Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

ще дещиця про світогляд , який формує кацапська щелепа 

Медведев призвал начать охоту на предателей за пределами РФ

qNpQKqxfPh0.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідь людини, яку я глубоко поважаю і яка для української мови зробила набагато більше, ніж чорнорота фаріон....мета якої розколоти націю самим гидотним засобом через дітей

Сашко Лірник

"Пишатися тим, що побили дитину за російську мову? Ну ви герої. Кончені якісь.
Я працюю з евакуйованими дітками. Там більшість російськомовні. 
То що, бити їх?
Я знаходжу підходи, навпаки хвалю за кожне українське слово, організовую змагання на українську мову, співаємо.
І все те без агресії і примусу.
І це дає результат.
Дитина хоче говорити українською.
Це ж ази психології.
І батьків вчу того ж.
А понти показувати і пальці гнути- он які ми патріоти! - перед дітьми?
Ну ви довбні.
Це галімий піар. Не вмієте з дітьми працювати, зате піаритеся.
Так роблять недалекі люди, які думають що є прості рішення. 
От накажемо- і все стане як ми хочемо! От ударимо- і вони так більше не будуть! От обізвемо- і ми вже довели свою правоту!
Це так не працює. Тільки шкодить.
А нам треба довго лікувати націю. Тут терапія потрібна а не ампутація.
Психологічне лікування. Це гра в довгу. І простих рішень тут нема.
Звичайно законодавство, звичайно тиск, звичайно примус. Але з розумом а не з дурістю."

Додам, це стосується і дорослих

  • Лайк 26
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То воно ще хоче стати ЧЛЕНОМ ВРП від преЗедента?

Цього тижня відбудеться з’їзд суддів, на якому мають обрати 8 нових членів ВРП. Щоб орган нарешті запрацював. А паралельно розпочався конкурс на місце члена ВРП за квотою президента. Нижче про одного з кандидатів:

На фото - суддя Донецького окружного адмінcуду Іван Голошивець. Чоловік прийшов до благодійного фонду у Броварах як переселенець, що перебуває в складних життєвих обставинах. Отримав продуктовий набір, 2 пачки памперсів, дитяче харчування і поїхав. 

Як пише (https://www.facebook.com/100001872409243/posts/8610863775652617/) волонтерка Maryna Piankova, за дві години суддя повернувся. Вже з дружиною. Вони повернули пакунки зі словами "моя семья и дети такого не едят". Ще й вирішили викликати поліцію. 

Тоді і виявилось, що за гуманітарною допомогою прийшов суддя, який заробляє більше 1 млн грн на рік. Більше того, суддя Голошивець є кандидатом в члени Вищої ради правосуддя (!) за квотою президента.

Ми відшукали його мотиваційний лист. Ось що пише суддя Голошивець: "Головний принцип, якому я навчився по життю: Живи чесно, відповідай за свої вчинки, пам'ятай про розумність, не роби того, про що пошкодуєш". А що, чесно сказав, що діти не будуть їсти шпроти та каші, отримані від волонтерів. 

І тут ще гарно: "Аби захистити нашу країну від великих потрясінь ми маємо нарешті розпочати судову реформу, щоб зламати хребет бюрократичному
впливу на суддівську систему та зробити її "ближчою до людей". 

"Ближчими до людей" судову систему хоче робити суддя, який бере понад 1 млн грн на рік і влаштовує скандали з волонтерами через те, що, бачите, отриману допомогу "моя семья и дети не едят".

Як вам кандидат?

t.me/fuckcorruption/2021

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Корнил сказал:

колька-котлета передає всім привіт з горячої точки 

FB_IMG_1673258433305.jpg

Ну і кулі. Я тією дорогою теж кожного року їжджу на румунській кордон. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Бездомный сказав:

Медведев призвал начать охоту на предателей за пределами РФ

Главное на себя не выйти

image.png.94199832e563299f8109ec9e1cc32aa1.pngimage.png.66f3c53ce151be8aef7c4efe4ac3654c.png

image.png.b3753367f115d69f7e19240fc7898e0a.png

image.png.c1c7166b7fabc3f9bc8e6c8ac964be78.png

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После череды нападений украинских дронов на авиабазу в Энгельсе ее руководству передали Великую икону Николая Чудотворца.

