Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Цитата

 

Папа римский Франциск призвал российскую молодёжь гордиться Российской империей, а также тиранами и организаторами захватнических войн Петром I и Екатериной II. Браво, тут и добавить нечего. 

К слову, католики Польши, Литвы и Беларуси против этой «просвещённой империи» поднимали восстания аж три раза. Да и не только католики. Здесь внимание акцентируется на религиозном факторе просто потому, что в Российской империи если ты не был православным, то ты был никем. Иудеев и католиков там щемили нещадно. 

И вот, спустя сто с лишним лет после падения РИ, папа римский восхищается мракобесием, религиозным и национальным шовинизмом, тиранией и насильственной ассимиляцией целых народов. Выводы можете сделать сами.

 








... і після того, незважаючи на вік, три рази бадьоро зіганув....

Прихований текст

image.thumb.png.5466e30c7575a47ab50912790bf5a81e.png

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, murava сказав:

А про вибори...а що, до кінця війни не буде? От і чудова нагода не закінчувати війну, всьо по побажанням трудящихся.

 

не все так однозначно
я б не будував надій на вашому місці
ні на американські вибори
ні на наші
це не гарантує рашці "пабєди"...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

Вас починає лікувати некомпетентний лікар, який витягує з вас та родичів всі гроші, але ви вважаєте що йому треба дати можливість навчитися на вас ціною вашого життя, оскільки під час лікування лікарів не міняють.

30 років не вакцинувалися від правця, а коли вже почалися судоми доктор виявився поганим. ага:pozor:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

30 років не вакцинувалися від правця, а коли вже почалися судоми доктор виявився поганим. ага:pozor:

Я б сказав, що вакцину все ж таки надавали, але у вигляді ширки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, iiigolkin сказал:

Папа римский Франциск призвал российскую молодёжь гордиться

Папа знает об этом??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, iiigolkin сказав:

не все так однозначно
я б не будував надій на вашому місці
ні на американські вибори
ні на наші
це не гарантує рашці "пабєди"...

Маестро міркує інакше, нові вибори, обрали сивочолого, підписали Мінськ 3, за яким закріпили б сухопутний коридор в Крим.

Це звичайно призупинило б бойові дії на 3-4 роки, але потім РФ врахувала б свої помилки і напала повторно.

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акселератор Міноборони — постійно діючий орган, покликаний прискорювати процеси всередині Міноборони задля лідерства у міл-тек Сил оборони України.

Перші результати:

— процес опрацювання заявок від розробників ОВТ до їх кодифікації й допуску до експлуатації — для «зрілих» рішень скорочено до 45 днів;

mil-tech.gov.ua

 

Opera Знімок_2023-08-28_104808_mil-tech.gov.ua.png

Opera Знімок_2023-08-28_104926_mil-tech.gov.ua.png

Opera Знімок_2023-08-28_104926_mil-tech.gov.ua.png

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обговорювали еміграцію та її вплив на суспільство. Швед написав цікаво. Але шведи розумні та зробили правильні висновки...

The "safety valve aspects" of emigration had made politicians aware of the risks of having too many disfranchised "angry young men", and this became instrumental behind political reforms and universal voting rights in the late 1910s.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, DimaF сказав:

Папа знает об этом??

ХЗ. Уміло перекласти - все одно що інше написати.
press.vatican.va/content/salastampa/it/bollettino/pubblico/2023/08/26/0584/01275.html
 

Цитата

Дорогі молоді люди, я не хочу довго проповідувати. Я запрошую вас бути будівничими мостів. Будівничими мостів між поколіннями, розпізнаючи мрії тих, хто пройшов цей шлях перед вами. Союз між поколіннями зберігає історію та культуру народу. Бажаю вам, молоді росіяни, покликання бути майстрами миру посеред стількох конфліктів, посеред стількох поляризацій з усіх боків, які вражають наш світ. Я запрошую вас бути сіячами, сіяти насіння примирення, маленькі зерна, які в цю зиму війни не проростуть у замерзлій землі, але розквітнуть майбутньою весною. Як я сказав у Лісабоні: майте відвагу замінити страхи мріями. Замінити страхи мріями. Замініть страхи мріями. Не будьте управителями страхів, а підприємцями мрій. Дозвольте собі розкіш мріяти про велике!

