Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что с заводом Аерок? Альтернатива ?

ALEXMEN

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. Участок под Обуховом.

Как я понимаю завод Аерок закрыт: везде сейчас в продаже Стоунлайт.

Но какой то он слишком "плотный". 250мм вообще только D500 идёт . 

Для меня идеальный вариант 300мм d300 - но как я понимаю таких плотностей только Аерок и делал . Говорят завод запустят в течении месяца , и я могу подождать. Но не рисковано покупать газоблок с первых партий (как бы новый владелец) или это не имеет значение?

Что думаете ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хз, надо смотреть на те блоки в живую. Я строился из Аэрока. Типа, круче стоунлайта и т.п.. Заказал - привезли. Блоки были ровные, но каждый второй - с непонятной одинаковой трещиной. Какой-то косяк в процессе производства. И это в мирное время. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вже пів року запускають да ніяк договір не вкладуть ..
технологія навряд чи зміниться. тим більше ,що управляюча компанія, якщо вони все таки домовляться там на верхах, має досвід теж в виробництві газоблоку.
а от на що може вплинути простій в півтора року хз. тут може є який технолого в нас,то скаже.

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, sly сказав:

хз, надо смотреть на те блоки в живую. Я строился из Аэрока. Типа, круче стоунлайта и т.п.. Заказал - привезли. Блоки были ровные, но каждый второй - с непонятной одинаковой трещиной. Какой-то косяк в процессе производства. И это в мирное время. 

таке іноді бувало.наче трохи розшарування було, але блоки не розвалювались

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

таке іноді бувало.наче трохи розшарування було, але блоки не розвалювались

ну будинок стоїть - і добре :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.05.2023 в 16:45, ALEXMEN сказал:

Для меня идеальный вариант 300мм d300 - но как я понимаю таких плотностей только Аерок и делал .

Стоунлайт визначає марку газоблоку, коли виходить він з цеха по об'ємній вазі. Аєрок закритий, тому що співвласник працює в Кремлі (без приколів) і через місяць наврядче запустять, тому що завод потрібно націоналізувати, або зробити якусь іншу юридичну операцію, щоб вивести минулих власників, а це зроблять невідомо коли. Виходячи із цього, якщо Ви націленні на газоблок - тільки Стоунлайт іншного варіанту поки що не буде. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Технология Строительства сказал:

іншного варіанту поки що не буде. 

Ytong? 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.05.2023 в 16:45, ALEXMEN сказав:

Добрый день. Участок под Обуховом.

Как я понимаю завод Аерок закрыт: везде сейчас в продаже Стоунлайт.

Но какой то он слишком "плотный". 250мм вообще только D500 идёт . 

Для меня идеальный вариант 300мм d300 - но как я понимаю таких плотностей только Аерок и делал . Говорят завод запустят в течении месяца , и я могу подождать. Но не рисковано покупать газоблок с первых партий (как бы новый владелец) или это не имеет значение?

Что думаете ? 

 

Строил коробку из аерока д400, пока был. На внутренние стены взял стоун д500. Это печаль, а не блок. Весь кривой, крошиться,по сравнению с гладким аероком - как мочалка, весь пористый. Но "жить можно".

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все зависит от задачи, возлагаемой на ентот самый блок. 

Под утеплитель то одно а однослой то другое. 

По прочности все прокатит. 

Так що тут однозначного ответа и быть не может. 

Однозначно что аэрок был далеко впереди остальных по технологии и результату. Жаль что щас нет такой продукции в разумной доступности. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, tansss сказав:

Однозначно что аэрок был далеко впереди остальных по технологии и результату. Жаль что щас нет такой продукции в разумной доступности. 

UDK кажуть не гірший...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, tansss сказав:

Хто каже? 

будівельники які мені зараз з нього будують будинок, принаймі про конструктивний udk d400 як заміну aeroc d400.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sv_vs сказал:

будівельники які мені зараз з нього будують будинок, принаймі про конструктивний udk d400 як заміну aeroc d400.

Мабуть всеж такі конструкційний :) хоча д400 відноситься до конструкціоно-утеплюючого.

Ваші будівельники оцінюють блок тількі навпамацкі, от і все. На цьому схожисть закінчуеться. Та і в порівнянні з обухівским, березанський на голову точніший, якщо казати за навпамацкі. 

