Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

думаю тому греку було б взагалі цікаво узнати шо про них думають за кордоном. і цей скандал нікого не звидував :lol:

ехал грека через реку
видит грека в реке рак
рак за долг напомнил греке
грека раку сунул "фак"(с)

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос.Если Украина коррумпированная страна,кто сможет лучше ею управлять,пахан или честный человек(относительно чесный)?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Серьожа сказал:

Вопрос.Если Украина коррумпированная страна,кто сможет лучше ею управлять,пахан или честный человек(относительно чесный)?

Чим більше "управлєнія" зверху - тим гірше для країни. Он "крєпкіє хазяйственікі" так дохазяйнувалися в кінці 2013-ого, що Янукович їздив з протянутою рукою по закордонам, щоб хтось дав грошей на виплату пенсій і зарплат. А попередній "бджоляр" управляв не дуже "р'яно" - і якось і економіка непогано розвивалася і іноземні інвестиції йшли в країну. 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Серьожа сказав:

Вопрос.Если Украина коррумпированная страна,кто сможет лучше ею управлять,пахан или честный человек(относительно чесный)?

шановний Серьожа, за такі питання вас тут побьють, бо вибір насправді тут вузький, або Зеленський, або Порошенко, інших не може бути апріорі 

  • Хаха 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Корнил сказал:

шановний Серьожа, за такі питання вас тут побьють, бо вибір насправді тут вузький, або Зеленський, або Порошенко, інших не може бути апріорі 

Цікаво хто з них пахан а хто чесний?)

Мені здається і так видно))

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Canton сказав:

"Все это уже было, мой дорогой Румата...только в другие времена и под другими небесами..."©

А "прогрессоры-цивилизаторы" все равно опять на те же грабли..

Необучаемые...

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А попередній "бджоляр" управляв не дуже "р'яно" - і якось і економіка непогано розвивалася і іноземні інвестиції йшли в країну.

Ющенко пришёл на базу Кучмы.Так всегда происходит.Нельзя за один срок создать,можно только улучшить или испортить.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dark FeniX сказав:

2. В итоге имеем лишь нашу хотелку, реализовывать которую никто не будет.

Если эту "хотелку"  никто не будет реализовывать, орки дойдут до Вашингтона.

Як не с Трампом в капитолий, как еще с каким-то долбоебом, типа Канье Уэста.

3 години тому, Dark FeniX сказав:

На практике получим или то, что в нищающей эрефии её бомжеватые нацреспублики будут до последнего зубами держаться за центр, выполняя все его указания, или что у кацапов вспыхнет война за передел власти, передел ресурсов, передел оружия, включая ядерное. Что одно, что другое для нас не хорошо.

Для нас нехорошо, что война будет не у нас, а у них? Да неужели?

2 години тому, Dark FeniX сказав:

Плохо тем, что во первых, мочиловом в своих границах во время передела они не ограничатся

Прям как щас, да?

2 години тому, Dark FeniX сказав:

во-вторых, кто-то у них в конце-концов победит, и маловероятно что это будет любящий всех вокруг пацифист. Плюс, я не напрасно про ЯО вспомнил, начиная с того, что не ясно, к кому оно попадёт, и заканчивая большим его шансом на применение как друг против друга, там и против соседей (а это и мы)

Ну может хоть тогда в конце концов "гаранты" раздуплятся, что давно пора уже отстреливать самых ярых любителей поприменять ЯО еще на этапе "взрывы домов на каширском шоссе".

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Серьожа сказал:

Ющенко пришёл на базу Кучмы.Так всегда происходит.Нельзя за один срок создать,можно только улучшить или испортить.

Це була така "база", що прийшлось багато чого змінювати. По своїм домашнім скажу, що різко виросла пенсія у моєї мами і зарплата у жінки-вчительки. Та і в мене на роботі (2006-2008), в придорожньому кафе, народ гуляв конкретно, тому, що економіка розвивалася. А при Кучмі я вимушений був їздити в Німеччину на заробітки, бо в Україні музиканту заробити було важко. Деякі форумчани дуже негативно відносяться до Тимошенко, але її ідея з реприватизацією, прихватизованих за безцінь державних підприємств, в 2005-ому, була правильною. Було б більше іноземних бізнесменів, якась конкуренція і вплив олігархів-монополістів на владу був би значно менший. Та й Ющенко не просто прийшов на базу Кучми, а він її створював на посту прем'єр-міністра. А те, що не можна за 5 років щось створити нове, то ви розкажіть полякам чи прибалтам. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Серьожа сказав:

Вопрос.Если Украина коррумпированная страна,кто сможет лучше ею управлять,пахан или честный человек(относительно чесный)?

