Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Так журнашлюшки сбушные утверждают, что пятый ехал на встречу а Орбаном, доказательства есть?

В этом деле нет объективщины. Каждая сторона рассказывает свое. Ждали ли пятого в америке. Он говорит - да. Доказательства есть ? :) Так что, пропускаем.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 постов винсолятины из общих 24, это не перебор?

здесь точно не платят за «клики»?

 

  • Лайк 7
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоп!

Так Петр уже слетал в Штаты. Успокойтесь. Все порешал. От , шалун!

Спікер Палати представників Джонсон став одним з найпалкіших прихильників України - WSJ

Спікер Палати представників США Майк Джонсон кардинально змінив свою позицію щодо допомоги Україні у протистоянні російській агресії та вважає це "критичним пріоритетом" для Палати представників.

tsn.ua/svit/spiker-palati-predstavnikiv-dzhonson-stav-odnim-z-naypalkishih-prihilnikiv-ukrayini-wsj-2463328.html

Змінено користувачем Propeller
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, 7351 сказав:

Тримай адресу та телефони куди звернутись з питанням

ssu.gov.ua/contacts/upravlinnia

Головне, не забудь, як ти їх називаєшь, при зверненні.

Потім нам розповіси про відповідь.

А у нас монархия? Спецслужба имеет право отменить распоряжение спикера парламента?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Propeller сказал:

Стоп!

Так Петр уже слетал в Штаты. Успокойтесь. Все порешал. От , шалун!

Спікер Палати представників Джонсон став одним з найпалкіших прихильників України - WSJ

Спікер Палати представників США Майк Джонсон кардинально змінив свою позицію щодо допомоги Україні у протистоянні російській агресії та вважає це "критичним пріоритетом" для Палати представників.

tsn.ua/svit/spiker-palati-predstavnikiv-dzhonson-stav-odnim-z-naypalkishih-prihilnikiv-ukrayini-wsj-2463328.html

Телемарафон - це добре, але аналізуйте різну інформацію.

interfax.com.ua/news/political/951585-amp.html

Змінено користувачем sribnuu
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Propeller сказав:

В этом деле нет объективщины. Каждая сторона рассказывает свое. Ждали ли пятого в америке. Он говорит - да. Доказательства есть ? :) Так что, пропускаем.

Нет не пропускаем. Спецслужбы не имеют права контролировать с кем встречаться депутатами парламента. Это прямое нарушение Конституции. Нам после этих прошлебов увеличат помощь? Это действия, направленные на подрыв обороноспособности.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Фрай сказав:

винсолятины

Аууу, модераторы , нарушения не усматривает? Там в правилах указано, что надо обращаться по нику или по имени если что...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Propeller сказав:

Стоп!

Так Петр уже слетал в Штаты. Успокойтесь. Все порешал. От , шалун!

Спікер Палати представників Джонсон став одним з найпалкіших прихильників України - WSJ

Спікер Палати представників США Майк Джонсон кардинально змінив свою позицію щодо допомоги Україні у протистоянні російській агресії та вважає це "критичним пріоритетом" для Палати представників.

tsn.ua/svit/spiker-palati-predstavnikiv-dzhonson-stav-odnim-z-naypalkishih-prihilnikiv-ukrayini-wsj-2463328.html

Деньги уже выделили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, sribnuu сказав:

Телемарафон, це добре, але аналізуйте різну інформацію.

interfax.com.ua/news/political/951585-amp.html

Шото я не заметил визита к Орбану. Штаты, Польша. Вот чего боится плесень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, 7351 сказав:

Якщо не дешеве брехло -- надайте, будь ласка, посилання де я писав, що не доначу.

Вже в котрий раз брешете....

Ну от вище, надав) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sribnuu сказал:

Телемарафон - це добре, але аналізуйте різну інформацію.

interfax.com.ua/news/political/951585-amp.html

Так то такий задум був. Всім сказав, що їде в Америку, навіть з американцями домовився, щоб  переконливо було, а сам би тільки   кордон перетнув - і одразу до  Орбана. 

Ось такий він  підступний.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Ось такий він  підступний.

та ні. от якби до Німеччини та на соціал як біженець! :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, OlaR сказав:

Як я розумію - Ви на передку та можете нам розповісти як свідок ...

Ні, звичайно, всратим бабам з Кембріджа видніше, вони вже браво виходять на кордони 91-го року.

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Так то такий задум був. Всім сказав, що їде в Америку, навіть з американцями домовився, щоб  переконливо було, а сам би тільки   кордон перетнув - і одразу до  Орбана. 

Ось такий він  підступний.

