Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Музей сказал:

Ні. То кацапи, що прикидаються українцями, намагаються перетворити нас на корисних ідіотів.

Ми не здамося. 
Чи потрібні нам добрі стосунки з ворогом? Ні. 
Так в чому проблема?

ЗСУ воюють на фронті, а ми в тилу.

Проблема в тому, що українці на цьому форумі воюють одне з одним. Вони живуть же в Україні, при чому тут кацапи? І кацапи (росіяни) бувають різними. Українською "росіянин" - це і національність і житель РФ. В мене, наприклад, язик не повернеться назвати форумчанина Іголкіна кацапом, хоча він росіянин і по національності і по паспорту(був чи є). Так є такі ж росіяни, які і Україну захищають ще з 2014-ого. А порохоботи із зеботами воюють -  хто там вороги, якщо і одні і другі змагаються в патріотизмі і обвинувачуваннями опонента в зраді? І часто дискусія іде просто в стилі - "сам дурак". Намагання принизити опонента, затаврувати - це просто відсутність культури спілкування. Чи це "бий свого - щоб чужі боялися"? Погано, що українці між собою не можуть порозумітися без образ і срачу. Навіть війна не об'єднала. У нас один ворог - РФ, не треба шукати ворогів серед своїх. це совкова традиція. 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

2800 танків, на ходу, готових до бою, в Україні, в 2018 році -- чомусь впевнений, що це брехня.

GFP как то пох твоя впевненисть...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Проблема в тому, що українці на цьому форумі воюють одне з одним. Вони живуть же в Україні, при чому тут кацапи? І кацапи (росіяни) бувають різними. Українською "росіянин" - це і національність і житель РФ. В мене, наприклад, язик не повернеться назвати форумчанина Іголкіна кацапом, хоча він росіянин і по національності і по паспорту(був чи є). Так є такі ж росіяни, які і Україну захищають ще з 2014-ого. А порохоботи із зеботами воюють -  хто там вороги, якщо і одні і другі змагаються в патріотизмі і обвинувачуваннями опонента в зраді? І часто дискусія іде просто в стилі - "сам дурак". Намагання принизити опонента, затаврувати - це просто відсутність культури спілкування. Чи це "бий свого - щоб чужі боялися"? Погано, що українці між собою не можуть порозумітися без образ і срачу. Навіть війна не об'єднала. У нас один ворог - РФ, не треба шукати ворогів серед своїх. це совкова традиція. 

Странно, что с 14-го года вы вдруг это заметили. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

А порохоботи із зеботами воюють -  хто там вороги, якщо і одні і другі змагаються в патріотизмі і обвинувачуваннями опонента в зраді?

Так звані "порохоботи" (бо це, як на мене, прикриття) працюють проти діючої військово-політичної влади України під час повномасштабної війни, тобто на стороні окупантів Украіни та вбивць народу України.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Музей сказав:

Це той підорас, що за 5 років свого президентства так жодного танка й не купив?

Чи я помиляюся?

Базарні баби ніколи не помиляються.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, AOZ1 сказал:

Политику надо избираться. Для того чтобы избираться надо пиарится.

Политик - мразь по определению, но есть исключения, в т.ч. и у вас и в США. Если это усвоить - остальное мировосприятие сильно упростится.

зы, обычно исключениями являются случайные в политике люди, например Рейган. 

Змінено користувачем wyatt
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:
39 минут назад, Canton сказал:

Фирштейн

А есть чем?

интеллектуалы на сцене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Агидель сказал:

Странно, что с 14-го года вы вдруг это заметили. 

Ну, от звідкіля ви знаєте, що і коли я помітив? Аби "поумнічать"? Я на форумі з 15-го року і то по будівельних справах. Пост не про те, що деякі росіяни захищають Україну з 2014-ого.

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Canton сказав:

Спецом для тебя, старая б....

В конце 2014 у нас оставалось 725 коробок. В конце 2018 было 2800

Фирштейн?

