Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, 7351 сказал:

Ви пропонуєте мені роботу, чи знову маячня?

 А що цю роботу вже хочете закинути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, kim chen loran сказав:

 А що цю роботу вже хочете закинути?

А ви знаєте, ким та де я працюю?

Цікаво. Продовжуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

. Я голосував за Кошулинського.

Й.... а проголосовав за Зеленсьеого

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Canton сказав:

Идиоты - не народ...это население...не льстите себе - Вы не народ, Вы типичный, омерзительный типаж этого населения...

 

47 хвилин тому, 7351 сказав:

Чи народ України для вас чужинці, чи ви чужак для народу України? -- дилема.

допомога-Україні-та-ЗСУ.png

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що відбувається на кордонах Грузії, свідчить, що кацапи бояться Майдану значно більше, ніж воєнкомату. Значить, "дєсідєнти" скоро з'являться на нашій землі.

Ми на правильному шляху утилізації не лише російської гопоти, але і більш якісної частини населення.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Й.... а проголосовав за Зеленсьеого

Так, в другому турі. Тут вже вибір з двох зол. Голосувати за того, хто вже облажався ще з 2004-ого року - то наступати на граблі, при чому вдруге. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Проблема выбора между водной и позором была решена Черчиллем . Они выбрали позор, а получили и позор и войну. Я позор не выбирал.

я теж не обирав , але ж майте повагу до власного народу 

, поважайте його вибір

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Так, в другому турі. Тут вже вибір з двох зол. Голосувати за того, хто вже облажався ще з 2004-ого року - то наступати на граблі, при чому вдруге. 

А наступив втретє , невиліковний.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

я теж не обирав , але ж майте повагу до власного народу 

, поважайте його вибір

Тих овочів, що вибрали Овоча, я теж повинен поважати? З якого переляку? Був у вас випадок, що хоч один визнав помилку,? В мене не було. Он крєпкій хозяйствєннік, та обіцяв почути кожного. Заленський теж обіцяв шашлики... Невиліковні.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, kim chen loran сказал:

І в такому разі по якіх цілях ми би могли стріляти ціми ракетами? Хіба по Угорщині, але вона в НАТО. а Раша мала протиракетні ППО, підземні бункери, громадну територию,та подавляючу к-л-ть самих ракет, у нас же всього цього немає

Перше. Ви, вочевидь, не усвідомлюєте, що "стріляти" зброєю масового ураження ніхто не буде. Особливо по Угорщині. Особливо, враховуючи потужність зброї ракет. Моя лише одна дивізія в далекому забайкаллі має (принаймні, мала у 80-х роках) 100 ракет в 10 полках. А таких дивізій тільки в одній читинській армії було декілька. Більшість запрограмованих цілей ракет мого полку були в Каліфорнії, але одна ціль була в Китаї :) Де саме не знаю, оскільки інформація щодо точних параметрів інерціальних систем наведення є топ-секретом. Але це неважливо. Головне в тому, що по-друге, ніяких систем  (у множині) ПРО у росії не було. Була лише одна, навкруги москви. Всі інші засоби ППО не здатні перехопити частини розділеної боєголовки. До речі, можливо Ви не в курсі, що радянська система ПРО повинна була використовувати ядерні протиракети, які тупо утворюють руйнівний шар повітряних ядерних вибухів на шляху облака з частин розділених боєголовок та хибних цілей. Цей апокаліпсис важко уявити, але все це працює й досі.

Що в сухому осаді, як кажуть? Та лише те, що бункери самі по собі нічого не варті. Так само, як і загальна кількість ракет. Залп одного полку перетворить на пустелю не те що Угорщину, але й половину сусідніх країн, включно з власними територіями. А на Україні ж був не один полк, а кілька дивізій... Стратегічна ядерна ракета це зброя стримування, використання якої є останньою межою, за якою вже нічого і нікого не буде. Ані у переможця, ані у переможеного. Це всі добре розуміють, тому й іде така "традиційна" війна. І наявність або відсутність у нас ядерних ракет в даному випадку нічого не вирішує - все одно перемогу доведеться здобувати в звичайному бою.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Музей сказал:

Те, що відбувається на кордонах Грузії, свідчить, що кацапи бояться Майдану значно більше, ніж воєнкомату. Значить, "дєсідєнти" скоро з'являться на нашій землі.

Ми на правильному шляху утилізації не лише російської гопоти, але і більш якісної частини населення.

"дєсідєнтів" охоче приймають на Заході

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

А наступив втретє , невиліковний.

Потішають мене поціновувачі шоколадного, бувші поціновувачі комуністів і регіоналів зі Сходу і Півдня нашої країни. Чомусь там зараз його найпалкіші прихильники. Ну, зрозуміло, що Порошенко - то вже прогрес, в порівнянні з комуністами і регіоналами, але ж треба не зупинятися і далі якось розвиватися. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Canton сказав:

Сколько же идиотов еще вокруг...

За сколько (секунд, минут, часов, суток, недель, месяцев, лет) хотя бы один кубик соберете? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

 але ж треба не зупинятися і далі якось розвиватися. 

Да, для начала взять и уе...ть страну об стену...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

За сколько (секунд, минут, часов, суток, недель, месяцев, лет) хотя бы один кубик соберете? )

Я даже не знаю, что это такое...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...