Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Бездомный сказал:

Проводил церемонию Отец Звездоний, генерал-майор религиозной службы...

Ну политруков они вернули, так что все возможно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, DimaF сказал:

Ну политруков они вернули, так что все возможно)

політруків зі шкіл кацапи ніколи й не прибирали - доньки радянських офіцерів - то такі самі політруки  

 

кацапський світогляд у голови кацапенят інсталюють саме кацапощелепні піхвомразі - доньки радянських офіцерів  

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Меня всегда удивляла и удивляет попытка оправдать факап, кумовство или коррупцию тем, что мол и раньше такое было. Проворовался чиновник и сразу звучат голоса - а что, раньше такое не происходило? Происходило. Но если в голове нет понимания того, что так не должно быть, то это голова больна или просто без мозгов. Или назначили лояльного, а не умного и компетентного, и сразу звучат голоса в его защиту, мол, а что раньше лучше было? Лучше будет, если начнут назначать на должности тех, кто разбирается в вопросе и может качественно делать работу, а не сексологинь и кинологов из своих знакомых. 

 

Відповідь нижче.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Canton сказал:

...Всегда поражало - как люди умеют так устраиваться? В любую бочку затычкой без мыла влезут. В любую. 
И хавают. Нормально. По четыреста тысяч просмотров. 
Зря я всё же телевизор не смотрю.
Сильно отстаю от жизни.  
Зря.

А. Бабченко

А Бабченко? Він же такий самий біженець з мордору як і вони.

Таке враження, що він жалкує, що всі його співвітчизники з мордору влаштувалися в Україні краще ніж він? "По чєтиріста тисяч просмотров", "отстаю от жизні", уявляєте! естонський бандерівець трясця

 

  • Лайк 5
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, 7351 сказал:

Тобто, для тебе всі вродливі українські жінкі, що служать Україні, -- повинні носити паранжу і ніколи не відпочивати в Новий рік?

Таки "лайно на вентилятор", поки що.

І якщо не звіздобол -- напиши, в чому моя продажність, з доказами, звісно.

Впевнений, що не напишеш, бо ......

Opera Знімок_2023-01-09_002946_www.stroimdom.com.ua.png

Речник ДПСУ Демченко про відпочинок прес-офіцерки Плантовської за кордоном: Поведінка є неприйнятною, щодо неї будуть ухвалені відповідні рішення

censor.net/ua/n3392157

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, DimaF сказал:

Ну политруков они вернули, так что все возможно)

Там вже смерш вимагають відродити.

t.me/operativnoZSU/69212

 

Напрямок руху мені особисто до вподоби. Нарешті "можем повторить" набуває практичного втілення - з сотнями нікому не потрібних жмурів в полях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де в мене про виправдання? Там чітко написано "на жаль, це стосується будь-якої влади". Я розумію, що у вас завдання накидати лайна на нинішню, щоб возвеличити попередню, але в даному конкретному випадку - не вийде, від слова ніяк. Така ж сама фігня, що тоді, що зараз. І це не виправдання, а констатація факту. Спостерігаємо з якого року почався кар'єрний зріст.

02.2008-06.2014 - командир воинской части 1492 ГНС Украины; 06.2014-12.2014 - первый заместитель начальника регионального управления - начальник штаба Южного регионального управления (I категории) Государственной пограничной службы Украины; 12.2014-04.2015 - заместитель директора департамента - начальник управления административного производства Департамента анализа и оценки информации Администрации Государственной пограничной службы Украины; 04.2015-07.2015 - начальник управления административного производства Департамента анализа и оценки информации Администрации Государственной пограничной службы Украины; 07.2015-05.09.2017 - заместитель директора Департамента охраны государственной границы Администрации Государственной пограничной службы Украины; 05.09.2017-02.02.19 - заместитель директора Департамента охраны государственной-начальник оперативного управления Администрации Государственной пограничной службы Украины. С 02.02.19 - заместитель директора Департамента противодействия военным угрозам Администрации Государственной пограничной службы Украины. Вывести на печать

Источник: https://polygraf.net/person/mul-serhei-ana
© polygraf.net

Не хочу оцінювати розумові здібності деяких людей, які засуджують ганебні вчинки людей в цій владі, намагаючись довести, що треба було вибирати Порошенка, не згадавши, що цей Мул при Порошенку і почав кар'єрно зростати. Чи то вони вважають себе хитрішими ірозумнішими за інших? Ще рез наголошу - треба змінювати систему, а не прізвище президента. В 2014-ому це вже проходили - люди хотіли змінити систему, а сцена Майдану - прізвища у владній верхівці біля корита. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А де в мене про виправдання? Там чітко написано "на жаль, це стосується будь-якої влади". Я розумію, що у вас завдання накидати лайна на нинішню, щоб возвеличити попередню, але в даному конкретному випадку - не вийде, від слова ніяк. Така ж сама фігня, що тоді, що зараз. І це не виправдання, а констатація факту. Спостерігаємо з якого року почався кар'єрний зріст.

