Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

В Україні дозволили писати "росія" з малої літери: не буде вважатись помилкою

www.rbc.ua/rus/news/ukrayini-dozvolili-pisati-rosiya-z-maloyi-1695311461.html

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Propeller сказав:

В Україні дозволили писати "росія" з малої літери: не буде вважатись помилкою

www.rbc.ua/rus/news/ukrayini-dozvolili-pisati-rosiya-z-maloyi-1695311461.html

нарешті 
з початку повномасштабного так пишемо
 

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вашингтоні Президент України провів зустріч зі спікером Палати представників США за участю лідерів обох партій.

У межах робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Палати представників Конгресу США Кевіном Маккарті, лідером Республіканської партії в Палаті представників Стівом Скалізом і лідером Демократичної партії в Палаті представників США Хакімом Джефрісом.

Глава держави зазначив, що Україна щиро вдячнa Палаті представників, Конгресу, обом партіям, Президенту США, його адміністрації та всьому американському народові за непохитну підтримку.

«Разом ми досягли значного прогресу в захисті демократії, свободи й гідності – цінностей, на яких базуються обидві наші країни. 

Страждання українського народу від російських воєнних злочинів величезні, але вже понад половину окупованих українських територій звільнено від російських загарбників, і ми чітко бачимо, що повна перемога все ближча», – сказав він.

Володимир Зеленський поінформував учасників зустрічі про ситуацію на полі бою. Було обговорено першочергові оборонні потреби України й посилення спроможностей української ППО, особливо напередодні зимового періоду.

Президент наголосив, що перемога України буде гарантією того, що ні Росія, ні будь-яка інша диктатура не зможе дестабілізувати вільний світ.

«І, щоб перемогти, ми повинні бути разом. І перемагати разом. Ми розраховуємо на вас, на вашу постійну підтримку», – акцентував Глава держави.

president.gov.ua/news/u-vashingtoni-prezident-ukrayini-proviv-zustrich-zi-spikerom-85777

 

839deea9d9da4a2c04700b198a12e747_1695319323_extra_large.jpeg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут часто задавали вопрос. Этот вопрос.

Хто здав Південь? ВВС з’ясувала деталі найрезонанснішого розслідування війни з Росією

www.bbc.com/ukrainian/articles/cgr5wx2kppwo

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю новину про те, що Національна комісія зі стандартів державної  мови повідомляє, що написання назв «російська федерація», «росія», «москва», «московія», «московське царство», «російська імперія»», «державна дума рф» тощо з малої букви можна не кваліфікувати як відхилення від норм української мови в текстах неофіційного характеру. В офіціальних документах таке не дозволяється.

І я розумію, що це рішення налаштоване на те, щоб сподобатися. Це головна мета. І багато хто скаже браво. Але це нагадує рішення "Офісу простих рішень". Сенсу нуль. До речі, ця ж сама комісія пропонувала перейменувати Запоріжжя. Я і це пам'ятаю. Тому хунвейбіни і іх рішення мене не дивують та не тішать.(с)

ДБЛБЛД !!!

 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

Читаю новину про те, що Національна комісія зі стандартів державної  мови повідомляє, що написання назв «російська федерація», «росія», «москва», «московія», «московське царство», «російська імперія»», «державна дума рф» тощо з малої букви можна не кваліфікувати як відхилення від норм української мови в текстах неофіційного характеру. В офіціальних документах таке не дозволяється.

І я розумію, що це рішення налаштоване на те, щоб сподобатися. Це головна мета. І багато хто скаже браво. Але це нагадує рішення "Офісу простих рішень". Сенсу нуль. До речі, ця ж сама комісія пропонувала перейменувати Запоріжжя. Я і це пам'ятаю. Тому хунвейбіни і іх рішення мене не дивують та не тішать.(с)

ДБЛБЛД !!!

 

Не подобається.

Очікувано та зрозуміло -- у ерефян (офіційних) так само, чомусь.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Звісно, що кордони силою змінювати не можна. Тільки на момент розпаду СРСР це була автономна область зі своїм управлінням. А Азербайджан спочатку прийняв рішення про розпуск комітету особливого управління НК, а потім, після того, як НКАО проголосила незалежність, взагалі, скасував автономію.. Такі ж самі аргументи можна застосувати і до Чечні, яка захотіла вийти з РФ і оголосила про свою незалежність. Тоді РФ правильно все зробила. Визначені кордони не можна змінювати, а право корінних націй на самовизначення - то таке. 

Двадцать раз уже разжовывали. Это право касается исключительно тех народов которые не имеют национальной территории за пределами государства

Армяне Карабаха имеют Армению поэтому такого права не имеют, а имеют исключительно право на национально культурную автономию. Чеченцы своего государства за пределами РФ не имеют, поэтому имеют полное право на самоопределение

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, это сделало мне вечер!!!

Ну от, замість Шуфріча парламентський комітет зі "свободи слова" очолить теж Шуфріч, тільки з іншим прізвищем.

Є у нас традиції, є, а ви кажете.