 

12 хвилин тому, Canton сказав:

GFP как то пох твоя впевненисть...

 Якщо в 2014 році GFP нарахував у нас 4112 танків і 400 різних літальних апаратів, то в 2015 році – вже 2809 і 222, відповідно. Настільки серйозний спад можна пояснити втратами від бойових дій на Донбасі, що почалися в 2014 році, а також як внаслідок російської окупації Криму.

Крім того, за даними GFP, українська армія має 2430 танків (тобто в 2021 році) (2026 – в минулому році)(тобто в 2020 році).

www.slovoidilo.ua/2021/01/23/kolonka/denys-popovych/bezpeka/virtualna-micz-chomu-ukrayina-roste-populyarnyx-vijskovyx-rejtynhax

Тобто -- таки брехня, навіть GFP не прикриває!

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Canton сказал:

В конце 2014 у нас оставалось 725 коробок. В конце 2018 было 2800

Фирштейн?

можно пруфы на платежки? Вопрос же был, сколько порох купил за свои бабки, будучи президентом.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, скільки коштів у проєкті нового держбюджету закладено на армію та оборону країни.

Він нагадав, що цього тижня парламент ухвалив за основу проєкт держбюджету на 2023 рік.

"45% всіх коштів направляємо на армію та безпеку країни.

Ще майже 30% видатків на пенсії, соціальні програми, освіту та медицину.

Скорочуємо видатки на державний апарат завдяки перегляду функцій держави. 

www.ukrinform.ua/rubric-economy/3589443-smigal-pro-proekt-derzbudzetu-45-kostiv-napravlaemo-na-armiu-ta-bezpeku-kraini.html

630_360_1663340629-713.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, 7351 сказал:

2800 танків, на ходу, готових до бою, в Україні, в 2018 році -- чомусь впевнений, що це брехня.

А от 250 000 тон підірваних боєприпасів -- це факт.

По танкам очевидно відкриті джерела нічого не скажуть, а закриті той хто знає не скаже. Сенсу в цій дискусії нуль. Але факт, що відновлення проводилось. Як і факт що танків в нас було замало для війни такого масштабу. 

По складам ви маніпулюєте заради маніпуляції. Їх підривати почали ще до війни, їх підривали навіть в країнах НАТО, їх підривають навіть зараз. Сама структура цих складів була застаріла і забезпечити нормальний захист було дуже складно. Але при цьому робота по переміщенню боєприпасів велась також. Простіше всього написати ідіотизм в стилі Порох взірвав склади, ага один з них на свій дн. 

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, loader сказав:

Простіше всього написати ідіотизм в стилі Порох взірвав склади

Це Ви написали!

Почитайте, будь ласка, з початку теми, що, в такий саме формі, пишуть "так звані порохоботи" про діючого Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил України -- чи читається тільки в "одну сторону та про одного"?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, outdoor24 сказал:

кацапчику, тобі можна тільки піти наxyй!

господи, я от вас, дерьма гэбэшного с русских форумов сбежал,  а толку то? Ты хоть понимаешь, что по русски пишешь, хоть и украинскими буквами? 

уже писал, но повторюсь - плюсы этой войны в том, что 99% мразей вскроются и настоящим украинцам не придется их годами ублажать "свободой выбора", когда-то это нужно приостановить в интересах государства

Змінено користувачем wyatt
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, wyatt сказав:

Ты хоть понимаешь

Я все розумію, а ти забувся де ти. Ти тут тимчасово, у гостях, а ведеш себе наче вдома. Ми без узьких розберемося з нашими президентами.

як казав ваш класик - твайо мєсто возлє параши! 
так шо позбав нас своїх коментарів.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Це Ви написали!

Почитайте, будь ласка, з початку теми, що, в такий саме формі, пишуть "так звані порохоботи" про діючого Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил України -- чи читається тільки в "одну сторону та про одного"?

Ні я такого не писав. Знов муніпуляція. 

