Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Vikctor сказал:

Я розумію, що немає пророка у відчизні своїй, але важко не помітити що західне суспільство вважає лідером нації саме Зе. А зрозумівши це стає питання що буде з допомогою у разі зміни лідера...

 

 

Ваша позиция ясна. Насчёт помощи. Помощь не пану президенту , а Украине. И она может уменьшаться или увеличиваться из-за внутриполитических процессов доноров. Хотя , гипотетически , (не для срача)  смерть Зеленского скорее увеличит помощь . Смерть президента всё-таки. Случай неординарный. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

А интересна, хто бл ,это выкладывает в сеть?

Cудя по ракурсу- сьемку ведут коренные киевляне из "5 хвилин до печерську"

Змінено користувачем unreal1975
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Vikctor сказав:

західне суспільство вважає лідером нації саме Зе.

Посада в нього така. Або смерека, Або лідер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, 90BCO сказал:

 

Спойлер

image.png.511451de2078eaeed24dd646f67831e3.png

 

Дивна реакція, як і завжди...

У Вас інші кнопки не працюють, як і у Ніряна ?

image.thumb.png.854fd084f9c77b3822e55dd5b67e1808.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, loader сказал:

Хм. Доречі якщо вдуматись то це значить тільки одне - навіть офіс президента не підготували, не зробили запасів і тп. Дивна заява. 

це означає лише що навіть ***іти не вміють так щоб в це можна було повірити...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, 90BCO сказал:

image.png.de6818a1b97a1597bafa4ac285a40af8.png

 

Я безумовно поважаю Яроша, но піддаватися істерії разом з жінками то якось дивно...

 

 

Атаки з боку білорусі зараз не буде, — ГУР МОУ Буданов.

"Все, що коїться у нас в медіа просторі, пов’язане з тематикою білорусі - це відлуння російської інформаційної спеціальної операції. Головна мета - це посіяти паніку серед суспільства і відтягнути наші сили і засоби від реальних бойових дій на передовій", - повідомив Буданов

Буданов зазначив, що наразі москалі перетягують у білорусь засоби, націлені на оборону, а не на наступ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, sly сказал:

Сосед тещи сейчас на передке.

И его уже "поздравили".

В квартире в Киеве у его мамы прямо сейчас маски-шоу - "оружие ищем".

Млять, нет слов... 

А що не так? Значить правильно шукають.

Декілька місяців тому затримали гниду яка працювала на орків. Знайомий розповідав що ця гнида працювала на його підприємстві. І нічим не відрізнялась від інших колег. А насправді ця гнида ще з 2014 була завербована кацапами. Він був не просто любитель руського міра, а гнида на зарплаті у кацапській розвідці.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Игорь UA сказал:

Помощь не пану президенту , а Украине

до речі я вже задовбався розповідати іноземцям в чому феномен цього чуда і чому воно та кодло вважають себе надзвичайними, а все вивозять прості люди та армія...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, John_ сказал:

А що не так? Значить правильно шукають.

згадайте ці слова коли прийдуть до вас. або за вами... 1937-й саме через це і був можливий - сусіда забрали? значить було за що...

  • Лайк 4
  • Дякую 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, John_ сказал:

А що не так? Значить правильно шукають.

Декілька місяців тому затримали гниду яка працювала на орків. Знайомий розповідав що ця гнида працювала на його підприємстві. І нічим не відрізнялась від інших колег. А насправді ця гнида ще з 2014 була завербована кацапами. Він був не просто любитель руського міра, а гнида на зарплаті у кацапській розвідці.

Їшлося за війскового з передка, а покидька матіоса на посаді давно немає...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, John_ сказал:

А що не так? Значить правильно шукають.

 

Нет, не правильно. Его и призвали лишь недавно - он ще в отпуске даже не был.

Потому свое говно держите при себе

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

згадайте ці слова коли прийдуть до вас. або за вами... 1937-й саме через це і був можливий - сусіда забрали? значить було за що...

Саме так. Много прадіда згноїли по закону "трьох колосків" - відсипав муки сім'ї вчительки. І за ним прийшли. Більше його не бачили. Мабуть, теж "правильно"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

Нет, не правильно. Его и призвали лишь недавно - он ще в отпуске даже не был.

