Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

У вас якесь неправильне уявлення про відмінників. Не знаю серед них зубрилок. Там все на здібностях. Зубрилки - максимум хорошисти. Та і знання - поняття відносне, все не втримаєте в голові, щось обов'язково забудеться.  Головне - вміння швидко добувати ці знання.

 

4 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Головне - вміння швидко добувати ці знання.

Оце -- якраз про хорошистів, в основному, як на мене.

Може то тільки мені доволі багато саме таких, як я описував, відминникив попадалось.

Зі справжіми відминниками, не зубрилами, я, якраз, дружив.

В мене треніровки були до занять в школі та після занять -- тому "хорошист", бо домашні завдання, майже завжди, робив на попередньому уроці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

А я пам"ятаю, як пропонували всім декларувати доходи. І як всі кричали, що так неможна, ні, хай тільки держслужбовці звітують, а всі інші продовжують красти. Ну влада таким бажанням народу була задоволена - ні так ні :)

А в пересічного яка можливість щось вкрасти? Тому ж вчителю, медику чи водію? Або щось вкрасти на приватному підприємстві? Це ж не бюджет дерибанити чи брати хабарі, згідно посаді. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Вячеслав63 сказав:

А в пересічного яка можливість щось вкрасти? Тому ж вчителю, медику чи водію? Або щось вкрасти на приватному підприємстві? Це ж не бюджет дерибанити чи брати хабарі, згідно посаді. 

Вчителі випускних класів -- окрема тема......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше не слід вважати неможливим членство України в НАТО, - глава Мюнхенської конференції Гойсген Джерело: https://censor.net/ua/n3376417

"Говорячи про можливе членство України в НАТО, Гойсген зазначив, що колишня канцлерка Ангела Меркель наклала вето на вступ України на саміті 2008 року.

Однак, за словами Гойсгена, який багато років був радником Меркель із зовнішньої політики, нині ситуація змінилася через порушення Путіним міжнародного права.

"Ми маємо подумати про те, які гарантії ми можемо дати Україні… Але я думаю, що ми більше не повинні виключати членство України в НАТО", - сказав він газетам медіагрупи Bayern."

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А в пересічного яка можливість щось вкрасти? Тому ж вчителю, медику чи водію? Або щось вкрасти на приватному підприємстві? Це ж не бюджет дерибанити чи брати хабарі, згідно посаді. 

Ха-ха. Вчителю, медіку, водію нема де прихопити чи хабаря вимутити? Ну-ну. А як крадуть робітники на приватних підприємствах Вам треба росказувати? Кожен на своєму місти живиться як може. Хтось реально краде у кого може. Звичайно, що потрапивши до влади та отримавши більше можливостей, не зупиняється, а використовує на повну. Ті, хто не крав раніше і далі не краде. Але, поки більшість краде, у владу чесні не прийдуть - нема де їм взятись в необхідній кількості - один у полі не воїн

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, OlaR сказав:

Ха-ха. Вчителю, медіку, водію нема де прихопити чи хабаря вимутити? Ну-ну. А як крадуть робітники на приватних підприємствах Вам треба росказувати? Кожен на своєму місти живиться як може. Хтось реально краде у кого може. Звичайно, що потрапивши до влади та отримавши більше можливостей, не зупиняється, а використовує на повну. Ті, хто не крав раніше і далі не краде. Але, поки більшість краде, у владу чесні не прийдуть - нема де їм взятись в необхідній кількості - один у полі не воїн

Мій приятель, що живе в Канаді більше 10 років, казав, що про те, щоб запропонувати хабаря поліціянту в Канаді, навіть, подумати страшно, не говорячі про те, щоб не виконати, одразу, вимоги поліціянта -- буде стріляти.

Може неправда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, 7351 сказав:

Мій приятель, що живе в Канаді більше 10 років, казав, що про те, щоб запропонувати хабаря поліціянту в Канаді, навіть, подумати страшно, не говорячі про те, щоб не виконати, одразу, вимоги поліціянта -- буде стріляти.

Може неправда.

Подумати страшно, стріляти не буде))) 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

1 ч.  · 

Сьогодні буде коротко (район Сватове та трохи Кремінна)...

Спойлер

В районі східніше Терни командування противника розгорнуло достатньо потужне тактичне угрупування - до 3-х БТГр (ймовірно зі складу 20-ї ЗВА та 41-ї ЗВА). Очевидно - з метою продовження атак у бік Торське - Зарічне, а також у бік Невське - Новосадове.

Після того, як передові підрозділи противника внаслідок дводобових боїв були вимушені повністю відійти від річки Жеребець, російське командування, судячи зі всього, достатньо серьйозно почало перейматися питанням збереження під своїм контролем рубежу Червонопопівка - Житлівка та дороги Сватове -Кремінна.

