Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сусід перекрив воду.

Софія23

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, Софія23 сказал:

Вам аби щось написати? Я б подивилась як би Ви жили там без води! Мабуть так само, собак дворових розводите? Не здивуюсь! 

та мені всеодно як ви там і кого разводите і кому дивуєтесь. Ж-)

у 2008 році не було куди приткнути другу машинку то купив місце на стоянці, козирне, з дахом, біля охорони, за 8000$,

документи читав погано, 43$/місяць, тоді як за кооперативний гараж поряд 8$.

Земля не моя, в суперечній оренді у забудовника.

Минув час, продати не зміг навіть за 1000$, платити не хотів, кажуть забирай нах свій дашок і... кинув як є.

Бо коли воно не твоє то воно не твоє!

Так то стоянка, а ви купили квартиру у будинку, що стоїть на чужій землі.

Що ви тепер хочете?

Вам вже дали корисні поради для швидкого рішення, що ви ще хочете почути, співчуття?

так воно вам не допоможе, навіть юрист вам вже відповів за перспективи законних рішень.

 

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Фрай сказав:

так воно вам не допоможе

Не допоможе, але і добивати людину, коли вона вже розуміє, що вскочила в халепу, теж немає сенсу.

Не допоможе і порада про ОСМД. Бо вона  безглузда в цьому випадку.

47 хвилин тому, Софія23 сказав:

Мабуть так само, собак дворових розводите?

Ні, не розводить. Фрай каже про те, що в нашій країні треба купувати лише тоді, коли впевнений, що будеш мати задокументовано право на володіння чимось. Інакше може статись, як в вашому випадку, бо свій досвід він вже має.

Ми, навіть, гараж ( коли жили в місті) будували лише там, де мали приватизовану землю, бо бачили, як заїзджає екскаватор та руйнує цегляні гаражі, бо там ситуація схожа на вашу- нема ніяких прав.

Стосовно сусіда, то це непрогнозовано і таке може статись з ким завгодно. Тож робіть свою свердловину та вирішуйте щось з собаками. Хоча з собаками буде не простіше, ніж добитись від сусіда включити свердловину для загального користування.

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

саме так, бити свою скважину і паралельно шукати вихід з компенсацією, бо таке жлобство прощати не можна.

Цитата

Не допоможе і порада про ОСМД. Бо вона  безглузда в цьому випадку.

Бо  ніхто не гарантує, що той сусід і буде тим головою.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Фрай сказал:

та мені всеодно як ви там і кого разводите і кому дивуєтесь. Ж-)

у 2008 році не було куди приткнути другу машинку то купив місце на стоянці, козирне, з дахом, біля охорони, за 8000$,

документи читав погано, 43$/місяць, тоді як за кооперативний гараж поряд 8$.

Земля не моя, в суперечній оренді у забудовника.

Минув час, продати не зміг навіть за 1000$, платити не хотів, кажуть забирай нах свій дашок і... кинув як є.

Бо коли воно не твоє то воно не твоє!

Так то стоянка, а ви купили квартиру у будинку, що стоїть на чужій землі.

Що ви тепер хочете?

Вам вже дали корисні поради для швидкого рішення, що ви ще хочете почути, співчуття?

так воно вам не допоможе, навіть юрист вам вже відповів за перспективи законних рішень.

 

 

Так я і питала, корисні поради, а не флуд! Ми перед купівлею будинку, зверталися до юриста, і таких проблем не мало бути, якщо б підтримувалися добросусідські відносини. Є закон - новий! По утриманню тварин! Я запитала тут, про це, також. Є так-само земля - яка і йому не належить!  Земля у користуванні усіх, хто живе. По нормальній логіці, тварин треба узгоджувати, з усіма, хто там живе. Але, виходить, що якихось норм по цьому у законах немає.. Тільки треба робити свій "устав".. Типу ОСМД.  І напевно, вже пізно, це робити!  І якось з ним домовлятися - нереально! 

Змінено користувачем Софія23
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Фрай сказал:

саме так, бити свою скважину і паралельно шукати вихід з компенсацією, бо таке жлобство прощати не можна.

Бо  ніхто не гарантує, що той сусід і буде тим головою.

От! Це вже цікаво. Як ту компенсацію стягувати? То теж мабуть нереально. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Софія23 сказав:

Нас зараз там немає, і жити там ніяк, без води!

