Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

51 минуту назад, Propeller сказал:

Посмотрим, покушаем кукурузу

 

11.jpg

Радіна пропонує грати в цю гру разом:

image.png.11291caee31e7dba80afe7f7fc8898c3.png

Якщо що, я на боці Резнікова, але... Якщо ціни й справді завищені, то він має заявити, що так і є, і що контракт і дії причетних вже перевіряються

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Враги пишут что у нас вчера поблизости Житомира во время учебных полётов было  серьёзное ЧП. :classic_blink:  Увы... Есть погибшие лётчики и потеряны два борта. Мои соболезнования...

Ну как же так...!!!??? :pozor:

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, SergiyUA сказал:

Враги пишут что у нас вчера поблизости Житомира во время учебных полётов было  серьёзное ЧП. :classic_blink:  Увы... Есть погибшие лётчики и потеряны два борта. Мои соболезнования...

Ну как же так...!!!??? :pozor:

а как они узнали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Радіна пропонує грати в цю гру разом:

 

Найцікавіше, що Радіна з партії "Слуга народу".

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За август второй крупный склад пиротехники (официально, а что там было ещё -пока хз) горит с треском/детонацией в Кемерове.  Надеемся на лучшее. Первый бабахнул на отлично.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, SergiyUA сказал:

Враги пишут что у нас вчера поблизости Житомира во время учебных полётов было  серьёзное ЧП. :classic_blink:  Увы... Есть погибшие лётчики и потеряны два борта. Мои соболезнования...

Ну как же так...!!!??? :pozor:

Підтвердження чи спростування цього можна відслідкувати в інстаграмі чи твіттері одного з льотчиків Juice_Fighter Якщо не буде свіжих дописів, то, мабуть, так і є. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Propeller сказал:

а как они узнали?

Узнали... Называют подробности до ФИО пилотов и номеров бортов. Не думаю, что брешут.

Как по мне, ТГ канал "Труха Житомир" нужно закрывать, вместе с админами и владельцем сетки "Труха". 

  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, SergiyUA сказал:

Враги пишут что у нас вчера поблизости Житомира во время учебных полётов было  серьёзное ЧП. :classic_blink:  Увы... Есть погибшие лётчики и потеряны два борта. Мои соболезнования...

Ну как же так...!!!??? :pozor:

Тому що це військова авіація. Навіть за радянських часів та нових літаків катастрофи на навчаннях були регулярно 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SergiyUA сказал:

Узнали... Называют подробности до ФИО пилотов и номеров бортов. Не думаю, что брешут.

Как по мне, ТГ канал "Труха Житомир" нужно закрывать, вместе с админами и владельцем сетки "Труха". 

Треба бути або зовсім тупим або наївним щоб не розуміти що ти навіть від власного народу довго не зможеш щось приховувати, а від ворожої розвідки взагалі 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Propeller сказал:

Вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни – сенатор США Ліндсі Грем

"Моє сьогоднішнє послання до президента: я вражений тим, що зробили ви та ваша країна, чоловіки та жінки. Ми продовжимо боротися, щоб вам надходила зброя, щоб ви могли виграти війну, яку ми не можемо дозволити собі програти. Але також ви повинні робити дві справи одночасно. Наступного року в Україні мають відбутися вибори", – сказав сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем на пресконференції в Києві.

Обойдутся как нибудь без выборов.

А если хотят выборы не вопрос - прием в НАТО, оружие "под завязку", блокирующие санкции на кацапов и вуаля - выборы в следующем году

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Підтвердження чи спростування цього можна відслідкувати в інстаграмі чи твіттері одного з льотчиків Juice_Fighter Якщо не буде свіжих дописів, то, мабуть, так і є. 

novynarnia.com/2023/08/26/u-katastrofi-migiv-na-zhytomyrshhyni-zagynuv-vidomyj-ukrayinskyj-pilot-vynyshhuvach-dzhus/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-katastrofi-migiv-na-zhytomyrshhyni-zagynuv-vidomyj-ukrayinskyj-pilot-vynyshhuvach-dzhus

У катастрофі двох літаків на Житомирщині загинув відомий український пілот-винищувач “Джус”

Цитата

Льотчик-винищувач МіГ-29 ПС ЗСУ позивний “Джус” загинув з іншим пілотом унаслідок зіткнення українських літаків на Житомирщині.

