Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Canton сказал:

Это было смешно...

Рабам понять не дано. Они рабы по жизни. Менталитет монголо-татарского раба у многих, кажется, в генах засел. И спорить на эти темы бесполезно. Человек не видит и не слышит ничего из того, что не вкладывается в его картину мира. Точка.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vladdi сказал:

Ключові слова здристуна з-за кордону - "нашей страны"  :) От дивлюсь я на таких і думаю - що крім лайна вони ввалюють в нашу країну? З тих потоків свідомості, що у форумі - більше нічого. Лише кілька персонажів, а кожного разу, як відкриваю тему - наче в лайно провалюєшся. Все ж тут не так, все погано. Всіх треба замінити та повиганяти, а самі розумні то ми, будемо вчити як жити. Здриснули щури за кордон при перших же залпах, та з безпечного теплого місця несамовито "люблять" решту, а щоб ще їм веселіше було, крім звичайного власного лайна, підкидають ще й відосики з-за поребрика від ФСБ, яких ті монтують пачками кожного дня. 

так в "нашу" країну наразі немає сенсу "ввалювати" навіть перебуваючи в ній. але бажано одразу визначитися що мається на увазі під "нашою країною". влада та різноманітні дегенерати рахуються чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vladdi сказал:

Рабам понять не дано. Они рабы по жизни. Менталитет монголо-татарского раба у многих, кажется, в генах засел. И спорить на эти темы бесполезно. Человек не видит и не слышит ничего из того, что не вкладывается в его картину мира. Точка.

Это было еще смешнее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

Звичайний наріт, населення, не нація.

Та все буде добре. Медведчук же брехати не буде? Якщо не Царьов (як вони говорили у 2013) і не Янукович - то хто?
www.bbc.com/russian/features-56237710

image.thumb.png.c7566a29aa47de13f8bad311b7fe8a5b.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Canton сказал:

Это было еще смешнее

Между прочим, беспричинный смех - один из признаков идиотизма. Я никого не пытаюсь обидеть (уточняю на всякий случай), но и монголо-татарская народная мудрость тоже это давно отметила (смех без причины - признак ...) :) 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vladdi сказал:

Между прочим, беспричинный смех - один из признаков идиотизма. Я никого не пытаюсь обидеть (уточняю на всякий случай), но и монголо-татарская народная мудрость тоже это давно отметила (смех без причины - признак ...) :) 

в такій смішній країні причини для сміху на кожному кроці :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

в такій смішній країні причини для сміху на кожному кроці

Можливо, здалеку видніше. Любити країну минулого проживання здалеку то добре і цікаво. Але тут, на місці, частіше буває зовсім не до жартів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vladdi сказал:

смех без причины - признак ...) :) 

А я другую знаю - "Хорошо смется тот, кто стреляет первым"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vladdi сказал:

Можливо, здалеку видніше. Любити країну минулого проживання здалеку то добре і цікаво. Але тут, на місці, частіше буває зовсім не до жартів. 

та ніфіга їм там не видно. один гарний приклад. присилає мені знайома з Франції відео де солдат в чиємусь покинутому будинку в колишній дитячій кімнаті грає на піаніно. за кордоном це викликало мімімішні емоції. а я бачу трагедію сім'ї і сподіваюся та дитина ніколи не побачить те відео...

  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 7351 сказал:

Тому кожний президент України -- це вибір всього народу України.

Від того ж Пороченка спостеригачі були тільки на 20% усіх дільниць, тому можна сказати що то був вибір дядечка Беджамена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

а я бачу трагедію сім'ї

На превеликий жаль, таких трагедій безліч. Ви праві в тому, що сприйняття наших реалій вже трьома поколіннями європейців, які не бачили війни, дуже відрізняється від нашого. Одна справа читати повідомлення (інколи) та короткі новини в блоку. А зовсім інша кожного дня бачити це поруч. Хоронити друзів. Збирати та відправляти речі та допомогу хлопцям. Розбирати розбиті будинки та квартири. Відновлювати мережі. Рук реально не вистачає. І ще  дуже погано, що душа черствіє, зараз вже дуже мало що викликає емоції...

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

На превеликий жаль, таких трагедій безліч. Ви праві в тому, що сприйняття наших реалій вже трьома поколіннями європейців, які не бачили війни, дуже відрізняється від нашого. Одна справа читати повідомлення (інколи) та короткі новини в блоку. А зовсім інша кожного дня бачити це поруч. Хоронити друзів. Збирати та відправляти речі та допомогу хлопцям. Розбирати розбиті будинки та квартири. Відновлювати мережі. Рук реально не вистачає. І ще  дуже погано, що душа черствіє, зараз вже дуже мало що викликає емоції...

найбільшу емпатію за кордоном Україна викликає у тих хто або має українських родичів/предків або у старих бритішів, які пам'ятають почуте від діда-баби про їх життя під бомбами. але багато речей вони все одно не можуть зрозуміти як не розказуй та не показуй. у американців взагалі інше ставлення і перше питання - чого ви там сидите? мої предки звалили з тієї сраної Європи 100-200 років тому і жодного разу не пожалкували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

Та все буде добре. Медведчук же брехати не буде? Якщо не Царьов (як вони говорили у 2013) і не Янукович - то хто?
www.bbc.com/russian/features-56237710

image.thumb.png.c7566a29aa47de13f8bad311b7fe8a5b.png

Вы текст читали  или ума хватает только на заголовки?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Vladdi сказав:

Можливо, здалеку видніше. Любити країну минулого проживання здалеку то добре і цікаво. Але тут, на місці, частіше буває зовсім не до жартів. 