Так може він і вимкнув поки ви не мешкаєте і щоб не затопило когось, або насос був зламався, вам він скаже одне, а поліції зовсім інше (визивайте на місці і нехай розбираються)

12 годин тому, Софія23 сказав:

в нього розплодилися собаки у тому дворіку, були дві дворові (брат і сестра), а тепер + 5

Так тоді вони не його, в нас при кожній багатоповерхівки своя зграя собак та котів, яких постійно підкармлюють та виціловують пенсіонери і щоб вони нас не кусали, то вирішили краще теж іх кормити, ніж сперечатись

12 годин тому, Софія23 сказав:

Ще і гавкають постійно

А ваші діти цілий день бігають і в нього стеля сипеться та голова болить, я коли був малий і сусідський пес гавкав уночі, то кидав велику пітарду і не спала вже вся вулиця, нехай розбираються чи краще мати такого пса чи дитину, але пес зрозумів і більше вночі не гавкав коли не потрібно :)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Софія23 сказал:

корисні поради

ніхто краще вас не знає як вам буде краще. як ніхто не знає які у вас є можливості. якщо ваш дядя умовно власник бізнесу по бурінню свердловин, то це одне, якщо прокурор або "начальнік міліції" то інше. якщо ваш чоловік адвокат з купою вільного часу та хворою уявою, то зазвичай проблеми не у вас, а ви самі їх створюєте іншим)

1 час назад, Софія23 сказал:

Ми перед купівлею будинку, зверталися до юриста, і таких проблем не мало бути

кажуть Трамп, перед тим як винайняти інвестиційного банкіра, питав у нього лише одне - скільки той сам заробив на цьому за останній час )

можливо треба було запитати з якими проблемами він стикався раніше і які та як зміг вирішити.

в будь-якому разі не засмучуйтесь! досвід завжди вартий витрачених на його здобуття грошей та часу. наступний будинок буде кращий)

 

щодо законів... ними треба вміти користуватися...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Софія23 сказал:

Так я і питала, корисні поради, а не флуд! Ми перед купівлею будинку, зверталися до юриста, і таких проблем не мало бути, якщо б підтримувалися добросусідські відносини.

поки збирався вже відповіли.

Проблеми не мало б бути якщо та якби і оці якщо та якби у вас є і невідомо до чого можуть призвести.

Про мій досвід з стоянкою було сказано, так, воно твоє, але не земля під ним, можеш забирати і переносить куди хочеш.

У вас нюансів вистачає

54 минуты назад, Софія23 сказал:

От! Це вже цікаво. Як ту компенсацію стягувати? То теж мабуть нереально.

Все залежить від ваших можливостей, але першим кроком варто зробив спробу (і не одну) вирішити питання за столом перемовин.

При цьому бути готовим на якісь жертви або вимушені дії, що змусять його йти на поступки.

Але все це при умові, що все є так як ви намалювали, бо судячи з вашої реакції на мій допис все може бути не так або зовсім не так як це бачите ви.

Зважте свої можливості і спробуйте, добрі відносини того варті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читаю і бачу, що у кожного є своя умовна " скважина"😢

ми також, коли будувались з майже родичкою, поряд зробили здуру загальну скважину на 2 ділянки і коли "добрососедские" відношення зникли вона відхапала її собі, судитись там було марно, ну що - били нову на 85 метрів, але відігрались по іншому ( без суду) так що фінансово ми не постраждали і залишилось ще трішки на компенсацію моральних збитків🙃,але досвід набули...це я до чого, ніхто не дасть 100% пораду як поступати в такій ситуації, бо сторона у всіх різна і кут зору також (( якщо вас постраждалих багато ( як я зрозуміла) подайте колективну скаргу на нього, любий юрист-студент вам її зробить і подайте до суду...не догоню так хоч зігріюсь називається, зробити ОСМД також слушна порада,

імхо зараз я бачу таку собі дуєль " нам заважають ваші собаки приберіть...вам заважають собаки, так посидіть без води" ця дуєль буде без переможця

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, irina1969 сказав:

зробити ОСМД також слушна порада,

Я кажу, що безглузда порада. Бо 4 квартири включно сусіда , який сидить на свердловині. Більшість, 3 родини, нічого не вирішать. Вже  мовчу про час, який треба витратити  на створення.  І купа юридичного клопіту. Хто цим буде займатись? Але головне тут те, що сусіда не оминути. В чому ти бачиш доцільність ОСМД?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, allanek сказал:

В чому ти бачиш доцільність ОСМД?

