Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, mastervovik сказал:

Наверное пво, потому шо я за футболом не слышу, только читаю вгрупах)

Если прилет хороший я и в наушниках услышу

Звук ні як від ракет - поверхневий якийсь, рокочущий. Але серія довга. Пишуть що ППО працює.

П.С.: родич у Кам'янському чув. Так що схоже ти футбол звик гучно дивитись.

Змінено користувачем Vikctor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

С.: родич у Кам'янському чув. Так що схоже ти футбол звик гучно дивитись.

Издеваешься))

У меня дети, смотрю на минималках, плохо разбираю шо там комментатор говорит))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому логичні та начебто прості речі зрозумілі нашим найблищим сосідям досі геть  незрозумілі скажемо французам?...

 

 

 

:lol::lol::lol:

 

Обурлива ескалація, яку підтримує США, коли київський режим знищує російські стратегічні бомбардувальники, які просто мирно спустошують українські міста та все

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mastervovik сказал:

Издеваешься))

У меня дети, смотрю на минималках, плохо разбираю шо там комментатор говорит))

Тю, я навушниками користуюсь щоб не прислухатися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

, я навушниками користуюсь щоб не прислухатися.

Вибачаюсь за офтоп:

В мене тэлік  ще плазма, нема блютузу,)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слідкую через фейсбук за Флешем. Красава. 

"Як же мені хочеться розповідати вам більше. Про те, що роблять команди інженерів, що роблять таланти при СCО, що цікавого «приходить» до ЗСУ. Давати важливі поради та інформацію щодо РЕР та РЕБ, але коли я пишу пости, то думаю над КОЖНИМ словом, розуміючи, що мене читають у РФ. І лише коли корисність переважує ризик, тоді я шось пишу. 

Хочу, щоб Ви знали, ми сильно відстали за технологіями РЕР та РЕБ, але сотні та сотні людей працюють у цій темі, навчаються, створюють та конструюють. 

Ну і спільно з офіцерами управління зв'язку ми вирішили спробувати доводити мою інформацію закритими каналами ЗСУ. Так, що кому потрIбно незабаром її отримують у повному обсязi."(с) 

  • Лайк 15
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, mastervovik сказал:

Вибачаюсь за офтоп:

В мене тэлік  ще плазма, нема блютузу,)

В мене провідні. Родич зробив подовжувач на 5м, щоб спокійно з дивану доставав...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

Слідкую через фейсбук за Флешем. Красава. 

Вважаю замість Кличка, подяку від Залужного мав отримати саме він.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, mastervovik сказал:

Наверное пво, потому шо я за футболом не слышу, только читаю вгрупах)

Если прилет хороший я и в наушниках услышу

Ночью три подряд - хорошо знакомые звуки. Я аж подлетела с кровати.  Дочь и внук спали где безопасно.

После обеда - я даже не услышала - только внук прибежал и сказал, что бахнуло тихо. Шума в квартире не было. Я на кухне крутилась. Потом уже сын сказал - что тоже не поняли, но было рядом и не громко. На шахидов не похоже. Что-то новое? У нас тревоги не было., объявили после попадания. Попали туда или нет - не известно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, mastervovik сказал:

 

Такое впечатление , шо особо перепуганные как увидят какой- то патруль или военных, знач повестки вручают)) А то шо война в стране, и военные и патрули это нормально, ни кто не понимает.

З.ы. Про то что людей хватает склонен верить, то что военкома жуть наганяют тоже может быть.

 

Ну роздають повістки у нас аж гай шумить, базари, торгові центри, макдональдси, блок пости і тп. Просто якщо читати ці чати то звісно там і хріні багато, але вцілому монастирський видно бреше) 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, loader сказал:

Ну роздають повістки у нас аж гай шумить, базари, торгові центри, макдональдси, блок пости і тп. Просто якщо читати ці чати то звісно там і хріні багато, але вцілому монастирський видно бреше) 

Ви особисто таке бачили? Як часто? Вам особисто намагались так повістку вручити? Бо я таке теж читала. Чоловік кожен день їздить на роботу громадянським транспортом, у вихідні ходить на базар та у супермаркет, що в ТЦ. Ні разу з початку війни він не бачив, що комусь вручали повістки у ціх містах ... Хоча в наших чатиках теж во всю про таке розповідають ...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, OlaR сказал:

Ви особисто таке бачили? Як часто? Вам особисто намагались так повістку вручити? Бо я таке теж читала. Чоловік кожен день їздить на роботу громадянським транспортом, у вихідні ходить на базар та у супермаркет, що в ТЦ. Ні разу з початку війни він не бачив, що комусь вручали повістки у ціх містах ... Хоча в наших чатиках теж во всю про таке розповідають ...

