Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, voglya сказав:

Наприклад

proxima.net.ua/ua/beresklet-forchuna-emeraldn-gold.html

Доброго дня всім! Ооо, на самшит схожий . А може цим ,замінити самшит? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось це фото підписане "Бруслина Форчуна Емераль енд Голд жива огорожа". То може тут дві бруслини? Одна як каркас, а друга - забарвлене листя?

409_2.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Бруслина Emerald'n Gold літом" - це теж з їх сторінки. Виглядає як кущік, огорожі чи опори не бачу...

image.png.73a2f49289c45118a7f799d04f2625eb.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, allanek сказав:

Ні, не схожа бруслина на самшит.

Ну мені схожа ) і кущики такі пишні ,як був мій самшит. А ось на фото ,у Оліному дописі - навіть огорожою росте . Так як із самшиту роблять.

..ну принаймні ,мені на сам вид ,то так) 

і як що ця рослина,не з вибагливих,то мона додати ,до списочку мого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в Польщі бачила бересклет що росте як живопліт, як на фото вище, стрижений десь на висоті 60-80см. Ще й здивувалася, бо мій не так виглядає. 

На самшити мені жимолость шапкова схожа. Ось така у мене, маленька ще, але класно зимою колір зберігає, ще собі посаджу таку. 

IMG_20230409_162248.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4391431160906877&type=3

це посилання на сторінку моєї знайомої, як раз формована бруслина...локація Кременчук і сад у неї дуже гарний !

221644888_4391460834237243_9018086418864577099_n.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алло, Чи я неуважно прочитала, чи так і не зрозуміла, як за допомогою бруслини закрити мій "декоративний" забор, якщо вона більше росте кущем, ніж ліаною. Мені здається для цього краще підійшов би плющ.

Але мені стало дуже цікаво, на що здатний мій Форчуна. Треба таки відсадити гілочку і спробувати не стригти коротко. Побачити який буде кущ згодом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, irina1969 сказал:

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4391431160906877&type=3

це посилання на сторінку моєї знайомої, як раз формована бруслина...локація Кременчук і сад у неї дуже гарний !

221644888_4391460834237243_9018086418864577099_n.jpg

Дуже гарні фото. Але отримати такі кущі за рік-два думаю не вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Nic-олаевна сказав:

Дуже гарні фото. Але отримати такі кущі за рік-два думаю не вийде.

звісно "ні"  не вийде, але за більший проміжок часу  "так"...я спецом дала посилання на сторінку, там біля фото Света  написала, як треба формувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, irina1969 сказав:

як раз формована бруслина

Подивилась та почитала коментарі. Не зовсім зрозуміла про Емеральд Гаєті про те, що він не дає об'єму.  По останнім світлинам бачу те, про що і я говорила, щоб бруслина тримала форму, потрібен каркас або опора.  У Сільвера Квіна ( я про фігуру на фото) є бокові крильця, що тримають форму, але вони невеликого розміру і потребують постійної стрижки. Сільвер Квін виглядає міцним та масивним в порівнянні з Емеральдами, але мені він потрібен лише грунтопокривною рослиною, тому росте собі і росте.

І ще, в моїх умовах бруслина не росте так швидко і не має такого стовбура за 4 роки, як на фото.

В умовах Київської області, коли для нас кедр лівійський екзотика та кипарисовики Лавсонії це лотерея, бруслина Форчуна це бажана рослина в моєму саду- вічнозелена, не вибаглива, не хворіє і , головне, декоративна завжди.

Стосовно швидкості росту. Сільвер Квін та Блонді ростуть набагато швидше ніж Ємеральди, Арлекін мені нагадує субтильну панянку з блідою шкірою, що росте повільно, що виглядає . Добре, що він в мене росте там, де потрібен лише зелений килимок, з урахуванням того, що він зовсім розпластаний, то там це гарна його риса.

46 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

так і не зрозуміла, як за допомогою бруслини закрити мій "декоративний" забор, якщо вона більше росте кущем, ніж ліаною. Мені здається для цього краще підійшов би плющ.

Про плющ, так, підійшов би, якщо він в вас не мерзне. Багато в кого він асоціюється з кладовищем, тому і не згадувала про нього. Наташа, ми тут обговорюємо, як раз,  те, як бруслину змусити бути струнким кущем, бо вона сланка і має гнучкі гілки. Є сорти, як Блонді, наприклад, що то явний кущ, але там є свої заморочки. Гілки, що складають стрижень куща сильні та ростуть догори, всі, що навколо, стелються . В мене нема світлин, зроблених зараз , щоб було видно, що , в залежності від того, що я хочу, я формую кущі Блонді по-різному.