Ну рано или поздно придется решать общие вопросы.

Надо как то этому балагану законность придать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Фрай сказал:

поки збирався вже відповіли.

Проблеми не мало б бути якщо та якби і оці якщо та якби у вас є і невідомо до чого можуть призвести.

Про мій досвід з стоянкою було сказано, так, воно твоє, але не земля під ним, можеш забирати і переносить куди хочеш.

У вас нюансів вистачає

Все залежить від ваших можливостей, але першим кроком варто зробив спробу (і не одну) вирішити питання за столом перемовин.

При цьому бути готовим на якісь жертви або вимушені дії, що змусять його йти на поступки.

Але все це при умові, що все є так як ви намалювали, бо судячи з вашої реакції на мій допис все може бути не так або зовсім не так як це бачите ви.

Зважте свої можливості і спробуйте, добрі відносини того варті.

Все є набагато гірше, ніж я тут описую, бо сморід від не прибирання за собаками, передати словами неможна! І що Ви кажете, про те що ми його оберемо головою, за собак будемо сплачувати і що не здивуєтеся цьому - то це до чого? Ви хочете сказати, що ми (3-є сусідів), йолопи, чи що? Якщо, Ви маєте на увазі, що ОСМД - це погана думка в нашому випадку,  так і кажіть. 

Ніхто не застрахован зараз, що в вашого сусіда не з'їде дах, або він не знаркоманиться, та почне отак чудити! Тому так, я тут чекаю, якихось реальних порад. Наприклад, може в когось була саме така ситуация.. Може викликали поліцію при цьому. Що казали поліцейські. Бо я ніколи в житті поліцію не на кого не викликала. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, irina1969 сказал:

ця дуєль буде без переможця

декому подобається сам процес.

насправді у мене був кейс коли конфлікт з сусідами був розпалений виключно з метою вижити та примусити недорого (як проблемну) продати свою ділянку. але в такому випадку треба добре розрахувати свої сили та знати з ким маєш справу.

одним з бонусів переможця буде репутація того з ким ну його на бєлгородську область зв'язуватися :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, US7IGN сказал:

декому подобається сам процес.

насправді у мене був кейс коли конфлікт з сусідами був розпалений виключно з метою вижити та примусити недорого (як проблемну) продати свою ділянку. але в такому випадку треба добре розрахувати свої сили та знати з ким маєш справу.

одним з бонусів переможця буде репутація того з ким ну його на бєлгородську область зв'язуватися :lol:

Може їм і подобається, так жити. Бо ці сусіди не ладнають, ні з ким! Вже була бійка в них з одними сусідами, через дітей їх, яких вони не виховують. Потім вони загородили чужий участок, що поруч з нашим, він щє не забудовн і була сварка з сусідами, що там поруч живуть, наш сусід з пістолетом вибігав на них! Тому і не знаєш, що чекати від дурного! Їхати туди боюсь, взагалі! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

Я кажу, що безглузда порада. Бо 4 квартири включно сусіда , який сидить на свердловині. Більшість, 3 родини, нічого не вирішать. Вже  мовчу про час, який треба витратити  на створення.  І купа юридичного клопіту. Хто цим буде займатись? Але головне тут те, що сусіда не оминути. В чому ти бачиш доцільність ОСМД?

по перше, згадується українська приказка " гуртом і батька краще бити", по-друге, зараз вони 3 окремі родини, яким 4 сусід створим умови що юридично можна окреслити як "створення перешкод в користуванні  майном" і займатись будуть ті кому вода потрібна..по-трете, як я зрозуміла  сосід просто скористався моментом що скважина на його ділянці і  це не його власність ( те що ліцевий рахунок на ньому ролі не грає)так що сидіти він може тільки на власній дупі )) у них земля не в власності, то взагалі треш трешовий, можна подати в суд на сусіда, що він привласним спільне майно ...так, треба наймати адвоката  ігуртом це робити дешевше...ОСМД це скоріше переспектива на майбутне, бо такі ситуації  кругом, але хто говорить, що це не можна робити в паралель ?

 Так треба вивчати договір  і треба в водоканалі дізнаватись як ця скважина оформлена, може він її на себе переписав ( в наш час я нічому не дивуюсь) і для цього потрібен юрист, а не форум...на цьому крапка🙃

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, DimaF сказав:

Надо как то этому балагану законность придать.