В районі Білогорівки противнику вдалося зайняти декілька зручних позицій (на висотах), з яких йому поки що вдається достатньо ефективно контролювати не тільки східни підступи до населенного пункту, а й певною мірою навіть шляхи постачання наших передових підрозділв в районі Білогорівки. Однак, добитися відходу українських військ з села противнику так й не вдається...

Так само, це стосується й селища Діброва (південно-західніше Кремінної), де українські війська наблизились до Кремінної на наймінімальшу відстань. Два достатньо суттєво "порепаних" батальону зі складу 208-го стрілецького полку 2-го АК та 119-го полку 1-го АК "мобілізаційного резерву" поки жодним чином не можуть відсунути передові підрозділи ЗСУ з цього загрозливого напрямку...

В районі Сватове, ситуація продовжує поступово, але невпинно погіршуватися для противника. Причому, що характерно... командування військ противника цілком розуміє, що найближчим часом воно навряд чи буде спроможне цьому завадити, але продовжує замість перегрупування та концентрації сил та засобів на загрозливих ділянках, розпорошувати їх у спробах дрібних контр-атаках...

Зокрема, на стику Луганської, Харьковської областей та території рф, північно-західніше Сватове, противник зосередив угрупування з 5-6 БТГр (можливо до 8-и БТГр) та до 2-х посилених рот зі складу 18-ї мсд 11-го АК та підрозділів 1-ї гв. ТА, посилених окремими силами та засобами 20-ї ЗВА.

Очевидно, що задум противника полягає у намаганні створити реальну загрозу потужного контр-наступу у фланг українському угрупуванню, яке зараз наближається до Сватове з боку Куп'янська... а також прагненні забезпечити надійний контроль района Нижньої Дуванки та загалом дороги Р-66 на ділянці Троїцке - Сватове.

Поява та розгортання цього угрупування були цілком прогнозовані. Адже, ще 2 тижня тому, противник почав посиленно відновлювати свої підрозділи зі складу 18-ї мсд та 1-ї гв. ТА, які він до цього відтягнув у район північно-східніше Сватове (між ним та Старобільском).

Російське командування не могло не розуміти того факту, що без утримання ділянки по Сіверському Донцю на північ від Куп'янська - Сватове також не утримати. Тому, було очевидно, що цей "стик" буде утримуватись противником за будь-яких обставин...

І на цей раз, судячи зі всього, командування противника у процесі оцінки обстановки, вирішило проявити креатив... Замість суто оборонних дій, тихцем стягнуло на північ війська і у зручний для себе момент, очевидно, розраховує вдарити у лівий бік українським військам, що будуть пробувати "брати Сватове" вздовж дороги Куп'янськ - Сватове...

Одного ці полководці не врахували... Одночасно, вести ефективну оборону визначеного операційного району й формувати тихцем ударну тактичну групу військ з декількох поповнених батальонів (УВ) - достатньо складно...

Воно й зрозуміло, почнеш перегруповувати війська у склад цього УВ - ослабне оборона, сконцентруешься на обороні - формування УВ затягнеться на невизначений термін... А суміщати обидва процеса - складно...

Бо, ДОДАТКОВИХ резервів надходить вкрай мало, а "матеріал для поповнення", що надходить на доукомплектування, штибу чмобіків, чи "соколов пригожина" з трьома ходками у цьому сенсі навряд чи особливо підходить для участі у складних видах бойових дій...

Довести ними штатну чисельність підрозділів, призачених для наступу цілком можливо, або кинути їх в самогубчі контр-атаки під Сватове замість кадрових... але, в такому разі навряд чи можливо сподіватися на "якісні результати"...

Окрім того, очевидно, що активні дії ЗСУ південно-західніше та західніше Сватове (з боку Борової) суттєво впливають на плани противника. Бо йому доводеться висмикувати значну частину зі складу тих сил й засобів, які призначаються для формування північної ударної тактичної групи, саме на "локалізацію" дій ЗСУ...

Це виливається у те саме "розпорошення" сил й засобів, про яке я написав вище...

Більше того, 2 дня тому... мені, наприклад, стало зрозуміло, що й в українських відповідних штабах, цілком чітко прорахували цей задум противника... Бо, українські війська здійснили у цьому районі декілька визначених дій "на упередження" (звісно, про їх сенс та зміст.... казати я не буду), наслідком чого стало звільнення ряду населенних пунктів і тепер, будь-які намагання противника зайти "на фланг й тил" українському угрупуванню, яке вже вийшло на ближні підступи до Сватове... скажимо так, буде дуже й дуже суттєво ускладнено...

