Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, SermenK сказал:

Я не знаю жодного міжнародного правового рішення, яке було прийнято з 2014 року стосовно криму, де московія перемогла Україну і т.д. 
Наведіть приклад, де і коли якийсь міжнародний суд з 2014 року став на сторону московії? Хто дивився і брав до уваги їх бумажку(конституцію)?

В 16 году по делу Юкоса, аппеляционный суд Швеции...на основании этого решения пытаются оспорить решение о взыскании 50 млрд..до сих пор длится...

Представляете какие игрища развернутся в нашем случае?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

 

Представляете какие игрища развернутся в нашем случае?

Вся надія, що ви будете тримати нас в курсі)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, JFK сказал:

Вся надія, що ви будете тримати нас в курсі)

Не надейтесь...

Это если и будет, то уже без меня...а может и без Вас..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Представляете какие игрища развернутся в нашем случае?

парашу будуть розривати. нічого юридичного в цьому не має. всі міжнародні трибунали це політика.

до речі, хто там скіглив що населення у нас мало? у Пакистану більше (порівняйте пропорційно площі) і що воно їм дало?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Не надейтесь...

Это если и будет, то уже без меня...а может и без Вас..

Без вас ця планета зупиниться, наступного дня (((

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Alvalk сказал:

Є ще міжнародне законодавство. І згідно з ним де-юре це Україна.

А якщо якийсь мудак вирішив насильно відібрати території і вписати їх собі в конституцію, попередньо поставивши своє законодавство вище за міжнародне - це говорить лише про те, що він мудак, диктатор і всі його папірці годяться тільки для туалету

И шо мы ему за это сделаем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, JFK сказал:

Без вас ця планета зупиниться, наступного дня (((

Остановите Землю, я сойду...(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

та випилюйся вже, а то все тільки погрожуєш

Гівно само себе не розкидає)

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

И шо мы ему за это сделаем?

Питання було, як воно де-юре, я відповів. 

І це ваше питання на це ніяк на мою відповідь не впливає.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

И шо мы ему за это сделаем?

Тут вимальвується два варіанта:

перший - все йде як зараз, митьйом або катаннєм коаліція + Україна додавлює рашку, наступники ***ла побирику на пеньках міняють конституцію. Всі знову говорять про "юре"

другий - коаліція здувається, "мир з врахуванням реалій". Всі забувають про "юре" і починають вираховувати потужності випуску ракет на рік.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

В 16 году по делу Юкоса, аппеляционный суд Швеции...на основании этого решения пытаются оспорить решение о взыскании 50 млрд..до сих пор длится...

Представляете какие игрища развернутся в нашем случае?

Ні, не представляю, тому що при чому тут Юкос, Крим, якісь там бумажки московії і міжнародновизнані кордони України? 
Всі судові позови проти України будуть відхилені відразу. По суті це і відбувається з 2014 року, просто ви не в курсі. 

Які суди будуть, ну? Що нам будуть закидати? Ну можуть якісь сепари заяви кидати, що ЗСУ розкацапили їхній сарай в ростові/криму/бєлгороду, і що буде далі? А нічого, просто нічого не буде негативного для нас. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, SermenK сказал:

Я не знаю жодного міжнародного правового рішення, яке було прийнято з 2014 року стосовно криму, де московія перемогла Україну і т.д. 
Наведіть приклад, де і коли якийсь міжнародний суд з 2014 року став на сторону московії? Хто дивився і брав до уваги їх бумажку(конституцію)?

Це як Одеський районний суд ветує рішення президента України. Наскільки я зрозумів, передача справи до суду ООН ветується членом безпеки ООН. Причому цей член безпеки має пріоритет внутрішнього законодавства над міжнародним.

27 минут назад, SermenK сказал:

Ну добре, якщо не можемо відповісти на питання "Чий крим", бо постає такий срач, тоді інший метод оцінки "свій-чужий": запитати про відношення до кацапів, про "братерство", "общую історію" і про те, хто почав війну в 2014. Якщо буде якесь мямлення - автоматна черга/концтабір/обісьцянатряпкапоморді. Підходить такий метод? 

100% згоден. Коли хотось каже що "не все так однозначно" ворог. Крапка.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yukon сказал:

Тут вимальвується два варіанта:

перший - все йде як зараз, митьйом або катаннєм коаліція + Україна додавлює рашку, наступники ***ла побирику на пеньках міняють конституцію. Всі знову говорять про "юре"

Ото мабуть так і буде.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, yukon сказал:

коаліція здувається

мені здається А. точка неповернення давно пройдена, Б. вони ще й не починали напружуватися. В. тільки розробляються плани на новий світовий порядок та визначаються хто де сидіти буде.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

 Наскільки я зрозумів, передача справи до суду ООН ветується членом безпеки ООН. Причому цей член безпеки має пріоритет внутрішнього законодавства над міжнародним.

 

 

Та просто смішно, людина пише якусь ахінею, що Україну по судам затаскають. Яким би не був імпотентним оон і міжнародні суди - вони бюрократи і слідують своїм "бумажкам", стають на сторону України з 2014 року. Тому боятись якихось "наслідків" Україні - це просто смішно таким лякати. 

О, в мене ідея, нехай краще лякають окупацією Білгорода, типу агресія України і т.д., по судам затаскають😆

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Скромный прораб сказав:

в России очень много адекватных людей (убедился сам, когда там пришлось неделю перекантоваться)

Так а че было ехать от "адекватных" к нетрадиционно ориентированным, будучи гомофобом?

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, SermenK сказал:

Якщо буде якесь мямлення - автоматна черга/

Так це вже не тільки тут неодноразово пропонувалось, а подекуди вже працює (є реальні учасники): "як тільки звідкись почуєш щось накшалт "братський руський народ", "адна страна", "асвабадим ат бендеравцев", "гражданская вайна", одразу стріляй на звук". :) 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

Де-юре Крым, Херсонская, Запорожская, Донецкая, Луганская области прописаны как суверенная територия в конституциях двух государств. Поэтому  вопрос не корректен.

Одно из которых вообще не государство, а террористическая ОПГ.

Поэтому вопрос вообще не должен возникать.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, SermenK сказав:

p.s. на форум терміново треба апгрейд - смайлик клоуна

Або хоча б facepalm

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

Так а че было ехать от адекватных к нетрадиционно ориентированным, будучи гомофобом?

Лишний раз убеждаюсь, что причина предвзятого ко мне отношения, мой выезд в Евросоюз(. Успокойтесь, все уедете... скоро

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Скромный прораб сказав:

Я русский

Так а хуле было в Европу ехать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, SermenK сказал:

Тому боятись якихось "наслідків" Україні - це просто смішно таким лякати. 

 

А кто сказал, что кто то чего то боится, кроме Вашего воспаленного воображения?

Просто в любом случае это БУДЕТ предметом международного разбирательства. Долгоиграющего разбирательства...

На десятки лет...

Как это будет разрулено - я ХЗ. И думаю все ХЗ - прецедентов такого масштаба вроде не было...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Canton сказав:

в любом случае они БУДУТ...и бороться за якобы СВОЕ - тоже будут

Поэтому надо сделать так, чтобы никто не захотел быть правопреемником )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...