Яким чином? Об'єднаються, як хто? Як орендарі землі чи мешканці квартир? І який зиск вони з цього матимуть? Купу витраченного часу, грошей та нервів? Об'єднаються для чого? Щоб стати юридичною організацією, найняти бухгалтера чи управляючого і платити за все, виключно, через рахунок?

звісно,  я не знаю всіх тонкощей і суджу тільки по тому, що бачила, коли в моєму будинку вирішили створити ОСББ.

Зараз мають проблему з одним сусідом, потім почнуть вирішувати стосункі між собою всі.

Порада вирішити проблему поза правових відносин, коли задіяно ще кілька людей? Ну-ну...

 

19 годин тому, Софія23 сказав:

Земля не поділена, а у оренді згідно з договору-суперфіції. Тобто, документів на землю немає у мешканців, тільки довічна оренда згідно договору. Тобто уся земля, загальна.

19 годин тому, Софія23 сказав:

Та потім виник конфлікт,  Коли сплачували їому за воду (за електроенергію, що качає насос), то розписи не брали ніякі, він тепер каже, що ми не сплачували йому

 

15 годин тому, Софія23 сказав:

мы покупали дом со скважиной (соответственно мы все платили за неё при покупке), земля вся общая (и в кадастровой карте она одним куском, она не поделеная, ничего) Дома наши, по документам у нас, как квартиры..

5 годин тому, Софія23 сказав:

У нас, у кожного, тільки договір купівлі-продажу квартири. Земля на власниці першої квартири, але вона віддала її забудовнику, Безстроково, згідно договору Суперфіцій. За це, їй побудували одну із квартир у дуплексі. В її договорі є, яка комплектація квартири буде. Там йдеться про свердловину, від якої йде розводка до квартири, а все інше (по квартирі), це сама власниця..  В усіх інших, трьох квартир - у договорах, не йдеться про свердловину нічого. У цього сусіда, що перекрив нам воду, також. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, irina1969 сказал:

і для цього потрібен юрист, а не форум...на цьому крапка

так не допомогло

3 часа назад, Софія23 сказал:

Ми перед купівлею будинку, зверталися до юриста, і таких проблем не мало бути

я б зібрав сусідів, визначив цілі, розробив стратегію і вперед!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, irina1969 сказав:

по перше, згадується українська приказка " гуртом і батька краще бити", по-друге, зараз вони 3 окремі родини, яким 4 сусід створим умови що юридично можна окреслити як "створення перешкод в користуванні  майном" і займатись будуть ті кому вода потрібна..

Мій досвід каже, що то марна справа). Про ОСББ. Я застала тільки шматок життя з ОСББ. Тому дивилась на все, як це відбувалось, тільки, як спостерігач. І в цьому випадку мені вистачило вражень.

Смайлик під твоїм дописом, то просто усмішка🙂 на це

9 хвилин тому, irina1969 сказав:

і для цього потрібен юрист, а не форум...на цьому крапка🙃

Бо той, хто каже, що юрист, сказав вирішувати поза юридичними відносинами. навіть, смайлика тицяти не буду, хоч дуже кортить)

 

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

 

Смайлик під твоїм дописом, то просто усмішка🙂 на це

 

 

Навзаєм🙃

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, US7IGN сказал:

 

Дуже дякую, усім, хто приймав участь, у цьому питанні. Далі буде.. 🤣 Якщо когось образила, десь! Я не хотіла! Онлайн, не зрозуміло, іноді, що хоче сказати людина. Сподіваюся, також, що на майбутьне людям буде корисний цей чужий досвід. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, allanek сказав:

Мій досвід каже, що то марна справа). Про ОСББ. Я застала тільки шматок життя з ОСББ. Тому дивилась на все, як це відбувалось, тільки, як спостерігач. І в цьому випадку мені вистачило вражень.

