Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, чи то про сад, але мабуть, що так, бо колись він був там, де зараз риба. Карасів можна сачком черпати. Вода кипить від усілякої риби. І чомусь карасям дуже подобається там, де раніше лохина росла з малиною.

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

Щойно ходив, м‘яв листочки, тер пальцями…

якийсь запах є, але точно не котами чи їх сечею, скорше схоже на якісь прянощі.

ну, то таке, у кожного власні відчуття та несприйняття кольорів, ароматів, рослин та ін.

я от буду викидати барбарис, який так хотів і шукав бо став мене дратувати своїм швидким ростом та колючками, що обов‘язково поранять мені руки під час корекції.

прибрав мяту єврейську, хоч вона мені й подобається, бо так швидко та агресивно заполонила своїм корінням все навколо.

Вейгела потребує місця якого не зміг їй дозволити тому, довелося викопати.

Саме тому і від будлеї втримався, а вона ж дає такі шикарні аромати.

E8E61ECB-8885-4FB2-87D1-31C295D8C9D1.webp.55f6f259914a91a91561cfc8f430b720.webp

Фото з інету, але на дачі в мене було щось подібне,

якщо є місце рекомендую посадити, квітне до жовтня.

 

 

Доброго дня! А що саме ,на фото?? Бо капець ,яке красиве😍

..нагадало мені ,моє давне і незламне,да певно вічне кохання)) Це - Гліцинія !❤️🔥Як вперше її побачила,на тих фото ,де водопадами зверху в низ,звісали найпрекрасніші грона квітів. То все ,то була любов з першого погляду! 

...та нажаль,Гліцинія ,завжди залишиться,лише мрією ((Бо як мені пояснили,в нас вона не зможе повноцінно рости,надто холодно для неї. Або ,тоді треба виїжджати ,до теплих країв))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

Я, коли треба позбутись рослини, віддаю сусідам або знайомим. Сортові рослини залюбки забирають.

Доброго дня,Алла!Я теж так робила) але ось у випадку з самшитом ,як бути? Кому потрібне тепер таке щастя,що би тіко те робити,що кропити ядом?

Чи може ,комусь потрібно?? То можу віддати!!!) Але вже,що би самі викопали і забрали)) бо ж кущі були здорові,значить коріння теж! Кущів - 2шт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Harmonia сказав:

але ось у випадку з самшитом ,як бути?

Мова була про здорові рослини. В випадку Фрая, він їх позбувається, бо не розрахував , що вони завеликі для його ділянки. В моєму випадку, коли позбулась троянд, теж не було хворих, там змінилось уявлення про сад і троянди стали зайвими.  Більш того, віддавала сорти старовинних троянд, що не купиш в першому  розпліднику. Як таке можна викинути на сміття чи на загибель, я не розумію?

Самшити я нікому не віддавала, вони пішли в компост.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Мова була про здорові рослини. В випадку Фрая

Алла,та я розуміла))Просто під шумок і про своє болюче написала/спитала))Бо ж дійсно,наче капець якийсь ,як подумаю,що от взяти ті самшити ,які ростила з малесеньких! Вже їм десь ,років 15 -17 ,не пам"ятаю точно..взяти і отак просто викинути(((..якось так(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене росло два в'яза Кампердауні. Дуже подобались. І те, що поєднання канадських ялинок з тим в'язом додає проблем в саду, спонукало зробити вибір- або тримаєш в голові календар профілактичних обробок і хвилюєшся, чи не їдять ті кляті кліщи ялинки; або влаштовуєш прощання з рослинами, які жили в саду кілька років і я поняття не мала, що таке галовий кліщ. Вирішила, що проблеми треба позбутись. Запропонувала знайомим, але відверто розповіла, чому пропоную рослину, яка коштує немалих грошей.

Замість в'яза посадила ялину Фробург, замість бруслини ялівець Нана лежачий. Бо заміна однієї рослини тягне за собою зміну компаньйонів.