02.2008-06.2014 - командир воинской части 1492 ГНС Украины; 06.2014-12.2014 - первый заместитель начальника регионального управления - начальник штаба Южного регионального управления (I категории) Государственной пограничной службы Украины; 12.2014-04.2015 - заместитель директора департамента - начальник управления административного производства Департамента анализа и оценки информации Администрации Государственной пограничной службы Украины; 04.2015-07.2015 - начальник управления административного производства Департамента анализа и оценки информации Администрации Государственной пограничной службы Украины; 07.2015-05.09.2017 - заместитель директора Департамента охраны государственной границы Администрации Государственной пограничной службы Украины; 05.09.2017-02.02.19 - заместитель директора Департамента охраны государственной-начальник оперативного управления Администрации Государственной пограничной службы Украины. С 02.02.19 - заместитель директора Департамента противодействия военным угрозам Администрации Государственной пограничной службы Украины. Вывести на печать

Источник: https://polygraf.net/person/mul-serhei-ana
© polygraf.net

Не хочу оцінювати розумові здібності деяких людей, які засуджують ганебні вчинки людей в цій владі, намагаючись довести, що треба було вибирати Порошенка, не згадавши, що цей Мул при Порошенку і почав кар'єрно зростати. Чи то вони вважають себе хитрішими ірозумнішими за інших? Ще рез наголошу - треба змінювати систему, а не прізвище президента. В 2014-ому це вже проходили - люди хотіли змінити систему, а сцена Майдану - прізвища у владній верхівці біля корита. 

 

Таке було при всіх, це очевидно. Питання які дії будуть зараз, не по цій лярві, а по начальнику звісно. Бо факти по ньому на порядок цікавіші. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

3 часа назад, allanek сказал:

А десь в дописі написано, що я здивована? З чого такий висновок? Було про мерзенність  прочитаного в випадку, що то є правдою.

Я вже зверталась до вас з проханням  не цитувати мене, щоб  потім я не витрачала час на пояснення, чому в моєму дописі не було того, що вам здалось.

Невже так погано з пам'яттю?

Ну, добре. Міняємо "здивована" на "обурена". Чи теж невірно? Якось треба пов'язати з "мерзенністю"? 

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, irina1969 сказав:

Відповідь людини, яку я глубоко поважаю і яка для української мови зробила набагато більше, ніж чорнорота фаріон....мета якої розколоти націю самим гидотним засобом через дітей

Сашко Лірник

"Пишатися тим, що побили дитину за російську мову? Ну ви герої. Кончені якісь.
Я працюю з евакуйованими дітками. Там більшість російськомовні. 
То що, бити їх?
Я знаходжу підходи, навпаки хвалю за кожне українське слово, організовую змагання на українську мову, співаємо.
І все те без агресії і примусу.
І це дає результат.
Дитина хоче говорити українською.
Це ж ази психології.
І батьків вчу того ж.
А понти показувати і пальці гнути- он які ми патріоти! - перед дітьми?
Ну ви довбні.
Це галімий піар. Не вмієте з дітьми працювати, зате піаритеся.
Так роблять недалекі люди, які думають що є прості рішення. 
От накажемо- і все стане як ми хочемо! От ударимо- і вони так більше не будуть! От обізвемо- і ми вже довели свою правоту!
Це так не працює. Тільки шкодить.
А нам треба довго лікувати націю. Тут терапія потрібна а не ампутація.
Психологічне лікування. Це гра в довгу. І простих рішень тут нема.
Звичайно законодавство, звичайно тиск, звичайно примус. Але з розумом а не з дурістю."

Додам, це стосується і дорослих

У Львові суд покарав маму школяра, який булив свого однокласника.

У Львові суд виніс вирок мамі школяра, який обзивав та бив свого однокласника.

Шевченківський районний суд визнав львів'янку Наталію Пешкову винною та присудив два штрафи, повідомляє ZAXID.NET.

Йдеться про адміністративні стягнення за булінг її сином однокласника та за невиконання нею батьківських обов’язків.

Згідно з постановою суду, 11-річний син львів'янки навчається у 5 класі.

Пешкова не згодна, що вчинила адмінправопорушення.

Утім, суддя Руслан Єзерський все одно оштрафував її на 850 грн за булінг, який вчинив її син.

Також суддя окремо розглянув справу щодо неналежного виконання жінкою батьківських обов'язків. В результаті матері підлітка присудили ще один штраф розміром у 850 гривень.

life.pravda.com.ua/society/2023/01/9/252233/

 

 

2b2c670-depositphotos-554527832-l--4-.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, loader сказал:

Таке було при всіх, це очевидно. Питання які дії будуть зараз, не по цій лярві, а по начальнику звісно. Бо факти по ньому на порядок цікавіші. 

Скандал у ДПСУ: спливли подробиці про начальника прес-офіцерки, яка зганьбилася на всю країну

Наприкінці грудня 2022-го НАБУ повідомило про підозру генерал-майору Сергію Мулу.

www.unian.ua/society/sergiy-mul-splivli-skandalni-podrobici-pro-general-mayora-dpsu-foto-12102726.html?_gl=1*9vsxju*_ga*NjQ1NjY3NjE0LjE2NzMyNzM4MzA.*_ga_DENC12J6P3*MTY3MzI3MzgzMC4xLjAuMTY3MzI3MzgzMC42MC4wLjA.*_ga_JLSK4Y8K67*MTY3MzI3MzgzMC4xLjAuMTY3MzI3MzgzMC42MC4wLjA.

