Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть стартувати, посадка будинку на ділянці ...

usedid

Рекомендовані повідомлення

Вітаю спільнота , допоможіть визначитися з концепцією.

Ділянкою володію 5 років, находивсь намріявся, у голові вже 2 будинки збудував )) За цей час помінялось декілька концепцій-ілюзій,  з'явилась дитина, трохи розуму набравсь, здається).

Конкретного проекту немає, але є усвідомлення якихось бажань-вимог, цілком наче зрозумілих , які, в принципі, майже цілком покриває планування проекту Z10. Оцініть посадку цього планування на моїй ділянці. На цьому етапі завдання мінімум-визначитися з розташуванням основних приміщень, завдання максимум визначитися з потребою цокольного поверху (я розумію, що це більше до психолога, але все ж таки, краще позначити)

Маємо:

Ділянка 39x23м, в'їзд із західного боку, північно-західний дуже не слабий вітер.

Ухил на ділянці був більше 2х метрів, зробив планування, зрізав грунт у верхній частині ділянки, стягнув його до середини, далі размазав (не питайте, на шо?), отримав типу 2 каскади, на межі каскаду планую садити будинок, наче туди грають віконця цоколю, обкласти каменем..  то таке ..         

Plan_Z10.thumb.jpg.74f2b1829797d5cddce3a853f77d95f6.jpg

Поділіться думкою про посадку, орієнтацію по сторонах світла, практичність та інше. Хочу визначитися шо було б з чим йти до проектувальника-архітектора.

1575901496__Z10.png.effa7924580e907667b01099558c59fd.png

Висоти після планування: 

1210544039_.png.4cf2533bb1bebe544bfa9df520ba1117.png

Дякую за увагу!

Змінено користувачем usedid
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, норм, але подумайте, чи не краще перенести батьківську спальню в лівий верхній кут. Відповідно, її треба буде збільшити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, BugS сказал:

Як на мене, норм, але подумайте, чи не краще перенести батьківську спальню в лівий верхній кут. Відповідно, її треба буде збільшити.

Так звісно, вже переніс , дякую ! НА швидку руку:

Plan_Z10_1.jpg

Змінено користувачем usedid
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не можу уявити як я сплю, а хтось у мене в головах дзюрить чи ще якісь звуки? :unknown:
 

CA4B6D4F-93A9-4C80-91D1-4CC9EA1BC8EC.thumb.jpeg.035e17c98d7a69fa08628c73ba8c18df.jpeg

І друге, що за розміщення ТВ на тумбах у кутку?

Вже років з 25 кріплення тільки під стелею на лапі раніше,

зараз з пласкими взагалі не проблема і тільки перед собою, тобто в ногах у ліжка.
 

 

хто цей геніальний дизайнер?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

Я не можу уявити як я сплю, а хтось у мене в головах дзюрить чи ще якісь звуки? :unknown:
 

CA4B6D4F-93A9-4C80-91D1-4CC9EA1BC8EC.thumb.jpeg.035e17c98d7a69fa08628c73ba8c18df.jpeg

хто цей геніальний дизайнер?

Iнтернет)) Поки це не бачив архітектор, я тіки про розташування кімнат вагаюсь.. Але корисне зауваження ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поетажні плани  такі, що хочеться плакати.

В правому верхньому куті вітальні камін?

Якщо так, то гіршого розміщення просто не існує.

Тераса такого розміру не функціональна.  Вона не захистить, ні від дощу (будете постійно носити подушки, матраси в будинок за найменшої загрози дощу), ні від сонця.

Краще орієнтувати її на північ та схід.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Поетажні плани  такі, що хочеться плакати.

В правому верхньому куті вітальні камін?

Якщо так, то гіршого розміщення просто не існує.

Тераса такого розміру не функціональна.  Вона не захистить, ні від дощу (будете постійно носити подушки, матраси в будинок за найменшої загрози дощу), ні від сонця.

