Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Я не впевнений що так всюди, але подекуди дивлячись відео тренування нашіх, ловлю себе на думці, що подібне багато разів бачив у голівудських фільмах про яких небуть тюленів чи інши спецпідрозділи. Причому на мій непрофесійний погляд по фрагментах відео наші просунути навчальни програми крутіше ніж британці застосовують для нашіх же підрозділов.

 

 

 

 

А потім для порівняння попадаються відео як чмоні здобувають свої скіли. Й важко зрозуміти що ці війскові з однієй епохі...

 

 

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна має право захищати себе не лише на власній території, - уряд Німеччини

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Юрий Киев сказал:

 

Screenshot_20221207-221027.png

цікаво, скільки фанатів 1 травня наступного року буде нести Хрещатиком плакати з цим зображенням, щоб десь в пеклі заплакав сралін від заздрощів?  :lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два зрадойоба вже відмітились як по команді ))) 

Рефлекси відпрацьовані чітко. 

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Я не догоняю - Штати очкують передати нам абрамси та не хочуть буди апологетами постачання західних танків, та заохочуюють німеччину показати приклад? Як на мій погляд МЛРС , САУ чи буксована арта не меньш руйнівна зброя й чому всі  так збуджуються стосовно саме танків... Ще якось розумію чому досі не надали літакі, а ось с танками взагалі незрозуміло...

А німці до речі не соромляться останнім часом розширювати асортимент наданого нам озброєння...

 

🤝🇩🇪Німеччина планує передати Україні 18 самохідних артилерійських установок RCH 155, 80 пікапів та 90 засобів протидії дронів, повідомили на сайті німецького уряду.

Також Україна отримала від Німеччини ще 20 бронетранспортерів Dingо та два танкових тягачі.

 

896899507_.thumb.png.d2b426842659f14d08cd90183eabc54a.png

 

 

Щось про ці САУшкі ще в літку писали, що чомусь вони нам покі що не світять. Але часи змінюються...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Vikctor сказал:

Я не впевнений що так всюди, але подекуди дивлячись відео тренування нашіх

Заради об'єктивності то не зовсім прості наші. 

Так готують даааааалеко не всіх. Це відбір ссо, якщо не помиляюсь.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

Заради об'єктивності то не зовсім прості наші. 

Так готують даааааалеко не всіх. Це відбір ссо, якщо не помиляюсь.

З іншого боку судячи зі всього ССО вже чимала кількість підрозділов. Якщо вони беруть участь в загальновійскових операціях як при прориві на Дудчани наприклад, то це вже вагома складова ланка ЗСУ.

А є ще окремі штурмови підрозділи поза ССО з не меньш просунутим рівнем тренувань. Батальйон де служить Маркус переріс спочатку у полк а зараз наче в дивізію...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Танки це не просто гармата, яка їздить,а зброя/техніка наступу.

Добре захищена. Так, може кошмарити і своїм огнем з відстані, але може і прямою наводкою, і на ходу і прикривати собою (підтримувати) піхоту під час штурму ворожих позицій. 

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Танки це не просто гармата, яка їздить,а зброя/техніка наступу.

Добре захищена. Так, може кошмарити і своїм огнем з відстані, але може і прямою наводкою, і на ходу і прикривати собою (підтримувати) піхоту під час штурму ворожих позицій. 

 

 

Безумовно так і є, але ті ж Хаймарси теж здатні вбити купу русні, знищіти БК та ОВТ й теж застосовуються в тому числі при наступі. Ну й в решті решт радянські танкі нам надають - вже мова давно про сотні одиниць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, OlaR сказав:

Он крайне влиятельный человек в католическом мире, к которому относятся практически все страны-наши помощники. К его позиции очень сильно прислушиваются люди в этих странах

"Мы живем в гигантском детском садике" (с)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

З іншого боку судячи зі всього ССО вже чимала кількість підрозділов. Якщо вони беруть участь в загальновійскових операціях як при прориві на Дудчани наприклад, то це вже вагома складова ланка ЗСУ.

А є ще окремі штурмови підрозділи поза ССО з не меньш просунутим рівнем тренувань. Батальйон де служить Маркус переріс спочатку у полк а зараз наче в дивізію...