Все одно, я не вірю, що щось зміниться кардинально в нашій системі. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фаріон на мінімалках. І знов таки не бачу чогось зашкварного в такому підході. Значно гірше коли міністр внутрішніх справ за 7 років у корита навіть не намагався перейти на державну мову.

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

33 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Ну, добре. Міняємо "здивована" на "обурена". Чи теж невірно? Якось треба пов'язати з "мерзенністю"? 

Звідки це  нав'язливе бажання інтерпретувати мої слова? Що я хотіла, те сказала. Чи ви не знайшли в словнику значення слова "мерзенно"?

 

 

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Все одно, я не вірю, що щось зміниться кардинально в нашій системі.

Доки лідери суспільної думки, накшталт Фаріон та інших, будуть рекламувати тюремні порядки, а не виконання законів, особливо у дитячих закладах -- нічого не зміниться.

Сьогодні сильніший її онук, а завтра син якогось зека з товаришами, а по її виходить, що хто сильніший, той і правий.

 

Тому свою дочку з трьох років вчив бити по боксерській груші -- жалілись на неї і її подружок, що в садіку, що в школі, а не вона -- як на мене, це не правильно, але це реалії нашого життя, яке підтримує, поки що, вилика частина українського суспільства.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Alvalk сказав:

Офіцер ДПСУ не військовозобов'язана? 

Все, у мене більше питань немає....

Подобається чи ні, але згідно зі ст.23 Закону Укр. "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" вона не підлягає призову під час мобілізації:

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:

…працівники органів військового управління (органів управління), військових частин (підрозділів), підприємств, установ та організацій Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Бюро економічної безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Державної виконавчої служби України, Управління державної охорони України...

Тож закон вона не порушила. Етичну частину ми не розглядаємо.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, allanek сказал:

 

Звідки це  нав'язливе бажання інтерпретувати мої слова? Що я хотіла, те сказала. Чи ви не знайшли в словнику значення слова "мерзенно"?

 

 

 

 

Просто правильного дієслова не підберу до вашого стану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Просто правильного дієслова не підберу до вашого стану.

У Sergio запитайте, він допоможе.

Лічба - це крайній шедевр від нього...

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Просто правильного дієслова не підберу до вашого стану.

Може знайдете влучний прикметник для людини, якій кажуть, що з нею не бажають спілкуватись, а вона маніакально- нав'язливо продовжує чіплятися?

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, nata1 сказал:

Подобається чи ні, але згідно зі ст.23 Закону Укр. "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" вона не підлягає призову під час мобілізації:

А до чого тут мобілізація? Вона працівник ДПСУ чи офіцер ДПСУ? 

Вона вже військовослужбовець. Вона сама обрала професію і зараз  нічим не відрізняється від чоловіка - військовослужбовця.

Чи професійним військовослужбовцям виїжджати можна? 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Може знайдете влучний прикметник для людини, якій кажуть, що з нею не бажають спілкуватись, а вона маніакально- нав'язливо продовжує чіплятися?

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, allanek сказал:

Може знайдете влучний прикметник для людини, якій кажуть, що з нею не бажають спілкуватись, а вона маніакально- нав'язливо продовжує чіплятися?

 

 

Спробуйте не відповідати.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, nata1 сказал:

Подобається чи ні, але згідно зі ст.23 Закону Укр. "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" вона не підлягає призову під час мобілізації:

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:

…працівники органів військового управління (органів управління), військових частин (підрозділів), підприємств, установ та організацій Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Бюро економічної безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Державної виконавчої служби України, Управління державної охорони України...

Тож закон вона не порушила. Етичну частину ми не розглядаємо.

А що там говорить Конституція України про священий обв"язок Громадянина захищати Батьківщину?  А  у нас тут якийсь зезаконішко поділив українців на чорних та білих, і одні повинні вмирати, а інші в цей час грабують свою країну і відпочивають у монаках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У КМДА запевняють, що усі лікарні Києва обладнані генераторами

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ.

"На сьогодні всі лікарні обладнані генераторами. Буквально минулого тижня ми закінчили обладнання генераторами системи швидкої допомоги. Не стільки обладнання, скільки, мабуть, переоснащення. Бо так чи інакше у нас резервні канали живлення були", - сказав Поворозник.

За його словами, також генераторами обладнують котельні міста, там, де є така можливість.

Як повідомлялося, Київ отримав перші два генератори високої потужності (300–800 кВА) в рамках виконання меморандуму між Києвом і Тайванем.

internetua.com/u-kmda-zapevnyauat-sxo-usi-likarni-kiyeva-obladnani-generatorami

bSSlGtIBDvHuyppGO1Zw_C5-D.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головні українські гниди:

censor.net/ua/news/3392177/parlamentski_partiyi_otrymayut_mayije_900_milyioniv_z_byudjetu_chesno

Парламентські партії отримають майже 900 мільйонів з бюджету, - ЧЕСНО 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...