Церемония передачи иконы прошла в Саратове в храме Святого князя Александра Невского в парке Победы на Соколовой горе.

unnamed (2).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, vadimv сказал:

Главное не себя не выйти

image.png.94199832e563299f8109ec9e1cc32aa1.pngimage.png.66f3c53ce151be8aef7c4efe4ac3654c.png

image.png.b3753367f115d69f7e19240fc7898e0a.png

image.png.c1c7166b7fabc3f9bc8e6c8ac964be78.png

іноді ( не у всіх , а лише у тих , кому пощастить , або "пощастить" ) настає момент істини , коли необхідно визначитися - які цінності для тебе справжні , а які -  такі сякі 

 

і так - в творчості Макара -  кацапський  світогляд - світогляд андрофага , я не вбачав , і зараз не вбачаю , на відміну від , на приклад , того ж Висоцького .

 

Для  кращого розуміння про що я - ось на одну й ту ж тему - тему момента істини - андрофаг Висоцький  і людина - Макаревич 

Спойлер

 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sergio сказав:

Ну і кулі. Я тією дорогою теж кожного року їжджу на румунській кордон. 

бережіть себе, там напевно небезпечно.. як що раптом побачите колю, передавайте від нас привіт, добрячим підсрачником 

 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

После череды нападений украинских дронов на авиабазу в Энгельсе ее руководству передали Великую икону Николая Чудотворца.

  Интересно, когда появятся иконы Энгельса Чудотворца и Пресвятого Маркса?

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

Церемония передачи иконы прошла в Саратове в храме Святого князя Александра Невского в парке Победы на Соколовой горе.

Проводил церемонию Отец Звездоний, генерал-майор религиозной службы...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

і так - в творчості Макара -  кацапський  світогляд - світогляд андрофага , я не вбачав , і зараз не вбачаю

Цитата

Не маячит надежда мне,
То мелькнет, то куда-то денется.
И в загадочной этой стране
Ничего никогда не изменится.

...если эту страну нахрен не развалить...

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

После череды нападений украинских дронов на авиабазу в Энгельсе ее руководству передали Великую икону Николая Чудотворца.

Нічого ви не розумієте. Це найкраще русняве  ППО, новітня розробка аналоговнета

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Нічого ви не розумієте. Це найкраще русняве  ППО, новітня розробка аналоговнета

С-600, як Яковіна написав...

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

А нам треба довго лікувати націю. Тут терапія потрібна а не ампутація.
Психологічне лікування. Це гра в довгу. І простих рішень тут нема.
Звичайно законодавство, звичайно тиск, звичайно примус. Але з розумом а не з дурістю."

Додам, це стосується і дорослих

Одразу кажу, що для мене не має значення, хто за яку владу рве сорочку на грудях. Для мене має значення особистість, хоч з якого боку вона робить добро чи зло.

Знов таки, бачила в темі про Фаріон та її онука, але прочитала тільки сьогодні в стрічці новин. Вона для мене особистість , відношення до якої неоднозначне. Мені дуже подобаються її розповіді з історії України. Там є поєднання змісту з гарною мовою.

З  тим, що почула про онука в садочку... Якщо українці будуть себе так поводити, то чим ми відрізняємось від рашистів та місцевих манкуртів?  Тому так, в цьому випадку згодна з Лірником.

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

  Интересно, когда появятся иконы Энгельса Чудотворца и Пресвятого Маркса?

Проводил церемонию Отец Звездоний, генерал-майор религиозной службы...

Так - час  робить Войновича пророком 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та що там в них знов не так?

Сказано 27 - значить 27. Команди порівнювати не було!

Ще б літаки порахував, дурень. 🤣

image.thumb.png.306981576811da57ecf0993ebadf0227.png

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Зазвичай, не витрачаю час на те, щоб цікавитись чиїмось утриманками, але вранці звернула увагу в стрічці новин на це прізвище, завдяки Іванні Плантовській, про яку в темі було стільки балачок.

Чи правда все те, що написав про генерала волонтер, не знаю, не дивилась інші джерела, але, якщо те, що пишуть, відповідає дійсності, то це мерзенно. Дзвіночком (для мене) пролунало згадування про Credite Suisse, в якого доволі сумна репутація. Банк, в приватних зустрічах, не гребує частувати своїх VIP- клієнтів речовинами, що не продаються в аптеці чи на касі супермаркета , часто-густо ці речовини подають в комплекті з такими "Іваннами".

