Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Оконщик сказав:

Не, я не против, только ЗА. Но все же, а откуда Владимир Золкин это знает? 

Слямзил у Арестовича?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Слямзил у Арестовича?

Арестовичу Єрмак злив, а Єрмак агент. 

  • Дякую 1
  • Хаха 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от кому тепер буде класно так це колядникам та щедрувальникам!

Подвійна вигода! :classic_biggrin:

 

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.12.2022 в 18:08, mastervovik сказав:

Моя дупа знову с поганим настроем( 

Каже понеділок -вівторок ждіть прильоти...

Но я з нею не згоден, думаю це ***ло готує привітання на кінець неділі

да Вова, з твоєю дупою шота треба робить, вона тобі тупо бреше, поговори з нею серйозно.. я теж думаю, шо ті падлюки намітили вьєбати по нам 30 числа, шоб ми не змогли оговтатися до нового року, тим самим зіпсувати нам свято..але, вони все таки нас не знають, бо нам на їх поhуй, з світлом, чи без, але новий рік буде зустрінутий, а старий проведено, крапка

  • Лайк 13
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Корнил сказал:

але новий рік буде зустрінутий, а старий проведено, крапка

Треугольник будет выпит, будь он хоть  параллелепи́пед, будь он круг едрена вошь......(с.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, DimaF сказал:

Треугольник будет выпит, будь он хоть  параллелепи́пед, будь он круг едрена вошь......(с.)

треба забувати того покидька 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, DimaF сказал:

Нит!

В Ізюмі вулицю Цоя перейменували на Скрябіна, а Висоцького на Джобса👍

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Приморському суді Одеси 23 грудня почали слухати по суті справу ексочільника Миколаївської окружної прокуратури Геннадія Германа, якого обвинувачують у державній зраді.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Раніше, наприкінці листопада, Приморський райсуд ухвалював рішення про закрите засідання, щоб запобігти розголошенню інформації, що може зашкодити національній безпеці і вплинути на перебіг бойових дій. Також посилалися на необхідність захистити персональні дані українських військових, рятувальників та правоохоронців у Миколаївській області, особливості їхньої роботи у регіоні та ін.

Однак на публічності наполягли родичі військових, які загинули на Миколаївщині, коли Герман очолював прокуратуру і, за версією обвинувачення, вів підривну діяльність.

Люди пов‘язують смерть своїх близьких з імовірною зрадою Германа. Тож просили суддів розглядати справу відкрито. Так, на їхню думку, суспільство зможе контролювати процес і знати, що на засіданнях відбувається. Порадившись, судді погодилися на публічні слухання.

В обвинувальному акті написано, що прокурор Герман протягом місяця (з березня по квітень 2022 року) умисно та свідомо вів підривну діяльність проти України в умовах воєнного стану. Мотивацією було нібито його негативне ставлення до української влади та політики в цілому.

Зокрема, Герман через Telegram надсилав представнику рф інформацію оперативного та військового характеру щодо обстановки в Миколаєві та області, а для її отримання користувався своєю посадою очільника окружної прокуратури. Наприклад, складав списки з російських полонених, їхньої кількості, особистих даних та місця перебування, а також додавав інформацію про керівництво установ, де вони утримуються. Крім того, прокурор готував для рф зведення про щоденну кількість загиблих у регіоні поліцейських, військових та цивільних, а також в окремому документі «особисті спостереження за соціально-побутовою та оперативною обстановкою на Миколаївщині».

На додачу, обвинувачений фактично звітував для росіян про стан мостів, завантаженість доріг, кількість населених пунктів без газу і світла.

 

18946197.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Бездомный сказав:

У Приморському суді Одеси 23 грудня почали слухати по суті справу ексочільника Миколаївської окружної прокуратури Геннадія Германа, якого обвинувачують у державній зраді.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Раніше, наприкінці листопада, Приморський райсуд ухвалював рішення про закрите засідання, щоб запобігти розголошенню інформації, що може зашкодити національній безпеці і вплинути на перебіг бойових дій. Також посилалися на необхідність захистити персональні дані українських військових, рятувальників та правоохоронців у Миколаївській області, особливості їхньої роботи у регіоні та ін.