11 годин тому, voglya сказав:

"Бруслина Emerald'n Gold літом" - це теж з їх сторінки. Виглядає як кущік, огорожі чи опори не бачу...

В мене  не тримає форму ні один з Емеральдів. Я не буду казати того, досвіду чого не маю. Якщо впевнені в тому, що будете мати такий бордюр , то нічого не заважає спробувати 🙂

11 годин тому, Yull сказав:

Я в Польщі бачила бересклет що росте як живопліт, як на фото вище, стрижений десь на висоті 60-80см. Ще й здивувалася, бо мій не так виглядає. 

Я не знаю в якій частині Польщі ви перебували, але во Вроцлаві, де дуже тепло, бруслини багато. І в приватних квітниках чи садах, і в озеленені міста. Бруслину Форчуна вони полюбляють, але огорожі з неї не бачила, тільки кущі, або в якості ліани.

В них на кожному кроці живоплоти з лавровишні, їй там дуже добро. І ще піраканта, розкішна. Я не наважилась її посадити в себе, тому звертала увагу на цю красу.

Який висновок зробила для себе стосовно бруслини Фрчуна, бо ми, зараз, обговорюємо, виключно цю бруслину- вона з тих рослин, що лише терплять наші погодні умови. Чим тепліше, тим краще виглядає Форчуна. Це тільки моя думка.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Про плющ, так, підійшов би, якщо він в вас не мерзне.

Якщо про плющ, то він в мене є. Росте в затишному місті. Не купувала, тому сорт не знаю. Росте швидко, але стала помічати останні два роки, що ближче до весни листя починає сохнути. Нічого не роблю, бо весною швидко наростає нове зелене листя. Причому сохне те листя, що стелеться по землі, а не те, що повзе по стіні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іра, замість вподобайки мені коментар було б краще почути. Обмін думками, якби мовити😄

Бо це дає змогу зрозуміти краще рослину і як на неї впливають умови зростання. Ми ж тут для цього, щоб ділитись досвідом і вчитись самім

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

Іра, замість вподобайки мені коментар було б краще почути. Обмін думками, якби мовити😄

Бо це дає змогу зрозуміти краще рослину і як на неї впливають умови зростання. Ми ж тут для цього, щоб ділитись досвідом і вчитись самім

Буде час та натхнення буде відповідь, вподобайку можу прибрати😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, irina1969 сказав:

вподобайку можу прибрати😀

Вподобайка йде в комплекті з коментарем, то ти ще винна коментар😜

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, voglya сказав:

"Бруслина Emerald'n Gold літом" - це теж з їх сторінки. Виглядає як кущік, огорожі чи опори не бачу...

Поки поралась в саду, сфотографувала кущик Блонді. Верхня частина має прямі, не гнучкі гілки заввишки 1м. Але так робить тільки частина куща, останні хочуть бути грунтопокривними. Мабуть, що можна з тої бруслини зробити огорожу, тільки буде це не швидко.  Поряд маю ще одного куща, що формую по-іншому. Але клінічна картина така сама- частина куща грунтопокривна.

Але ми можемо мати різні погляди на те, що вимагаємо від рослини. Мені потрібно, щоб не цяцькатись з нею без кінця, покладаючи сили на формовку. Ємеральд Голд росте в кількох різних місцях саду, з різними умовами. Росте доволі давно, досі має гнучкі гілки, на відміну від Блонді. Блонді, взагалі, красавчик.

1681380207997.JPEG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку я гарну тему пропустила . 
Шановни пані, скажіть , будь ласка, що в мене таке в горщиках?
Мені їх віддалі як «Це гарна рослинка, забері собі будь ласка» Але хозяйка навіть не знає назву. 
Распознаватель рослин назвал цю штуку бересклетом. А вот якій він, чого він красний? Що з него можно зробіть? 

2C600941-F60B-4A5F-BF4F-607CCB4780B4.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

Поки поралась в саду, сфотографувала кущик Блонді. Верхня частина має прямі, не гнучкі гілки заввишки 1м. Але так робить тільки частина куща, останні хочуть бути грунтопокривними. Мабуть, що можна з тої бруслини зробити огорожу, тільки буде це не швидко.  Поряд маю ще одного куща, що формую по-іншому. Але клінічна картина така сама- частина куща грунтопокривна.

Але ми можемо мати різні погляди на те, що вимагаємо від рослини. Мені потрібно, щоб не цяцькатись з нею без кінця, покладаючи сили на формовку. Ємеральд Голд росте в кількох різних місцях саду, з різними умовами. Росте доволі давно, досі має гнучкі гілки, на відміну від Блонді. Блонді, взагалі, красавчик.

