Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

А що, чмоня сєпарів банити не вміє, а тільки здатна затикати рота опонентам синьоносого петьмана?

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 6
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Ranch сказав:

А що, чмоня сєпарів банити не вміє, а тільки здатна затикати рота опонентам синьоносого петьмана?

Вона раніше дуже любила скрізь тулити фразу: не так страшні рускіє воші як українські гниди.Не думаю що щось змінилось за останні час.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, Canton сказав:

Я же говорил

нє сси в кампот, у ПАП же Рошен не забирають.

давай будемо 5 років судитися в Лондонському суді, в час коли йде війна. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, 7351 сказал:

Тільки не треба російської пропаганди!

На Донбасі, до 2014 року, жило 100 процентів українців.

Якщо ще не в курсі -- в Україні не розподіляють громадян по етнічному походженню.

Ніхто нічого не "вирішував" -- була і є звичайна окупація.

Питання дискусійне, бо це як "совєцький народ" або росіяни (буряти, удмурти, чеченці, якути...) То так і в Верховній Раді - у нас одні українці, як і олігархи чи влада. Нєвзоров - вже українець?

Не знаю, хто там не в курсі, але - 

dn.gov.ua/oblast/etnichnij-sklad-naselennya

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Костянычь сказав:

Свечами запаслись?

Да. Регулярно запалюю свічки у Володимирському соборі за загиблих мобіків з Лугандону.

ХЗ, раптом Бог змилується над нерозумними.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наші👍.Краще пізно ніж ніколи.Радує те що це тільки початок.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Костянычь сказав:

Свечами запаслись?

Не знаю хто ти воїн🤣🤣.На цей твій висер, один чоловік сказав так: електрику відновили за пару годин а 70000 русских і діряворусских- НІ🤣🤣🤣🤣🤣🤣.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Наші👍.Краще пізно ніж ніколи.Радує те що це тільки початок.

так это наша, украинская, разработка и сборка?

 

п.с. помнится Украина до войны какие то спутники на орбиту выводила. Т.е. носители какие то есть...А че нет ракеты способной долететь до москвы и бабахнуть? Или у нас на всех заводах такие же "патриоты" как в Мотор Сич?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Оконщик сказал:

так это наша, украинская, разработка и сборка?

 

п.с. помнится Украина до войны какие то спутники на орбиту выводила. Т.е. носители какие то есть...А че нет ракеты способной долететь до москвы и бабахнуть? Или у нас на всех заводах такие же "патриоты" как в Мотор Сич?

Машина с ракетой сломалась, фаркоп перегрелся и компрессия закончилась...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Оконщик сказал:

разработка и сборка?

Расейские производители дронов, например, довольно "хорошо" (видимо с завистью) отзывались об украинских эр восемнадцать, говоря о том, что у них пока результатов по иным параметрам тех беспилотников достигнуть не удалось.
 

 

10 минут назад, Оконщик сказал:

п.с. помнится

Анекдот.
Пишут жалобу рабочие Южмаша в цека кпсс, мол мы по номенклатуре выпускаем сеялки, иногда выносим за ворота денталюшки, а как ни пытаемся дома собрать сельхозинвентарь, все одно получается ракета эсэс двадцать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, serg179 сказал:

Костік, поки тебе не забанили, з Потрошитєлєм ( точка У)  підтримуєш зв'язок? Цікаво, пропетляв він чи як всі?

Не знаю, связь с ним никогда не держал, после 14-го года не припомню чтоб он здесь появлялся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, outdoor24 сказал:

Ви десь на власні бачили форумчанина Вомбата? 

А шо ,на аватарке не он?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вячеслав63 сказав:

Нєвзоров - вже українець?

Військовий злочинець у розшуку

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неймовірно!

В горах Непалу виявили тибетського монаха. Його вважають найстарішою людиною у світі. Віком 201 рік.

Він знаходиться в стані глибокого трансу або медитації під назвою "такатет".

Коли його вперше виявили в гірській печері то подумали, що він мумія.

Проте вчені дослідили, що він має життєво важливі ознаки і ЖИВИЙ!

Cepeд його речей знайшли папір на якому було написано: "Перестаньте вірити всій ***ні, яку ви читаєте y Facebook".

Змінено користувачем workover
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Я же говорил, что швондеры...а еще вредители...надеюсь всю эту шоблу все таки повесят по совокупности деяний...