Кум отримав, ще один бачив кілька разів, розминувся по факту. Я особисто валяюсь після операції, то поки в місті не буваю. 

Загалом що вас дивує, війна продовжується. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Ви особисто таке бачили? Як часто? Вам особисто намагались так повістку вручити? Бо я таке теж читала. Чоловік кожен день їздить на роботу громадянським транспортом, у вихідні ходить на базар та у супермаркет, що в ТЦ. Ні разу з початку війни він не бачив, що комусь вручали повістки у ціх містах ... Хоча в наших чатиках теж во всю про таке розповідають ...

Ха. У меня сотруднику два раза возле АТБ вручали. А второму - в машине ехал, полиция остановила, военные повестку вручили. В одном кабинете работаем 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрю - никак не угомонится. ПВО уже два часа активно работает. Малый и звук шахида слышал. 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армія США отримала на озброєння нові системи тайфун які дають змогу запускати томагавки з наземних платформ 

 Те що потрібно Україні 

First Land-Based Tomahawk And SM-6 Launcher Delivered To Army
www.thedrive.com/the-war-zone/first-land-based-tomahawk-and-sm-6-launcher-delivered-to-army

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vikctor сказав:

Чому логичні та начебто прості речі зрозумілі нашим найблищим сосідям досі геть  незрозумілі скажемо французам?...

Тому що французи були імперією і досі мають колонії по всьому світу.

Литва імперією ніколи не була і колоній не має.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.12.2022 в 22:10, Юрий Киев сказав:

IMG_20221206_220812_168.jpg

Ще про дождь, навальнят і інших хароших рускіх:

image.thumb.png.4ea6524c547a030b9c19fc97b7034d7a.png

06.12.2022 в 11:25, AOZ1 сказав:

Латынина аналогично. похоже сработало наших бъют. Ждем гражданина Украины Невзорова, для комплекта.

Сказав, що "отлично относился ко всем этим ребятам, относится и будет относиться".

Ну, в путь. На///уй.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Бездомный сказав:

це слід їм локально - на їхній  території зробити  

Проблема в тому, що (як каже Арестович) захід не знає, що з ними робити і взагалі не має картини майбутнього без них.

А от вони мають чітку і ясну картину майбутнього для всієї планети.

І (як можуть) втілюють її у реальність (як мінімум останні 100 років).

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Ще про дождь, навальнят і інших хароших рускіх:

image.thumb.png.4ea6524c547a030b9c19fc97b7034d7a.png

Ну, військовий злочинець на цей раз видав досить адекватну реакцію:

youtu.be/8Bg1yG0r37w?t=56

Та й щодо РФ він казав, що в будь-якому стані вона буде продовжувати спроби окупації України.

Тобто єдина гарантія безпеки для нас - це фрагментація рф на 10-15 частин.

І позбавлення цих територій зброї і залишкових грошей.

Проблема в том, что даже расчлененная на части россия, в каждой из частей которой останутся всё те элементы современной кацапии, что перечислил Трегубов, будет представлять нам опасность. Реваншизм, "собирание земель русских" и понеслось всё по новому.

Получается аналогия с отсидевшим в тюрьме преступником, который из заключения выходит ещё более опасным, если с ним не проведут работы по перевоспитанию. 

Ну, или по любимой мечте Бездомного - глобальное превращение рашки в колониальную страну образца 19 века. Но это ещё более фантастично.

Плохо то, что все знают, что нужно сделать с кацапстаном, но как это сделать представляют смутно 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vikctor сказал:

Русні нові мапеди підвезли. Вже 5-6 вибухів... Може ППО.

бабах такий був , що я подумав , що то щось більш важке/потужне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Проблема в тому, що (як каже Арестович) захід не знає, що з ними робити і взагалі не має картини майбутнього без них.

Вашингтон помогает Киеву вернуть военным путем лишь территории, занятые Россией после 24 февраля. Об этом госсекретарь США Энтони Блинкен заявил на конференции The Wall Street Journal CEO Council Summit. Эта позиция перекликается с непубличными предложениями представителей США президенту Украины Владимиру Зеленскому отказаться от жесткой позиции по возвращению Крыма и быть «более реалистичным». О них со ссылкой на дипломатические источники 14 ноября сообщала WSJ в контексте визита советника американского президента по нацбезопасности Джейка Салливана в Киев (он состоялся 4 ноября).

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поки на Банковій їли мівіну, хтось шикував :lol:

27 лютого, 4 квартала від Банкової. Відкривати обережно, бо для частини форумчан це може бути шкідливо для нервової системи :

Спойлер

image.png.d9db7aaa833ca045ddcbb0a71f9d22bf.png

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...