Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Propeller сказал:

Никто не умер. Страну не распродали. Даже не закрыли на переучьот. Уровень жизни у слоев, зависящих от социальных выплат просто слегка временно просел и вернулся к прежним показателям.

Нагадаю, ми через 90-ті  пройшли. Теж ніхто не помер. Ну майже. Після цього ніякого страха и "всьопропало" немає. 

Але якось не хочеться повертатись, особливо в передпенсійному віці. :(

2 минуты назад, Propeller сказал:

Теперь ВНИМАНИЕ. Все это там произошло в крайне мирное время.

При цьому не було відтоку робочої сили, не збільшилась кількість інвалідів, немає масових руйнувань інфраструктури. 

Хочется вірити, що частину боргів нам потім спишуть, допоможуть піднятись, але це тільки віра. Чи буде це - лише час покаже. І багато залежить в першу чергу від нас, чи зможемо ми за цей час цивілізуватись. 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Alvalk сказав:

Якщо, наприклад,  влада направляє на держпідприємство "своїх" менеджерів, і протягом року кількість директорів збільшується  в 1.5-2 рази, а їх зарплатні в 10 - це не пиляння? Якщо борги держпідприємства після захода цих талановитих людей починають рости як на дріжджах, це що?

А коли проводять тендери на якусь нікому не потрібну хрінь, щоб замінити схожу хрінь, на якій розпиляли вже рік тому?

На що вплине мое повідомлення про такі секрети Полішинеля?

Тобто, у вас все на припущеннях, без конкретних фактів, конкретного порушення конкретних статей конкретних законів конкретними особами -- типу, все зараз погано -- буває....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Простіше взагалі відмінити ПДФО військовим, всерівно цей податок платиться з бюджету.

Я так розумію, що з "обналом" пан ніколи не зустрічався і не бем-бем у цьому))) Тоді все зрозуміло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Я зовсім не маю такого "опита" -- тому не бачу

Так я про це й кажу - рожеві окуляри, тому не бачите. Все це на поверхні, треба просто захотіти побачити. Але якщо сунути голову в пісок і вирішити для себе, що "я не бачу - а значить цього нема" - це мабуть комфортніше.

6 минут назад, 7351 сказал:

А от як і що відбувається у різних країнах мені цікаво

А у яких країн, на які ви рівняєтесь,  є така кількість держпідприємств? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Alvalk сказав:

Так я про це й кажу - рожеві окуляри, тому не бачите. Все це на поверхні, треба просто захотіти побачити. Але якщо сунути голову в пісок і вирішити для себе, що "я не бачу - а значить цього нема" - це мабуть комфортніше.

Ви бачите тільки те, що бажаєте бачити і не бачите, впритул, те, що не бажаєте бачити -- а які в вас окуляри мені байдуже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, 7351 сказал:

Тобто, у вас все на припущеннях, без конкретних фактів, конкретного порушення конкретних статей конкретних законів конкретними особами -- типу, все зараз погано

:pozor:

Все на фактах. Я вказав реальні приклади, просто назви підприємств не сказав. Вам все це подобається? Мені ні.

А статті нехай прокурор визначає. Головне щоб не оказався "100% свій". 

1 минуту назад, 7351 сказал:

Ви бачите тільки те, що бажаєте бачити і не бачите, впритул, те, що не бажаєте бачити

Тавтологія якась. Я на прикладах показав, що я бачу завжди 2 сторони медалі, а ви лише одну. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Тавтологія якась. Я на прикладах показав, що я бачу завжди 2 сторони медалі, а ви лише одну. 

Так, я бачу тільки світле майбутнє в України -- це нас з вами розрізняє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Alvalk сказав:

А у яких країн, на які ви рівняєтесь,  є така кількість держпідприємств? 

У Франції 33% компаній у державній власності,

в Німеччині – 30%,

у Великій Британії – 25%,

у США – 22%.

