Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сусід перекрив воду.

Софія23

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, porterlv сказал:

Раніше писано, свердловина на його території і заживлена від його лічильника. Точніше, географічно поряд його котеджу (за парканом на умовно його території) але документів на землю не має жодна з сторін.

Тогда можно смело идти сносить паркан, и включать воду)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, DimaF сказав:

Тогда можно смело идти сносить паркан

Ну, давай. Попроси у автора теми адресу. :)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, porterlv сказал:

Ну, давай. Попроси у автора теми адресу. :)

Мне зачем!?, я стараюсь без геморроя жить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Тогда можно смело идти сносить паркан, и включать воду)

Таке відчуття що це реально єдиний варіант. Пару разів би пресонули того мужика троє інших сусідів то може б і попустився. Хз що там законно зробити можна якщо немає ні у кого права власності ні на землю ні на свердловину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Yull сказал:

Хз що там законно зробити можна якщо немає ні у кого права власності ні на землю ні на свердловину

Так отож)

Це як паркоміста у дворі пагатоповерхівки занимают, вішая всяки замки з блокіраторами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А може цьому хитрому чоловіку, наприклад, електрику відключити, щоб він не робив дурниць всяких?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі то мова поки що ні про що. Лише балачки. Навіть факт того, що води немає не зафіксований і нічим не підтверджений...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Тогда можно смело идти сносить паркан, и включать воду)

Якби щє не те, що він хворий на голову, позаводив там собак і в нього якийсь пістолет є (може травмач). То, треба з поліцією, якщо вони захочуть.. Бо, як казав адвокат, це не зовсім їх питання, вони можуть тільки постояти поруч, поки бійка не почнется, наприклад. А, якщо це буде повторюватися, (раптом, він знов перекриє), то перестанут приїзжати. Ще, цей козел каже, що ми йому не сплачували, за електроенергію (хоча, мало того що ми сплачували, він щє і гроші в нас позичав, і в мене і в сусіда, коли щє ми намагалися спілкуватися нормально). Коротше, вляпалися ми з цим придурком, конкретно. Здається, доведеться, реально, бурити свердловину собі. Бо, доказів в нас немає, що ми йому сплачували, може тільки переписка, якась у Вайбері. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

А може цьому хитрому чоловіку, наприклад, електрику відключити, щоб він не робив дурниць всяких?

Слушна думка, доречі! 😏 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Софія23 сказав:

доказів в нас немає, що ми йому сплачували, може тільки переписка, якась у Вайбері. 

А яким чином розподілялась платня за користування свердловиною? Як рахувалось, скільки ви та кожен сусід спожив електроенергії для роботи свердловини? Судячи з того, що читаю, навряд чи в вас були лічильники на воду в кожного, чи окремий лічильник на електроенергію на свердловину? Порівну на всіх?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Софія23 сказав:

Слушна думка, доречі! 😏 

Якщо свердловина в нього, лічильник на свердловину в нього, можу припустити, що і автоматик, що вмикає-вимикає свердловину, теж знаходиться в його щитку, що в нього в будинку.  Яким чином він вам воду вимикав? Якщо так, то відімкнувши йому світло , свердловину теж вимкнете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

А яким чином розподілялась платня за користування свердловиною? Як рахувалось, скільки ви та кожен сусід спожив електроенергії для роботи свердловини? Судячи з того, що читаю, навряд чи в вас були лічильники на воду в кожного, чи окремий лічильник на електроенергію на свердловину? Порівну на всіх?

В нас лічильники на воду, так-як в нас центральна каналізація (коли підключали її, то і встановили лічильники на воду, така вимога) лічильник на насос, окремо встановив сам сусід. Ми до цього йому по 100 грн щомісячно сплачували, та виявилося, що виходить максимум 25 десь у місяць (от він офігел! Він же думав що там більше ста грн. буде, тому і встановив лічильник, а там такий облом вийшов! Так він потім що тільки не робив, і рахував цифру після запятой, на тому лічилтнику..🤣 Ми його вчили як показники ті знімати, шо тільки не вигадував! От! Тепер вигадав нове! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, allanek сказал:

Якщо свердловина в нього, лічильник на свердловину в нього, можу припустити, що і автоматик, що вмикає-вимикає свердловину, теж знаходиться в його щитку, що в нього в будинку.  Яким чином він вам воду вимикав? Якщо так, то відімкнувши йому світло , свердловину теж вимкнете.