Краще орієнтувати її на північ та схід.

Каміну там немає, поки на меті тільки розташування основних кімнат, по терасі дякую, буде більшою, та продуманою але розтрощування поки бачу там , бо там після обіду норм, та набуде вітру   

Змінено користувачем usedid
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дизайн ни что - конструктив всё! А по сему... не вижу ни одной внутренней несущей стены... на чём крыша стоять будет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Дизайн ни что - конструктив всё! А по сему... не вижу ни одной внутренней несущей стены... на чём крыша стоять будет?

Plan_Z10_2.thumb.jpg.88d82a858837e537e851b371196b50db.jpg

Дякую , напевно так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, usedid сказал:

...напевно так

Можно и так... в санузле будет торчать монолитная балка над головой. 

пс. ...и площадь комнат сразу по уменьшайте из-за несущих стен.

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, usedid сказав:

Дякую , напевно так

не знущайтесь над Z10 )))) залиште туалет на місці, а мебелю розтавше інакше.

 

планування  Z10 для вашоі ділянки  краще відзеркалити . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Можно и так... в санузле будет торчать монолитная балка над головой. 

пс. ...и площадь комнат сразу по уменьшайте из-за несущих стен.

Дякую, гадав вистачить спирання зовнішня стіна - той пройом, отримав + 

 

17 минут назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Можно и так... в санузле будет торчать монолитная балка над головой. 

пс. ...и площадь комнат сразу по уменьшайте из-за несущих стен.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, usedid сказав:

Так звісно, вже переніс , дякую ! НА швидку руку:

Plan_Z10_1.jpg

Про перенос санвузла ми не домовлялись) Поверніть його назад. Просто принято розділяти батьківську та дитячі спальні санвузлом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Drosselbeere сказал:

не знущайтесь над Z10 )))) залиште туалет на місці, а мебелю розтавше інакше.

 

планування  Z10 для вашоі ділянки  краще відзеркалити . 

Да я не знущаюсь)) , хочу с кімнатами визначитись, я тіки і вмію відзеркалювать, ви про яке саме відзеркалення ? Кухню-студію на північ ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, usedid сказав:

Кухню-студію на північ ? 

так 

25 хвилин тому, MAESTRO DNEPR сказав:

в санузле будет торчать монолитная балка над головой. 

в двох поверховому так, а для оноповерхового можно цього униктнути.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, BugS сказал:

Про перенос санвузла ми не домовлялись) Поверніть його назад. Просто принято розділяти батьківську та дитячі спальні санвузлом.

Зара роблю...

Plan_Z10_4.thumb.jpg.f3ed885ac7009bf87485afc5aa634d6d.jpg

 

 

Змінено користувачем usedid
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Drosselbeere сказал:

так 

в двох поверховому так, а для оноповерхового можно цього униктнути.  

Я знаю вас мій сусід підговорив, він сам так зробив і мені радить, але мені потім до кінця життя слухать шо він геній ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот эти два выреза под крыльцо и террасу... это "благотворительность" в пользу дизайна экстерьера... деньги за 15 квадратных метров списались со счёта, а сатисфакции ноль. Сделайте ровный прямоугольник... имхо. 

44.jpg

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, usedid сказав:

але мені потім до кінця життя слухать шо він геній ))

Ви будуєте не так як сказав сусід ))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Вот эти два выреза под крыльцо и террасу... это "благотворительность" в пользу дизайна экстерьера... деньги за 15 квадратных метров списались со счёта, а сатисфакции ноль. Сделайте ровный прямоугольник... имхо. 

44.jpg

То я розумію, повністю, і вхід , i той обрезок то не є тераса, але ж є ще жінка, вона ж на тому вході вже повісила різдвяний вінок , а може й два для симетрії, це теж треба враховувати, еркера там того нема, то вже здається застарілий тренд.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Я не можу уявити як я сплю, а хтось у мене в головах дзюрить чи ще якісь звуки?

