Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, allanek сказал:

Що за ялівець? Більшість з них можна тримати стрижкою в  розмірі, який буде влаштовувати.

Написав ялівець? :oops:

думав про нього от і вийшло по Фрейду, а насправді мав на увазі туйку.
 

B39A1D7C-6DD8-4743-9544-9A1B947C7096.thumb.jpeg.7a799e49ba70eed28486e364c5f71cf7.jpeg

 

Вона була маленька, а зараз отак розпадається.

F7BB45F0-D5F4-446A-9A74-7464DF3848ED.thumb.jpeg.2da4adaac32ad1bc002a45028029fd68.jpeg

доречі, кущик буксусу під нею то він 7 років назад був зламаною гілочкою від куща довжиною сантиметрів 15. )

Я просто ткнув у землю патички і ось маю пару таких.

міскантуси, пеніссетуми у себе також викопав подарував і кущі кортадерії віддав друзям, бо дуже швидко ростуть і сильно.

5FA67BEC-4578-4604-B9A6-A500152F9861.thumb.jpeg.df45a921aac82aa61b70885c3bc56798.jpeg
 

о, нічого собі, що попало в кадр, хто знайде горличку знизу під кущиком? ))

Це вони прилітають водички попити.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, allanek сказав:

Louise Odier, Alden Biesen, Robe Fleurie, Guirlande d'Amour, Hansestadt Rostock і ще якась англійська,назви не пам'ятаю, але вона залишилась в саду лише тому, що нікому не заважає. 

Дякую!!!💐

Найбільше сподобалась - Hansestadt Rostock 😍🔥додаю до списочку моїх мрій )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, allanek сказав:

 

Читала з подивом, бо в мене міскантуси, то краса і взимку. Єдиний, що не витримує снігу, то Граціела, всі інші стояли снопами всю зиму, ле перестали залишати злаки зимувати, бо вітром носить пасми по всім квітникам, навесні маю роботу. Спочатку зв'язувала, потім набридло і восени зрізала. Просинаються пізно, але в моєму саду це не помітно.

IMG_7488.JPG

IMG_7338.JPG

під розчаруваннім я мала на увазі, що вони не тримають форму в повному обсязі...я сад на зиму майже не обрізаю і тому для мене це важливо

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Фрай сказав:

Вона була маленька, а зараз отак розпадається.

Ви впевнені, що то в вас туї ростуть, а не кипарисовики. На світлині не дуже роздивитись можна, але мені більше схоже на кипарисовики. Пересаджувати їх, то морока велика і нема впевненості, що вони перенесуть процедуру. А підстригти, то треба і як можна скоріше, бо одне дерево вже відклонилось відчутно. Залишаєте висоту, яка потрібна і робите корегуючу стрижку по кроні.

А що то в вас росте за пухнасте хвойне , де горщик перевернутий? Я б його теж підстригла б:grin:

12 годин тому, Harmonia сказав:

Найбільше сподобалась - Hansestadt Rostock

Якщо її не стригти, то гілки ростуть на висоту більш 2-х метрів. Роза гарна, але не для парадної зони.

10 годин тому, irina1969 сказав:

що вони не тримають форму в повному обсязі...я сад на зиму майже не обрізаю і тому для мене це важливо

Звісно, що в кожного свої вимоги до вигляду рослин, в мене нема війника чи пенісетума, не знаю, як вони виглядають взимку, але до міскантусів, з тих, що маю, не маю невдоволення, крім граціели, яка взимку перетворюється на купу сухої трави. Всі інші тримають сніг і форму. А Стріктус ще і не кожен секатор бере, коли треба обрізати. То може тобі не пощастило з сортами? І чесно кажучи, коли в саду взимку різноманіття хвойних та вічнозелених бруслин і юк (особливо варієгатних), то за сухі снопи злаків , як раніше, моє око вже не хоче чіплятись)))

IMG_4575.JPG

IMG_5030.JPG

IMG_6734.JPG

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

🙃ну чому ж  не пощастило, просто коли є багато інших трав то порівнюєшь мимоволі...3 міскантуса я точно залишу і навіть на своїх місцях 🤣  всім іншим буду шукати інші місця, бо прив"язуюсь до рослин більше ніж до людей ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, irina1969 сказав:

3 міскантуса я точно залишу і навіть на своїх місцях 🤣  всім іншим буду шукати інші місця,

А які в тебе сорти міскантуса? Цікаво порівняти вимоги, якщо сорти є однакові в тебе і в мене

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Ті, які точно у мене є і я  задоволена на 100 % це Ballerina,Aligator та Little Zebra, ті, яким я буду шукати нові місця треба дивитись у склерознік ))...я от що подумала, може вони у мене не тримають так форму, як би мені хотілось бо у мене вітер сильний майже 24/7 і це тим більше спонукає для пересадки в нові місця...надибала зимове відео, от на ньому як раз видно хто валиться, а хто стоїть

Змінено користувачем irina1969
додала відео
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, irina1969 сказав:

я  задоволена на 100 % це Ballerina,Aligator та Little Zebra, ті, яким я буду шукати нові місця треба дивитись у склерознік ))

В мене нема таких:unknown:.