Саме воду перекрив він за допомоги вєнтєля, який там, при свердловині. А лічильник на електрику у нього на стовбі. Так- в нас немає води, коли в нього немає світла! Але, він її і так перекрив. 

Просто, звісно, це я зараз тут так пишу! Але як приїду, я незнаю що буду робити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитала всі 3 сторінки і виникли питання:

1.А інших сусідів влаштовує сморід від собак? Невже серед всіх сусідів нема чоловіків щоб зробити йому "фізичне зауваження під око" коли він без пістолета, і пригрозити що той пістолет йому ж в дупу і буде вставлено?

2. Де гарантія, що той неадекват буде виконувати вимоги ОСМД? Таким як він пофіг на всі закони і постанови. Такі розуміють лише "на їх мові"

3. Ви не замислювались продати цю квартиру циганям? Їм зазвичай по барабану сморід від собак, а от сусід ваш буде постійно переживати за майно 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Софія23 сказал:

 

Просто, звісно, це я зараз тут так пишу! Але як приїду, я незнаю що буду робити. 

Або продавати, або копати свою свердловину і один раз і назавжди "погодувати смачно" собак.

У нас на форумі "собача" тема виникає періодично. Нажаль, в жодній темі не знайшлося універсальних порад. Або треба терпіти, або брати гріх на душу

У нас теж був конфлікт з сусідом через його собаку, яка день і ніч гавкала на все що рухається, постійно продиралася до нас у двір і іноді навіть на мене ричала. Але після того як чоловік пригрозив сусіду, що той заплатить нам за зіпсоване майно собакою, а я вилаялася з дружиною сусіда через гавкіт собаки на мене, якось все владналося. Собака прижилася і трохи заспокоїлася. Але. У них двір нічим не вимощений, просто земля. Для собаки то сплошний туалет. Минулого літа було прохолодно і з інтервалом у декілька днів рясні дощі. А в цьому спека і посуха. І коли буває потягне вітром від сусіда, то оцей собачий туалет віддалено долітає. Що я можу сказати сусіду? Що мені воняє? Він мені скаже що то мені здалося, у нього не воняє. Я реально розумію що управи на нього я не маю і мозку свого йому не вставлю. Він все життя прожив у лайні і заради сусідів нічого міняти не буде.

А коли покупали дім, то як і у вас, нічого не передавщало, що сусід заведе собаку. Це приватний сектор. Хтось заведе коня, хтось курей, хтось порося....З усіма не посудишся

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Прочитала всі 3 сторінки і виникли питання:

1.А інших сусідів влаштовує сморід від собак? Невже серед всіх сусідів нема чоловіків щоб зробити йому "фізичне зауваження під око" коли він без пістолета, і пригрозити що той пістолет йому ж в дупу і буде вставлено?

2. Де гарантія, що той неадекват буде виконувати вимоги ОСМД? Таким як він пофіг на всі закони і постанови. Такі розуміють лише "на їх мові"

3. Ви не замислювались продати цю квартиру циганям? Їм зазвичай по барабану сморід від собак, а от сусід ваш буде постійно переживати за майно 

Доброго вечора. Так, нікому не подобається сморід. В одній квартирі, що в них за стіною немає ремонту, не живуть щє. Потім вони, потім - ми йдемо! - Сусідям з краю, тхне не так, дуже сильно, але вони теж з нами, бо крім воні, щє гавкіт. Вони з війною на вулиці там не сиділи. І взагалі, через війну, все це якось заміналось, заміналось... Якось не на часі казалось! Але потім, вона (жінка цього дурного сусіда), притягла ще одну собаку і посадила її щє у загальному дворі! Та собака бігала по усьому загальному подвіррю, і стрибала у наші з крайньою сусідкою - квіти, в нас там ,гортензіі, туї.. І це вже була остання крапля. Ми і посварилися. Що правда, собаку з загального двору прибрала, здається в гараж посадила 🤦🏼‍♀️. А тих не збирається, каже, що то її двір. 

