Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, 12val12 сказал:

так  нам же сейчас  в отличи от  "время правления Порошенко" запад  бюджетные дыры  латает   . разве нет ?

 С 2014 по 2020  Украина получила от МВФ $16 млрд, около $1 млрд в виде облигаций госзайма со стороны США еще во время президентства Петра Порошенко, $2,3 млрд от Международного банка реконструкции и развития, более $10 млрд совокупно со стороны банков Евросоюза.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

І що та сценка - про керівництво.

Мені цікаво: якщо хтось скаже обізве Вас "нехорошим словом" і пояснить, що він мав на увазі Вашого сусіда - то це буде образа особисто Вас чи Вашого сусіда? 🤔

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Так ще цікавіше:

image.thumb.png.9c19bf0f25489fc205984af2eba72e92.png

Интересно. Если меня память не подводит, разве при Порошенко не провели реструктуризацию долгов, с переносом их на более поздний термин?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dark FeniX сказал:

сли меня память не подводит, разве при Порошенко не провели реструктуризацию долгов, с переносом их на более поздний термин?

А хіба перенос виплат зменшує розмір боргу?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, миг сказал:

Запрос народа на  поднятия тарифов был выполнен сверхурочно и на 150%))

Якщо тарифи робляться по запросу народа, і не ринкові - це прямий шлях назад  в СРСР.

Подивіться тарифи в інших країнах Європи.  

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dark FeniX сказал:

Интересно. Если меня память не подводит, разве при Порошенко не провели реструктуризацию долгов, с переносом их на более поздний термин?

з вашої таблиці слідує що голосувати треба за Пастора :lol:

хоча я б пішов до нього в команду...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Подивіться тарифи в інших країнах Європи. 

Мы это уже гайдали в перетасовке с зарплатами.))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, InSAn сказал:

А хіба перенос виплат зменшує розмір боргу?

Нет, но, как я понимаю, уменьшает размер погашения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Нет, но, как я понимаю, уменьшает размер погашения.

Борг рахується не по даті погашення, а по тому, який його розмір на момент підрахунку.

Якщо я у Вас вчора взяв $100, а маю їх повернути через місяць - то сьогодні я винен $100.

А не так, що сьогодні нуль, а буду винен через місяць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Alvalk сказав:

Саме так.

  :pozor:

7 хвилин тому, Alvalk сказав:

держава в той час була окупована овочем

Кредит давався окупантом своєму пособникові. 

7 хвилин тому, Alvalk сказав:

ну так саме це він і триндів

Кожен бачить (і чує) щось своє.

Щось близьке до його світогляду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, InSAn сказав:

Мені цікаво: якщо хтось скаже обізве Вас "нехорошим словом" і пояснить, що він мав на увазі Вашого сусіда - то це буде образа особисто Вас чи Вашого сусіда? 🤔

А я не ототожнюю себе з державою Україна.

Україна (особливо під керівництвом якихось підарасів, яких я не обирав) - то одне.

А я - трохи інше.

 

ЗІ: якби я приймав на свою адресу всі образи, то вже мабуть втопився б )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, миг сказал:

Мы это уже гайдали в перетасовке с зарплатами.))

Ви зараз маєте на увазі вашу зарплату? Чи касира супермаркета? Чи міністра?  Всі вони отримують комуналку по цині нижче ринкової. І Рінат з Бєнєю теж 

Насправді воно так не працює. Зарплата - то хто скільки зміг заробити. А тарифи - згідно ринкових цін на енергоресурси. Так воно во всіх цивілізованих країнах. Коли ми станемо цивілізованими, в нас теж так буде

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Бездомный сказав:

а які патрони виробляти - радянські чи натівські ? 

тут дилема , як і з виробництвом снарядів була

Велика різниця?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, InSAn сказал:

Борг рахується не по даті погашення, а по тому, який його розмір на момент підрахунку.

Так в этой таблице же не величина долга, а то, на сколько он вырос или уменьшился. 