Тю, я в квартирі кожен вечір чекав поки сусід помиїться у ванні і тоді під ранок засинав.. :) Зараз можу сказати стіна в одну цеглу в приватному будинку це бімба навіть з риплячою кроваттю треба звонити дитині, щоб вийшла з кімнати на обід чи вечерю (двері рознесені на метрів 10 і не просто докричатися)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, usedid сказав:

з'явилась дитина

є усвідомлення якихось бажань-вимог, цілком наче зрозумілих , які, в принципі, майже цілком покриває планування проекту Z10.

Оцініть посадку цього планування на моїй ділянці. На цьому етапі завдання мінімум-визначитися з розташуванням основних приміщень, завдання максимум визначитися з потребою цокольного поверху (я розумію, що це більше до психолога, але все ж таки, краще позначити)

Почну з кінця. 

Особисто я вважаю, що в разі чого замість цоколя краще хапати дитину, сідати в машину і їхати. Цоколь обійдеться дорого і психологічні проблеми не вирішить.

Далі, особисто я б не робив кухню в південному кутку з вікном на південний захід - там буде пекло. Спальню з вікном на парковку теж не робив би (якщо у вас не електромобілі), бо буде воняти вихлопом у вікно.

Далі у мене питання - якщо вас двоє плюс дитина, нащо вам три спальні? Двох цілком достатньо. Чи третя - це кабінет? Тоді якраз його краще вікном на парковку.

IMHO, звичайно ж.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Фрай сказал:

Я не можу уявити як я сплю, а хтось у мене в головах дзюрить чи ще якісь звуки? :unknown:

Якщо той простінок буде з газобетону 100мм., або гіпсокартон, то буде ще той квест)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Почну з кінця. 

Особисто я вважаю, що в разі чого замість цоколя краще хапати дитину, сідати в машину і їхати. Цоколь обійдеться дорого і психологічні проблеми не вирішить.

Далі, особисто я б не робив кухню в південному кутку з вікном на південний захід - там буде пекло. Спальню з вікном на парковку теж не робив би (якщо у вас не електромобілі), бо буде воняти вихлопом у вікно.

Далі у мене питання - якщо вас двоє плюс дитина, нащо вам три спальні? Двох цілком достатньо. Чи третя - це кабінет? Тоді якраз його краще вікном на парковку.

IMHO, звичайно ж.

Цоколь: в сенсі, я не навчивсь не купляти зайві речі, хоча коли почну строїтись напевно зайвих грошей не буде))  Хочеться щось робити своїми руками , якась майстерня. Ще в сусідів є, а в мене не буде))) Дуже сподобалась котельна у цоколі, бо ці всі насоси трохи шумно. У всіх на вулиці хто робив цоколь тепло сухо ... поки )))   Є розуміння шо то не другий поверх і спальні кімнати туди не опустиш, тому намагаюсь по максимум розташувати на першому, за цього він виходить не маленький.

По кухні-студії: ви не перший хто так каже, тому я тут , але не можу в своїй уяві зробити на північ, поки щось не б'ється, хоча в сусіда вона на 

північному заході, і шкварить там також добре....

Спальня на парковку : коли я в машині , я вже не в спальні , а жінка на кухні ))

Три спальні теж згоден, типу на прирост сім"ї а поки так кабінет. 

Дякую !!!

    

  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, usedid сказав:

Дуже сподобалась котельна у цоколі

Тоді навіщо брати за основу Z10, в якому котельна при вході? 

25 хвилин тому, usedid сказав:

По кухні-студії: ви не перший хто так каже, тому я тут , але не можу в своїй уяві зробити на північ, поки щось не б'ється, хоча в сусіда вона на  північному заході, і шкварить там також добре....

У мене кухня-студія вікнами на північний схід, сонце буває тільки рано вранці - якраз нормально.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...