Про загибель відомого пілота-аса внаслідок інциденту, що стався 25 серпня, повідомляють друзі на фейсбук-сторінці Callsign Juice.

....

 

  • Сумно 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, igor_d70 сказал:

А если хотят выборы...

... то нужно либо отменять военное положение со всеми вытекающими последствиями, либо коренным образом менять законодательство страны, что гарантированно НЕ одобрит Венецианская комиссия.

Так что...

26 минут назад, igor_d70 сказал:

Обойдутся как нибудь без выборов.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, SergiyUA сказал:

то нужно либо отменять военное положение со всеми вытекающими последствиями

я думаю що вже всім очевидно що війну помалу згортають. нові кордони як в 2014 заморозять і займуться реорганізацією цього гадючника...

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може і бреше , але Швець каже , що Україна вже трічи  успішно  застосувала АТАКМС  по Криму ( с 400 + Подльот? ) 

Спойлер

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

Швець каже , що Україна вже трічи застосувала АТАКМС  по Криму

Навіщо слухати цього п*здобола? Це  відео від 5 вересня 2022 року, а АТАКМС в нас досі немає

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Навіщо слухати цього п*здобола? Це  відео від 5 вересня 2022 року, а АТАКМС в нас досі немає

:pozor::pozor::pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

Тобто якщо sergio вкраде пару тисяч то його посадять, а якщо міністр пару мільйонів, то він йде у відставку. Все що треба знати про українців...

73% такого вибрали, значить громадян все влаштовує. Наступний миністр вкраде вже пару десятків мільйонів - і також запропонує парі. Зато не барига.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они в своей реальности живут: "Я буду воровать, а если вам удастся меня поймать, то, такуж и быть, я подам в отставку".

  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, US7IGN сказал:

я думаю що вже всім очевидно що війну помалу згортають. нові кордони як в 2014 заморозять і займуться реорганізацією цього гадючника...

Пока НЕ наблюдаю "сворачивания войны", скорее даже на оборот. Медленно, но уверенно наращивают поставки/производство вооружения. Как по количеству, так и по ассортименту.

Заморозка войны с аннексией любой части украинских территорий будет яркой демонстрацией разгромного поражения ВСЕХ без исключения мировых демократических институций, поощрением свихнувшегося агрессора с ядерной дубиной и полным крушением мирового правопорядка, сложившегося после второй мировой.

Не думаю, что наши партнёры согласны на такое пойти. Даже если (упаси Боже) на следующих выборах в США победит Трамп, или кто по хуже.

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А презумпцію невинуватості вже скасували? Чи сказали сьогодні фас на Резнікова, то мізки можна і не включати?

Вже одного баригу за ввезення запчастин з кацапії усунули, давайте нового усунемо за куртки на минулу зиму.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vovova сказал:

Они в своей реальности живут: "Я буду воровать, а если вам удастся меня поймать, то, такуж и быть, я подам в отставку".

Меня трудно обвинить в симпатиях к выбору мудрого народа, но справедливости ради должен заметить, что бремя доказательства чей то вины лежит на истце/обвинителе, а не на ответчике.

Другое дело, что в странах с развитой демократией в качестве истца/обвинителя выступаю независимые государственные органы, подконтрольные широким слоям гражданского общества и действующие по его запросу.

Но нам пока до этого очень далеко. К сожалению...

  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, outdoor24 сказал:

А презумпцію невинуватості вже скасували? Чи сказали сьогодні фас на Резнікова, то мізки можна і не включати?

Яйця Резнікова по 17 грн. наочно показали, що у 73% включати просто нічого.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

Яйця Резнікова по 17 грн. наочно показали, що у 73% включати просто нічого.

73+25=98%. не мають, що вмикати. 😏

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, sergio сказал:

73+25=98%. не мають, що вмикати.

А  2% увімкнули і з лютою ненавистю зіпсували бюлетень? :lol:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

А  2% увімкнули і з лютою ненавистю зіпсували бюлетень? :lol:

Не. Уехали в Рио де Жанейро :classic_biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...