Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення


"Минские соглашения в 2014 году были подписаны, чтобы Украина получила драгоценное время и могла стать сильнее для потенциального конфликта", — заявила Ангела Меркель в интервью Die Zeit.

По мнению экс-канцлера ФРГ, если бы не были заключены Минские соглашения, РФ могла бы захватить украинские территории, а НАТО тогда не имело столько возможностей помешать этому.
 

===============================================

коли  шукаєш фігове листячко , щоб прикрити дупу   :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

А новини краще?))

Дивлячись які.  Важлива не стільки форма подачі інформації, скільки незаангажованість джерела

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Vikctor сказав:

Дуже здивувався, якщо чесно. Бо ще зовсім нещодавно він явно намагався створити в суспільстві запит на діалог з харошими руськими.

— Тату, а "харошіє рузкіє" є?
— Ні, синку, це фантастика.
(с)

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Vikctor сказал:

вона закохана в Олексія

маячня :lol:

то професійна хвойда  імітує  оргазм  емпатію

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

По цій темі можна захищати дисертації по розбору лайна поціновувачами лайна 🤣

Нема сумнівів - Ви із Бездомним неодмінно отримаєте Орден Сутулого.

Один на двох.🤷‍♂️

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Vikctor сказал:

Пентагон вимушено замовляє якусь їх кількість щорічно

Насколько я знаю, производство новых танков шло до середины 90-х в Детройте, а затем завод закрыли. А сейчас лишь модернизируют имеющиеся машины до новых модификаций на танковом заводе в Лиме. Спорить не буду, может и есть какое-то штучное производство новых машин из имеющихся заделов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

...С таким балаболом как Арестович вообще трудно будет любому)

Я б хотел посмотреть его дебаты с Хуйлом, это было бы интересно)

 

Подивися останнє його рандеву в Іванова, де пан Іванов його просто знищів. Хоча після другого (всього три було) Арестович висловився що це було найкраще його в'ю в житті...

 

6 минут назад, Бездомный сказал:

маячня :lol:

то професійна імітація оргазму  емпатії

 

Я багато з ким її бачив й жодного разу такой реакції на співбесідника як на Олексія в неї не помічав. Тут це одразу кидається в очи з першой їх зустрічи.

 

6 минут назад, Фрай сказал:

 

Офигеть!

Прям полицейский разворот!

 

Та повна дупа - навіть дивитись боляче... Погода навіть погіршується. Не знаю чи посипають автошляхи зараз, бо з ранку точно не посипали...

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

імперець  Аль Мюрід :  

 

Вчера Путин сообщил, что СВО - это длительный процесс. Насколько длительный, он не стал уточнять.

Нет смысла приводить слова куда как более умного, чем российский главнокомандующий , человека ( Сунь Цзи ) : «Война любит победу и не любит продолжительности», что в переводе на дворовый язык, единственно понятный российскому президенту, означает - если ты не можешь добиться быстрого результата, то быстро сворачивайся.  

Путин озвучил новую стратегию (если, конечно, слово стратегия вообще существует в понятийном поле современной российской политики): война на истощение. У нас, конечно, не война, а спецоперация, но это чисто семантическая разница, особенно на фоне проведенной мобилизации.

Проблема войн на истощение в том, что их результат - проигрыш для всех сторон, победить в них невозможно. Победа - это лучшие, чем довоенные, условия для победителя. Кто бы ни победил в нынешней спецоперации, он будет находиться в худших, чем до нее, условиях. Причем если Украина еще имеет шанс на послевоенное восстановление , то у России нет даже этого шанса. Мы и без боевых действиях находимся в состоянии стремительной деградации, а уж по итогам боевых действий руинирование страны пойдет еще более ускоренными темпами.

Итог спецоперации уже известен: Россия потеряла свой важнейший рынок, обнулила армию, исчерпала запасы вооружений - и всё это при разрушенной промышленности и экономики в целом.

При этом возможность удержать занятые территории выглядит крайне сомнительной, что ставит крест на политике замены интенсивного развития экстенсивным приращением территорий (такая политика - это 19 век и глубже, но даже такая политика уже не под силу путинской вертикали).

Однако деваться Путину некуда. Отказ от проводимой им политики и «откат» назад для него чреват личной катастрофой. Конечно, есть примеры вождей, потерпевших сокрушительное военное поражение, но оставшихся у власти - Каддафи, Саддам Хусейн. Но они по итогу закончили тоже не очень. Просто не сразу.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, mastervovik сказав:

Если порассуждать, чисто философски:

Если бы СССр развалился не полностью, допустим Украина, беларусь, Казахстан и Грузия остались, что бы было на выходе через четверть века?
Россия это навряд ли была, было бы какое то союзное государство, псевдоимперия? 
Кто бы перевесил, мы бы сделали их лучше без имперских ебнутых амбиций, или же сами стали бы имперцами?
И кто вообще из империй существует в 21 веке?
Китай не назову империей, у них вроде нету амбиций по захвату чужих тереторий.

Росия и Великобритания наверное?
Що там за океаном вообще слабо представляю)

Вони ще не знають, що для розвалу їхньої "імперії" найкращий спосіб - це їх залишити як є, "вяликими", тільки не давати воювати. Далі самі. Можна було б і xyйло їм залишити, але він потрібен на трибуналі.
Та нічого, багата xyйлами земля російська.
 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

Та повна дупа - навіть дивитись боляче... Погода навіть погіршується. Не знаю чи посипають автошляхи зараз, бо з ранку точно не посипали...

