Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Новий, дуже стильний, 90 м2 на 6 сотках, 100% готовий

Татьяна5

Рекомендовані повідомлення

Унікальний проект, кожна дрібниця зроблена на замовлення, є все, в тч меблі й текстиль 

КМ Рябинки, Малютянка

90 м2, 2сп + 2 су, ландшафт, полив, крупноміри

195 000 нижче собівартості 

067 506 36 11

20230424_141804.jpg

20230424_141839.jpg

20230424_142056.jpg

20230424_142151.jpg

20230424_143115.jpg

20230424_143125.jpg

20230424_143139.jpg

20230424_143242.jpg

20230424_143258.jpg

20230424_143221.jpg

20230424_143204.jpg

20230424_143213.jpg

20230424_143306.jpg

20230424_143435.jpg

20230424_142554.jpg

20230424_142631.jpg

20230424_142518.jpg

20230424_142450.jpg

20230424_142438.jpg

20230424_142427.jpg

20230424_142418.jpg

20230424_142402.jpg

20230424_142322.jpg

20230424_142303.jpg

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, anabioz сказал:

Апну тему. А що за матеріал на стінах?

Фінська супер-пупер фанера

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это настолько мучительно по цветам, что слов нет. Вашему дизайнеру пора в отпуск - ему явно не хватает покоя и уравновешенности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Skazka сказал:

Это настолько мучительно по цветам, что слов нет. Вашему дизайнеру пора в отпуск - ему явно не хватает покоя и уравновешенности.

Офф. Дизайнер, правда за свои деньги строит, и к тому же успешно продает, #нототакэ)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Firetuf сказал:

Офф. Дизайнер, правда за свои деньги строит, и к тому же успешно продает, #нототакэ)))

Мне не хотелось обидеть Татьяну, поэтому высказалась обтекаемо. Но промолчать тоже было невозможно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Skazka сказал:

Это настолько мучительно по цветам, что слов нет. Вашему дизайнеру пора в отпуск - ему явно не хватает покоя и уравновешенности.

У цього будинку небуло задачі подобатися всім. Все так й вийшло- він або визиває вау, або не подобається, що повністью влаштовує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Skazka сказав:

Это настолько мучительно по цветам, что слов нет. Вашему дизайнеру пора в отпуск - ему явно не хватает покоя и уравновешенности.

У меня однокашник - известный фотограф. Его фирменный пресет очень напоминает эти цвета. У многих таки вызывает вау-эффект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Skazka сказав:

Но промолчать тоже было невозможно.

Мені завжди було цікаво, що спонукає людину робити заяви про своє бачення, коли про те нікого не питали, особливо в темах, де їдеться про продаж будинку. Ви збираєтесь купити цей будинок, та озвучуєте причину, чому він вам не підходить? Наче,  не виказували бажання купити. Тоді навіщо?

В мене,  коли побачила  те планування будинку, що ви виклали в іншій темі, перша думка під враженням від побаченого, було - "лабірінт Фавна" і це не комплементарно; друга- "очманіти від кількості дверей"; третя- " навряд чи людина колись жила в своєму будинку, інакше таке б не наробила". Але я промовчала, бо  кожен з нас має своє відчуття гарного, гармонійного, раціонального, зручного. Так навіщо приходити сюди зі своїм "фі", коли назва теми не спонукає до особистих поглядів тих, хто заходить сюди з простої цікавості?

Віддаю вам належне, ви це зробили досить коректно. На форумі , в більшості випадків, це роблять хамовито.

Будинку скоріше продатись.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Мені завжди було цікаво, що спонукає людину робити заяви про своє бачення, коли про те нікого не питали...

Это форум - публичное место, где каждый может висловити свою думку.

В данном случае хотелось обратить внимание продавца на то, что в его фирме нужен дизайнер интерьеров. Раз уж фирма так раскрутилась, что продает домики в виде "заходи и живи".

П.С.

Если вам в той теме хотелось высказаться - то надо было. Это был эскиз, и я ожидала, что его станут обсуждать и подправлять.

Змінено користувачем Skazka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Татьяна5 сказал:

У цього будинку небуло задачі подобатися всім. Все так й вийшло- він або визиває вау, або не подобається, що повністью влаштовує

Ваші будиночки дуже симпатичні мені. Тому хочеться, щоб вони були ще гарніші.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, vadimv сказал:

У меня однокашник - известный фотограф. Его фирменный пресет очень напоминает эти цвета. У многих таки вызывает вау-эффект.