 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НАБУ повідомило про 15 нових підозр у справі "Роттердам+" 

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) у середу, 26 жовтня, повідомили про підозру 15 особам, причетним до запровадження та дії так званої формули "Роттердам+", через яку споживачі електроенергії незаконно переплатили понад 20 мільярдів гривень у 2018-2019 роках. 

Слідство дійшло до висновку, що у так звану формулу "Роттердам+" заклали витрати, яких насправді не існувало, а саме – на транспортування вугілля національного виробника до теплових електростанцій з порту у Роттердамі.

В результаті, як вважають НАБУ і САП, кінцеві споживачі протягом 2016-2019 роках переплатили понад 39 млрд грн, що підтверджується висновком експерта. Джерело: https://biz.censor.net/n3376404

biz.censor.net/news/3376404/nabu_povidomylo_pro_15_novyh_pidozr_u_spravi_rotterdam

 

А ще ціна вугілля з шахт Ахмєтова і на хабі в Роттердамі сильно відрізнялася, але то вже таке.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Ніскільки. Нас з клавішніком, двох оформили на 1 ставку мінімальної зарплати -- 180 гривень на брата. Все інше, можна вважати, як зарплата в конверті або що люди дадуть. І щось я не чув, щоб в західних країнах платили податки з чайових. 

То послухайте. В мене дочка бармен в Канаді,зарплатня мінімальна,90 % її доходу це чайові,з яких вона справно сплачуе податки,причому як з офіційних чайових,тих що в чекі,так і з чайових налічкою .

  

 

  • Лайк 4
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Вячеслав63 сказав:

А в пересічного яка можливість щось вкрасти?

Вами терміново потрібен майстер клас від sergio.

  • Лайк 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, мастерок сказал:

 

В Канаді і мінімалка не така, як у нас (від 1500 долларів) А чайові так зовсім непогані. З таких чайових можна і проценти заплатити. В нас такого процентів ніколи не було, навіть при СРСР. А зараз таке поняття, як чайові, в ресторанах практично відсутнє, тому, що там їдять  і святкують багаті, а вони, в основному, жлоби. Гроші за музику беруть з клієнта або столика. 

З останнього постійного місця роботи в 2014-ому пішов, бо нова директорка запропонувала мені платити 25 процентів з банкетів, типу, мені ж на зарплату (50 гривень в день).  Ну, така самоокупність. Щоб зовсім ніяких витрат ресторану на музику не було, а музика була.  А, взагалі, був один ресторатор, якому сподобалося як ми грали і він хотів нас взяти на роботу. Перше питання від нього було - "а скільки ви будете мені платити". 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

В Канаді і мінімалка не така, як у нас (від 1500 долларів) А чайові так зовсім непогані. З таких чайових можна і проценти заплатити. В нас такого процентів ніколи не було, навіть при СРСР. А зараз таке поняття, як чайові, в ресторанах практично відсутнє, тому, що там їдять  і святкують багаті, а вони, в основному, жлоби. Гроші за музику беруть з клієнта або столика. 

Якщо чайові малі, то і податки з них малі. Але все одно платити не хочу? Навіть копійки?

Цитата

З останнього постійного місця роботи в 2014-ому пішов, бо нова директорка запропонувала мені платити 25 процентів з банкетів, типу, мені ж на зарплату (50 гривень в день).  Ну, така самоокупність. Щоб зовсім ніяких витрат ресторану на музику не було, а музика була.  А, взагалі, був один ресторатор, якому сподобалося як ми грали і він хотів нас взяти на роботу. Перше питання від нього було - "а скільки ви будете мені платити". 

Ось я впевнена, що такі забаганки не на пустому місці. Якщо інші музики працюють за такою схемою, то з Вас теж так хочуть, звичайно. Шось будівельникам та ІТ-спецам таке не пропонують

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коаліція раша - катай починає сипатися ? 

чи то вологі мрії ? 

 

Дорогие подписчики и гости канала!