Стосовно вітра. В мене дуже сильні вітра з заходу, але той міскантус, що на фото показувала ( поряд з блакитною ялинкою) таку форму тримав і взимку. Але, завдяки тим вітрам, пасма з них розносились по всім квітникам. І це дуже дратує, коли навесні , головою донизу, сунешся тими квітниками, збираючи суху траву. І навіть зв'язані, вони розкидали ті пасма.  Був період, коли я дивилась ролики, як полька, на зиму, в'яже міскантуси косами чи ще якось. Воно гарно, але це забирає багато часу і для мене не мало сенсу, тому восени все ріжеться.

І ще,  не всі міскантуси мають форму стовпа, є таки, що віялом або фонтаном. Тому і питала про вимоги, яку форму повинні тримати твої міскантуси взимку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!Дівчата,ось що маю

 

20230325_100154.jpg

20230325_100148.jpg

насилу її викопала))..корінь один і великий. То що робити,як різати корінь?

а ще ,я так розумію,що верх обрізати теж. Тіко бруньки ,що прокинулись ,вище 30см. Все обрізати??

 

20230325_093448.jpg

 

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

надибала зимове відео, от на ньому як раз видно хто валиться, а хто стоїть

Судячи з того, що бачу, то в саду акцент на злаки зроблено. Коли почнуть дорослішати дерева та кущі, цей "сіновал" вже не буде так помітно. Якщо не пересадиш , спробуй зв'язати на зиму. Не обов'язково по всій висоті. Звичайним шпагатом з коноплі, чи з чого там його роблять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:
15 часов назад, Фрай сказал:

Вона була маленька, а зараз отак розпадається.

Ви впевнені, що то в вас туї ростуть, а не кипарисовики.

А бог його знає?
Але то одна рослина

3366DEDB-7C93-46E6-8193-33AA301BD38D.thumb.jpeg.840c2a1cdfc65986a7ee4a8c8b079a0a.jpeg

брав як тую

1 час назад, allanek сказал:

На світлині не дуже роздивитись можна, але мені більше схоже на кипарисовики. Пересаджувати їх, то морока велика і нема впевненості, що вони перенесуть процедуру. А підстригти, то треба і як можна скоріше, бо одне дерево вже відклонилось відчутно. Залишаєте висоту, яка потрібна і робите корегуючу стрижку по кроні.

я й сам подумав, що копати немає сенсу, мабуть виріжу трохи зайвого та підстригу
 

Цитата

А що то в вас росте за пухнасте хвойне , де горщик перевернутий? Я б його теж підстригла б

То такий ялівець, теж не пам’ятаю назву, схожий на «чешуйчатий», він уже добре проріджений, бо якась болячка,

а прискати не можу, у мене там риби, не хочу ризикувати.

так, залишились ще грунтоукривні троянди «без догляду», піду почикаю. )

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Фрай сказав:

Але то одна рослина

Тоді точно обрізати та стригти. І схоже на кипарисовик . А в нього є шишкоягоди?

32 хвилини тому, Фрай сказав:

схожий на «чешуйчатий», він уже добре проріджений, бо якась болячка,

Болячка чи просто сохне всередині, бо хвоя стара і потребує чистки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людиии,людии,тут були люди і я їх знайду)) (шуткую)

Будь -ласка,підкажіть що робити! Бо я вже,капець як хвилююсь((Наобіцяла ж людині квітку!

..а ще,в мене немає глини,що би зробити ту сметану-бовтушку(була,але вже там все змішалось-пісок,земля,все в кучі вже)!Можна просто,в тій землі що росла?? Наприклад: Намочити землю і в кульок з трояндою.

А ще переживаю,що посилка вийде велика! ( 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо нема глини то змішайте землю, пісок та тирсу, якщо нема тирси то просто замотайте корінь в вологу тряпку, потім трішки землі а потім вже в кульок...обрізати як я і сказала на 30 см від місця прищепи, корінь різати не треба,просто складіть він не зломається

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, irina1969 сказав:

видно хто валиться, а хто стоїть

Знайшла відео, воно цікаво  і без того, щоб так "гратись".

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Знайшла відео, воно цікаво  і без того, щоб так "гратись".

 

дякую...знайшла там ( не у Касі ) ролік з травами...як же це гарно!