Вряд ли фотограф смешивает холодные и теплые тона в неподходящих пропорциях.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Skazka сказав:

Ваші будиночки дуже симпатичні мені. Тому хочеться, щоб вони були ще гарніші.

Все у ваших силах. Купляйте, перефарбовуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, BugS сказал:

Все у ваших силах. Купляйте, перефарбовуйте.

Ага, щас. Куплю сразу все на свете, что мне нравится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Skazka сказав:

Это форум - публичное место, где каждый может висловити свою думку.

Зрозуміло. А що про доцільність вашої думки  там, де це звичайна нетактовність? Тільки не треба про публічність. Це мені нагадує порівняння з парканом, на якому можна писати всім і все, що заманеться.

41 хвилину тому, Skazka сказав:

В данном случае хотелось обратить внимание продавца на то, что в его фирме нужен дизайнер интерьеров. Раз уж фирма так раскрутилась, что продает домики в виде "заходи и живи".

 Звучить зарозуміло. Може покажете свої роботи, щоб ваші слова не виглядали пустопорожніми.

41 хвилину тому, Skazka сказав:

Это был эскиз, и я ожидала, что его станут обсуждать и подправлять.

Там не було чого обговорювати. Вам про це сказали тоді.  Навіщо витрачати час на безглуздя та ще і в випадку, коли люди з різними поглядами та вподобаннями, мали однакову думку стосовно вашого "ескізу".

35 хвилин тому, Skazka сказав:

Вряд ли фотограф смешивает холодные и теплые тона в неподходящих пропорциях.

Дуже багато людей не розрізняють відтінків та цілих кольорів, а про наявність холодних та теплих відтінків і зовсім ніколи не чули. Сприйняття у всіх різне. Фотограф звичайна людина і "він художник-він так бачить".

 

 

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Skazka сказав:

Вряд ли фотограф смешивает холодные и теплые тона в неподходящих пропорциях.

Еще раз - у него есть его фирменный пресет, через который он прогоняет свои фотки. На входе то, что мы обычно видим вокруг, на выходе - нечто особенное, ни на что не похожее (ну разве что слегка на фотки в этой теме). Народ в восторге. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, allanek сказал:

Зрозуміло. А що про доцільність вашої думки  там, де це звичайна нетактовність?

Обсуждение товара, выставленного на продажу, не является нетактичностью. Это нормальная практика в местах с объявлениями о купле-продаже.

34 минуты назад, allanek сказал:

 Звучить зарозуміло. Може покажете свої роботи, щоб ваші слова не виглядали пустопорожніми.

Я не предлагаю себя в качестве дизайнера интерьеров. И не считаю, что оценивающий должен уметь делать лучше (или хотя бы так же).

34 минуты назад, allanek сказал:

...люди з різними поглядами та вподобаннями, мали однакову думку стосовно вашого "ескізу".

Те люди восприняли набросок как готовое решение. И вместо того, чтобы обсуждать расположение, количество и размер помещений, прицепились к количеству дверей, окон и сантехприборов.

34 минуты назад, allanek сказал:

Дуже багато людей не розрізняють відтінків та цілих кольорів, а про наявність холодних та теплих відтінків і зовсім ніколи не чули. Сприйняття у всіх різне. Фотограф звичайна людина і "він художник-він так бачить".

Непонятно к чему вы это сказали. Фотограф - определенно людина. Однако, скорее всего, он умеет гармонично сочетать цвета.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Еще раз - у него есть его фирменный пресет, через который он прогоняет свои фотки. На входе то, что мы обычно видим вокруг, на выходе - нечто особенное, ни на что не похожее (ну разве что слегка на фотки в этой теме). Народ в восторге. )

Я знаю, что такое пресет. Однако повторюсь, что вряд ли у него в пресете негармоничное сочетание цветов. Даже если цвета яркие или необычные.

Как бы там ни было, фотография и интерьер - разные вещи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Skazka сказав:

вряд ли у него в пресете негармоничное сочетание цветов

Сейчас еще раз прошелся по его фоткам - именно такое, как здесь ) 

Его, кстати, тоже очень стильным считают (перечитайте название темы)

5 хвилин тому, Skazka сказав:

Как бы там ни было, фотография и интерьер - разные вещи.