В Україні частка державної власності становить менш як 10%.

glavcom.ua/columns/apavlovskiy/ukrajini-ne-potribni-derzhavni-pidprijemstva-916619.html

Навчання -- світ, ненавчених -- тьма (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Так, я бачу тільки світле майбутнє в України -- це нас з вами розрізняє.

Так, ви праві.

Ви бачите те чого немає і не хочете бачити те, що є.

А я бачу те, що є, а в світле майбутнє України я лише вірю.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Firetuf сказал:

Я так розумію, що з "обналом" пан ніколи не зустрічався і не бем-бем у цьому))) Тоді все зрозуміло.

Я теж не бем-бем у цьому :) Розкажіть - цікаво :)

Пи. Си. Ні, ну погуглив, звісно, трохи - наприклад, www.epravda.com.ua/publications/2012/08/1/330880/. Там є таке: "Якщо підприємець не бажає віддавати державі майже половину своїх прибутків у вигляді податку на прибуток та на додану вартість, він йде до "обнальників"." Але до чого тут ПДФО військових? Вони не підприємці, і ПДФО - не податок на прибуток та на додану вартість. І якщо скасувати податок, навіщо тоді "обнальники"? Коротше

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Alvalk сказал:

При цьому не було відтоку робочої сили, не збільшилась кількість інвалідів, немає масових руйнувань інфраструктури. 

А ви тоді жили в Греції, працювали чи як завжди бла-бла з «газет»? )

Бо мої родичі (маріупольські греки), які емігрували ще у нульових тоді змушені були поїхати звідти, щороку приїздили в гості, розповідали як і що.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К вопросу о противоречиях Зеленского и Залужного.

Умеров пригласил иностранных послов на встречу в ап Борисполь.

Тут (в видео в начале 0.40 отрывка его речи) он говорит о необходимости в нашем технологическом преумуществе как на поле боя, так и в небе и на море.  Вполне созвучно с тезисами Главкома.

https://www.facebook.com/watch/?v=1342777526607248

 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Фрай сказал:

А ви тоді жили в Греції, працювали чи як завжди бла-бла з «газет»? )

Бо мої родичі

ну тобто ви теж не жили, а як завжди бла-бла 🤣

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И етот человек будет мне рассказать по чем в Одессе рубероид? ((
Люди не беженцы, а давно жили там и работали в разных сферах, много интересного для себя открыл, особенно про причины забастовок «госслужащих».

У меня хотя бы так, в отличии от человека получающего «глубокие познания» с инета.

я с 7351 в состоянии непонимания его, но по крайней мере его сообщения несут в тему позитив, внушая веру ЧИТАТЕЛЕЙ ветки в Перемогу!

А шо дают посты записной кодлы зрадофилов?

Все пиаасы, воры, зрада, распил бюджета, бездари тупые буеграи, зеленая плесень и тд?

Какой в них посыл и какую все-таки цель преследуют эти товарисчи, если не разосрать всех между собой с вытекающими последствиями? Ж-) 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Бездомный сказав:

напівпорожнім🥂

взагалі склянка жіночого роду тож - вона напівпуста або напівпорожня. Це рівноправні варіанти, про що свідчить українська приказка "переливати з пустого в порожнє" та такі слова як: пустеля, пустоцвіт...

не треба урізати чужий словниковий запас, збагачуйте свій.

 

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

Психиатр и нарколог подрались при просмотре Телемарафона. Каждый отстаивал свой диагноз...(С)

Оба неправильных, пилят бабло.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

Після перемоги в Україну підуть "шалені" гроші у вигляді інвестицій зі всього світу.

 

 

Правильно что "шаленi" взяли в кавычки.....🤡

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, 7351 сказал:

У Франції 33% компаній у державній власності,

в Німеччині – 30%,

у Великій Британії – 25%,

у США – 22%.

В Україні частка державної власності становить менш як 10%.

glavcom.ua/columns/apavlovskiy/ukrajini-ne-potribni-derzhavni-pidprijemstva-916619.html

Цікаво, це за кількістю, за чисельністю працівників чи ще за яким показником? На жаль, автор статті не уточнює і не надає посилання на джерело, звідки брав дані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Alvalk сказав:

Якій нахрін культ Залужного?  Культ створюють штучно. Так, як намагаються зробити Зеленському, але  не на всіх діє. Не вистачає авторитаризма в державі.