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, allanek сказал:

Тоді точно обрізати та стригти. І схоже на кипарисовик . А в нього є шишкоягоди?

Болячка чи просто сохне всередині, бо хвоя стара і потребує чистки?

Ні, нема і не було, але щось мені здається, що це все ж таки ялівець бо дуже гострі «листочки».

BCE5F88F-DC1F-41AF-BDAD-2614EB7D093B.thumb.jpeg.92b7b1d70ed8f99c40359c3a2c19fecb.jpeg

а це мій буксус, що чомусь не подобається вам. 
 

3E0AF45E-576C-477D-BB0C-3CA63A563EE1.thumb.png.59163d516f62ebd4dd9ea19c696ca297.png

не можу зрозуміти чому?

Бо я у захваті від англійських самшитів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Фрай сказав:

не можу зрозуміти чому?

В кожного свої таргани.  Самшити цікаві в регулярних садах, де вони ідеальні для створення усіляких фігур. А мені подобаються пейзажні сади, які спокійно обходяться без цих вонючок, бо запах самшиту  мене дратує не менше,  ніж запах руколи чи кінзи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, allanek сказал:

В кожного свої таргани.  Самшити цікаві в регулярних садах, де вони ідеальні для створення усіляких фігур. А мені подобаються пейзажні сади, які спокійно обходяться без цих вонючок, бо запах самшиту  мене дратує не менше,  ніж запах руколи чи кінзи.

Самшит має якийсь запах?!?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

бо запах самшиту  мене дратує не менше,  ніж запах руколи чи кінзи.

А він має чіткий запах?
Сьогодні обрізав верх у туї/ялівця/кипарису, має приємний аромат, чикнув кущик самшиту, довго носив у руках поки викинув на компост і взагалі нічого не відчув.

завтра спробую щось нанюхати. )

порив інет, дійсно, деякі сорти при цвітінні мають неприємний запах, але не мій! 
Тим паче, що мій сорт буксусу ніколи давав квіточок.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, voglya сказав:

Самшит має якийсь запах?!?!

Ще і який=@ На відміну від мене, моєму коту дуже подобався, поводився, наче валер'янки нюхнув.

4 години тому, Фрай сказав:

, деякі сорти при цвітінні мають неприємний запах

Не знаю, чи то квіти, чи то листя, але запах мали постійний. І не тільки мої кущі. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшла світлину зі смердючкою. Нічим не відрізняється від самшитів, що ростуть в Проксимі, наприклад, чи в садах знайомих.

IMG_3866.JPG

IMG_3869.JPG

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щойно ходив, м‘яв листочки, тер пальцями…

якийсь запах є, але точно не котами чи їх сечею, скорше схоже на якісь прянощі.

ну, то таке, у кожного власні відчуття та несприйняття кольорів, ароматів, рослин та ін.

я от буду викидати барбарис, який так хотів і шукав бо став мене дратувати своїм швидким ростом та колючками, що обов‘язково поранять мені руки під час корекції.

прибрав мяту єврейську, хоч вона мені й подобається, бо так швидко та агресивно заполонила своїм корінням все навколо.

Вейгела потребує місця якого не зміг їй дозволити тому, довелося викопати.

Саме тому і від будлеї втримався, а вона ж дає такі шикарні аромати.

E8E61ECB-8885-4FB2-87D1-31C295D8C9D1.webp.55f6f259914a91a91561cfc8f430b720.webp

Фото з інету, але на дачі в мене було щось подібне,

якщо є місце рекомендую посадити, квітне до жовтня.

 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Фрай сказав:

якийсь запах є, але точно не котами чи їх сечею, скорше схоже на якісь прянощі.

А я не казала, що він мені тхне сечею. Кінза з руколою теж не пахнуть сечею, пахне прянощами, але я не переношу ті запахи. Так і с самшитом. Судячи з того, що самшит , то алкалоіди з дубільними речовинами, то він і повинен мати хоч трохи запаху.

42 хвилини тому, Фрай сказав:

буду викидати барбарис,

 

42 хвилини тому, Фрай сказав:

прибрав мяту єврейську

 

42 хвилини тому, Фрай сказав:

Вейгела..., довелося викопати.

Ви рослини викидаєте в прямому сенсі, чи переселяєте їх до когось?

Я, коли треба позбутись рослини, віддаю сусідам або знайомим. Сортові рослини залюбки забирають.

Якось, з цікавості, зайшла на сайт Проксіми і від цін на рослини, які ще пару років тому коштували дуже помірно, запаморочилось в голові, бо ті ціни, коли я купувала, зараз треба помножити на 2, а краще на 3. Ландшафт і сад завжди були недешевим задоволенням, але зараз :shock:

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...