Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, AOZ1 сказал:

Это передергивание с обоих сторон. Не было разведданных о планах нападения. Только информация, что нападение будет.

Разведданные никогда и не светят. Дают ТОЛЬКО результат анализ этих данных. В нашем случае - КОНКРЕТНУЮ информацию о нападении.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Корнил сказав:

ракети добра, підари блять, шоб ви там всі повиздохли!

IMG_20221205_142700_857.jpg

Ну, ось такий у антигуманістів гуманізм, а шо ви хотіли?

Можу розказати, як антигуманісти бачать майбутнє планети. Генерал Пєтров 18 років тому розказував.

Глобальна економічна криза -> знищення глобальної економіки -> знищення глобальної транспортної системи -> глобальний голодомор -> фізичне знищення всіх незгодних -> глобальний гулаг -> їхнє вічне правління.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Низький уклін, Вам, Герої!

IMG-557b391494d8a65d1af25716611dd0ae-V.jpg

Змінено користувачем Firetuf
  • Лайк 23
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неопознанный БПЛА атаковал аэродром в Курске.

Местные власти сообщают, что загорелся нефтенакопитель, и "паники нет". Но очевидцы подтверждают, что пожар масштабный.

  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, AOZ1 сказав:

Это передергивание с обоих сторон. Не было разведданных о планах нападения. Только информация, что нападение будет.

А эвакуация посольств была?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

 

У Польщу прибуло 800 одиниць військової техніки США, включно з танками. 

Техніка та військові 1-ї піхотної дивізії США прибувають у рамках операції «Атлантична рішучість».

 

А в Україну не прибувають...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Юрий Киев сказав:

Хоча, можливо, і були відповідальні за виконання планів по тій же евакуації,ті, хто не впорався з цим завданням.

Зеленський

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Только военное руководство почему то держит в глубокой тайне планируемые мероприятия от политического руководства...шо ж такое, как же так?

Принцип делегування всієй широти повноважень призначенному на посаду лицю відрізняє талановитого управлінця від посередністі. Останні зазвичай окрім наданих йому мудрим нарідом функцій президента виконують також функції міністра оборони, зовнішніх справ й таке інше. Нікого не нагадує?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Зеленський

Ти диви - як попів московських пресують, то чучєло празьке про незаконність дій влади два дні волав, а тут одразу сам суддєю підробляє.:)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Vikctor сказав:

Британці дорікали пану Черчілю

Так, і не переобрали його. Так працює демократія. Хоча в нього був план євакуації і він його, на відміну від Зеленського виконав.. І дітей розселив по сільських районах. І військових вивіз із Дюнкерка, навіть на рибацьких човнах. Беспрециндентна, героїчна операція.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

Только военное руководство почему то держит в глубокой тайне планируемые мероприятия от политического руководства...шо ж такое, как же так?

Подрывать мосты или нет на Днепре это вопрос стратегический и решить его могло только политическое руководство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Vikctor сказав:

Ти диви - як попів московських пресують, то чучєло празьке про незаконність дій влади два дні волав, а тут одразу сам суддєю підробляє.:)

Палаэ срака.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Так, і не переобрали його. Так працює демократія. Хоча в нього був план євакуації і він його, на відміну від Зеленського виконав.. І дітей розселив по сільських районах. І військових вивіз із Дюнкерка, навіть на рибацьких човнах. Беспрециндентна, героїчна операція.

Так, демократія працює дивним чином в Британії, коли спочатку  замість Черчиля а потім залізной леді мудрій нарід обирав хто зна кого. У випадку з першим хоч трохі пізніше виправився.

Під час Маріупольских подій хтось в гілці згадував евакуацію із Дюнкерка. Я ще тоді запропонував йому очолити флотілію човнів/яхт для евакуації нашіх захісників. То не ти часом був?

 

15 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Палаэ срака.

У когось палає, коли рідних попів ображають, а комусь не подобається коли покидьок-втікач (ще й відставной офіцер як виявилось:pozor:) оббріхує президента воюючой держави.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Латвія анулювала ліцензію кацапському телеканалу «Дождь».

 

Геть усі харошіє рускіє (про невзорова не знаю) всі ці дні після факапа дощу не припиняють його захіщати. Не допомогло...:)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Canton сказал:
12 часов назад, Vikctor сказал:

 Так що я не можу дорікнути ЗСУ чи політичному керивництву, що вони якось не так боронять країну.

