Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Що за стереотипи?!

Жити в селі не завжди означає важко працювати. Кожен сам обирає чим і як йому займатися. Моя дружина вважає що жінка не повинна працювати і я з нею повністю згоден. Жінка має бути доглянутою та свіжою. Якщо робота цьому заважає, то вона має знайти собі інше хоббі.

  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

. Моя дружина вважає що жінка не повинна працювати і я з нею повністю згоден. Жінка має бути доглянутою та свіжою. Якщо робота цьому заважає, то вона має знайти собі інше хоббі.

з цим чуваком все ясно - типовий підкаблучник, видно що списав з уставу, шо висить в його кімнаті на стінці..мабуть і пише тут, коли йому дозволяється за добру поведінку

  • Лайк 4
  • Хаха 8
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

 

Україна може допомогти регіонам росії з референдумами щодо виходу зі складу рф

Частина регіонів вже провели свої референдуми про самовизначення ще у 90-х роках, однак волевиявлення цих народів було знівельоване москвою (Чеченська Республіка Ічкерія, Республіка Татарстан, Республіка Башкирія, Республіка Калмикія, Республіка Бурятія). Зараз ці народи також мають право на відділення від російської федерації.

Україна може допомогти з проведенням електронних референдумів на окремих територіях росії, які можуть претендувати на відмежування від рф. Про це заявив народний депутат Олег Дунда під час Форуму вільних народів росії, який проходить у Швеції.

 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Корнил сказав:

з цим чуваком все ясно - типовий підкаблучник, видно що списав з уставу, шо висить в його кімнаті на стінці..мабуть і пише тут, коли йому дозволяється за добру поведінкповедінк

Це ви про кого?)

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, МаТраС сказал:

жорстко і несправедливо... По поводу старіння при тяжкій праці, згоден. Можна подивитись на сільських жінок. Там вже косметика не допоможе. + Автоматом одне яйце виростає..чоловічі якості набираються. Чоловік тоді ясно який автоматом стає. Але їх обох це влаштовує...

По відео, то Сара не схожа на той контингент да і адекватна , бо на всякі підколи реагувала без агресії, порівняно з деякими тут. Соображалка працює теж гарно.

Я теж , коли волонтерив і читав цей срач щось подібне написав, бо продержались люди в благості недовго, декілька тижнів)) і знову поро і зе вступили у вічну схватку))

Це якби гордон чи чаплига заступилися в суперечці за якусь порядну людину - допомога сумнівна, а сором від того що за тебе заспупаються ци чмоні не аби який....

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, МаТраС сказал:

Це ви про кого?

Мабуть про Бездомного 🤣

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Vikctor сказав:

Це якби гордон чи чаплига заступилися в суперечці за якусь порядну людину - допомога сумнівна, а сором від того що за тебе заспупаються ци чмоні не аби який....

Слухай неуч, який там зрівнював рівні інтелекту маразматичної бабці з другими. В ролі чмоні виступив якраз ти . Рівень свій показав ти, бо за своє нікчемне життя не навчився навіть писати.)

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

Що за стереотипи?!

Жити в селі не завжди означає важко працювати. Кожен сам обирає чим і як йому займатися. Моя дружина вважає що жінка не повинна працювати і я з нею повністю згоден. Жінка має бути доглянутою та свіжою. Якщо робота цьому заважає, то вона має знайти собі інше хоббі.

Ви зрозуміли про який я контингент.

Жінка повина працювати в задоволення хоч на роботі, хоб по господарству.тоді і в сім ї все добре.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо в точечку!Але з якого ... Ви та інщі вважаєте що Сарочці  уся та будова та її стиль життя не в кайф?

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Vikctor сказав:

Ну навчився ти писати - зазвичай людина на це років в 5-8 вже цілком здатна. А навчитись думати та викладати якись цикаві думкі (бо не цикаві нікому не потрібні) досі не в змозі.:) Так і залишишся довбнем...

А ти за все життя не навчився, то хто ти - дибіл?)

Змінено користувачем МаТраС
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

А ти все життя не навчився, то хто ти дибіл?)

вопрос риторический...

Пипетка, которая убеждает всех, что она клизма...

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Vikctor сказав:

Ну навчився ти писати - зазвичай людина на це років в 5-8 вже цілком здатна. А навчитись думати та викладати якись цикаві думкі (бо не цикаві нікому не потрібні) досі не в змозі.:) Так і залишишся довбнем...

Да і по поводу других здібностей. Ніколи не колупався у лайні форуму, але згадалась якась історія , де ти нашому форумчанину щось там на будівництві жорстко накосячив. було діло?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, мастерок сказав:

Прямо в точечку!Але з якого ... Ви та інщі вважаєте що Сарочці  уся та будова та її стиль життя не в кайф?