 

Еще не Владивосток, но близко)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Vikctor сказал:

Ти виїздив сьогодні? Я такого пИздецю в таких масштабах в мирні часи не бачив. Як на мій погляд в нормальном суспільстві це повинно бути вироком для мера...

 

Я на шипах поїхав... В мене мазда на разі дорога по бензу машина, я її вбув в шипи і виїжаю як раз для такого піздеця як сьогодні))
Но було моторошно все одно, решта ж на звичайній гумі, так хтось і хоче наздогнати)
Мені саме більше сподобалось відео с Рогальова, як мерс мл хотів з неї звернути))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, DimaF сказав:

Еще не Владивосток, но близко)

Спочатку Сибір 

 

Цитата

Теперь оголтелые приспешники z-патриотизма боятся за судьбу Сибири, обсуждая возможные варианты её потери.


 

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Vikctor сказал:

Дуже здивувався, якщо чесно. Бо ще зовсім нещодавно він явно намагався створити в суспільстві запит на діалог з харошими руськими. Навіть походило на те, що збирається разом з Подоляком започаткувати партію хароших руських або радянських.

Ти все таки не уважно його дивишся, він ліберальні ідеї підтримує стратегічно, на рівні держави. В тому плані, що треба розглядати різні варіанти розвитку, один з яких що заходу не потрібне незрозумілі новоутворення при роспаді рашки, цй обмежется тільке рйнуванням режиму ***ла, і що нам прийдется з ними якось співіснувати.

На рівні людей, це друге, і він про це говорить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, 90BCO сказал:

Нема сумнівів - Ви із Бездомним неодмінно отримаєте Орден Сутулого.

Один на двох.🤷‍♂️

не треба заздрити. просто більше тренуйтеся. вже зелене від коричневого відрізняєте?:lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, DimaF сказав:

Я не про то)

Та я знаю )))

Ось, ніколи не дивився це лайно — "до///дь", але зараз я у шоку:

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Бездомный сказал:

Нет смысла приводить слова куда как более умного

absurdopedia.net/wiki/Сунь-цзы

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибухи на російських аеродромах сталися через низький рівень підготовки військових РФ, - ЗСУ 

"Найімовірнішою причиною події є низький рівень підготовки, недбале ставлення до своїх обов'язків та нехтування заходами безпеки з боку технічного персоналу вкр рф", - вважають в ЗСУ. Джерело: https://censor.net/ua/n3385760

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

...вже зелене від коричневого відрізняєте?:lol:

Поки ще ні.

Мене батько вчив труси вдягати "жовтим попереду, коричневим позаду"...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, 90BCO сказал:

Поки ще ні.

Мене батько вчив труси вдягати "жовтим попереду, коричневим позаду"...

А ще голубе було не так давно. Що завтра буде боюсь уявити 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Вибухи на російських аеродромах сталися через низький рівень підготовки військових РФ, - ЗСУ 

На авіабазі в окупованому Бердянську пролунали три потужні вибухи, а за ними ще 15 меншої сили. Це спричинило масштабну пожежу. 

Майже всі швидкі та пожежні машини, які є в місті, виїхали на місце події, повідомила «Суспільному» голова міської військової адміністрації Бердянська Вікторія Галіціна

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.12.2022 в 17:07, vadimv сказав:

США виступили за передачу Україні німецьких танків Leopard 

Радник Байдена з національної безпеки Салліван повідомив канцлера із зовнішньої політики Єнса Плетнера, що США вітали б поставку Німеччиною Leopard 2

Але це має бути зроблено з ініціативи Берліна.

У Бундестазі підтвердили, що США підтримають рішення Німеччини передати Україні танки, — глава оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман.

Дослівно: «Наші партнери очікують, що Німеччина виконає свої зобов’язання. Ми не повинні залишати Україну. Вам потрібні танки».

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дрони, що вдарили по російських аеродромах, розробили спільно держструктури та приватний бізнес України – Financial Times 

Джерело видання повідомило, що безпілотники виробив не «Укроборонпром», також вони не є вдосконаленими радянськими апаратами, як раніше повідомлялось про Ту-141 «Стриж».

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

На авіабазі в окупованому Бердянську пролунали три потужні вибухи, а за ними ще 15 меншої сили. Це спричинило масштабну пожежу. 

Майже всі швидкі та пожежні машини, які є в місті, виїхали на місце події, повідомила «Суспільному» голова міської військової адміністрації Бердянська Вікторія Галіціна

Скільки разів відпочивав у Бердянську й навіть не здогадувався що там є авіабаза...

А стосовно атак по стратегам взагалі цікави підробиці з'ясовуються...

 

 

 

🔥 Дрони, що вдарили по російських аеродромах, розробили спільно держструктури та приватний бізнес України, – Financial Times

Джерело видання повідомило, що безпілотники виробив не «Укроборонпром», також вони не є вдосконаленими радянськими апаратами, як раніше повідомлялось про Ту-141 «Стриж».

 

 

 

 

Чесно кажучи вважав що мені в найблищі роки різдв'яні кульки не знадобляться. А цього року взагалі не збираюсь ялинку встановлювати. Але з урахуванням тренду декілька кульок таки придбаю...

 

 

1380373225_.thumb.png.9e428d9c04c75ee92b22091ac923c1fc.png

 

656358465_.thumb.png.cac0b25c49195d6713cf9816f6d7f9fb.png

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...