Дорогі молоді люди, дякую вам за час, який ви приділили мені, за те, що захотіли поділитися зі мною частинкою своїх мрій і сподівань, своїх страхів і страждань. Дякую Варварі за її свідчення про сім'ю. Дякую Олександру за його свідчення життя. Дякую вам! І дякую всім вам за свідчення, яке ви даєте сьогодні, на цій зустрічі.

Я запрошую вас дивитися на Марію, шукати Господа, зачати Його у своїх серцях і принести Його скоро, швидко, тим, хто далеко, принести Його тим, хто потребує. Будьте знаком надії, знаком миру і радості, як Марія, щоб з таким же "смиренням її служниці" ви теж могли змінити історію, в якій живете. Налаштуйте себе на майбутнє, спираючись на коріння ваших дідів і прадідів. Я вітаю вас з любов'ю. Я щасливий, що поспілкувався з вами. Уділяю вам своє благословення. Молюся за вас і прошу не забувати молитися за мене.

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Акселератор Міноборони — постійно діючий орган, покликаний прискорювати процеси всередині Міноборони задля лідерства у міл-тек Сил оборони України.

Перші результати:

— процес опрацювання заявок від розробників ОВТ до їх кодифікації й допуску до експлуатації — для «зрілих» рішень скорочено до 45 днів;

mil-tech.gov.ua

 

От не треба постити все підряд, що тільки на очі потрапляє. Бо між бажаним та дійсним, як завжди велика прірва. Звісно у МО є якісь процеси, здвиги у сторону покращення. Можна сказати є якийсь прогрес, але він дуже кволий та повільний. Я як дивлюсь на ці "веселі картинки" то однаково хочеться і сміятись, і плакати і блювати. Та контону і йогопобратимам теж не дам поводу для радощів, бо нехай і повільно щось з місця зрушує, але принципово і фундаментально всеж змінюється у найкращий бік! І це заслуга (моя думка) того, що кадри оновились великою кількістю людей з цивілки, які не навчані міркувати "по-солдатьски", а думають креативно і не бояться впроваджувати нові ідеі, тобто радянське гасло "ініциатива наказуєма" все більш стає архаїчним недоліком. Короче, підсумковуючи мою думку (виходячі з власного досвіду і спостереження) стає краще, система стає більш гнучкою але... дуже повільно і все ще незграбно :(

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, iiigolkin сказал:

ХЗ.
press.vatican.va/content/salastampa/it/bollettino/pubblico/2023/08/26/0584/01275.html
Лінь перекладати по шматках, а весь текст воно не хоче відразу...

Нету там и близко похожего

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сили оборони України звільнили від російських окупантів, село Роботине у Запорізькій області.

Про це у понеділок, 28 серпня, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Після деокупації цього населеного пункту, українські сили просуваються до наступних двох сіл.

 

Opera Знімок_2023-08-28_111153_liveuamap.com.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Evgenich сказал:

Та контону і йогопобратимам теж не дам поводу для радощів,

А откуда такие выводы, юноша?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Evgenich сказав:

От не треба постити все підряд, що тільки на очі потрапляє. Бо між бажаним та дійсним, як завжди велика прірва.

Чекаємо на правдиву інформацію з посиланнями на офіційні державні сайти України  де Ви підтвердите, що я виклав маячню.

Чи Вам просто від себе розказати нічого і зі всім, що тут писалось 2 тижні, поки я не міг відповідати, Ви згодні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DimaF сказав:

Папа знает об этом??

www.eastjournal.net/archives/132829

старий підор таки зашкварився

  • Дякую 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

ХЗ. Уміло перекласти - все одно що інше написати.

