Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, Vikctor сказав:

Є ще по-треттє, не настільки очевидне - вона закохана в Олексія й тому його позиція по дождю для неї так болісна.

Я б це зробила першим. Тому ще  це лежить на поверхні і заважає Латиніної мислити незалежно від впливу візаві.

Десь, в темі, раніше казала, що в присутності Арестовича вона тане, наче савецкаЄ морозиво. Бачу, що ця закоханість прогресує. Бо вона сяє, наче різдвяна ялинка.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, mastervovik сказал:

Я на шипах поїхав... В мене мазда на разі дорога по бензу машина, я її вбув в шипи і виїжаю як раз для такого піздеця як сьогодні))
Но було моторошно все одно, решта ж на звичайній гумі, так хтось і хоче наздогнати)
Мені саме більше сподобалось відео с Рогальова, як мерс мл хотів з неї звернути))

Я згоден, що такої херні я давно в місті не бачив ... Поки Борух збивав шахедів , місто зазнало колапсу...

Я зранку глянув в новини, і ... поїхав по справах не зранку, і на тахі) Рогальова вдень вже була проїздна. Тому зараз забіг у паб на келих віскі -пива і міркую, як додому дочепурляти) Тротуарам і вдень були ковзкими.

 

Я не жалюсь, всеж обставини не мирного часу, та й мені не дуже заважають, давно готовий, просто підтвердив інфу по місту)

Змінено користувачем DmiVady
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Десь, в темі, раніше казала, що в присутності Арестовича вона тане, наче савецкаЄ морозиво. Бачу, що ця закоханість прогресує. Бо вона сяє, наче різдвяна ялинка.

 

Здається, Ви пишете про себе...

Нічого дивного, дядько - норм !

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mastervovik сказал:

Я без понятия кто такая латынина, я ее первый раз увидел потому шо люся у себя на канале выложила)
Но видел как он ей аккуратно заткнул рот, и как ей вообще стыдно стало что она подняла эту тему. 
Ответить ей по крайней мере было не чем, явно не готова была защитить узких... С таким балаболом как Арестович вообще трудно будет любому)

Она просто конкретно зассала, что все кто из Украины с ней общаются пошлют ее подальше. Бо за пару дней до того наговорила много лишнего. Я по крайней мере от нее отписался раз и навсегда, хотя слушал последние лет 10. И конкретно меня возмутила не столько позиция по дождю. Я до нее просто не дослушал. А то что сбитые у тебя над головой ракеты это смешно. Очень бы хотелось, чтобы у этой мандавошки ракету над головой сбили или хотя бы шахеда.

И я думаю, что она врядли свое мнение изменила.

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато обіцяюче фото...

 

 

 

 

Цікави розцінки на русняві вуглеводні. Я розумію що бабла їм ще довго вистачатиме, але тенденція мені до вподоби...

 

 

 

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Багато обіцяюче фото...

Бута до речі нарешті обміняли 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Бута до речі нарешті обміняли 🤣

Не думаю що пан Чмут цьому якось поспріяв.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, mastervovik сказал:

Если порассуждать, чисто философски:Если бы СССр развалился не полностью, допустим Украина, беларусь, Казахстан и Грузия остались, что бы было на выходе через четверть века?
Россия это навряд ли была, было бы какое то союзное государство, псевдоимперия? 

Это была бы Российская империя, национальной самоидентичности и языка на территории Украины, Казахстана, Грузии не было бы от слова совсем (смотри на нерусские национальности в раше)

Цитата

Кто бы перевесил, мы бы сделали их лучше без имперских ебнутых амбиций, или же сами стали бы имперцами?

Нас бы не стало. Остались бы только те, кто превратился в русских имперцев.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 90BCO сказав:

Здається, Ви пишете про себе...

Нічого дивного, дядько - норм !

Несподіваний висновок :shock:. Особливо з погляду того, що кілька днів тому Фрай мене цькував, бо я на Арестовича Люся казала:grin:.

 

 

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Это была бы Российская империя, национальной самоидентичности и языка на территории Украины, Казахстана, Грузии не было бы от слова совсем (смотри на нерусские национальности в раше)

Лет 15 назад эта тема поднималась на рашатв. Все зависит от национальности. Чеченцы, Черкессы, Кабардинцы сохранили свои языки. И причем куча школ на их языках. А всякие Буряты нет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Не думаю що пан Чмут цьому якось поспріяв.

Звісно ніт, але тепер кожен торговець зброєю може почувати себе набагато впевненіше 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, AOZ1 сказал:

Лет 15 назад эта тема поднималась на рашатв. Все зависит от национальности. Чеченцы, Черкессы, Кабардинцы сохранили свои языки. И причем куча школ на их языках. А всякие Буряты нет. 

А татары, башкиры? Язык сохранен только в глухих деревнях в большинстве случаев. Ничего стратегического на их языке нет. Никаких шансов получить образование инженера, экономиста, юриста на родном языке у них нет от слова совсем. А значит, что самые талантливые забудут родной язык и будут отождествлять себя с русскими. Можете глянуть на их социальные сети - народ с явно нерусскими именами/фамилиями пишет в графе национальность русский. Они стыдятся своей национальности

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

А татары, башкиры? Язык сохранен только в глухих деревнях в большинстве случаев. Ничего стратегического на их языке нет. Никаких шансов получить образование инженера, экономиста, юриста на родном языке у них нет от слова совсем. 

Согласен. Ну кроме наверно Чечни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Бо за пару дней до того наговорила много лишнего. Я по крайней мере от нее отписался раз и навсегда, хотя слушал последние лет 10.

