Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

36 минут назад, МаТраС сказал:

в нас бабуся отримала одна 600 евро. тоді йшла газифікація,дуже пригодились) тим більше це великі гроші на той час були

це було в 96-98-му. Платили не Евро, а марки. Середня сума якраз 600 і була. Репатріантам. Тим, кого вивозили на роботу в Німеччину. 2000 можливо і було комусь, але я такі списки не бачив. Якраз в банку працював в ті часи, який був агентом по виплаті.

Але це зовсім не ті обсяги, які німці кацапам виплачували. По пам'яті, там загальна сума до 100 млн. марок була. Сльози на фоні виплат іншим країнам.

Як водиться, частину грошей с...ли - може хтось пам'ятає тоді був такий Градобанк. 

В черзі за грошима тільки в нашому відділенні один дідусь помер і кількох старих швидка забрала :(. 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

а полонені тоді нахіба?

вообще разминировать тяжко, когда не знаешь где накидано. я тот еще сапер диванный, но уверен,что делаются нужные схемы и карты. и ставят тяжелые мины от техники, которую ногами не включишь

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Propeller сказал:

А вы садист :)

"Мсье знает толк в извращениях!" (С)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И об искусстве

https://www.facebook.com/photo?fbid=10219373829559698&set=a.3645265013487

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Propeller сказал:

Одной бабушке 2000 другой 600... Речь идет о долге одного государства перед другим. Это немного другие числа и процедуры.    

Там розмір компенсації залежав від того де старбайтери працювали. На якогось фермера у полі чи на заводі існуючого промислового гіганта, а також від країни з якої пригнали

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Biden admin weighs providing Ukraine with killer drones called Switchblades  -  планирующий дрон-снаряд, способный уничтожать наземные бронированные цели на больших расстояниях. Очень классная штука для поражения техники/артиллерии врага, спрятанной в жилой застройке например.

 

US & NATO sending air defense systems to Ukraine.
they are on the way

И тут речь вроде не о ПЗРК...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

блин, если не забздят эти камикадзе поставить, кина развлекательного будет столько, что про байрактары забудут

  • Лайк 5
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaxS сказал:

це було в 96-98-му. Платили не Евро, а марки. Середня сума якраз 600 і була. Репатріантам. Тим, кого вивозили на роботу в Німеччину. 2000 можливо і було комусь, але я такі списки не бачив. Якраз в банку працював в ті часи, який був агентом по виплаті. Але це зовсім не ті обсяги, які німці кацапам виплачували.

Там (в 96-98-му) разные выплаты были : узникам концлагерей - одни выплаты, тим, кого вивозили на роботу в Німеччину - другие, детям войны - третьи...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

И тут речь вроде не о ПЗРК...

Почему? Стрела-3 вполне себе ПЗРК. Только ж там не только она, а еще две разновидности С300 и Оса. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, newbee2020 сказал:

вообще разминировать тяжко, когда не знаешь где накидано. я тот еще сапер диванный, но уверен,что делаются нужные схемы и карты. и ставят тяжелые мины от техники, которую ногами не включишь

Якщо жахнули вантажівку з бк, воно куди завгодно могло полетіти від ударної хвилі +не всі вистріли з гармат і танків детонують при падінні на землю. До того ж їх можуть знайти діти і вкинути у вогнище. А скільки в металобрухт здавали, потім при переплавці був великий бах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, MaxS сказав:

це було в 96-98-му. Платили не Евро, а марки. Середня сума якраз 600 і була. Репатріантам. Тим, кого вивозили на роботу в Німеччину. 2000 можливо і було комусь, але я такі списки не бачив. Якраз в банку працював в ті часи, який був агентом по виплаті.

Але це зовсім не ті обсяги, які німці кацапам виплачували. По пам'яті, там загальна сума до 100 млн. марок була. Сльози на фоні виплат іншим країнам.

Як водиться, частину грошей с...ли - може хтось пам'ятає тоді був такий Градобанк. 

В черзі за грошима тільки в нашому відділенні один дідусь помер і кількох старих швидка забрала :(. 

сорі, марок, точняк

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Propeller сказал:

Мы уже победили в войне? Вас рановато понесло. Потерпите.

До чего я терпеть должен, пока они подобную херню не подпишут официально?

Почему та чушь что порол Мединский не опровергнута официально никем из членов делегации или МЗС?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

сорі, марок, точняк

После 2002 выдавали евро (я лично этим занимался), а вообще какая фиг уже разница...

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

До чего я терпеть должен, пока они подобную херню не подпишут официально?

Почему та чушь что порол Мединский не опровергнута официально никем из членов делегации или МЗС?

что терпеть? отказ от нато? это самое простое, где мы можем пойти на уступки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

До чего я терпеть должен, пока они подобную херню не подпишут официально?

Почему та чушь что порол Мединский не опровергнута официально никем из членов делегации или МЗС?

Ну.....придется, дружище. Вы ведь никак не сможете повлиять на ход событий. Отпустите это. Иначе лишний напряг.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Propeller сказал:

Мы уже победили в войне? Вас рановато понесло. Потерпите.

Немного оффтопа: пишет американка, подруга моей жены:

кл.png

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, МаТраС сказал:

ок. а він зупинив своє виробництво в россії хоча б зараз?)

хх

Змінено користувачем Павлухан
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

а полонені тоді нахіба?

азери відпустили полонених вірменів , а своїх понад двісті вже на вірменських мінах загинуло .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, igor_d70 сказав:

До чего я терпеть должен, пока они подобную херню не подпишут официально?

Почему та чушь что порол Мединский не опровергнута официально никем из членов делегации или МЗС?

 

007D2453-FAD8-40BF-92E2-8A375BB50381.jpeg

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читал, что один выстрел (ракета) нашей СТУГНЫ = минус 20 000 USD. NLAW и Javelin хорошо дороже. Да.....война....

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Propeller сказал:

Читал, что один выстрел (ракета) нашей СТУГНЫ = минус 20 000 USD. NLAW и Javelin хорошо дороже. Да.....война....

боюсь, что они уже бесценны, потому что джавелинов нам дадут сколько надо, а ракеты для стугны - уже все...(в смысле - когда сохраненные закончатся)

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну
  • FLASH відкріпив та зробив звичайною темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...