"в Facebook звернув волонтер Андрій Боєчко:

"ДБР під час обшуків у начальника Південного регіонального управління ДПСУ, генерал-майора Сергія Мула знайшло: незадекларовану будівлю вартістю 6 мільйонів доларів, 40 мільйонів гривень готівкою та іноземну валюту. В ході обшуку власної квартири (м. Одеса) було виявлено 587 тисяч доларів і 380 тисяч євро. Крім цього, документи про власність в Італії та Іспанії та рахунки на 16 мільйонів доларів в іноземних установах".

На додаток до цього у Мула виявили паспорт громадянина Колумбії на ім'я Хорхе Фернандес 25.06.1973 р.н., а також велику суму готівки в євро, доларах і білоруських рублях, три банківські картки, одна з них - швейцарського Credite Suisse,"

А чому тут дивуватися? В нас, що - змінилася система? Мул в цій системі з 1994-ого року. Є надія, що з "допомогою" західних друзів, Зеленський вимушений буде щось змінювати. Як би тут не всиралися прихильники різних партій, але будь-яка влада, яка зберігає цю систему, є антинародною і, по суті, антиукраїнською, якими би патріотичними гаслами вона не прикривалась. На жаль, це відноситься до будь-якої нашої влади. 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

А чому тут дивуватися?

А десь в дописі написано, що я здивована? З чого такий висновок? Було про мерзенність  прочитаного в випадку, що то є правдою.

4 години тому, allanek сказав:

Чи правда все те, що написав про генерала волонтер, не знаю, не дивилась інші джерела, але, якщо те, що пишуть, відповідає дійсності, то це мерзенно.

Я вже зверталась до вас з проханням  не цитувати мене, щоб  потім я не витрачала час на пояснення, чому в моєму дописі не було того, що вам здалось.

Невже так погано з пам'яттю?

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заливал видео, и ютуб мне услужливо подсунул ролики, которые, по его мнению, могут мне понравиться. И тут я немножко ох**ел. Майкл, блять, Наки на 24-м рассказывает что-то про Путина, Артем, блять, Троицкий на Freedom в рубрике "Музыкальный фронт. Предатели рока" (чо, блядь? вы в каком мире вообще живете, ау?), Арестович с Марком на ТСН про два тижня, Игорь Яковенко на "Прямом", еще какой-то там политолог на "Радио НВ", Невзоров вообще везде. Вот просто везде.  
Украинцы. Что у вас там происходит? 
Вы решили всё "Эхо Москвы" у себя трудоустроить? 
И это все по-русски. Даже те кто переходил на украинську - вновь вернулись на русский. 
Такое ощущение, что 2013 как-то и не заканчивался. Где-то рядом прям Малороссией и братским народом запахло. Но в основном Малороссией, конечно. 
Всегда поражало - как люди умеют так устраиваться? В любую бочку затычкой без мыла влезут. В любую. 
И хавают. Нормально. По четыреста тысяч просмотров. 
Зря я всё же телевизор не смотрю.
Сильно отстаю от жизни.  
Зря.

А. Бабченко

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Корнил сказал:

як що раптом побачите колю, передавайте від нас привіт, добрячим підсрачником 

 

- Алло, Колю сегодня не видели?

- Нет, сегодня не было...

- Если увидите - дайте ему в морду...заранее благодарен (С)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

Заливал видео, и ютуб мне услужливо подсунул ролики, которые, по его мнению, могут мне понравиться. И тут я немножко ох**ел. Майкл, блять, Наки на 24-м рассказывает что-то про Путина, Артем, блять, Троицкий на Freedom в рубрике "Музыкальный фронт. Предатели рока" (чо, блядь? вы в каком мире вообще живете, ау?), Арестович с Марком на ТСН про два тижня, Игорь Яковенко на "Прямом", еще какой-то там политолог на "Радио НВ", Невзоров вообще везде. Вот просто везде.  
Украинцы. Что у вас там происходит? 
Вы решили всё "Эхо Москвы" у себя трудоустроить? 
И это все по-русски. Даже те кто переходил на украинську - вновь вернулись на русский. 
Такое ощущение, что 2013 как-то и не заканчивался. Где-то рядом прям Малороссией и братским народом запахло. Но в основном Малороссией, конечно. 
Всегда поражало - как люди умеют так устраиваться? В любую бочку затычкой без мыла влезут. В любую. 
И хавают. Нормально. По четыреста тысяч просмотров. 
Зря я всё же телевизор не смотрю.
Сильно отстаю от жизни.  
Зря.

