Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Я не я і хата не моя

"Створив умови для страти": Пригожин звинуватив у вбивстві "вагнерівця" Нужина ЦРУ

uainfo.org/blognews/1668513310--stvoriv-umovi-dlya-strati-prigozhin-zvinuvativ-u-vbivstvi.html

Російський бізнесмен, власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин знову спробував виправдати своїх найманців у вбивстві колишнього в'язня, який здався в полон в Україні. Він видав, що страчений на камеру Євген Нужин міг бути "завербованим ЦРУ".

За версією Пригожина, вбили Нужина також спецслужби США. Заяву бізнесмена оприлюднила пресслужба компанії "Конкорд", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Так, Пригожин стверджує, що страчений ув'язнений нібито завчасно сів у в'язницю на 27 років, щоб потім проникнути до ПВК "Вагнер" та створити умови для своєї страти.

"Для мене цілком очевидно, що Євгена Нужина було викрадено і по-звірячому вбито співробітниками спецслужб США", – йдеться в заяві власника "Вагнера".

і?Вам не пох?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я не я і хата не моя

"Створив умови для страти": Пригожин звинуватив у вбивстві "вагнерівця" Нужина ЦРУ

uainfo.org/blognews/1668513310--stvoriv-umovi-dlya-strati-prigozhin-zvinuvativ-u-vbivstvi.html

Російський бізнесмен, власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин знову спробував виправдати своїх найманців у вбивстві колишнього в'язня, який здався в полон в Україні. Він видав, що страчений на камеру Євген Нужин міг бути "завербованим ЦРУ".

За версією Пригожина, вбили Нужина також спецслужби США. Заяву бізнесмена оприлюднила пресслужба компанії "Конкорд", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Так, Пригожин стверджує, що страчений ув'язнений нібито завчасно сів у в'язницю на 27 років, щоб потім проникнути до ПВК "Вагнер" та створити умови для своєї страти.

"Для мене цілком очевидно, що Євгена Нужина було викрадено і по-звірячому вбито співробітниками спецслужб США", – йдеться в заяві власника "Вагнера".

Ти диви - значить зробили таки ата-та. А я вже сподівався на остаточне встановлення північного іділу як головуючой політикі московії. Слід ще трошкі почекати...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

і?Вам не пох?

Це ще раз про їхню ницість. 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Це ще раз про їхню ницість.

А то без цього вони здавалися ще в адекваті🙂

там дна немає!

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

А то без цього вони здавалися ще в адекваті🙂

там дна немає!

Ще трохі про адекватів.

 

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

В Телеграмі? ))) Чи в Буковелі? )))

на даху в Кійові...

 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Головне щоб це не наше ппо.

Це як може бути? Рашина ракета летіла через терріторію Польщі? Ще як могло статись? Тільки, якщо вони промазали та ракета перелетіла через кордон. Тоді, якщо наше ППО іі збило, то вона натворила меньш лиха ніж могла ... Це ж не Молдова, що була на шляху ракети з Чорного моря на Львів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, OlaR сказав:

Це як може бути? Рашина ракета летіла через терріторію Польщі? Ще як могло статись? Тільки, якщо вони промазали та ракета перелетіла через кордон. Тоді, якщо наше ППО іі збило, то вона натворила меньш лиха ніж могла ... Це ж не Молдова, що була на шляху ракети з Чорного моря на Львів.

Поки не підтверджено, що мало місце. А якщо так - яка різниця. Тепер і НАТО висловлюватиме глибоке занепокоєння?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, porterlv сказал:

Поки не підтверджено, що мало місце. А якщо так - яка різниця. Тепер і НАТО висловлюватиме глибоке занепокоєння?

Теж вважаю це поки що фейком. Занепокоєнням тут не обійтись. Думка така - русні нестерпна сама думка їмовірного програша Україні у війні, а програти НАТО не западло...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, OlaR сказал:

Це як може бути? Рашина ракета летіла через терріторію Польщі? Ще як могло статись? Тільки, якщо вони промазали та ракета перелетіла через кордон. Тоді, якщо наше ППО іі збило, то вона натворила меньш лиха ніж могла ... Це ж не Молдова, що була на шляху ракети з Чорного моря на Львів.

Смотря с чего был запуск,корабль-каспий,самолёт-беларусь,калининград-недолёт и пр.

Змінено користувачем миг
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, porterlv сказал:

В польських новинах поки нічого про це.

Ні, впала ракета в Хрубешове. Біля Устилуга.

Змінено користувачем yoojin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Головне щоб це не наше ппо.

 

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yoojin сказал:

Ні, впала ракета в Хрубешове. Біля Устилуга.

Тільки що по "Єдиним новинам" озвучили інформацію про попадання ракет по Польщі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, porterlv сказал:

В польських новинах поки нічого про це.

УП ссылается на Polsat News. На головной странице ничего нет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, US7IGN сказав:

Тупо грати за правилами з тими хто їх не дотримується 

Як завжди не читаєте те, що коментуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Як завжди не читаєте те, що коментуєте.

я теж дотримуюсь лише тих правил, які сам встановлюю. і регулярно їх переглядаю :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

я теж дотримуюсь лише тих правил, які сам встановлюю. і регулярно їх переглядаю :lol:

 

1668406058180685998.webp

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знав що саме Бутусов брав інтерв'ю у страченого зека...

 

 

Може крадій єнота наш розвідник? Цей потік мемів не припиняється...

 

 

  • Лайк 6
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, AOZ1 сказал:

УП ссылается на Polsat News. На головной странице ничего нет...

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-15/eksplozja-w-miejscowosci-przewodow-przy-granicy-z-ukraina-na-miejscu-wojsko/?ref=slider

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна призупинила прокачування нафти "Дружбою" в напрямку Угорщини, — Транснафта (рф)

У відповідь на це, прем'єр Угорщини Орбан скликає засідання РНБО.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...