖ Павленка

22 September 2022, 18:38

www.zhitomir.info/news_209874.html

Змінено користувачем hause
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Alvalk сказав:

Гарний тролінг, але на фразі  "в Україну" прокололась

image.png.0ca1cb388485c725f027ec6c3be613bd.png

В інформ війні зараз ,на відміну від 14р, ми перемагаємо з великою перевагою.Принаймні хоч на своїй території.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Все те що Ви написали - нах нікому в світі не потрібно окрім самих русских і їх пропаганді.

Тобто пихату італійську публіку на нєтрєбку в Ла Скала кийками заганяли?

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Миколаївщині ЗСУ отримали першу трофейну бронетехніку, яку продали російські військові.

«У нас з'явилася перша російська бронемашина «Тигр», яка була не віджата, а продана їхніми військовими. Правда, у нього на фільтрі кришка від каструлі, але ми це виправимо. Хочу сказати, що росіянам набагато легше не купляти «Ладу» на похоронні гроші, а продати нам свою військову техніку, а на отримані кошти вже придбати собі те авто», - зазначив Кім.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3577969-na-mikolaivsini-rosiani-vperse-prodali-zsu-trofejnu-bronetehniku-kim.html

630_360_1646382585-139.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

Тобто пихату італійську публіку на нєтрєбку в Ла Скала кийками заганяли?

Успішна пропаганда перемішана з грошовими плюшками типу біснес спільний, поставки бусів в росію чи щось таке.Запитайте середньостатистичного іноземця що він знає про "велику російську культуру" - у відповід масово почуєте : водка, балалайка і т.д.Окрім дуже не частих виключень.

Я вже не говорю про далеких іноземців, американців наприклад, рідко хто з них росію на карті покаже.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Хочу сказати, що росіянам набагато легше не купляти «Ладу» на похоронні гроші, а продати нам свою військову техніку, а на отримані кошти вже придбати собі те авто»

А я давно казав, що потрібно призначити пристойну ціну за голову главстєрха.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Успішна пропаганда перемішана з грошовими плюшками

Ото ж бо  й воно - успішна пропаганда.

Якщо її провести, то пихата публіка в ла скалах буде перемішана з трупним гноєм.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

А я давно казав, що потрібно призначити пристойну ціну за голову главстєрха.

Навряд чи хтось зможе запропонувати більше ніж мають ті хто відповідає за його безпеку.Особливо якщо вони розуміють що ліквідація главстєрха нічого не вирішить.Так само як і нашого, до речі.Це так не працює🙂.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Особливість Зе-фанів - вони ніколи не перевіряють інформацію, якщо вона їм подобається

 

А що не так? Це не Яніна написала? Її пейсбучік взломали? Я не в курсі всього порохоботського двіжу і не можу перевірити, бо ні є у пейсбучіку. Користуюсь акаунтом дружини лишень для переходу по посиланням в цієй темі. Телеграм та твітер завів після вторгнення, бо там всі події війни висвітлюються. Допис Карася був справжній - це вчора Іванов з Петровим на ісландії обговорювали, а вони з Євгеном спілкуються особисто й на постійной основі. Сказали, що допис Яніни був видалений. Я зрозумів, що вона й видалила після обміну, бо виглядало стрьомно... А яка версія зараз основна?:)

 

1 час назад, Alvalk сказал:

Хочете зробити голосувалку, чи вибачиться Карась? :lol:

Що цікаво, ось статистика під його звичайним постом:

image.png.05426579be1bd0c2e5801831d5180d93.png

А ось під постом про Яніну

image.png.9e32aff41eb97eb70e6f18210efbe026.png

Тобто набігла купа ботів ось за такими коментарями:
image.png.7d81ce7b2a54bc561dc0f840b1e4de19.png

Це й є рівень інтелекту і вихованості зе-фанів

 Тож зайдіть в коменти на цензорі. Там побачіте все теж саме, але в дзеркальном відображенні. І тут накидають жінці журна...лістке, яка для країни в цілому не значуща особистість. А ваши однодумці вже більш ніж півроку те саме лайно ліють на політичне керивництво країни. Іноді трапляється й на війскове, але к честі модерів - це вони здебільшого чистять.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vadimv сказав:

Ото ж бо  й воно - успішна пропаганда.

Якщо її провести, то пихата публіка в ла скалах буде перемішана з трупним гноєм.

Поки що так не сталось- значить на це є причини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, 7351 сказал:

На Миколаївщині ЗСУ отримали першу трофейну бронетехніку, яку продали російські військові.

«У нас з'явилася перша російська бронемашина «Тигр», яка була не віджата, а продана їхніми військовими. Правда, у нього на фільтрі кришка від каструлі, але ми це виправимо. Хочу сказати, що росіянам набагато легше не купляти «Ладу» на похоронні гроші, а продати нам свою військову техніку, а на отримані кошти вже придбати собі те авто», - зазначив Кім.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3577969-na-mikolaivsini-rosiani-vperse-prodali-zsu-trofejnu-bronetehniku-kim.html

630_360_1646382585-139.jpg

Є відео:

 

 

 

 

Русню привітають грузини:

 

1755941802_.thumb.png.1431bc507c0a52acc99714d68e3f5890.png

 

Та казахі:

 

178049370_.png.5e227cb67f685c40763d0fe1a77a41b5.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

 Тож зайдіть в коменти на цензорі. Там побачіте все теж саме, але в дзеркальном відображенні. І тут накидають жінці журна...лістке, яка для країни в цілому не значуща особистість.