Не варто забувати, що військові неодмінно стануть політичною силою в Україні.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, vadimv сказав:

Для нас нехорошо, что война будет не у нас, а у них? Да неужели?

Прям как щас, да?

 

image.thumb.png.b1cdce9973f42f0b123ac328aa25ee13.png

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Музей сказал:

Не варто забувати, що військові неодмінно стануть політичною силою в Україні.

я завжди знав що деяким жінкам подобаються грубі та сильні чоловіки :lol:

 

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, US7IGN сказав:

я завжди знав що деяким жінкам подобаються грубі та сильні чоловіки :lol:

 

не хвилюйтеся
на кволих задротів теж є попит
електрики нарозхват
вони теж за дроти

image.png.d4dffc98eecf9e2f1cc1e0dfb1e9e06f.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Та і в мене на роботі (2006-2008), в придорожньому кафе, народ гуляв конкретно, тому, що економіка розвивалася.

Вы сами подтверждаете указав года успеха кафе.Людям что бы гулять в кафе надо обрости жирком.Для этого надо время.Я кстати помню когда грянул мировой кризис.И если бы не он,Ющенко мог бы добиться бОльшего,но это не точно.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

шановний Серьожа, за такі питання вас тут побьють, бо вибір насправді тут вузький, або Зеленський, або Порошенко, інших не може бути апріорі 

а кто их них опытный коррупционер-пахан?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Серьожа сказал:

Ющенко пришёл на базу Кучмы.Так всегда происходит.Нельзя за один срок создать,можно только улучшить или испортить.

за ющенком пришло много западных грошей. 2005 2008 золотое время экономики. копеечные кредиты на все, банки выкупали по ярду -два. 

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, iiigolkin сказал:

не хвилюйтеся
на кволих задротів теж є попит
електрики нарозхват
вони теж за дроти

image.png.d4dffc98eecf9e2f1cc1e0dfb1e9e06f.png

дякую, мені зайва увага не потрібна.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шмигаль про ситуацію в енергосистемі: Пошкоджені всі теплові та гідроелектростанції, нас чекають суттєві обмеження взимку

В енергосистемі України залишається суттєвий дефіцит потужності.

Про це повідомив у фейсбуці прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, після восьми хвиль ракетних атак в країні пошкоджені всі теплові та гідроелектростанції, різною мірою пошкоджено 40% обʼєктів високовольтної мережі.

"Кожен із нас має усвідомити, що цю зиму ми будемо проходити з суттєвими обмеженнями споживання електроенергії", - зазначає він.

Тому уряд доручив Міненерго визначити та подати на розгляд чіткі пріоритети включення електропостачання.

 Перший пріоритет - це критична інфраструктура й лікарні.

 Другий пріоритет - підприємства та об’єкти військово-промислового комплексу.

 Третій пріоритет - бізнес, який виготовляє критично важливі для країни товари та продукти.

Четвертий пріоритет - житловий сектор. Джерело: https://censor.net/ua/n3386320

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вважаю що кращої можливості повернути офісний планктон та держслужбовців в село та нарешті зайняти їх чимось корисним не буде :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

я вважаю що кращої можливості повернути офісний планктон та держслужбовців в село та нарешті зайняти їх чимось корисним не буде :lol:

Ви там вже підготували їм робочі місця?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, iiigolkin сказал:

Ви там вже підготували їм робочі місця?

земля чекає. не розумію питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Корнил сказав:

шановний Серьожа, за такі питання вас тут побьють, бо вибір насправді тут вузький, або Зеленський, або Порошенко, інших не може бути апріорі 

Категорически не согласен. Были ещё альтернативы. Настоящий полковник, Карлсон. Тольконепарашенка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Серьожа сказав:

Вы сами подтверждаете указав года успеха кафе.Людям что бы гулять в кафе надо обрости жирком.Для этого надо время.Я кстати помню когда грянул мировой кризис.И если бы не он,Ющенко мог бы добиться бОльшего,но это не точно.

Трохи краще, трохи гірше — неважливо. Аби рашка не втручалась, то все це добре. Звісно ж, в порівнянні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

земля чекає. не розумію питання.

звучить загрозливо
краще буду мовчати

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...