Однак на публічності наполягли родичі військових, які загинули на Миколаївщині, коли Герман очолював прокуратуру і, за версією обвинувачення, вів підривну діяльність.

Люди пов‘язують смерть своїх близьких з імовірною зрадою Германа. Тож просили суддів розглядати справу відкрито. Так, на їхню думку, суспільство зможе контролювати процес і знати, що на засіданнях відбувається. Порадившись, судді погодилися на публічні слухання.

В обвинувальному акті написано, що прокурор Герман протягом місяця (з березня по квітень 2022 року) умисно та свідомо вів підривну діяльність проти України в умовах воєнного стану. Мотивацією було нібито його негативне ставлення до української влади та політики в цілому.

Зокрема, Герман через Telegram надсилав представнику рф інформацію оперативного та військового характеру щодо обстановки в Миколаєві та області, а для її отримання користувався своєю посадою очільника окружної прокуратури. Наприклад, складав списки з російських полонених, їхньої кількості, особистих даних та місця перебування, а також додавав інформацію про керівництво установ, де вони утримуються. Крім того, прокурор готував для рф зведення про щоденну кількість загиблих у регіоні поліцейських, військових та цивільних, а також в окремому документі «особисті спостереження за соціально-побутовою та оперативною обстановкою на Миколаївщині».

На додачу, обвинувачений фактично звітував для росіян про стан мостів, завантаженість доріг, кількість населених пунктів без газу і світла.

Gennadij-German-780x470.png

А хто в цей час був прокурвою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А хто в цей час був прокурвою?

Это другое.....(с.)

 

Да шож такое))

 

Screenshot_2022-12-27-15-22-07-137_com.android.chrome.jpg

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, DimaF сказал:

Это другое.....(с.)

 

Да шож такое))

 

Screenshot_2022-12-27-15-22-07-137_com.android.chrome.jpg

Не выдержал расходов на оборону, поэтому решили тратиться на нападение

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

да Вова, з твоєю дупою шота треба робить, вона тобі тупо бреше, поговори з нею серйозно.. я теж думаю, шо ті падлюки намітили вьєбати по нам 30 числа, шоб ми не змогли оговтатися до нового року, тим самим зіпсувати нам свято..але, вони все таки нас не знають, бо нам на їх поhуй, з світлом, чи без, але новий рік буде зустрінутий, а старий проведено, крапка

Так а шо я? Я їй одразу сказав що я з нею не згодний... так ні, вона мені кишки на кулак намотувала, було не спокійно в середні:grin:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Вячеслав63 сказав:

Задля не просто посміятися, а"поржать", вісті з дурдому - 

МОСКВА, 26 декабря. /ТАСС/. Журналист издания Bellingcat (признано в РФ СМИ-иноагентом) Христо Грозев объявлен в розыск. Это следует в понедельник из базы данных розыска на сайте МВД РФ.

"Разыскивается по статье УК РФ", - сказано в сообщении.

В конце июля 2022 года представитель ФСБ заявил в эфире телеканала "Россия-24" о причастности Грозева к попытке угнать боевые самолеты: бомбардировщик Су-24, истребитель Су-34 и сверхзвуковой ракетоносец Ту-22 М3. Эту операцию организовывала СБУ, а Грозев координировал действия ее участников.

 

Классна ідея. Варто реалізувати, щоб Христо не постраждав задарма.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Canton сказав:

 

320730828_892472818563233_1596466000800305949_n.jpg

Canton, заздріть мовчки, вас би також споживали але мало хто зна)

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, JFK сказал:

Canton, заздріть мовчки, вас би також споживали але мало хто зна)

Кугутня всегда меряет по себе...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DimaF сказав:

Это другое

А хто її призначив, та з якою метою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

 

320730828_892472818563233_1596466000800305949_n.jpg

Потратили врем'я, посмотрел масецсучело с аоестлвичем т фейгиным. Полчаса вылизывала зелёную задницу. Пять минут мокали Кривоноса и Филатова.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Canton сказав:

Кугутня всегда меряет по себе...

Я ніколи не сперечаюсь з профі, особливо з таких делікатних питань)

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...