Та куди вже жарти, вчора попало поряд із місцем праці дочки, це вам не Київ,, с300 до Харкова долітають, збивати нічим.

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

Вы текст читали  или ума хватает только на заголовки?

Я перепрошую, але сподівався, що сарказм вловите. А Ви мені - мінус.
 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

Та куди вже жарти, вчора попало поряд із місцем праці дочки, це вам не Київ,, с300 до Харкова долітають, збивати нічим.

 

Поки не почнеться бахмутизація москви - не бачу, що ще може це припинити.
Чим, як і коли - зрозуміло, що скажуть. Але це треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, iiigolkin сказав:

. А Ви

Брехун, бо в  тексті статті такого не було. Ви підтвердили, що розуму хватило лише на те, щоб картинки постити. Поздоровляю.

Змінено користувачем Vinsol2009
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Поки не почнеться бахмутизація москви

Чим? Тими ракетами, виробництво яких заблокував блазень і його поплічники,?

Читайте тогорічну статтю Залужного і , Забродського, вини все передбачили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В то время, как немцы вызывали пуйла, чехи решили идти своим путем.

420on.cz/news/economics/68759-chehiya-delaet-proryv-v-oblasti-atomnoy-energetiki-podpisan-dogovor-s-frantsiey

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Вы текст читали  или ума хватает только на заголовки?

Читав, звісно. І посилання дав на текст, просто не всі вміють пройти за посиланням.
А вже прочитати до кінця здатні лише одиниці.

Цитата

 

Медведчук добавил, что за время президентства Порошенко объемы его бизнеса на Украине значимо не изменились. Вместе с тем, Виктор Медведчук считает, что при определенном стечении обстоятельств Петр Порошенко может еще раз возглавить Украину.

Би-би-си: Как вы думаете, Порошенко может стать еще раз президентом Украины?

В.М.: Конечно.

Би-би-си: Серьезно?

В.М.: А вы что, запишете, что это шутка? Я считаю, что, если будут досрочные президентские выборы в ближайшие полгода-год, Порошенко станет президентом.

Би-би-си: Аргументируйте.

В.М.: Я так думаю.

Би-би-си: Вы за него проголосуете?

В.М.: Нет, я за него не проголосую. Я за Зеленского тоже не голосовал. Что с этого?

Би-би-си: А у выдвиженца вашей партии в ближайшее время есть шансы стать президентом?

В.М.: Все будет зависеть от того, когда будут выборы. Шансы есть всегда. И не только у нас. Шансы есть у всех: и у "Слуги народа", и у Тимошенко, и у Порошенко, и у нашего кандидата, который пойдет на выборы. Все в этом мире относительно.

 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Canton сказал:
9 часов назад, 7351 сказал:

ви називаєте народ України скотом.

А что, сознательно приведшие к власти эту саранчу - это весь народ?

А по-твоему не большинство народ, а кучка зрадойобов, предателей-перебежчиков и прочих переобуванцев?

Это все равно, шо назвать народом вот этих неутомимых тружеников левою рукою

IMG_2532.thumb.jpeg.5184dba65561fb4e63e27911912c8937.jpeg

без устали поливающих за кацапов на Украину и ее народ дерьмом…

Прикажешь вас считать основой Форума Строимдом или может ушлепками страдающими словесным поносом? 
нарід, наріт то ваша кодла

Народ это все, независимо от веры, мовы и политических пристрастий, но при условии, что они Граждане,

а не черви на язвах.

сколько вам платят за количество? не поверю, что чувак в здравом уме и с высшим образованием неспособен редактировать пост.

IMG_2531.thumb.jpeg.2ef51b99dbab7d163cda7276f3dcd3fc.jpeg

это диарея чистой воды! 

Вас переполняют выбросы желчи, понос и жуткий метеоризм?

Бывает, но откуда такое кацапское желание щедро делиться содержимым с окружающими?

Крепись, держись, не бзди на людях!

Любишь отчеканить DIXI, так будь за свои слова не ответе, будь мужиком, заткнись, раз сказал.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 9
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

Брехун, бо в  тексті статті такого не було. Ви підтвердили, що розуму хватило лише на те, щоб картинки постити. Поздоровляю.

Почему — брехун, если было? Объясните, пожалуйста.
Если Вы до конца не прочитали и не увидели — это не значит, что я виноват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vinsol2009 сказал:

 "Що ж буде завтра, що ж буде в майбутньому". А знати. Розповідаю.

22 січня ми відзначимо День Соборності України.

Відкриємо Запорізький міст. За рік – збудуємо найбільшу трасу в Україні від Ужгорода до Луганська. 

Будемо будувати дороги, мости, школи, стадіони, вагони, літаки і танки. 

Вакцинуємо переважну більшість населення. 

В квітні  - відзначимо Великдень. 

В травні як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги. А далі літо. Ми будемо здавати ЗНО, вступати до університетів, планувати відпустку, копати городи, одружуватись і гуляти весілля. А далі осінь. 

Тільки чмо могло готуватися до шашликів замість того, щоб віддати наказ про мобілізацію в рити окопи.

Або зрадник.

При цьому Верховному ми не переможемо.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Читав, звісно. І посилання дав на текст, просто не всі вміють пройти за посиланням.
А вже прочитати до кінця здатні лише одиниці.

 

Тобто ви підтверджуєте, що Медведчук насправді того не говорив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...