Только военное руководство почему то держит в глубокой тайне планируемые мероприятия от политического руководства...шо ж такое, как же так?

Да, так и есть!

Только не от 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Vikctor сказав:

Латвія анулювала ліцензію кацапському телеканалу «Дождь».

 

Геть усі харошіє рускіє (про невзорова не знаю) всі ці дні після факапа дощу не припиняють його захіщати. Не допомогло...:)

Плющєв (в ефірі з Накі) допіздєлся до того, що фраза "многим военнослужащим мы смогли помочь с оснащением" означає зовсім не те, що вони допомагають військовим злочинцям з оснащенням.

Орвел крутиться в могилі, а Гєбєльс нервово курить в сторонці від заздрощів.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Vikctor сказав:

Латвія анулювала ліцензію кацапському телеканалу «Дождь».

Мене Вайкулє здивувала. Одразу після скандалу прийняла в себе вдома і дала інтервью пергідролівої блондинці ( ім'я не знаю) з Дождя і, чомусь запинаючись, казала, що "Дождь" самий величний зі всієї ліберальної русні і не можна його цькувати. Ролик на Ютубі десь є, подивилась початок, до кінця не мала сил це чути.

Крім ліцензії Дождь ще заплатив 10000 євро штрафу, бо вже мав попередження і до цього скандалу.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, allanek сказал:

Мене Вайкулє здивувала. Одразу після скандалу прийняла в себе вдома і дала інтервью пергідролівої блондинці ( ім'я не знаю) з Дождя і, чомусь запинаючись, казала, що "Дождь" самий величний зі всієї ліберальної русні і не можна його цькувати. Ролик на Ютубі десь є, подивилась початок, до кінця не мала сил це чути.

Що ж тут дивного? Це ж іхня кароліна куйок чи вера брежнєва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vikctor сказал:

Нарешті ви роздивилися головну відмінність цієй влади від попередньой - херовий виконавець їде нахУй й замінюється на кращого.

Скільки  протримався на посаді міністра обороги Гелетей і скільки Таран? Чи може ви щось проти Полторака маєте?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

Це ж іхня кароліна куйок чи вера брежнєва.

Не згодна. Вона одразу визнала, що в нас війна . Тому і здивувала така поведінка. Орки ії ще за Крим кляли, бо вона казала, що Крим, то Україна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Скільки  протримався на посаді міністра обороги Гелетей і скільки Таран? Чи може ви щось проти Полторака маєте?

Проти Полторака не маю. Гелетей займав посаду в самі гарячи часи, коли багато що вирішувалось на бамбасі. А Таран (мудак і покидьок безумовно) все ж таки знищував відомство в холодний період війни. Безумовно краще було б призначити Залужного хоча б на рік раніше, але в решті решт він опинився на своєму місці в самий потрібний час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

Не згодна. Вона одразу визнала, що в нас війна . Тому і здивувала така поведінка. Орки ії ще за Крим кляли, бо вона казала, що Крим, то Україна.

Мав на увазі що теж годується з руснявого столу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vikctor сказал:

Проти Полторака не маю. Гелетей займав посаду в самі гарячи часи, коли багато що вирішувалось на бамбасі. А Таран (мудак і покидьок безумовно) все ж таки знищував відомство в холодний період війни. Безумовно краще було б призначити Залужного хоча б на рік раніше, але в решті решт він опинився на своєму місці в самий потрібний час.

Ну я й  кажу, що приводити в приклад Гелетея - це було дуже нерозумно з вашого боку. Він при Петрі вилетів набагато швидше ніж Таран при Зеленському. Тобто цей приклад показує як раз більш швидку реакцію попередньої влади, ніж діючої.

 

10 часов назад, Vikctor сказал:

Маріупольці не мали свого мозоку? А мешканці Северодонецька чи Бахмута, яки вперто залишалися/залишаються в місті під обстрілами мають?

То ви тут Vinsol2009 дорікаєте про "празьке ТРО" , то кажете, що не треба під обстрілами сидіти, а треба бігти, бо кожен сам за себе. Ви б вже визначились якось.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Мав на увазі що теж годується з руснявого столу...

Раніше було. Наче з 2014 року припинила. Вчора, краєм ока, зачепила , як Пригожин матюкав Вайкулє і за Дождь , і за те, що "Новая волна" з'їхала з Латвії завдяки Вайкулє. Мабуть і не знала б всього цього, якби не скандал з Дождем (не хочу писати Дощ).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...