 

Щодо бересклетів, мені дуже сподобалось декоративне листя, нелистопадне, тобто краса - цілий рік, перспектива "воткнути гілочки - само виросте". В загуглених зображеннях сподобались огорожі з них. А в мене є мрія....)))) Хочу за двором уздовж тротуарів зробити смуги кущів. Здебільше для цього колись купила два самшита - розмножити та висаджувати. Але викопують їх нещадно, та і про шкідників начиталась.

Як що є якісь думки, власний досвід - діліться, будь ласка. Може в мене з бересклету нічого і не вийде, але дуууже цікаво читати і дивитись !!! ваші власні зелені досягнення!

Мені дуууже подобаються кущі у міській забудові, це прям у мене такий "пунктік"...

З бірючини уздовж проїжджої частини вже зробили таку живу огорожу, доглядаємо. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Сарочка сказал:

Яку я гарну тему пропустила . 
Шановни пані, скажіть , будь ласка, що в мене таке в горщиках?
Мені їх віддалі як «Це гарна рослинка, забері собі будь ласка» Але хозяйка навіть не знає назву. 
Распознаватель рослин назвал цю штуку бересклетом. А вот якій він, чого він красний? Що з него можно зробіть? 

2C600941-F60B-4A5F-BF4F-607CCB4780B4.jpeg

Яка краса!!!

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Сарочка сказал:

Яку я гарну тему пропустила . 
Шановни пані, скажіть , будь ласка, що в мене таке в горщиках?
Мені їх віддалі як «Це гарна рослинка, забері собі будь ласка» Але хозяйка навіть не знає назву. 
Распознаватель рослин назвал цю штуку бересклетом. А вот якій він, чого він красний? Що з него можно зробіть? 

2C600941-F60B-4A5F-BF4F-607CCB4780B4.jpeg

Схоже на бересклет, він зимою змінює колір 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Yull сказав:

Схоже на бересклет, він зимою змінює колір 

Так це зараз фото, наче вже не зіма, тому в мене сумніви що це взагалі такоє, можливо таки щось інше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу ще спитати поради!

У спадщіну від колишніх власників будинку мені дістались півонії. Мабудь, старі, гарно квітнуть, великі кущі. Мені подобаються, дуже. Але ж вони швидко відцвітають. Хочу за ними посадити якісь високорослі (шоб вище кустів півонії) квіти. І такі, шоб вони друг другу не шкодили. Поки хочу люпіни. Подобається, що багаторічні, високі, не будуть конкурувати з півоніями. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, voglya сказав:

Як що є якісь думки, власний досвід - діліться, будь ласка. Може в мене з бересклету нічого і не вийде, але дуууже цікаво читати і дивитись !!! ваші власні зелені досягнення!

Оля, я пізніше про це, бо сьогодні і так пів дня  сиджу в темах  то про бруслину, то про ялину:grin:. Може, хто з товариства щось підкаже, я теж послухаю. Сад це так цікаво)

26 хвилин тому, Сарочка сказав:

Мені їх віддалі як «Це гарна рослинка, забері собі будь ласка» Але хозяйка навіть не знає назву. 
Распознаватель рослин назвал цю штуку бересклетом. А вот якій він, чого він красний? Що з него можно зробіть? 

Аня, вам цілий "клад" дістався. То гарні кущики бруслини (бересклету) Ємеральд Голд. Цей сорт завжди на зиму червоніє. То ж  висаджуйте в грунт, добриво і полити. Про те, що зробити, ми вже другий день тут говоримо, читайте останні сторінки. Ця рослина вічнозелена, непримхлива до умов і не хворіє. Схожа на горщик, для віслючка Іа, для чого завгодно.

Краще задавайте конкретні питання, скоріше зрозуміємо, куди його вам приткнути. Його можна і грунтопокривну, і на паркан чи на опору.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, voglya сказав:

Хочу ще спитати поради!

У спадщіну від колишніх власників будинку мені дістались півонії. Мабудь, старі, гарно квітнуть, великі кущі. Мені подобаються, дуже. Але ж вони швидко відцвітають. Хочу за ними посадити якісь високорослі (шоб вище кустів півонії) квіти. І такі, шоб вони друг другу не шкодили. Поки хочу люпіни. Подобається, що багаторічні, високі, не будуть конкурувати з півоніями. 

В мене е люпин, Але квитнут вони майже одночасно з півоніями и також зріст приблизно мают майже одінаковий, можливо е сорта огромного роста, тоді будут вишчими ніж півонії . 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Сарочка сказал:

В мене е люпин, Але квитнут вони майже одночасно з півоніями и також зріст приблизно мают майже одінаковий, можливо е сорта огромного роста, тоді будут вишчими ніж півонії . 

Красиві? чи так собі? один раз квітнуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...