Чоловіки є, але що його бити, він побіжит побої знімати. Треба хоч шокер купити. Бо в того гада є, він хизувався, що так псів заспокоював (шокером), на початку повномасштабної війни, коли треба було щоб тихо було. 🤕

Змінено користувачем Софія23
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Nic-олаевна сказал:

Ви не замислювались продати цю квартиру циганям? Їм зазвичай по барабану сморід від собак, а от сусід ваш буде постійно переживати за майно

Хотілось би хоч те що вклали, повернути.. І що на це купиш потім? Десь же жити треба буде. Навіть зараз в мене нема де родичам жити, і  я не можу дати там їм жити, бо води немає. Коротше, треба думати. Може і сверлити свою свердловину. Знову вкладати гроші! Потім їх як повертати? Собак я травити не можу, в мене рука не підійметься. Хай їх віддають комусь. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nic-олаевна сказал:

І коли буває потягне вітром від сусіда, то оцей собачий туалет віддалено долітає. Що я можу сказати сусіду? Що мені воняє?

Оце ж таке саме, тільки там дворік маленький і собак - 2 великі.  Розплодились щє. Може хоч роздадуть малих тих 5 штук. І та собака щє, нова десь в них.. Там їм треба лікаря викликати, а не поліцію. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавайте, если кто то купит.

Бо в этой комунне всегда будет что то не так.

Все условия на лицо.

Не такой как все пока один.

Но Вы же не знаете что будет дальше.

 

П.С Подобное жилье не под наш менталитет.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Софія23 сказал:

Оце ж таке саме, тільки там дворік маленький і собак - 2 великі.  Розплодились щє. Може хоч роздадуть малих тих 5 штук. І та собака щє, нова десь в них.. Там їм треба лікаря викликати, а не поліцію. 

Навіть якщо роздадуть малих, великі какати не перестануть і смердіти буде і надалі. І конфлікту цьому не буде кінця-краю. Я вас розумію, вкладено великі гроші в покупку і документи, але чим далі, тим вкладення ваші будуть збільшуватися, а сморід залишатиметься. 

В нашому випадку сусіди не мають з нами спільного двора і я не чую той сморід постійно, але навіть це дратує. А у вашому або пояснювати сусіду "не стандартним способом", або терпіти, або продавати.

Звісно ж, вирішувати вам.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, porterlv сказал:

Запросіть сюди сусіда. Цікаво послухати другу сторону медалі :)

Він видалив нас із сусідом з усіх месенджерів. Завтра туди поїде охорона,(до якої підключені) перевіряти будинок, може хоч якось вспливе. Бо він відверто вірить із своєю жінкою, що то його приватний двір. Те, що в нього немає на землю нифіга, ніяких документів, то він не замислюється. Ще його жінка каже, що то ми такі безсердечні. А вона робить гарну справу. Підібрала щеня, посадила його на сніг, блін, у загальному дворі спочатку! Через нього і почалася уся сварка. Тобто - вона вважає, що вона їого врятувала, а ми скоти! Тільки, вона не виводить нікого до туалету, взагалі нікого, ні цього нового, ні тих, що в неї були. Коротше з загального двору прибрала нового пса (може просто перемістила) , а от з тими собаками оре і каже, що то її двір. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Продавайте, если кто то купит.

Бо в этой комунне всегда будет что то не так.

Все условия на лицо.

Не такой как все пока один.

Но Вы же не знаете что будет дальше.

 

П.С Подобное жилье не под наш менталитет.

 

49 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Продавайте, если кто то купит.

Я б не купила такое теперь 😭 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, porterlv сказал:

Запросіть сюди сусіда. Цікаво послухати другу сторону медалі :)

так його мабуть теж забанили, а новий профіль реєструвати не хоче :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...