З іншого боку могли б Безуглу міністром оборони призначити, або Мілованова знову мінстром економіки, чи Верещук міністром ТОТ (...а, бля, точно, вже), ну або Дубінського по пріколу головою ДБР - і не зробили ж. Спасиба. (С)

 

photo_2023-09-20_20-16-40.jpg

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Вячеслав63 сказал:

 

18 минут назад, Canton сказал:

О, это сделало мне вечер!!!

Ну от, замість Шуфріча парламентський комітет зі "свободи слова" очолить теж Шуфріч, тільки з іншим прізвищем.

Є у нас традиції, є, а ви кажете.

З іншого боку могли б Безуглу міністром оборони призначити, або Мілованова знову мінстром економіки, чи Верещук міністром ТОТ (...а, бля, точно, вже), ну або Дубінського по пріколу головою ДБР - і не зробили ж. Спасиба. (С)

 

photo_2023-09-20_20-16-40.jpg

 

По закону этот комитет вотчина оппозиции.

Так было всегда.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Волонтери з 🇨🇿Чехії зібрали кошти на закупівлю Bozena-5 для 🇺🇦України.

Благодійники зібрали 650 тисяч євро на придбання для України безпілотної машини розмінування Bozena-5.

Про це повідомляє чеська волонтерська організація Darcek pre Putina ("Gifts for Putin").

 

Opera Знімок_2023-09-21_223623_twitter.com.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

а право корінних націй на самовизначення - то таке. 

Вы пытаетесь делать глубоко идущие выводы, не изучив международно признанные документы по правам наций на самоопределение.

Попробую разъяснить. Если кратко, то у этнических армян, проживающих на азербайджанской территории права на "самоопределение" нет по одной простой причине. У этой нации/этноса УЖЕ есть своё государство которое так и называется - Армения.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Canton сказал:

А вообще - всеєто фигня...

Не может біть НИКАКОГО доверия ни к нашим, ни к российским данным...от слова СОВСЕМ.

Для примерного понимания - можно пользоваться данными иностранных разведок...но только для ПРИМЕРНОГО

Ну я уже много страниц назад писала. Сестра проживает на камчатке. Родич служивый. В начале войны из ушедших ВДВ вернулось 1\4-1\3 ЖИВЫМИ И РАНЕНЫМИ! Остальные в нашем черноземе. Причем 50% до сих пор непризнаны погибшими! Т.е. частями тела никто не считает! Поэтому я думаю потери еще больше. Это и с информации и своих воюющих родичей.

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, semengv сказал:

Ну я уже много страниц назад писала. Сестра проживает на камчатке. Родич служивый. В начале войны из ушедших ВДВ вернулось 1\4-1\3 ЖИВЫМИ И РАНЕНЫМИ! Остальные в нашем черноземе. Причем 50% до сих пор непризнаны погибшими! Т.е. частями тела никто не считает! Поэтому я думаю потери еще больше. Это и с информации и своих воюющих родичей.

іноземні розвідки всю інфу про втрати беруть з орікса і подібних агрегаторів. якби це смішно не звучало, але підтверждень повно

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, newbee2020 сказал:

оземні розвідки всю інфу про втрати беруть з оксарі і подібних агрегаторів. якби це смішно не звучало, але підтверждень повно

 

оксарі - это что?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, SergiyUA сказав:

Логично, но ЧЕМ бить на такие расстояния? Это многократно дальше чем 300 км.

image.thumb.png.e9896ccc9e0d4726777b3c6c3e43d46f.png

  • Лайк 4
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, semengv сказал:

Ну я уже много страниц назад писала. Сестра проживает на камчатке. Родич служивый. В начале войны из ушедших ВДВ вернулось 1\4-1\3 ЖИВЫМИ И РАНЕНЫМИ! Остальные в нашем черноземе. Причем 50% до сих пор непризнаны погибшими! Т.е. частями тела никто не считает! Поэтому я думаю потери еще больше. Это и с информации и своих воюющих родичей.

Экстраполяция потерь одного подразделения на общую картину - ну, как то, не совсем корректно...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, SergiyUA сказал:

Вы пытаетесь делать глубоко идущие выводы, не изучив международно признанные документы по правам наций на самоопределение.

Попробую разъяснить. Если кратко, то у этнических армян, проживающих на азербайджанской территории права на "самоопределение" нет по одной простой причине. У этой нации/этноса УЖЕ есть своё государство которое так и называется - Армения.

А у албанців Косова є Албанія. І це албанці прийшли на землю сербів, на відміну від вірменів, які там жили з давніх давен (вірменин в відео каже про 3000 років). А що робити, коли етнічна більшість  проводить погроми і різанину етнічної меншості?

www.ekhokavkaza.com/a/32603225.html

До речі, Косово признали незалежним США і більшість країн ЄС, а Україна - ні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Азербайджанці - наші друзі, армяни - кацапські прихвосні. Азербайджан забрав своє, як і ми заберемо назад Донецьк, і хай етнічна рашистська меншість забирається вже. 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...