Военный коммунизм на фондовом рынке

Государство Украина снова сделало подарок инвесторам. Внезапно, под прикрытием военного положения, государство Украина просто взяло и забрало все акции, которые есть в обращении, Мотор Сичи и Укрнафты. Просто вы думали, что у вас что-то есть. А потом раз, одним прекрасным утром, у вас этого нет. Просто потому что так вам и надо, буржую.

Военный коммунизм лучший способ создать инвестиционный климат в стране. Приходите инвесторы.

  Показать контент

Пока что не ясно, будут ли что-то компенсировать предыдущим собственникам.

Да, конечно поначалу приятно, что судя по всему у Коломойского забрали 42% акций Укрнафты. Долго долго не могли придумать, что с ним сделать, как с ним развестись, а тут вдруг взяли и забрали. Со всей своей пролетарской ненавистью.

Но вот беда. Что делать со святым правом частной собственности? Даже если эта частная собственность олигарха. И как всегда, простой путь и сложный путь. Сложный – через Суды, выиграв Суд в Лондоне, забрать у него акции Укрнафты как компенсацию за Приватбанк. Долго, муторно. Но законно. А есть простой путь – реквизировать. Забрать не потому, что у Коломойского, а просто потому что могу забрать или решили, что можем забрать, ведь война. И у Коломойского забрать и у Васи Пупкина. С риском проиграть потом суд. И остаться еще должным олигарху. И главное, чтобы как с облгазами Фирташа не вышло. Когда забрать то их у Фирташа забрали. А управляют все равно его люди. И если люди Коломойского останутся у руля Укрнафты, то ему даже не убудет. Он всегда сидел на потоках, а не создавал капитализацию.

И еще момент. Могут забрать не бесплатно. Могут заплатить. Пока не ясно, будут платить или не будут и сколько будут платить, если будут. И вот тут вопрос. Есть ли у государства лишние деньги чтобы выкупить у Коломойского Укрнафту? И по какой цене это будет делаться? И не будет ли Коломойский в таком случае очень благодарен государству Украина?

Фишка в том, что в отличие от национализации приватбанка такая форма национализации не позволяет разделить миноритарных акционеров и Коломойского. Т е либо Коломойский получит компенсацию как будто он обычный Вася Пупкин или любой частный инвестор получит кукиш.

Но дело даже не в Коломойском. Дело в том, что акционерами Укрнафты, да и Мотор Сичи, были не только олигархи и колаборанты. Там было множество маленьких украинских инвесторов. И даже были иностранные инвесторы. И вот им в один прекрасный день сказали «было ваше, стало наше». И добавили «а вообще мы тут собираемся развивать фондовый рынок, вы же в курсе? Скоро будем делать IPO. Приходите, пожалуйста. Инвестируйте в Украину. Мы еще и пенсионную систему хотим развивать, инвестиционную составляющую…».

Как вы думаете, что скажут инвесторы, у которых тупо забрали их собственность? Придут ли они снова инвестировать. Или решат, что Украина – это та же Венесуэла в профиль?

И еще вопрос – а зачем? История с Мотор Сичью – это отдельная история. Но и там была логика только забрать акции у Богуслаева, а не трогать простых украинцев, у которых есть в собственности акции. Но вот зачем забирать акции Укрнафты в тот момент, когда у государства и так там большинство. Больше 50%. И если уже решили, что это крайне важно контролировать Укрнафту в связи с энергетической безопасностью страны, то что мешает управлять компанией, особенно в условиях военного времени, когда можно просто завести свой менеджмент.

Самое важное – принцип. Частная собственность в успешных странах – это святое. Это краеугольный камень. Святое и все. А если вы идете по пути беспредела, то получается только бедная страна. Без инвестиционного климата. И без инвестиций. С. Фурса

Побацимо побацимо😂😂😂.

Дивись щоб тебе не повісили.

Не пиши хрінь. Якщо розуму замало

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, John_ сказал:

Побацимо побацимо😂😂😂.

Дивись щоб тебе не повісили.

Не пиши хрінь. Якщо розуму замало

Участковым напугай еще, телепузик...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Самое важное – принцип. Частная собственность в успешных странах – это святое. Это краеугольный камень. Святое и все. А если вы идете по пути беспредела, то получается только бедная страна. Без инвестиционного климата. И без инвестиций. С. Фурса

Насправді Фурса трохи недоговорює (як і джерело, що процитував John_ ). 