А Залужному ніхто його не створює, тому це ніякий не культ, а звичайна шана і повага за його вчинки

Та ні, це саме культ. Бо коли Залужному починають задавати питання, то прибігає купа хом'ячків, які починають волати: "Не чіпайте Залужного, руки геть від Батька нації, ми свято віримо в нього, жодних сумнівів, що він може робити щось не так". І от завдяки такому культу, Залужний продовжує ложити людей десятками тисяч в безглуздих штурмах. А ми не можемо собі це дозволити. Ми не можемо дозволити радянську неефективну армію, ми не можемо дозволити втрати 1:1 і 1:2 не можемо, навіть 1:5 не можемо. Тому потрібні зміни, потрібна реформа армії, потрібні люди, які зможуть змінити систему, а не консервувати її. Але хом'ячки не хочуть змін, вони хочуть кумира, гетьмана, щоб молитися на нього і вірити, що він приведе до перемоги. Тільки  так не буде, факти говорять, що це шлях до поразки.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Фрай сказав:

 

я с 7351 в состоянии непонимания его, но по крайней мере его сообщения несут в тему позитив, внушая веру ЧИТАТЕЛЕЙ ветки в Перемогу!

 

Єдиний марафон, ага. Людина яка не служить і сама писала тут що не донатить, а тільки інфо воїн, шось комусь "внушає" ... 

Для мене позитив це робота на перемогу, певні, нехай невеликі, але дії.

А от розповідати про репарації в умовах де для цього треба зробити ще дуже багато - це якесь блядство. Для репарацій навіть недостатньо вибити кацапів з нашої землі. Нагадує блогерів, які позвалювали з України, і ззабугра розповідають як сюди підуть інвестиції. Чи розповідали, поки не продали майно. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Та ні, це саме культ.

Він (Залужний) дуже недалека людина. Себе в МО оточив такими ж недалекими і надзвичайно злобними дурнями, які дуже вперто фільтрують тих, хто намагається до нього пробитися і щось дійсно розумне запропонувати. Знаю декількох його "радників" і "фільтраторів" досить давно. То реальна біда, що такі існують. Наочний приклад його т.зв. "радників" - ідіот, який себе на власний день народження підірвав німецькою гранатою. Як і приклад з бля@ями, яким від джип виділив. І то лише один із випадків, коли про це стало відомо. Реальна біда, що він (Залужний) ще тупіший за своїх "радників". Ніяким там "талантом" палковводця і не пахне.
А його висери "про порох" в статті, яку взагалі не він писав, а лише підписав - це із області розмов фашистів про "вундервафлі" в кінці 2-ї світової.
Всім більш-менш розумним офіцерам в МО американці сказали: "Не висовуйтеся поки що і не сперечайтеся з ідіотом".

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Ranch сказал:

Він (Залужний) дуже недалека людина. Себе в МО оточив такими ж недалекими і надзвичайно злобними дурнями, які дуже вперто фільтрують тих, хто намагається до нього пробитися і щось дійсно розумне запропонувати. Знаю декількох його "радників" і "фільтраторів" досить давно. То реальна біда, що такі існують. Як і реальна біда, що він ще тупіший за них. Ніяким там "талантом" палковводця і не пахне.
А його висери "про порох" в статті, яку взагалі не він писав, а лише підписав - це із області розмов фашистів про "вундервафлі" в кінці 2-ї світової.

якщо він дав результат то значить був на своєму місці. з іншого боку я згадую власний досвід. колись був дуже молодим та дурним і запропонував босам традиційне загальноприйняте рішення одного питання на що почув - "за гроші кожен зможе, а ти без них зроби". я розумію що з грошима і зброєю будь-хто може перемагати. зараз подивимося як це зроблять без грошей та зброї...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...