Логично, что если тебе перенесли сроки погашения твоих долгов, то значит у тебя в обороте больше средств, и ты можешь набрать меньше кредитов. Бабло ж тебе всё равно нужно для компенсации дефицита бюджета государства, без кридитов это ни у кого не получилось ещё. А если тебе ещё и по долгам платить, то и одалживать придется больше.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Зарплата - то хто скільки зміг заробити. А тарифи - згідно ринкових цін на енергоресурси. Так воно во всіх цивілізованих країнах.

в цивілізованих країнах просто більше можливостей заробити, а не вкрасти...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

Кредит давався окупантом своєму пособникові. 

Звісно, по факту так і є, але це не відміняє того факта, що гроші надходили на державний рахунок згідно державних договорів.

P.S. Так ви зараз добалакаєтесь, що  держава рф не нападала на Україну, а напав ***ло, котрий її окупував. а прості руські не винні. 

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dark FeniX сказал:

Бабло ж тебе всё равно нужно для компенсации дефицита бюджета государства

я завжди думав що кредити МВФ потрібні для розвитку економіки, а виявляється для годування елохторату :lol:

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Alvalk сказав:

Звісно, по факту так і є, але це не відміняє того факта, що гроші надходили на державний рахунок згідно державних договорів.

  То ми про факти розмовляємо, чи про те, як ці факти хочуть представити нехороші люди?

17 хвилин тому, Alvalk сказав:

P.S. Так ви зараз добалакаєтесь, що  держава рф не нападала на Україну, а напав ***ло, котрий її окупував. а прості руські не винні. 

Ніт, я до такого не добалакаюсь, бо я завжди казав, що на сході живуть андрофаги

І не було б ***ла - був би якийсь мєдвєдев, або стєпашкін, або ще якийсь нєбутєрброд, який би все одно Крим віджав і війну почав.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, tort сказав:

Цей комплекс уявної елітарності, щоб не належати до загальної "бидло" маси і вознестися над нею.

Я вважаю тих, хто голосував за овоча бидломасою. Ви ні, чому? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

я завжди думав що кредити МВФ потрібні для розвитку економіки, а виявляється для годування елохторату :lol:

Иногда у нас развитие - это когда просто не сильно должен.

С другой стороны - можно набрать кредитов, но они действительно пойдут на развитие экономики и вследствие уменьшат долг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

ви з дуба впали? Я українець. Я тут з вами розмовляю українською. Без всякого контексту. 

Ще раз, якщо ви влізли на захист автора висловлення, там був російський текст з вживанням українського слова транслітерацією. Приклади з  російської як виглядають такі "запозичення", а по суті передражнювання я вже наводив: "свидомые"*, "незалежные", "щирые" (украинцы). В російських словниках ці, вже досить поширені слова (меми, як ви кажете), часто відмічаються позначкою полит. презр. - (политическое презрительное слово). Це слово "нарид" в російській мові має майже завжди негативне призирливе значення і вживається для позначення саме до українського народу. Транслітерація з української чітко вказує, що саме український народ мається на увазі. А російський контекст вказує на позицію, хто саме так презирливо ставиться до українського народу. Це типовий етнофолізм - екзоетнонім  з негативною коннотацією. Якщо ви українець і запозичили його з російської (а ви це самі визнали, бо про українське походження слова ви й не знали), то це більше ніж погано. 

Просто не вживайте це слово в російській мові, бо його там немає, є слово "народ" або "украинский народ", а в українській мові -як вам забажається, хоч з відтінком сарказму хоч без. Бо ефект транслітераційного перекручування втрачається для питомого слова. 
 

Спойлер

* Свидомый

Как правило, но не всегда,[19] прозвище носит оттенок иронии, сарказма[1], пренебрежения.

А насправді:

Свідомий - звичайне слово в українській мові, яке, як правило, означає те, що має означати залежно від контексту, а не те, що в нього вкладає росня. І так має бути.

 

Змінено користувачем tort
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, миг сказав:

При полномаштабном вторжении, у нас тарифы на месте

А сколько пиндосы с нас вливают? Можно позволить и бесплатно. А за чей счёт банкет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...