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, tansss сказав:

Мабуть всеж такі конструкційний :) хоча д400 відноситься до конструкціоно-утеплюючого.

Ваші будівельники оцінюють блок тількі навпамацкі, от і все. На цьому схожисть закінчуеться. Та і в порівнянні з обухівским, березанський на голову точніший, якщо казати за навпамацкі. 

Ну залишається надіятись, що завод запрацює скоро і я хоч другий поверх з аероку збудую 😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спілкувався з оф представником стоунайленда, кажуть що можуть також в замін його превест з Харькова "ХСМ" газоблок в ту ж ціну вже з доставкою в Обухівський район. Тоб то газоблок+доставка з Харькова виходить як ціна стоунайленда без доставки. Хтось по ХСМ щось чув? Мінус що в них немає U блоків - потрібно окремо купувати - але це не саме важливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Привез две фуры UDK. Визуально норм. Кладка покажет качество геометрии. С момента заказа до доставки - 3 дня (из них 2 дня выходных).

По отзывам дилеров сейчас на броварской газоблок дикие очереди.

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, BAV_Lug сказал:

сейчас на броварской газоблок дикие очереди.

Строек особо не видно, а газоблок разметают....👻👾

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 25.05.2023 в 00:37, BAV_Lug сказал:

Привез две фуры UDK. Визуально норм. Кладка покажет качество геометрии. С момента заказа до доставки - 3 дня (из них 2 дня выходных).

По отзывам дилеров сейчас на броварской газоблок дикие очереди.

Ще не клали газобетон, яка якість геометрії чи багато браку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Ripit Aftami сказал:

Ще не клали газобетон, яка якість геометрії чи багато браку?

Ще ні, за місяць почну. А брак вже можно побачити - я розкрив палети, щоб сохли. Палети слабеньки, при розвантаженні ніжні ряди покоцялись.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Aeroc Energy хотел купить еще зимой. Выяснилось что легкие серии только Аэрок и делал. Не хочу утеплять дом пенопластом/ватой. Жду енержи. Но цена (после запуска производства) может оказаться не моей. Увы

Змінено користувачем Спартак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

ТОВ  "АЕРОК" ТЕПЕР НАЛЕЖИТЬ ДЕРЖАВІ УКРАЇНА

📍Вищий антикорсуд стягнув в дохід держави 100% корпоративних прав ТОВ «АЕРОК», кінцевим власником яких є Група ЛСР російського оліграха Андрєя Молчанова. 

Компанія «АЕРОК» володіє двома газобетонними заводами в Україні в Обухові та Березані Київської області. Ці активи були заарештовані ще в червні 2022 року. 

Підставою для конфіскації заводів було те, що Група ЛСР сприяє веденню війни шляхом сплати податків до держбюджету рф у значних обсягах, а також бере участь в іпотечних програмах із забезпечення житлом учасників війни проти України. 

Джерело: телеграмканал "Центр протидії корупції"

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2023 в 01:19, МаТраС сказал:

ТОВ  "АЕРОК" ТЕПЕР НАЛЕЖИТЬ ДЕРЖАВІ УКРАЇНА

📍Вищий антикорсуд стягнув в дохід держави 100% корпоративних прав ТОВ «АЕРОК», кінцевим власником яких є Група ЛСР російського оліграха Андрєя Молчанова. 

Компанія «АЕРОК» володіє двома газобетонними заводами в Україні в Обухові та Березані Київської області. Ці активи були заарештовані ще в червні 2022 року. 

Підставою для конфіскації заводів було те, що Група ЛСР сприяє веденню війни шляхом сплати податків до держбюджету рф у значних обсягах, а також бере участь в іпотечних програмах із забезпечення житлом учасників війни проти України. 

Джерело: телеграмканал "Центр протидії корупції"

От би тепер дізнатися, коли потужності виробництва запрацюють і чи запрацюють взагалі 😔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Danyl3007 сказал:

От би тепер дізнатися, коли потужності виробництва запрацюють і чи запрацюють взагалі 😔

Коли хтось з оточення Зе прібере заводік к рукам, так и запрацює:p

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...