Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

53 минуты назад, SergiyUA сказал:

но справедливости ради должен заметить, что бремя доказательства чей то вины лежит на истце/обвинителе, а не на ответчике.

немає ніякої справедливості. спочатку вас закриють та арештують всі активи, а потім спробуй довести що не верблюд. це вони називають презумпцією невинуватості :lol:

1 час назад, SergiyUA сказал:

Пока НЕ наблюдаю "сворачивания войны", скорее даже на оборот. Медленно, но уверенно наращивают поставки/производство вооружения. Как по количеству, так и по ассортименту.

вам МО звітує чи звідки інфа? я нічого не бачу. навіть голосні обіцянки поставити купу танків та всього іншого помалу закінчилися, як і звіти про досягнення на черговому рамштайні...

1 час назад, SergiyUA сказал:

Заморозка войны с аннексией любой части украинских территорий будет яркой демонстрацией разгромного поражения ВСЕХ без исключения мировых демократических институций, поощрением свихнувшегося агрессора с ядерной дубиной и полным крушением мирового правопорядка, сложившегося после второй мировой.

все буде так як покажуть по CNN чи марафону. та й світовий порядок трохи змінився з тих часів коли ви про нього в газеті "Правда" читали...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

вам МО звітує чи звідки інфа? я нічого не бачу. навіть голосні обіцянки поставити купу танків та всього іншого помалу закінчилися, як і звіти про досягнення на черговому рамштайні...

Танки поставляють. Скоро Ф-16 зайдуть. Захід нас зливає.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, US7IGN сказав:

я нічого не бачу

А де саме ви нічого не бачите? Ви на високій посаді у службі МТЗ ЗСУ?

І чи маєте ви щось бачити сидячи на дивані в дірявих труселях?

  • Лайк 4
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, outdoor24 сказав:

А де саме ви нічого не бачите? Ви на високій посаді у службі МТЗ ЗСУ?

І чи маєте ви щось бачити сидячи на дивані в дірявих труселях?

Він з Донецька. Занавіс! (с)

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, outdoor24 сказал:

А презумпцію невинуватості вже скасували? Чи сказали сьогодні фас на Резнікова, то мізки можна і не включати?

Вже одного баригу за ввезення запчастин з кацапії усунули, давайте нового усунемо за куртки на минулу зиму.

все це мені нагадує , як проплачена кацапами мразота нападала на Івана Виговського , поки не знищила , разом з Україною

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 1945-му Росія загребла під себе половину Європи, та ще й завербувала Францію, Австрію, Обмежила суверенітет Фінляндії.

Так тривало 45 років. З 1991-го року відбулися формальні зміни, але всі 30-ть років вона фактично обмежує суверенітет всіх країн, що не є членами НАТО, коррумпувала влади в більшості країн НАТО.

Час назвати речі, як вони є. Без коректного діагнозу, не буде шансів побороти інвазію.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Alvalk сказав:

Радіна пропонує грати в цю гру разом:

image.png.11291caee31e7dba80afe7f7fc8898c3.png

Якщо що, я на боці Резнікова, але... Якщо ціни й справді завищені, то він має заявити, що так і є, і що контракт і дії причетних вже перевіряються

А у вас що ж сумніви?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Бездомный сказал:

В 1945-му Росія загребла під себе половину Європи, та ще й завербувала Францію, Австрію, Обмежила суверенітет Фінляндії.

Так тривало 45 років. З 1991-го року відбулися формальні зміни, але всі 30-ть років вона фактично обмежує суверенітет всіх країн, що не є членами НАТО, коррумпувала влади в більшості країн НАТО.

Час назвати речі, як вони є. Без коректного діагнозу, не буде шансів побороти інвазію.

Сьогодні на каналі "Історія без міфів" вийшла серія про Дмитра Донцова - батька українського націаналізму. Виходець із змішаної (російської) сім'ї, спочатку був марксистом, потім став затятим ураїнофілом-державником, критикував Грушевського, директорію, гетьманат, бандерівців. Через свій характер не міг співпрацювати з людьми. Був дуже ерудованою людиною. 

І я такий собі думаю, кого він мені нагадує? І раптом згадую вас. Не інакше реінкарнація😀

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, yukon сказал:

Сьогодні на каналі "Історія без міфів" вийшла серія

сьогодні теж думав про історію. вирішив що єдина можливість щось зрозуміти це перечитати якнайбільше мемуарів за період що цікавить.

цікаво

16 минут назад, yukon сказал:

Дмитра Донцова - батька українського націаналізму

він сам про це знав?

але він дійсно був справжнім патріотом, оскільки 1939 року емігрував за кордон (Бухарест, Прага, Німеччина, Париж, США, Канада), з 1947 року до самої смерті жив у Монреалі (Канада). треба теж встигнути емігрувати :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, igor_d70 сказал:

novynarnia.com/2023/08/26/u-katastrofi-migiv-na-zhytomyrshhyni-zagynuv-vidomyj-ukrayinskyj-pilot-vynyshhuvach-dzhus/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-katastrofi-migiv-na-zhytomyrshhyni-zagynuv-vidomyj-ukrayinskyj-pilot-vynyshhuvach-dzhus

У катастрофі двох літаків на Житомирщині загинув відомий український пілот-винищувач “Джус”

 

R.I.P.

рудобородий .нащадок вікінгів - будівничих Русі.