Я не слухала ії до початку війни. Кілька разів за весь цей час. Вчора, вперше, подивилась  біографію. Не знаю, що вона такого сказала, що ви від неї відписались, але дуже показово ії відношення до скандалу з Дождем. Чомусь згадала, коли вбили дочку дугіна, Фейгін казав, що Латиніна з глузду з'їхала від страху- всім телефонувала і казала, що всіх лібералістів-блогерів знайдуть і повбивають.

До речі, Євген Кісєльов, при моєму неоднозначному ставленні до нього, приємно здивував відносно Дождя. Здивував-так, чи вірю я тому, що почула від нього- не дуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

Согласен. Ну кроме наверно Чечни.

Расскажите мне про научный потенциал Чечни ... Как там с инженерами дела обстоят? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«На авиабазе в оккупированном Бердянске прогремели три мощных взрыва, а за ними еще 15 меньшей силы. Это повлекло за собой масштабный пожар. Почти все быстрые и пожарные машины, которые есть в городе, выехали на место происшествия»«Украинские военные по наведению точных координат подразделением разведки Сил специальных операций «Бандерлоги» устроили настоящий ад оккупантам! Сначала на аэродроме раздалось 3 мощных взрыва. После чего последовало еще 15-20 взрывов меньшей силы. Известно, что на аэродроме было скопление вражеской техники: автомобилей и вражеских «птичек», которые наносили удары по позициям украинской армии», — говорится в сообщении. 

Также отмечается, что разведчики ССО 5 суток готовились к этой спецоперации, отслеживая скопление техники и ее передвижения.

На месте прилетов произошел масштабный пожар.

Змінено користувачем ukrainian
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найважливіші сьогоднішні новини - в посту Рєзнікова 

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0xCzc6JqdcYzWufMrYzFywdb1ePpKfrbBh5cJX1YZ7LkRNWRzyLV3voCampadAAT2l&id=100069092624537

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивно, наче бариги давно немає во владі, а тут таке:

Завод з Вінниці продавав у РФ запчастини для техніки під час війни. 

biz.liga.net/ua/ekonomika/all/novosti/zavod-v-vinnitse-prodaval-v-rf-zapchasti-dlya-tehniki-vo-vremya-voyny-im-zanyalas-prokuratura

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Дивно, наче бариги давно немає во владі, а тут таке:

Завод з Вінниці продавав у РФ запчастини для техніки під час війни. 

biz.liga.net/ua/ekonomika/all/novosti/zavod-v-vinnitse-prodaval-v-rf-zapchasti-dlya-tehniki-vo-vremya-voyny-im-zanyalas-prokuratura

Тепер кожен виробник може потрапити під націоналізацію, якщо його вироби будуть кимось перепродані в кацапстан? 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

Звісно ніт, але тепер кожен торговець зброєю може почувати себе набагато впевненіше 🤣

Тобто ви заздріте буту, який провів за гратами років 10-15? Я думав кибітка та кінь ваша мрія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Тобто ви заздріте буту, який провів за гратами років 10-15? Я думав кибітка та кінь ваша мрія.

Я нікому не заздрю та не торгую зброєю. А мої мрії не зрозуміли для пересічних, тому нічого про них писати не буду 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, allanek сказал:

...До речі, Євген Кісєльов, при моєму неоднозначному ставленні до нього, приємно здивував відносно Дождя. Здивував-так, чи вірю я тому, що почула від нього- не дуже.

Цей все ж таки в Київі мешкає вже років 20, тому йому ніс по вітру тримати не складно. До речі його приїтель ганапольский мені особисто значно більш не приємний ніж майже асимільований кисельов, хоча цей народився у Львові...

 

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, ukrainian сказал:

...Почти все быстрые и пожарные машины...

Це ви таким чином з українськой преклали швидку?:) А навіщо взагалі перекладали?

  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Vikctor сказав:

Дуже здивувався, якщо чесно. Бо ще зовсім нещодавно він явно намагався створити в суспільстві запит на діалог з харошими руськими. Навіть походило на те, що збирається разом з Подоляком започаткувати партію хароших руських або радянських. Тому коли псевдоліберальна бабця латиніна почала черговий звичний спіч на підтримку дождя, то я був впевнений що Арестович цілком погодиться з нею. Тобто на справді він таки відчуває, що неглядячи на промині любові від самиць, ця його прихільність до лібералів з московії псує репутацію у вагомой частини суспільства. Значить не все для нього втрачено. Хоча мені особисто було б приємніше спостеригати реакцію на намагання відмити від лайна дождь не від лаяльного Арестовича, а скажемо від гострослових русофобів на кшталт Петрова чи Иванова з Ісландії...

 

Ти виїздив сьогодні? Я такого пИздецю в таких масштабах в мирні часи не бачив. Як на мій погляд в нормальном суспільстві це повинно бути вироком для мера...

 

 

автобус.MOV 9 \u041c\u0411 · 16 завантажень  

 

Днепровский дрифт)))

Ще б музику з форсажа накласти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, allanek сказал:

До речі, Євген Кісєльов, при моєму неоднозначному ставленні до нього, приємно здивував відносно Дождя. Здивував-так, чи вірю я тому, що почула від нього- не дуже.

Киселеву скажите. Он обижается. Он уже больше 15 лет в Украине живет. Правда непонятно, как челоек знающий Фарси не смог выучить Украинский. Как я понял его за это с Прямого подвинули хоть он и основатель, да и на Украине тоже давили и он пытался, но так и не перешел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...