Стафанчук прохаваный, как и Венедиктова не захотел вымазываться. Нашли очередного нонейма для провокации, его же и сделают крайним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

Так журнашлюшки сбушные утверждают, что пятый ехал на встречу а Орбаном, доказательства есть?

Звичайно. Авторитетне джерело заявило:

 

  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, loader сказав:

Ну от вище, надав) 

І де там мої слова, що я не доначу на ЗСУ?

Я і про зарплатню мою вам нічого не скажу і багато ще про що -- так що, поки що від вас брехня про мене, вже не в перший раз.

Які ви схожі....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Alvalk сказав:

Так то такий задум був. Всім сказав, що їде в Америку, навіть з американцями домовився, щоб  переконливо було, а сам би тільки   кордон перетнув - і одразу до  Орбана. 

Ось такий він  підступний.

Всім казав, що АТО буде тривати години....

Ось такий він правдивий.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

Звичайно. Авторитетне джерело заявило:

А з цим джерелом СБУ таки в жовтні  недопрацювало

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Всім казав, що АТО буде тривати години....

І ви повірили? :pozor: Тільки повні лохи вірять обіцянкам політиків напередодні виборів. А політики це знають і все одно брешуть. Тому що лохів більшість. І той, хто не бреше, ніколи не виграє вибори у того, кто бреше. 

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, 7351 сказав:

І де там мої слова, що я не доначу на ЗСУ?

Я і про зарплатню мою вам нічого не скажу і багато ще про що -- так що, поки що від вас брехня про мене, вже не в перший раз.

Які ви схожі....

Ще раз, якщо ви донатите, то я тільки порадію, мені не принципово доводити щось протилежне, але ваша відповідь на пряме запитання де факто означала Ні. Інакше б вона була іншою. Чи про допомогу знайомим чи про волонтерство. До чого тут ваша зарплата та й інші деталі. 

Ви кілька разів ухилились, а потім видали оце. Ну в теорії так, я можу помилятись, на практиці - скоріш за все як мінімум на той момент задонатили ви рівно ніхуя. 

Screenshot_20231202_230228.jpg

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Швидше ця ахінея закінчиться": легенда "Спартака" закликала Росію до агресивної пропаганди в Європі.:pozor:

екс тренер московського "Спартака" Олег Романцев висловив абсурдну думку про те, що команди з Росії повернуть у міжнародні турніри, якщо країна-агресорка вестиме пропаганду про розвиток футболу в РФ. Колишній наставник національної команди з РФ також назвав санкції вигаданими та несправедливими.

Про це Романцев заявив в інтерв'ю порталу Чемпіонат.com. Багаторазовий чемпіон Росії також виступив проти виходу країни зі складу Європейського футбольного союзу (УЄФА) та переходу до Азії і при цьому додав, що РФ має діяти, "не принижуючись ні перед ким".:pozor:

"Грати збірній треба, всіма правдами-неправдами. Але, звичайно, не принижуючись ні перед ким. Раз обставини такі, потрібно прагнути грати якнайбільше. Прийдуть до тями люди, які вигадали ці санкції, справедливість переможе, а ми повинні бути до цього. готові. У жодному разі не можна посипати голову попелом. З Європи йти не треба. :pozor:Треба грати, де можемо, показувати повні стадіони по телевізору. Вони подумають: нічого собі, а російський футбол живий. Може, і швидше ця ахінея закінчиться", – сказав Романцев.

Спойлер

корумповане уефа вже слиною захлинається у передчутті  мільйонних заносів кацапського бабла  :unknown:

 

Спойлер

756572839217632.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

І ви повірили? :pozor: Тільки повні лохи вірять обіцянкам політиків напередодні виборів. А політики це знають і все одно брешуть. Тому що лохів більшість. І той, хто не бреше, ніколи не виграє вибори у того, кто бреше. 

 

Не треба стрілки з себе на мене переводити.

Де я писав, що колись вірив хоч слову політика, який був у партії медведчука, потім в партії регіонів, потім в уряді азірова-януковича? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Ще раз, якщо ви донатите, то я тільки порадію, мені не принципово доводити щось протилежне, але ваша відповідь на пряме запитання де факто означала Ні. Інакше б вона була іншою. Чи про допомогу знайомим чи про волонтерство. До чого тут ваша зарплата та й інші деталі. 

Ви кілька разів ухилились, а потім видали оце. Ну в теорії так, я можу помилятись, на практиці - скоріш за все як мінімум на той момент задонатили ви рівно ніхуя. 

Screenshot_20231202_230228.jpg

Скажу знову -- ви збрехали і продовжуєте брехати. Це очевидно.

Які ви схожі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...