З самшитами я розуміла, що краще позбутись цих рослин зовсім. Тому і кажу, що рослини треба вибирати розумом, а не очима.

В випадку з самшитами,  вогнівка з'явилась в нас не так, щоб і давно. Це не ендемік для нас , тому і більш небезпечна, ніж звичні шкідники.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, allanek сказав:

розумом, а не очима.

Та розум наче розуміє))Тіко от ,що ж поробиш з тими очима:oops: ))) вони ж сильніші все одно)))як вгледять шо,то й спати вже не можеш)))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роздаю, бо продавати не вмію. )

от фото колись, на ньому Ред рокет, кортадерія рожева і міскантус

E7F5AE55-8C8F-4FAE-8675-1181BC407899.thumb.jpeg.cad529db3a4eb9e79d6ccb3a3e4a8d93.jpeg

залишився лише Ред рокет і то ненадовго, через пару років кортадерія стала 4 метри заввишки і почала рости в діаметрі, міскантус став розкидати насіння.

B7A73D11-F76B-46AE-B56C-620378F8F961.thumb.jpeg.d536fca187eab8cccc9cd7c09287373b.jpeg

 

тепер радують друзів і квіти, що заважають, також віддаємо сусідам бо нема куди посадити нові. :grin:

навіть горіх який так хотів, виріс і бачу, що шкоди буде більше ніж користі то викопав і не викинув,

посадив у горщик і він там потроху пару років відходив від стресу та образи, а потім завіз друзям на дачу, у них всього 80 соток і місце знайшли, бо друг прихопив ще трохи і вирішив посадити там такий собі сад.

саджали втрьох, прийнявся. )

D6BDB4F1-170A-475B-8361-A0B773074B7B.thumb.jpeg.2d9b160f9247169be23bf3779b4a5da7.jpeg

От вейгелу пересадив на дитячий майданчик, коли міг поливав, а потім вона від спеки таки загнулась як і троянди.

не вчать мами з татком дітей добру, ні щоб принесли по пляшці води квіточки полити, що інші посадили,

всі в присутності малих палять, заливаються півасом, дрінками або міцнішим, гнуть матючча, а після себе купи сміття. (
більш нічого туди не саджаю.

А ще я з усієї України привожу з полювання дикі рослини, м’яту, дзвоники, а ось ірис болотний.

77C0EFDF-2968-480E-B0A6-A006DC46CAF9.jpeg

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, в мене теж є два самшита! Хотіла його розмножити та за двором зробити зелений бордюр вздовж піщохідних тротуарів. Та от тепер думку гадаю: чи з нього, чи з бірючини.

Так, багато чого іде за двір, але ж крадуть! Дуже крадуть! І не так, шоб собі відщепити для розмноження, а нахабно видерають, топчуть, ламають! За двором і прибираємо, і садимо - але ж яскось "теорія розбитих цілих вікон" ніяк не спрацьовує...

Ми теж з сусідами ділемось і вони з нами. Ось в ютубі побачіла як вкореняють пасинки з огірків - попрошу сусідку, шоб свої не викидала ))))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, будь-ласка,як що хто знає ,що то за квітучий кущ ,був на фото у Фрая, то дайте відповідь!...бо я так і не зрозуміла,що за квітучий кущ(.А Фрай,чомусь ,так і не відповів на допис(( а по фото,мені сподобалась та рослина! І ще, чи є вона ,безпроблемною у догляді ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Harmonia сказав:

Дівчата, будь-ласка,як що хто знає ,що то за квітучий кущ ,був на фото у Фрая, то дайте відповідь!...бо я так і не зрозуміла,що за квітучий кущ(.А Фрай,чомусь ,так і не відповів на допис(( а по фото,мені сподобалась та рослина! І ще, чи є вона ,безпроблемною у догляді ?

в дописі було )) будлея...якщо Ви це мали на увазі

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, irina1969 сказав:

в дописі було )) будлея...якщо Ви це мали на увазі

В дописі було ,багато назв(( тому не зрозуміла!Он вже ,в останньому дописі,пішла лопатить сама ті назви ,бо трава сподобалась. Але,так і не знайшла!(( бо на фото в інеті ,великі кущі і зовсім не схожі,а там маленький і з пухнатими маленькими китичками !