Потому свое говно держите при себе

 

3 минуты назад, sly сказал:

Нет, не правильно. Его и призвали лишь недавно - он ще в отпуске даже не был.

Потому свое говно держите при себе

Ти його адвокат? Чи так висер зробив не знаючи ситуації?

Я бачу ти своє тримаєш при собі. На мозок давить

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

згадайте ці слова коли прийдуть до вас. або за вами... 1937-й саме через це і був можливий - сусіда забрали? значить було за що...

Покидьки з 1937 вже ніколи не прийдуть. Сесесер здох і ніколи не повернеться.

Україна не совєти.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, John_ сказал:

Покидьки з 1937 вже ніколи не прийдуть. Сесесер здох і ніколи не повернеться.

Україна не совєти.

ніколи не кажи ніколи. покидьки були, є і будуть. але деяке суспільство не гребує їх обирати на вищі посади...

  • Лайк 7
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Игорь UA сказав:

Ваша позиция ясна. Насчёт помощи. Помощь не пану президенту , а Украине. И она может уменьшаться или увеличиваться из-за внутриполитических процессов доноров. Хотя , гипотетически , (не для срача)  смерть Зеленского скорее увеличит помощь . Смерть президента всё-таки. Случай неординарный. 

Чисто гипотетчно, та звісно не для срача, хай краще буде колишній президент. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

ніколи не кажи ніколи. покидьки були, є і будуть. але деяке суспільство не гребує їх обирати на вищі посади...

Інша справа ваші улюблені донецькі - ось за них жилося як в казці. Я вірно зрозумів ход вашіх думок? Рай він поруч - від Києва не так й далеко. І там досі донецькі)))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, JFK сказал:

Чисто гипотетчно, та звісно не для срача, хай краще буде колишній президент. 

В сенсі хай краще він (попередник) зажмуриться?😁

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️Украинцам пока не будут выдавать повестки на блокпостах из-за большого количества добровольцев

Об этом сообщил (https://www.rbc.ua/ukr/news/mvs-poyasnili-chi-zaraz-e-neobhidnist-vruchati-1670339398.html) министр внутренних дел Денис Монастырский. "Сегодня у нас большое количество добровольцев, которые приходят в соответствующие пункты комплектования. Наши ВСУ имеют возможность уже отбирать лучших из желающих. Поэтому, в принципе, сейчас нет необходимости призывать кого-то на блокпостах".

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Інша справа ваші улюблені донецькі - ось за них жилося як в казці. Я вірно зрозумів ход вашіх думок? Рай він поруч - від Києва не так й далеко. І там досі донецькі)))

Мене важко з кимось зплутати, але декому це вдається 🤣у мене немає улюблених, тим паче донецьких 🤣

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, hause сказал:

️Украинцам пока не будут выдавать повестки на блокпостах из-за большого количества добровольцев

Об этом сообщил (https://www.rbc.ua/ukr/news/mvs-poyasnili-chi-zaraz-e-neobhidnist-vruchati-1670339398.html) министр внутренних дел Денис Монастырский. "Сегодня у нас большое количество добровольцев, которые приходят в соответствующие пункты комплектования. Наши ВСУ имеют возможность уже отбирать лучших из желающих. Поэтому, в принципе, сейчас нет необходимости призывать кого-то на блокпостах".

Пропонуєте повірити владі? 🤣

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Це безумовно надихає суспільство, але я наприклад категорично проти зайвого ризику для президента. Бо нагадаю - у разі чого країну очолить ... Стефанчук...

Думаю все ж таки це важливо. Не віртуально поздоровити, а безпосередньо зустрітися, вручити нагороди. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніколи не розумів сенсу нагород, відзнак та інших нічого не вартих речей. Хоча ні. Раніше якісь медальки з золота робили і їх можна було продати. А зараз?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, loader сказал:

Думаю все ж таки це важливо. Не віртуально поздоровити, а безпосередньо зустрітися, вручити нагороди. 

Я безумовно згоден, але мені не подобається зайвий ризик. Якщо б президент на подібні виїзди брав з собою скажемо Залужного, то я напевно створив би петицію проти цього...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...