Це прекрасно і чим більше буде подібних підрозділів (я від Кракен в захваті) тим краще, чим більше наших військових пройде підготовку за кордоном тим краще. 

Я тільки - за. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Карма безжалісна й невідворотня...

 

 

 

 

Щелепи вони особливі лишень в русні...

 

 

 

 

 

Домбасяні бідкаються..

 

 

Про сегодняшний Донецк. Не тот город,который помнит вся Украина,и те,кто наведывался сюда еще совсем недавно,до 24.02. По всему городу каждый день много прилетов. Отопления по большей части города нет,люди греются кто как может-обогреватели,УФО Свет постоянно перебивают,самое

меньшее время ремонта-сутки. Бывает и пять.. Из транспорта-маршрутки по 18 и больше рублей за поездку. Воды не было с февраля,начали давать с сентября по графику-1 раз в 3 дня по 2 часа. Бежит как самогон,много не наберешь. Местами нет и по графику.Цены растут как сумасшедшие-

понемножку,но очень часто.Многое дороже чем в Москве или том-же Ростове. Постоянный риск попасть под обстрел и погибнуть при любом выходе из дома. Мор страшнючий-люди любого возраста мрут как мухи. В больницах поборы как были,так и остались. Денег на лечение у большинства нет,

поэтому в больницы даже не обращаются.Те,кто получает украинскую пенсию ещё как-то выживают,остальные доживают. Дети учатся по удаленке,многие школы и садики разбиты

по шахтерам-шахтам пистец.Уголь шахтерским пенсам последние годы выдавали только половину положенного,два года вообще не дали. В этом году благодетели выдают деньги,которых хватает только на 2 ,а то и меньше тонны вместо положенных 6. При покупке угля при цене 12,5т.р. не довозят

дохрена.Заказали 3-привозят 2,заказали 4-привозят 3,2.Контроля нигде никакого нет.Товары все отбросовые,купил-сразу поломалось. везде упадок,нищета и наебаловка

с весны начали закрываться работавшие до этого во время войны магазинчики. После постоянных обстрелов рынков на них открыто %15-20 точек.А с конца лета бизнес вообще "лёг"- по городу позакрывалось огромное количество всевозможных торговых точек-люди или уезжают,или сидят по домам

• • •

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бездомный сказав:

костянич у майонезі

— може, у шоколаді? 
— ніт!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Бездомный сказал:

я  носив Мілтонс  у  80-ті - слабенькі , і крой не зручний

Лимита понаехавшая

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Vikctor сказал:

Я саме тоді (85) в Дніпро приїхав й дуже здивувався наявності в магазинах (Славутич) джинсів. Райфл здається чи ще якесь подібне лайно за 120-150 ржублєй. 

Именно! В 85 они и появились в рознице. Я в ноябре 85 вернулся из одной командировки, притащил 10 пар отличных Левисов 501. Думал по 200 руб продать и нажиться. А они в каждом универмаге по 100 руб как грязи. Только Вранглер был по 120 вроде

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

Именно! В 85 они и появились в рознице. Я в ноябре 85 вернулся из одной командировки, притащил 10 пар отличных Левисов 501. Думал по 200 руб продать и нажиться. А они в каждом универмаге по 100 руб как грязи. Только Вранглер был по 120 вроде

Фарцовщик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vikctor сказал:

Я не догоняю - Штати очкують передати нам абрамси та не хочуть буди апологетами постачання західних танків, та заохочуюють німеччину показати приклад?

Возможно всё более просто. Абрамов новых нет и не предвидится. В условиях нашей войны танки особо долго не живут, замены не будет, самим ничего не останется. А Леопарды производят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vikctor сказал:

 

 

Що тут не ясно? Оля залишиться жити в Чехії, інша Оля в Латвії, а Саша влаштує особисте життя в Іспанії 

Оцінюють що десь третина жінок що виїхали за час війни , ніколи назад не повернуться саме на пмж

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Фарцовщик.

Фарцовщик на крові -  одна з мотивацій заохочування  радянських сірих гусей - забарижити на чеках   та мародерці

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...