В мене є протилежний досвід. Живу в будинку який був зданий в експлуатацію під час Революції. Практично всі квартири були в розстрочці, і от на початку 2014 між компаньонами-забудовниками пробігла кішка і вони почали ділити свої обєкти нерухомості. Мій ЖК потрапив за результатами переділу до більш наглого і безпринципного компаньона - він в наглу збивав з людей, в яких розстрочка, додаткову оплату, бо долар ріс, більшість договорів в гривні, а йому так не вигідно. Людям знімали лічильники, різали кабелі, погрожували відібрати житло, бо виявилося що все це було юридично не зовсім привильно формлено. В ЖК було здано 3 будинки з 5, і все електроживлення, як виявилося, йшло через його власлий трансформатор, який він не хотів передвати на баланс Обленерго. В певний момент виявилося, що він давно не платив за електрику, а в нас ще не було прямих договорів на електропостачання і вся території вважалася будмайданчиком. Причому з квартир він збирав оплату, але далі клав її до кишені. Правдами і неправдами, через кількох активістів будинку вдалося до кінця 2015 перейти на прямі договори з РЕС і все начебно стало +/- ок, але цей добродій всіх загнав до свого кишенькового ЖЕКу. Лампи перегорали і не замінювалися, територія не прибиралася, в ліфті зіпсувався трос, але новий не купували, бо потрібно було 50 000 грн а ЖЕКу це не вигідно, князь готувався ввести плату за всі паркомісця навколо будинку, а всі активісти плюнули на це діло бо їх ще й робили винними.

І тут в наш будинок поселилася пані, яка цього всього не знала, мала сильних характер і бажання змінити ситуацію на краще. За півроку її зусиллями було створене ОСББ (хоча до того князь глузував з усіх, хвалився своїми людьми в міських органах  - мовляв ви ніколи в житті своє ОСББ навіть не зареєструєте). Спочатку всі, хто чув її наївні наміри, крутили пальцем біля скроні, а вона кожного вечора стояла на морозі під підїздом і збирала підписи, доки не набрався кворум, за свої гроші організувала розсилання замовних листів власникам квартир які не жили в будинку, кілька разів пробувала реєструвати ОСББ, підключала юристів, і... в неї все вдалося!

Я не скажу що в нас ідеальний двір, деякі мудаки не платять по кілька років, але після створення ОСББ ситуація покращилася, і дитячий майданчик відремонтували і лампи міняли, і ліфти оперативно ремонтували. І прибиральниця почала з'являтися в підїзді.

Змінено користувачем Куркуль
  • Лайк 5
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не збираюсь сперечатись. Вийшло і добре. Тільки ви розповідаєте про боротьбу між забудовником та власниками квартир. А в темі розповідають про сварку між тими, хто купив ці дуплекси. І як вони будуть створювати ОСББ, коли 1 з 4-х сидить на свердловині і крутить їм дулі? Добре, проголосують більшістю за створення. І ще не факт, що всі троє проголосують. Далі що? Почнуть оформлювати. Добре. Оформили. А "дулі", як були , так і залишились. Подавати до суду?  Подали. І буде він тягнутись,  хто зна скільки часу з невідомим результатом в кінці.

Треба бути реалістами.

Створення ОСББ це довгий шлях, а жити треба зараз і вода потрібна зараз. Тож , поки вони будуть сперечатись між собою, воду той нахабна їм , навряд чи, включить. 

Розповідати про створення ОСББ в будинку, де в мене була квартира, то довга історія. Маю досвід купівлі не одної квартири. І ніколи не було такого, як ви розповідаєте. Завжди все було в порядку з документами, підключеннями та рахунками. І різницю між савецкім ЖЕКом та приватним чи управляючою кампанією я добре розумію. В вас ОСББ створювалось, щоб боротися  з жадібностю забудовника . В нас ОСББ створювали ті "актівісти", хто сам мав наміри на цьому погріти руки. І таких прикладів безліч.

Порада про ОСББ була б слушною в випадку, коли люди мешкають в тих дуплексах та мають воду і тоді не має значення скільки часу піде на створення того ОСББ.

Якщо нема змоги домовитись , то спочатку я б вирішила питання свердловини. Так, за мій рахунок , а вже потім, чи то ОСББ створювала, чи іншим шляхом "домовлялась" з тим, хто тримає "дулю" в кишені. Тому, для мене,  порада про ОСББ,  на цьому етапі, для боротьби за свердловину, є безглуздою.  

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

коли 1 з 4-х сидить на свердловині і крутить їм дулі?

Интересно как это выглядит физически?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, DimaF сказав:

Интересно как это выглядит физически?

Раніше писано, свердловина на його території і заживлена від його лічильника. Точніше, географічно поряд його котеджу (за парканом на умовно його території) але документів на землю не має жодна з сторін.

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...