1ea2320-juice-ignat-fb-original.jpg

F4cg5Y3XEAALOXh.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.unn.com.ua/uk/news/2043591-sekretna-narada-na-kordoni-zaluzhniy-obgovoriv-iz-komanduvannyam-nato-viyskovu-strategiyu-ukrayini-guardian

судячи зі всього нічого гарного для України...

  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

удячи зі всього нічого гарного для України...

Как по мне, то более чем странный вывод. В этом сообщении/новости вижу только позитив!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SergiyUA сказал:

Как по мне, то более чем странный вывод. В этом сообщении/новости вижу только позитив!

Якщо все гарно і йде за планом, то навіщо коригувати стратегію? Знизити темп щоб випадково москву не проскочити?

А якщо навпаки, то що гарного в тому що визнали первинну стратегію або її реалізацію неправильною?

Якщо дивитися на рефлексію влади, то тиша це ознака дупи. Чому ви радієте дупі?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, SergiyUA сказал:

Как по мне, то более чем странный вывод. В этом сообщении/новости вижу только позитив!

«Соседка, слышала ль ты добрую молву?»
‎Вбежавши, Крысе Мышь сказала:—
«Ведь кошка, говорят, попалась в когти льву?
‎Вот отдохнуть и нам пора настала!» —
‎«Не радуйся, мой свет»,
‎Ей Крыса говорит в ответ:
‎«И не надейся попустому!
‎Коль до когтей у них дойдет,
‎То, верно, льву не быть живому:
‎Сильнее кошки зверя нет!»

—————

 

Я сколько раз видал, приметьте это сами:
‎Когда боится трус кого,
‎То думает, что на того
‎Весь свет глядит его глазами.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yukon сказал:

Сьогодні на каналі "Історія без міфів" вийшла серія про Дмитра Донцова - батька українського націаналізму. Виходець із змішаної (російської) сім'ї, спочатку був марксистом, потім став затятим ураїнофілом-державником, критикував Грушевського, директорію, гетьманат, бандерівців. Через свій характер не міг співпрацювати з людьми. Був дуже ерудованою людиною. 

І я такий собі думаю, кого він мені нагадує? І раптом згадую вас. Не інакше реінкарнація😀

принаймні він шукав істину

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Alvalk сказав:

Радіна пропонує грати в цю гру разом:

image.png.11291caee31e7dba80afe7f7fc8898c3.png

Якщо що, я на боці Резнікова, але... Якщо ціни й справді завищені, то він має заявити, що так і є, і що контракт і дії причетних вже перевіряються

86 баксів за зимову куртку це завищена ціна???? ))))

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

www.unn.com.ua/uk/news/2043591-sekretna-narada-na-kordoni-zaluzhniy-obgovoriv-iz-komanduvannyam-nato-viyskovu-strategiyu-ukrayini-guardian

судячи зі всього нічого гарного для України...

Секретна нарада на кордоні: Залужний обговорив із командуванням НАТО військову стратегію України - Guardian

Хотя понимаю, вера в печатное слово. Сам иногда ловлю себя на мысли : ну не могут журналисты врать. Потом вспоминаю, что им нужно кушать. Вкусно. Бывает. Читайте.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, US7IGN сказав:

я думаю що вже всім очевидно що війну помалу згортають. нові кордони як в 2014 заморозять і займуться реорганізацією цього гадючника...

Бгггг

Оце випорожнився козачок.

Ну,ну 

"наблюдаєм за пацієнтом"

  • Лайк 5
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Юрий Киев сказал:

Бгггг

Оце випорожнився козачок.

Ну,ну 

"наблюдаєм за пацієнтом"

попри всю повагу до пана Влодека , донецькі , кримські - то ментальний діагноз.

 

 

 

справа - в вихованні 

 

джентльмена здатен виховати лише джентльмен (с) джон локк

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

попри всю повагу до пана Влодека , донецькі , кримські - то ментальний діагноз.

 

хоч піхвосмоки типу Матраса - доводять , що справа не в локації

І це каже форумнтй чемпіон по підтиранню своїх постів :)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Propeller сказал:

Потом вспоминаю

я теж згадую, порівнюю і чомусь краще ніколи не стає. пропоную ще через рік порадуватись тому як було гарно зараз :lol:

31 минуту назад, Propeller сказал:

Залужний обговорив із командуванням НАТО військову стратегію України - Guardian

тобто ви заперечуєте факт наради? чи те що вона була секретна? чи те що змінили стратегію? чи те що військову стратегію України формує командування НАТО? що саме збрехали журналісти в даному випадку?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, murava сказал:

І це каже форумнтй чемпіон по підтиранню своїх постів :)

форум все стерпить, комусь і підтирати треба...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, outdoor24 сказав:

І чи маєте ви щось бачити сидячи на дивані в дірявих труселях?

 

1 година тому, Юрий Киев сказав:

Бгггг

Оце випорожнився козачок.

Ну,ну 

"наблюдаєм за пацієнтом"

 судячи з детального опису труселів, хтось вже наблюдає в бінокль чи приціл.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, US7IGN сказал:

1. тобто ви заперечуєте факт наради? 2. чи те що вона була секретна? 3. чи те що змінили стратегію? 4.чи те що військову стратегію України формує командування НАТО? 5. що саме збрехали журналісти в даному випадку?

  1. нет
  2. нет
  3. а) вы не понимаете разницу между стратегией и тактикой. б) стратегию никто не менял в) у вас есть данные, что наши сменили тактику?
  4. бред. простите, надругался над вашей меньшовартістю
  5. о содержании СЕКРЕТНОГО совещания чиновников такого уровня

Помните месяц тому был такой же понт про что-то секретное из Бундеса?

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...