п.с. добре коли знаєш багато рослин,то мона вгадати,а от коли ні...

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, irina1969 сказав:

якщо Ви це мали на увазі

Так,саме цей кущ! ..вже подивилась в інеті. Дякую!!!💐

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

а ось ірис болотний.

 Він в вас давно росте? В нього дуже великі кущі стають. Він в мене був, зараз там карасі. Сам оселився, кілька кущів. Починається с такого, потім кущі набувають  розміру, що руками не охопити. Наш сусід, кожного разу, питав, де ми купили того іриса і не вірив, що то він сам посіявся і сам собі ті кущі відрощував. Дивні люди, ділянки поряд, все те саме, але якщо в нього не росте, то я не хочу сказати, де взяла таку красу:grin:

Изображение 1594.jpg

 

20210722_074115 (2).jpg

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алла,а на другому фото,то у Вас ,Іва,виглядає? Чому питаю,бо хочу - на майбутнє ,так би мовити ,велике ,сімейне дерево,як символ і захист оселі)

...певно трішки поясню! Це все,а саме - різні рослини,які мені сподобалися ,а ще й головне не мають великого клопоту,а значить - легкі у догляді!!!Я збираю у свій зошит мрій) ,а саме,вже на ту ділянку,де ми в майбутньому ,дууууууже вірю і надіюсь,побудуємо свій будиночок на щастя:)..і ділянку,надіюсь ,знайдемо і зможемо собі це все дозволити) - тихенько мрію!:angel: :)  - тому ,Ваш погляд,на те - яким має бути мій сад -а саме - легкий у догляді- я повністю розділяю і тому,так вдячна ,за відкриття ,такої теми - з усіх поглядів)) і по ділу і те ,що мона все що хочеш ,запитати тут!!!!Дякую!!!❤️💐💐💐

Так,от,шукаю - саме те дерево - що би ,було схоже ,от наприклад: на іву) таке велике і розлоге ,та велично красиве) ..якось ,у американських фільмах ,я часто бачу одне красиве дерево,та я ніяк не можу ідентифікувати його(( воно дуже схоже на нашу Іву,наче,але має якісь такі віяла довгі ,як вуаль. Бо дуже легкі і до речі схожі на трави ,що високі ,з пухнатими віялами великими. Ок,я розумію,що те дерево ,може не підійти,до нашого клімату((Та все ж такі,як що хто знає,хоч напишіть ,що ж то за дерево в них,таке красиве!!!

тому,ще раз,Дякую,за темку!!!:friends:💐..і ось так,по тихеньку,я віднайду ,саме свої рослини!:angel:...ну ,або намріюсь хоч))треба ж кудись дівати,купу вільного часу)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, то іва.  Коли ми купили ділянку, то на тому місті росла стара верба, яка вже вмирала. Вербу зрубали і замість неї посадили іви. Але то величезне дерево, живе 30 років, опаду від нього багато. Ні, сімейне дерево я б з іви робити не стала, хоч мені і подобаються ці дерева. І я не по листяним. Для мене саме гарне листяне дерево,  то ялинка😆. В сенсі того, що перевагу віддаю хвойним. 

Ів багато різних. Якщо подобається іва і хочете садити біля будинку, то пошукайте більш цікаві сорти. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, allanek сказал:
15 часов назад, Фрай сказал:

а ось ірис болотний.

 Він в вас давно росте?

Та вже років 6 як мінімум, сильно розростись у нього не вийде бо він на березі, а не у воді, корінню до неї доступу нема.

Не міг відповісти бо весь день займався обрізкою троянд, як не старайся, а пальці поколоті.

та ще й пройшовся по барбарису, а там колючки пострашніші трояндових.

Хотів викопати, та треба подумати по подальшу долю.