Та да, многие эти вещи путают и живут в черно-белых интерьерах )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Skazka сказав:

Обсуждение товара, выставленного на продажу, не является нетактичностью. Это нормальная практика в местах с объявлениями о купле-продаже.

Ще раз, це нетактовно, приходити в тему про продаж і починати вказувати на те, що вам не подобається. На форумі  є багато тем- щоденників , коли цей будинок та інші будувались, там ваші "обсуждения" були б доречні, тут-ні. На цьому крапка.

32 хвилини тому, Skazka сказав:

И не считаю, что оценивающий должен уметь делать лучше (или хотя бы так же).

Передбачувано. Не здивували. То ви так самостверджуєтесь? В інтернеті, в чужій темі.

Якщо ви відчуваєте поклик поділитись своїм баченням, чому б тоді не відкрити тему і самостверджуватись там скільки завгодно, а не робити це в чужій, де така поведінка недоречна. Єдина користь від цього, що тема тримається на перших сторінках форуму.

Але, на місці Тані, я б видалила оце все і залишила тільки те, що стосується продажу будинку.

42 хвилини тому, Skazka сказав:

Те люди восприняли набросок как готовое решение. И вместо того, чтобы обсуждать расположение, количество и размер помещений, прицепились к количеству дверей, окон и сантехприборов.

"Те люді" побудували будинки  і давно в них живуть, або є професійними архітекторами. Тому ваше "прицепились" ще одна нетактовність, вже не кажу про те, що ви і там казали про те, що не обов'язково мати досвід, щоб давати поради.

58 хвилин тому, Skazka сказав:

Непонятно к чему вы это сказали.

Не зрозуміло, навіщо ви в різних темах даєте поради, не маючи досвіду для цього?

Не бачу сенсу продовжувати цю безглузду розмову.

Таня, вибач)))

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім - Доброго дня! На мою думку,що споритись за смаки ,це певно найбезглуздішне заняття! Бо ми всі різні ! Для когось ,цей будиночок буде -вааах, саме те що я шукав !!! А для когось - ой ні,не моє . А хтось взагалі пройде мимо,машинально,без ємоцій. 

Тому,всім нам розуміння) і Гарного дня!!! А сьогодні ,ще й п"ятниця ) Тому ,всім - гарних /приємних/сонячних вихідних!!!💐

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та все норм :-)

я тащусь від цього будинку. Мені - ідеально. Холодне + тепле + гаряче, в ньому = життя. Кожен відчує своє. Саме цей будиночок завжди визиває бажання про нього говорити :-). А це- круто! Значить, все вийшло

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Skazka сказав:

Это настолько мучительно по цветам, что слов нет. Вашему дизайнеру пора в отпуск - ему явно не хватает покоя и уравновешенности

Я дружині шось два роки доказував, що більше 3-ох кольорів в інтерєрі то дурний тон, і знаєте чим закінчилось? В мене в кабінеті зараз не тільки сині 3D обої, а на ділянці навпроти два клена: один фіолетовий, а другий помаранчевий, а до цього я думав тільки фломастери бувають кольорові :)

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Skazka сказав:

Мне не хотелось обидеть Татьяну, поэтому высказалась обтекаемо. Но промолчать тоже было невозможно.

 справа просто  в абсолютно недолугому міркуванні щодо речей в яких  "0", десь там щось по вершечкам назбиралось і  хлюпнуло на форум з величезним самороздутим "мнением"

 коли буде вільна хвилинка від здивування, що на будівельному форумі рахують двері та кількість санфаянсу в домі, дуже раджу почитати наприклад Іоханнеса Іттена "  Мистецтво кольору" чи зайти на www.design-seeds.com/

  там все в картинках ))

 

 

3 години тому, Татьяна5 сказав:

Та все норм :-)

я тащусь від цього будинку. Мені - ідеально. Холодне + тепле + гаряче, в ньому = життя. Кожен відчує своє. Саме цей будиночок завжди визиває бажання про нього говорити :-). А це- круто! Значить, все вийшло

 

ну як засіб для апанья теми то навіть добре ))

  

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...