Нет! Вот умело преподнести новость, это тоже самое, что спи"дЕть. Что Вы и делаете здесь.

Если бы Вы написали, что раша пропаганда перекрутила слова Папы, то до Вас и вопросов бы не было. 

   Но Вы же пишете, что это Папа сказал, еще и скриншот приводите. Нахера?

  Хотя бы смайликк поставьте.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

Тривожно:

image.png.41d43ae0dd3420d43ee8a32cc22408a7.png

щось не сходиться. наші кажуть що перша лінія оборони вже пройдена, а кацапи що до неї тільки підійшли.

пишуть що талібан заборонив жінкам їхати з країни. мабуть теж дохазяйнувалися вже. а з іншого боку мабуть це дійсно круто що талібан бере приклад з твоєї країни :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

щось не сходиться. наші кажуть що перша лінія оборони вже пройдена, а кацапи що до неї тільки підійшли.

пишуть що талібан заборонив жінкам їхати з країни. мабуть теж дохазяйнувалися вже. а з іншого боку мабуть це дійсно круто що талібан бере приклад з твоєї країни :flag1:

День, коли вас випустять з України, можна буде об'явити святковим))):flag1:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Дощ сказал:

Не самі по собі, але вибачте - це все х-йня насправді. Серйозна зброя з'явилась значно пізніше, коли ми втратили багато людей і багато території.

До серйозної війни такого масштабу ніхто не готувався, від слова зовсім - треба це визнати і рухатись далі. В принципі будь-якій адекватній людині це зрозуміло без пояснень.

готувались, це теж треба визнати. чи могли підготуватись краще? і це правда. так що все відносно. я вважаю, що рішення дати бій під Києвом, а не на кордоні - дуже сильно вплинуло на кінцевий результат. логістика кацапів під києвом їх підвела і поставила перед ризиком оточення, коли наші сили підтянулись. про це казав і залужний. всі чомусь постійно забувають, що в рашистів більше людей, техніки, снарядів, літаків, їм пофігу на втрати як серед своїх, так і серед цивільних. і те, що ЗСУ вистояли і дочекались важкої зброї  - це чудо. харківська операція - чудо, херсон - чудо. росія після мобілізації (!)  встала в оборону і з великим скрипом її тримає - хто б таке передбачив 25.02 - всі б сміялись. 

треба цінувати подвиг військових. в т.ч. і командування.

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 15
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, US7IGN сказал:

щось не сходиться. наші кажуть що перша лінія оборони вже пройдена, а кацапи що до неї тільки підійшли.

Та вони хіба рахувати вміють? Може перша була побудована не генералом землянікіним

Або кажуть про першу з тих, що в них лишились

Головне не це, а панічні настрої.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, yukon сказал:

День, коли вас випустять з України, можна буде об'явити святковим))):flag1:

а хто мене тут тримає? точніше влада робить все щоб такі як я не заважали їм спокійно правити бидлом та звалили, але ми так легко не здаємось. у нас своє уявлення того якою має бути Україна. без цієї влади та без бидла. і нам ще багато працювати над цим...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, newbee2020 сказал:

всі чомусь постійно забувають, що в рашистів більше людей, техніки, снарядів, літаків, їм пофігу на втрати як серед своїх, так і серед цивільних.

Президент Володимир Зеленский заявив, що Україна готова воювати в довгу, не втрачаючи людей www.unian.ua/war/volodimir-zelenskiy-skazav-chi-gotova-ukrajina-voyuvati-v-dovgu-12373635.html

населення своє вони за людей не вважають, тому в принципі не збрехав :lol:

  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Головне не це, а панічні настрої.

ви впевнені що їх віртуально не якійсь підрозділ Буданова розганяє? хоча б у Потрошителя спитайте щодо паніки з того боку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...