Якщо хтось написав нісенітниці про діючого президента, це не дає вам право робити так само. Виглядає дуже дешево. Заради чого? Коли ви намагаєтесь узагальнити "порохоботи" це така сама робота на ворога як і роздування деяких косяків чинної влади по сотому кругу окремими персонажами. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, loader сказав:

Ні я такого не писав. Знов муніпуляція. 

Якщо хтось написав нісенітниці про діючого президента, це не дає вам право робити так само. Виглядає дуже дешево. Заради чого? Коли ви намагаєтесь узагальнити "порохоботи" це така сама робота на ворога як і роздування деяких косяків чинної влади по сотому кругу окремими персонажами. 

Це від Вас " муніпуляція" -- я писав не "порохоботи", а "так звані порохоботи"!

А це "дві великих різниці"

Вам роз'яснити різницю, чи второпаєте?

А про Вашу реакцію на тих, хто ллє лайно на діючого Верховного Головнокомандуючого ЗСУ під час війни Ви, як я зрозумів, згодні, чи буде Ваша реакція?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, outdoor24 сказал:
18 минут назад, wyatt сказал:

Ты хоть понимаешь

Я все розумію, а ти забувся де ти. Ти тут тимчасово, у гостях, а ведеш себе наче вдома.

это ты что-то путаешь, я у себя на компе, в данный момент.  Если есть желание и возможность - запрети мне писать на этом форуме, если нет - воспринимай адекватно. При любом удобном случае орать "русский корабль - иди на***" - не признак ума, последи за своим шефом, кэнтоном, он хотя бы пургу не несет, воздерживается. А в целом, я понимаю, почему вызываю ненависть отдельных персонажей, поэтому не обижаюсь

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, loader сказав:

Якщо хтось написав нісенітниці про діючого президента, це не дає вам право робити так само.

А це відверта брехня -- я не писав нісенітниць про діючого президента України.

Чи ви президента іншої країни мали на увазі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Privet сказал:

...То, може, Україна вже отримала певну кількість пускових установок та боєприпаси наприклад  ATACMS Block IA Unitary ...

 

Пускові установки ті сами щой для снарядів gmlrs. В один міст (найстаріший та напевно найменьш надійний) у Дніпрі прилітала блядіна з боєвою частиною мінімум удвічи більше за атакмс. Потягі поїхали по мосту годин через 10... Навіть махрові русняві профі (файтбомбер) неодноразово писали раніше, та те саме підтвердили вчора - для знищення якогось нашого мосту потрібно подавити ППО та бомбити міст фабами. Я не думаю, що Антонівський міст найкрутіший в країні, але незважаючи на чисельні атаки він ще й досі стоїть, та по ньому навіть можно якось проїхати. Кримській міст був в очевидь запроєктован з урахуванням сейсміки та слабой несучой здібності грунту під ним. Тому всі кріплення не жорстки а плавуючи тобто припускають можливість руху окремих частин відносно інших в якихось допусках. Це напевно добре працює в звичайних в край складних умовах, але виявилось що погано захіщено від вибуховой дії. Особисто я в захваті від спроможності нашой розвідки або ССО знайти вибухівку у достатньой кількості на території ворога під час війни (схоже для середньостатистичного руснявого прапора бабло завжди перемагає зло), та створити логістичний ланцюг продавець-перевізник-покупець, в якому геть усі контрагенти виключно громадяни педерації. Стежити та привести у дію детонатор у потрібному місці напевно не сама складна частина операції.

8 часов назад, Агидель сказал:

А чем Поворознюк полезен? Ранее наворованное отдает на армию?

 

А якщо замінити прізвище на іншого політика на ту же літеру, то дивним чином сенс не зміниться.:lol:

7 часов назад, 7351 сказал:

А можна докладніше про перевзування Зеленського після того, як він став політи

иком, тобто став президентом?

Звісно, як що є що сказати.

Як на мій погляд зміна від бажання подивитись в очі та побачити там прагнення до миру, до "я з цім уйобком не буду вести перемови, тому обирайте іншого, а там подевимось" дуууже велика відстань...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...