А. Бабченко

та тут у гілці - кацапка модераторка   банить за вірш Володимира Сосюри:lol:

мабуть  вирішила , шо то щось про  оральний  секс :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

А чому тут дивуватися? В нас, що - змінилася система? Мул в цій системі з 1994-ого року. Є надія, що з "допомогою" західних друзів, Зеленський вимушений буде щось змінювати. Як би тут не всиралися прихильники різних партій, але будь-яка влада, яка зберігає цю систему, є антинародною і, по суті, антиукраїнською, якими би патріотичними гаслами вона не прикривалась. На жаль, це відноситься до будь-якої нашої влади. 

Меня всегда удивляла и удивляет попытка оправдать факап, кумовство или коррупцию тем, что мол и раньше такое было. Проворовался чиновник и сразу звучат голоса - а что, раньше такое не происходило? Происходило. Но если в голове нет понимания того, что так не должно быть, то это голова больна или просто без мозгов. Или назначили лояльного, а не умного и компетентного, и сразу звучат голоса в его защиту, мол, а что раньше лучше было? Лучше будет, если начнут назначать на должности тех, кто разбирается в вопросе и может качественно делать работу, а не сексологинь и кинологов из своих знакомых. 

Спойлер

Кстати, ещё одна попытка оправдать коррупцию - это сказать, что она есть везде. Конечно же коррупция есть везде, но во всех цивилизованных государствах с ней борются, а не толерантно к ней относятся. Не говорят, что борются, а наказывают и не покрывают коррупционров. Если же с коррупцией не бороться, то государственные институции перестают работать, а государство гибнет. Когда прокурор, полицейский или сбушник покрывает преступника за долю или же из-за кумовства, а не карает его, то в итоге государство деградирует и перестает исполнять свои функции. При этом запрос на справедливость остается, но не удовлетворяется государством. В ситуации с Украиной это приводит к Майдану и последствиям, которые не всегда позитивно влияют на государственные институции. А в худшем варианте вигиланты или же линчиватели забирают у государства монополию на насилие.

После войны придётся приложить немало усилий для возрождения и отстраивания Украины. Но придется отстраивать не только здания, дороги и инфраструктуру, а ещё и доверие к власти. Нам необходимо возродить доверие и уважение к институциям. Так же необходимо будет вернуть доверие к правоохранительным органам. Этого можно добиться исключительно делами, а не громкими заявлениями или словами, что коррупция побеждена. И необходимо будет создавать институт репутации в обществе. С нуля. Необходимо будет строить правовое государство в котором бы верховенство права и свободы были бы не пустым звуком. Придётся отстроить, перезагрузить или создать госинституции, которым бы доверяли граждане. А без этого мы не сможем возродить Украину. 

Пора понять, что в послевоенной Украине с чудовищно разрушенной инфраструктурой, с разрушенной экономикой и с сомнительными перспективами будут жить лишь при условии, что ситуация изменится. А в Украине, которая пронизана и пропитана кумовством и коррупцией, с фриками и корабельными соснами во власти, с глупыми и продажными политиками, чиновниками и медиа, с обществом пропитанным безверием и с нереализованным запросом на справедливость захотят жить лишь дураки и коррупционеры. Они будут согласны жить, как прежде, но они не смогут возродить Украину. И денег на восстановление им не дадут. Да и жить в такой Украине мало кто захочет. Тргда уедут молодые, умные, талантливые и креативные. И это будет катастрофа, ведь чудовищно срашно не проиграв России проиграть коррупционерам войну за будущее Украины. А система будет сопротивляться. Значит все самое сложное у нас впереди, после войны. Но кроме нас самих это никто не сделает. Б. Береза

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Майкл, блять, Наки на 24-м рассказывает что-то про Путина, Артем, блять, Троицкий на Freedom в рубрике "Музыкальный фронт. Предатели рока" (чо, блядь? вы в каком мире вообще живете, ау?), Арестович с Марком на ТСН про два тижня, Игорь Яковенко на "Прямом", еще какой-то там политолог на "Радио НВ", Невзоров вообще везде. Вот просто везде.  

А. Бабченко

"Завидуйте молча!" (с)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мені цікаво - чому мовчать  кацапки паціфістки нонконформістки :lol:

 

ето другоє ?:lol:

Без названия (68).jpg

u3IT52gQpAk.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...