Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

50 хвилин тому, Alvalk сказав:

Пральні машини вже не в тренді:

 

До речі — буряти, навіть мирні жінки, істерять в чат-рулетці, що їх, бурятів, зробили посміховиськом через ті унітази, які вони крали. Тепер вони не воїни, а унітазні злодії. Я їм кажу: краще б коней крали, були б як роми, то все ж не так соромно, але вийшло як вийшло, тепер це на все життя, с цим народжуватись будете і з цим будете помирати (звісно ж, крім тих, хто вже смерть хоробрих за унітаз прийняв).
Деякі росіяни теж потроху розуміють, якого позору отримали. Хай воно так і буде їм на все життя.

Ще одне (старий мем):
oldies, but goldies:
 

Цитата

Собственно, в чем прикол.
В упаковке — бычьи пенисы (из них делают).
И они — БЕЗ СОЛИ (еда для кошек несоленая, им это вредно).
Ну, дай Б-г, не последний доедают...



image.thumb.png.4f2ca62641f89fed318980ef87d27d87.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 7
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vikctor сказав:

або допомогати війсковим чим в змозі.

Так я і допомагаю, а якби лишивсь, то їв би гуманітарку, бо в Україні і здоровим роботи немає, підприємства стоять.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, iiigolkin сказал:

Панове, а чому знову такий срач за/проти нашого керівництва?
Русня знов десь відсмоктала, так? Я ще новини не дививсь, зараз гляну..
О, прошу пробачить грубі вирази — не відсмоктала, а молиться, цілує ікону...

 

IMG_20221206_132616_171.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гіркин вже з війни повернувся, навоювався, мабуть подумав що краще відоси робить, чим там мерзнути на передку..і як завжди ввімкнув свою улюблену платівку 

Screenshot_20221206-152016.png

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Корнил сказал:

гіркин вже з війни повернувся, навоювався, мабуть подумав що краще відоси робить

Там ціла історія була. Він поїхав на Донбасс, записався добровольцем, потім щось кудись їздив наче від штаба, це тривало декілька тижнів,  але потім виявилось, що "зверху" прийшла вказівка, і він був звільнений ще наступного дня після прийняття :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Все все понимали. Залужного не зелёная дрисня назначила...

Невже Криголам пролобіював?:pozor: Чи то масони якись призначили? А чому ці масони тоді ж не продавили завершення конкурсу на голову САП й країна ще рік без нього проіснувала?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Privet сказал:

 

Пришло время охуительных историй. То, что в киевских супермаркетах, в Мегамаркете и Сильпо, были почти все продукты, видимо не смущает балаболов из ОП. И ещё одно. В первые дни нас кормили горячими обедами волонтеры. Я это очень хорошо помню. Привозили два раза в день по полторы сотни горячего. А в ОП никто не привозил? Ну, тогда конечно осталось есть только мивину. Верю, прям на 100% верю. Но нет. (С)

Интересно, может еще и булыжник грызли?

318331396_5620919351338020_7419875674792674375_n.jpg

  • Хаха 10
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Там ціла історія була. Він поїхав на Донбасс, записався добровольцем, потім щось кудись їздив наче від штаба, це тривало декілька тижнів,  але потім виявилось, що "зверху" прийшла вказівка, і він був звільнений ще наступного дня після прийняття :lol:

Є такій москалик Лівієв. Він казав, що не був гіркін в Україні. Наче займає керівну посаду у новосформованой ЧВК, де тренує майбутнії фарш.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Пришло время охуительных историй. То, что в киевских супермаркетах, в Мегамаркете и Сильпо, были почти все продукты, видимо не смущает балаболов из ОП. И ещё одно. В первые дни нас кормили горячими обедами волонтеры. Я это очень хорошо помню. Привозили два раза в день по полторы сотни горячего. А в ОП никто не привозил? Ну, тогда конечно осталось есть только мивину. Верю, прям на 100% верю. Но нет. (С)

Интересно, может еще и булыжник грызли?

318331396_5620919351338020_7419875674792674375_n.jpg

 

Первые несколько дней продавцы поразбегались из магазинов. Я это очень хорошо помню :))))

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Privet сказал:

 

Це безумовно надихає суспільство, але я наприклад категорично проти зайвого ризику для президента. Бо нагадаю - у разі чого країну очолить ... Стефанчук...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, unreal1975 сказал:

 

Первые несколько дней продавцы поразбегались из магазинов. Я это очень хорошо помню :))))

Ну да, а ЕЗ за скумбрией пошла...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

Ну да, а ЕЗ за скумбрией пошла...

Чего не сделаешь чтобы не есть мивину

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

Це безумовно надихає суспільство, але я наприклад категорично проти зайвого ризику для президента. Бо нагадаю - у разі чого країну очолить ... Стефанчук...

Не соглашусь. Зеленский делает то , что должен . Если будет сидеть в бункере станет похож на х@йла. 

 Что за Стефанчука - ничего не поменяется , он ведь тоже квнщик . Значит находчивый.Найдет как выкрутиться.

Змінено користувачем Игорь UA
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, unreal1975 сказав:

Чего не сделаешь чтобы не есть мивину

Мені вона дуже подобається, але її не можна їсти дуже часто, може раз або два на місяць, як не можна і часто бухати. Бо печінка не залізна.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Canton сказал:

 

318331396_5620919351338020_7419875674792674375_n.jpg

Хм. Доречі якщо вдуматись то це значить тільки одне - навіть офіс президента не підготували, не зробили запасів і тп. Дивна заява. 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Повністю беззахісний" аеродром - аж сльози вичавлюються від жалю... Ще б додали цілком мирні ракетоносці...

 

1076584691_.png.514cd2f1926499a5bc45c9d3bbc62373.png

 

Таку красу я давно не бачив, хоча намагаюся не пропускати подібни відео. Частково мобілізований то сила...

 

 

 

 

  • Лайк 11
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, unreal1975 сказав:

 

Первые несколько дней продавцы поразбегались из магазинов. Я это очень хорошо помню :))))

Даже в Харькове АТБ работало. И аптеки на пару часов открывались, пока лекарства не закончились. Про мивину брехня.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Игорь UA сказал:

Не соглашусь. Зеленский делает то , что должен . Если будет сидеть в бункере станет похож на х@йла. 

 Что за Стефанчука - ничего не поменяется , он ведь тоже квнщик . Значит находчивый.Найдет как выкрутиться.

Якщо СБУ очолила людина з обличчам серийного вбивцi та гарно працюе, не бачу поганого якщо краiною буде керувати людина з обличчам людожера. :)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Даже в Харькове АТБ работало. И аптеки на пару часов открывались, пока лекарства не закончились. Про мивину брехня.

А гранатомет за шторой?

Брехня все эти годы...ебанариум должен быть абсолютным

Змінено користувачем Canton
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Игорь UA сказал:

Не соглашусь. Зеленский делает то , что должен . Если будет сидеть в бункере станет похож на х@йла. 

 Что за Стефанчука - ничего не поменяется , он ведь тоже квнщик . Значит находчивый.Найдет как выкрутиться.

Я розумію, що немає пророка у відчизні своїй, але важко не помітити що західне суспільство вважає лідером нації саме Зе. А зрозумівши це стає питання що буде з допомогою у разі зміни лідера...

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...