Пересадив клематіс, заважає винограду та й місце не дуже вдале по інсоляції

Гармонія, гліцінія у наших умовах чудово росте.

14 часов назад, Harmonia сказал:

бо на фото в інеті ,великі кущі і зовсім не схожі,а там маленький і з пухнатими маленькими китичками !

Я б не сказав, що кущ маленький та з маленькими китичками.

Будлея Давида, якщо її не чикати то виросте ого-го, розмір куща і суцвіття буде залежати від сорту, грунту та догляду

 на дачі кожен день на работу різав букет, на ніч ставив у кімнаті для аромату.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Хотів викопати, та треба подумати по подальшу долю.

 

Як що на мене натякаєте, то так, я згодна! )))))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підказали таку махінацію ))) Зараз на ОЛХ безкоштовна доставка (здається, укрпошта, може і ще якась). Так люди домовляються: один дає оголошення, інший у нього купує з доставкою. А доставка безкоштовна. Сама не перевіряла. Може комусь стане в нагоді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Фрай сказав:

Я б не сказав, що кущ маленький та з маленькими китичками.

Будлея Давида, якщо її не чикати то виросте ого-го, розмір куща і суцвіття буде залежати від сорту, грунту та догляду

 на дачі кожен день на работу різав букет, на ніч ставив у кімнаті для аромату.

Доброго дня! Дякую,що відповіли!💐Та про Будлею,я вже розібралась,Дякуючі ,Ірі !💐А то вже ,я про траву писала!

..зараз,якщо в мене вийде,виділю те фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Фрай сказав:

 

 

 

B7A73D11-F76B-46AE-B56C-620378F8F961.thumb.jpeg.d536fca187eab8cccc9cd7c09287373b.jpeg

 

 

Ось ,про цю траву я писала - що маленька і з маленькими китичками!! Бо коли перешукала всі назви,що були у Вас ,у цьому дописі,то таку траву не знайшла! Були великі ,високі всі !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, irina1969 сказав:

Пеннисетум

Іринко,мені вже хочеться обняти і розцілувати Вас !!!)❤️:friends:💐💐💐..бо вже стіко мені допомогли,за останній час!!!❤️❤️❤️

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

Пеннисетум

Чекала, коли скажеш, що то не міскантус) В мене нема, але думки про нього  і бажання його посадити не залишають.

 

10 годин тому, Фрай сказав:

сильно розростись у нього не вийде бо він на березі, а не у воді, корінню до неї доступу нема.

Та мої, що на фото, теж на березі всі і всі були великими кущами, залюбки селились собі на насипному грунті, бо коли чоловік планував рельєф, то там і пісок досипався, і бур'яни теж трамбувались. Але до води корінню близько дістатись. Великі кущі водяного ірису, то гарне видовище і без квітів. Якось я там, в кутку, ткнула пару "кропивок" ремонтантної малини і забула про них. Мали ще один великий малинник, тільки і догляду було, що восени зрізати старі гілки і потім збирай малину з серпня і до морозів. Зараз нічого нема, все під водою.

Але, якщо наважусь на новий ягідник, то саджати буду ремонтантну малину, не літню.

10 годин тому, Фрай сказав:

Гармонія, гліцінія у наших умовах чудово росте.

Це, якщо не бачите, яка вона буває там, де тепло. Поки, той рік, були, с березня по травень, у Вроцлаві, надивилась я і що таке місто в магноліях, і що таке гліцинія в квітах. В порівнянні з тим, як вона квітне в нас,  то сльози на очі навертаються. Там, наче і листя того нема на гілках, одні квіти звисають . В нас такого ніколи не бачила.

10 годин тому, Фрай сказав:

пройшовся по барбарису, а там колючки пострашніші трояндових.

Але просинається рано, на моїх барбарисах вже листя розпускається. Та ніхто з барбарисів не зрівняється колючками зі старовинною трояндою Леда. То страшне видовище, товсті, не гнучкі гілки, наче мохом вкриті маленькими колючками і з того колючого "моху" додатково стирчать великі голки.

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...