то ви читали, що вона на цю тему написала чи ні. Думаю, що ні

 

3 минуты назад, Vikctor сказал:

А ваши однодумці вже більш ніж півроку те саме лайно ліють на політичне керивництво країни.

Однодумці - це гучно сказано. Я не підтримую, коли ллють лайно безпідставно,  лише тому, що це політичні опоненти. Однаково не підтримую незалежно від того, з якого боку на кого воно ллється. Якщо аргументовано - це вже нормально. Теж незалежно, звідки і на кого. Просто раніше воно лилось в один бік, а зараз помінялись місцями. Ось і вся різниця.

Вже казав раніше, що краще б вони об'єднались (це єдиний шанс не кидатись лайном) заради спільної справи, але... ну ви в курсі, хто був проти.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

О, це майже слово в слово що останні два дні разгоняють порохоботи. Ще додайте, що звільнення харківщіни та навпаки незвільнення херсонщіни теж є частиною угоди.:pozor: Вам схоже вже час припинити тусити в коментах на цензорі, хоча був впевнений що хвороби по мережі не передаються...

 

Мені особисто Порошенко в цьому списку нах не потрібен. Більш того - якби він віддав відбій своїм ланцюговим псам атакувати політичне керивництво на час війни (після перемогі скількі влізе - нічого не маю проти), а займався волонтерством, то я сприймав би його майже як скажемо Притулу. Чому майже? Тому що Притула не дратує кринжовим піаром свого волонтерства. Мені цікаво -невже криголам не розуміє, що такой поведінкой не збільшує кількість прихільників за рахунок непорохоботів? Зрозуміло що ядерний електорат нікуди не подінется. Вони як й прихільникі баби юлі назавжди зі своєю прелєстю...

Був ярим противником Зеленського, після 24.02.22 завалив ***ак і мовчу, охєрєв від поведінки деяких прихильників Порошенко, в перші місяці війни намагався достукатись до людей, зараз не час для свар, потім зрозумів що це марно. На мою думку таких як я серед 25% багато (хочеться в це вірити), але ми мовчимо і чекаємо закінчення війни.  

  • Лайк 14
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

то ви читали, що вона на цю тему написала чи ні. Думаю, що ні

 

 

Звісно не читав - я ж саме про це й написав у попередньому пості. Так що трапилось - акаунт взломали, Яніну зелеботи напоїли?:)

 

4 минуты назад, Alvalk сказал:

... ну ви в курсі, хто був проти.

Нажаль ніт. Тут схоже у прихільників різних гетьманів різні уяви...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, yukon сказал:

Був ярим противником Зеленського

ой які гучні заяви! і що ж ви йому зробили?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

ой які гучні заяви! і що ж ви йому зробили?

зробив все що від мене залежало, проголосував два раза за Порошенка і один раз за його партію)))

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yukon сказал:

Був ярим противником Зеленського, після 24.02.22 завалив ***ак і мовчу, охєрєв від поведінки деяких прихильників Порошенко, в перші місяці війни намагався достукатись до людей, зараз не час для свар, потім зрозумів що це марно. На мою думку таких як я серед 25% багато (хочеться в це вірити), але ми мовчимо і чекаємо закінчення війни.  

Найбільш адекватна поведінка, як на мій погляд. Навіть не сподівався, що такій прошарок існує у будь-якой кількості більше похибкі... Якби я не припинив членство у порохоботській секті на рік раніше вторгнення (у зв'язку з тодішніми подіямі навколо майбутнього героя останнього обміну, та поведінкою обох таборів під час тих подій), то сподіваюсь що вчінив би так само.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, yukon сказал:

Був ярим противником Зеленського, після 24.02.22 завалив ***ак і мовчу, охєрєв від поведінки деяких прихильників Порошенко, в перші місяці війни намагався достукатись до людей, зараз не час для свар, потім зрозумів що це марно. На мою думку таких як я серед 25% багато (хочеться в це вірити), але ми мовчимо і чекаємо закінчення війни. 

Я більше скажу, після призначення Залужного і коли не втік, я став набагато більш лояльним до Зеленського.  Але завжди знайдеться якийсь умовний ларітус, котрий накине лайна не вентилятор. Інколи не стримуюсь, тому що сенс завалити ***ак є тільки тоді, коли це робиться з обох боків

 

11 минут назад, Vikctor сказал:

Звісно не читав - я ж саме про це й написав у попередньому пості. 

зрозуміло, не читав, але засуджую. Якщо коротко - маніпуляція Карася. За подробицями йдіть в допис Яніни, якщо цікаво. Хоча я впевнений, що не цікаво, тому що ви побачили те, що хотіли і вас це влаштовує. А правда вас не цікавить. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...