Ось тут нормально розписано news.obozrevatel.com/economics/economy/v-ukraine-natsionaliziruyut-motor-sich-ukrnaftu-avtokraz-smi.htm

Підприємства "забирають" тимчасово, на час війни, а після повернуть власникам (або заплатять їх вартість). Ну приблизно як з автомобілем, котрий під час ВП теж можуть забрати, а потім повернути (або компенсувати вартість).

Не знаю, що там можуть подумати інвестори, але мова зараз про виживання країни.  Не берусь судити, правильне це рішення чи  були варіанти, але якоїсь великої  зради не бачу

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Участковым напугай еще, телепузик...

Дєд з 33 виходами на швабру. Я навіть не знаю після війни таких будуть садити. Чи умовно дають. Хоча якщо за поребріком сидиш то там швидко до кобзона

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Насправді Фурса трохи недоговорює (як і джерело, що процитував John_ ). 

Ось тут нормально розписано news.obozrevatel.com/economics/economy/v-ukraine-natsionaliziruyut-motor-sich-ukrnaftu-avtokraz-smi.htm

Підприємства "забирають" тимчасово, на час війни, а після повернуть власникам (або заплатять їх вартість). Ну приблизно як з автомобілем, котрий під час ВП теж можуть забрати, а потім повернути (або компенсувати вартість).

Не знаю, що там можуть подумати інвестори, але мова зараз про виживання країни.  Не берусь судити, правильне це рішення чи  були варіанти, але якоїсь великої  зради не бачу

У кантона просто зайву хромосому пришили. Антиурядова зветься. Тільки не можу  зрозуміти це в Україні йому зробили чи на ресеї

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Насправді Фурса трохи недоговорює (як і джерело, що процитував John_ ). 

Ось тут нормально розписано news.obozrevatel.com/economics/economy/v-ukraine-natsionaliziruyut-motor-sich-ukrnaftu-avtokraz-smi.htm

Підприємства "забирають" тимчасово, на час війни, а після повернуть власникам (або заплатять їх вартість). Ну приблизно як з автомобілем, котрий під час ВП теж можуть забрати, а потім повернути (або компенсувати вартість).

Не знаю, що там можуть подумати інвестори, але мова зараз про виживання країни.  Не берусь судити, правильне це рішення чи  були варіанти, але якоїсь великої  зради не бачу

Фурса писал тогда, когда версия о временном изъятии еще не звучала...она появилась позже...

Не знаю, насколько это оправданно, главное, чтобы не получилось как всегда - национализация убытков и приватизация доходов

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, John_ сказал:

У кантона просто зайву хромосому пришили. Антиурядова зветься. Тільки не можу  зрозуміти це в Україні йому зробили чи на ресеї

Вибачте, але коли я прочитав те. що ви процитували, то в мене склалась картинка, що зараз, коли країна в дупі, ми це заберемо, потім туди грошенят вкладемо, а після війни Бєня і ко підуть в міжнародні суди и отримають їх в кращому стані, та ще й з додатковими компенсаціями.  (це я подумав до того, як прочитав Фурсу)

Якщо б я це написав, ви б мені теж антиурядову хромосому приписали. А це лише зоветься критичне мислення. З той інформації саме так і виходило.

А коли вже знайшов подробиці, тоді все стало на свої місця. 

Це я до того, що все почалось з того, що ви вкинули неправильно подану інформацію. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Alvalk сказав:

А це лише зоветься критичне мислення. З той інформації саме так і виходило.

а хіба критичне мислення не вимагає в першу чергу пошук першоджерел та офіційних документів? 

бо цитувати першу ж зраду від Фурси не розібравшись і критичне мислення - це трохи діаметрально протилежні речі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бачу, що починають   напрацьовувати схему, як відмазувати та поновлювати на посадах, роботі  і т.і всіляких потвор ...почали з малого

Закликала скласти зброю та прийняти ворога: у Білій Церкві поновили в університеті скандальну блогерку

www.rbc.ua/rus/styler/zaklikala-sklasti-zbroyu-ta-priynyati-voroga-1667838409.html

  • Лайк 2
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, irina1969 сказав:

Закликала скласти зброю та прийняти ворога:

і що не дивно - робила це на кацапському нарєчії.

де той Чорнодир, що тут стверджував - мова не має значення? 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...