Президент России Владимир Путин в понедельник и во вторник просил МИД организовать ему телефонный разговор с лидером Китая Си Цзиньпином, но китайская сторона ответила отказом. Путин уже не первый раз получает отказ в возможности провести телефонный разговор с Си Цзиньпином. В этот раз китайская сторона толсто намекнула, что важного предмета для разговора нет, а пустякам товарищ Си общаться с кем попало не намерен. По результатам съезда КПК в Пекине Си Цзиньпин остается лидером Китая и укрепляет позиции. В своей речи на съезде он упомянул «биполярный мир», исключив вариант рассмотрения России как равновесного США и Китаю центра влияния. Си Цзиньпин в феврале получил личные уверения от Путина в быстрой (было даже произнесено слово «молниеносно») реализации геополитических амбиций в украинском направлении. Китайский лидер поверил и дал понять, что в случае быстрой реализации военных  планов российского руководства Путин может рассчитывать не только  на понимание китайского руководства,  но и на поддержку. В глазах Си Цзиньпина и руководства Китая Путин совершил непоправимую ошибку, он проиграл войну, которую сам и затеял. Вера во «вторую армию мира» рухнула, утащив с собой уважение. Обещания, данные Путиным Си в Самарканде закончить войну «победой» и  недавний визит Патрушева в Китай, с обещанием закончить горячую фазу конфликта максимально быстро, не нашло не только поддержки, но и понимания китайского руководства. Личная неприязнь Путина к Си Цзиньпину которая проявилась после отказа Китая в военной помощи России уже после проваленного начала войны, в Китае хорошо известна. Путина в ответ просто презирают и дают ему это понять всеми доступными способами. Хуже всего для Путина то, что он теперь постоянно ожидает «нож в спину» от китайских товарищей, и, вероятно, именно этого и дождется. Си Цзиньпин дал кличку Путину «Щенок», а теперь к этой кличке ещё добавляют «без зубов».

GENERALL SVR

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А зараз таке поняття, як чайові, в ресторанах практично відсутнє, тому, що там їдять  і святкують багаті, а вони, в основному, жлоби. Гроші за музику беруть з клієнта або столика. 

Любителі класичної музики і джазових фестивалів вони такі :)

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«По документам была лошадь»: Лукашенко объяснил, как пограничники пропустили Ксению Собчак в Литву
image.thumb.png.307bcab897e77730f504b09240d602ae.png

  • Лайк 1
  • Хаха 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"На очереди шаман": российский клуб проиграл 0:5, после того, как батюшка снял проклятье.
В россии обратились к высшим силам, чтобы добиться результата

На днях стало известно, что российский футбольный клуб "Химки", который прославился своими "патриотическими акциями", приглашал священника из РПЦ, чтобы снять "проклятье".


telegraf.com.ua/sport-cat/2022-10-26/5720802-na-ocheredi-shaman-rossiyskiy-klub-proigral-05-posle-togo-kak-batyushka-snyal-proklyate

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

коаліція раша - катай починає сипатися ? 

чи то вологі мрії ? 

 

Дорогие подписчики и гости канала!

Президент России Владимир Путин в понедельник и во вторник просил МИД организовать ему телефонный разговор с лидером Китая Си Цзиньпином, но китайская сторона ответила отказом. Путин уже не первый раз получает отказ в возможности провести телефонный разговор с Си Цзиньпином. В этот раз китайская сторона толсто намекнула, что важного предмета для разговора нет, а пустякам товарищ Си общаться с кем попало не намерен. По результатам съезда КПК в Пекине Си Цзиньпин остается лидером Китая и укрепляет позиции. В своей речи на съезде он упомянул «биполярный мир», исключив вариант рассмотрения России как равновесного США и Китаю центра влияния. Си Цзиньпин в феврале получил личные уверения от Путина в быстрой (было даже произнесено слово «молниеносно») реализации геополитических амбиций в украинском направлении. Китайский лидер поверил и дал понять, что в случае быстрой реализации военных  планов российского руководства Путин может рассчитывать не только  на понимание китайского руководства,  но и на поддержку. В глазах Си Цзиньпина и руководства Китая Путин совершил непоправимую ошибку, он проиграл войну, которую сам и затеял. Вера во «вторую армию мира» рухнула, утащив с собой уважение. Обещания, данные Путиным Си в Самарканде закончить войну «победой» и  недавний визит Патрушева в Китай, с обещанием закончить горячую фазу конфликта максимально быстро, не нашло не только поддержки, но и понимания китайского руководства. Личная неприязнь Путина к Си Цзиньпину которая проявилась после отказа Китая в военной помощи России уже после проваленного начала войны, в Китае хорошо известна. Путина в ответ просто презирают и дают ему это понять всеми доступными способами. Хуже всего для Путина то, что он теперь постоянно ожидает «нож в спину» от китайских товарищей, и, вероятно, именно этого и дождется. Си Цзиньпин дал кличку Путину «Щенок», а теперь к этой кличке ещё добавляют «без зубов».

GENERALL SVR

image.png.3d362c66561e165177f4f1daca615548.png

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

коаліція раша - катай починає сипатися ? 

там все ще набагато краще:

Китай може відмовитися від Tайваня і натомість захопити східну росію на тлі слабкості Кремля, — пише аналітик з нацбезпеки США Крейг Хупер.

"Підстави для "перегляду" китайсько-російського кордону є глибокими. Китай міг би легко знайти привід для скасування поточних угод, вимагаючи, щоб Росія повернула Владивосток, а також близько 23 000 квадратних миль колишньої китайської території, якою росія володіла з 1860 року", - додав він.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

там все ще набагато краще:

Пока это фантазии всяких Онолитегов...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...