Я Побачив, що в кайф.  По першому відосу не повірив, як і багато хто. )

А потім, так як вона вникала у всі процеси, то респект. Не в кожної дами є такі здібності аналізувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, МаТраС сказав:

Да і по поводу других здібностей. Ніколи не колупався у лайні форуму, але згадалась якась історія , де ти нашому форумчанину щось там на будівництві жорстко накосячив. було діло?

зараз десь у Дніпрі почервоніли вуха у Кірі 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Корнил сказав:

зараз десь у Дніпрі почервоніли вуха у Кірі 

Якщо я помилився, то вибачаюсь) то Кирил був?)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikctor сказав:

О, другана по розуму знайшов - поздоровляю.:good:

А я десь прочитав, що ти наче комусь з форумчан відсмоктав. Було діло?

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МаТраС сказав:

Якщо я помилився, то вибачаюсь) то Кирил був?)

думаю, що колись, як шо Кіря буде помирати, він навіть на смертному одрі не простить Віктору свою душеву кабінку 

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Корнил сказав:

думаю, що колись, як шо Кіря буде помирати, він навіть на смертному одрі не простить Віктору свою душевну кабінку 

😅 Ну от, значить пам ять мене не підвела 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikctor сказав:

О, другана по розуму знайшов - поздоровляю.:good:

А я десь прочитав, що ти наче комусь з форумчан відсмоктав. Було діло?

Не було. 

А в тебе, кажуть було))

Ну то що , хто з нас чмоня з високим розвитком?) Ти -рукожоп,який писати не вміє на закаті , чи я , бо тобі не цікаві мої пости просто?)

На цьому розійдемося 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Корнил сказал:

думаю, що колись, як шо Кіря буде помирати, він навіть на смертному одрі не простить Віктору свою душеву кабінку 

Та звідки у цього жлоба гроші на душову кабину... Цього ж пацани не побачать й відповідно не оцинять...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МаТраС сказал:

Не було. 

А в тебе, кажуть було))

Ну то що , хто з нас чмоня з високим розвитком?) Ти -рукожоп,який писати не вміє на закаті , чи я , бо тобі не цікаві мої пости просто?)

На цьому розійдемося 

Ні, я точно читав на форумі про твій камінг аут. Так що напевно таки було...

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

Ні, я точно читав на форумі про твій камінг аут. Так що напевно таки було...

 

 

Слабенько. А от про тебе підтвердження прийшло. Так що,по двом фронтам ти вже показав свій інтелект. Можеш не виправдовуватись далі.

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

жорстко і несправедливо... По поводу старіння при тяжкій праці, згоден. Можна подивитись на сільських жінок. Там вже косметика не допоможе. + Автоматом одне яйце виростає..чоловічі якості набираються. Чоловік тоді ясно який автоматом стає. Але їх обох це влаштовує...

По відео, то Сара не схожа на той контингент да і адекватна , бо на всякі підколи реагувала без агресії, порівняно з деякими тут. Соображалка працює теж гарно.

Я теж , коли волонтерив і читав цей срач щось подібне написав, бо продержались люди в благості недовго, декілька тижнів)) і знову поро і зе вступили у вічну схватку))

По перше - вона не "Сара". "Сарочка" - це нік.

По друге - вона дуже тендітна і крихітна дівчина.

По третє - ображати дівчину, це зашквар.

Матрасам респект, Сарочці моє мєрсі, ну і довбойобам - троньки розуму та манер хай Бог підкине.)))

  • Лайк 7
  • Дякую 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ШуRik сказал:

Порівняйте цифри і скажіть що це було правильним рішенням приймати такі бюджети  де закупівля і ремонт військової техніки 22 млрд, а дороги 125 та 132, причому правками в закон цифри кратно домальовувались в більшу сторону1669745444_Screenshot_20221210-0859372.png.db9ae4d3e7d9d2b622eafd627956f6ab.png1025400712_Screenshot_20221210-0849592.png.134d61d16b92cf67492250ebe45d4a51.png871746462_Screenshot_20221210-0853442.png.d2f4c39a44db6992bbd97a65140dd5ef.png1332073388_Screenshot_20221210-0851432.png.5f6f8f11d37ee59748314d9669b94056.png

Я їм про Фому, вони мені про Єрьому. Та в жопу всі ті цифри і бюджнти можна буде засунути, якщо із за срачів українців ми програємо війну і сюди прийдуть кацапи. Будете по парижах і стамбулах в мемуарах сратись, може навіть виясните хто був не прпвий.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...