Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво будинку в стилі "колхоз"

ykrbud

Рекомендовані повідомлення

54 минуты назад, i.may сказал:

можна поцікавитись...

Є надія, що конструктор розрахував 😙

КУТ.png

Монолітна перемичка наскільки пам'ятаю углова буде заливатися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

наперед можна не знати чи він буде на стіні, чи на тумбі

є 2-3 інші варіанти розстановки ліжка та ТВ

Цитата

це яскрава ознака непередбачливості

Можна дивитись на жмут кабелів та блок розеток, якщо подобається.

А можна знайти інші методи швидкого доступу, без "натюрморів".

Фломастери, вони у кожного різні. Але у кінці першої чверті ХХІ століття (Оne connect, WiFI, Bluetooth) застосовувати хрущовські підходи... :unknown:

І хотілось би на три варіанти з ліжком та ТВ у 8-16 квадратах подивитись...

 

Приставка ТВ.png

 

 

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ykrbud сказал:

Хотя да, скільки не дивився на просторах інтернету проекти то майже всі з приблизною розстановкою меблів

Може бути і повинно бути це різні речі. Це залежить від Ваших домовленостей з виконавцем. Судячи по всьму, Вам зробили мінімальний необхідний рівень, і зробили не досить якісно.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, i.may сказал:

Це мурзілка а не проект, в типовому проекті архітектурній частині нема того. Бо 100500 клієнтів не можна загнати в одне планування, Якщо ви *собі* замовляєте проект з проработуою до проводки то це інша справа, я про це і написав що можна за додаткові гроші чого і не, але мені здається що в тому нема багато сенсу, ну якщо у вас є якась кількість часу, бо то не потребує спеціальних знань, але потребує багато вашого власного досвіду, Звичайно, якщо і вас ситуація "ось гроші, мені не чіпайте" то там будуть і розетки і колір стін, і артікули плитки на стінах, але нюанс в тому що то все буде робити або не архітектор, або якщо архітектор то на свій такий самий дилетантський погляд. 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, standov сказав:

Це мурзілка а не проект

Справа у тому, що робити або брати готовий РП без якісно продуманої мурзилки під сценарії конкретної родини - така собі затія.  В мережі купа інфи про "що б я ТЕПЕР зробив інакше". І в цій темі є інфа для роздумів. 

І, так, це вимагає деякого часу. Або коштів, за які результат теж не завжди задовільний буває... 

Цитата

 в типовому проекті архітектурній частині нема того

По лінку це іде окремо, НА ПОЧАТКУ

У ТСа зроблено на папірці. 

Змінено користувачем i.may
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, i.may сказал:

У ТСа зроблено на папірці. 

ТСу зробили те що він замовив. Він знав який будинок він хоче, йому такий і накреслили (АР+КР). А якщо ви хочете меблі і розетки в проекті, то потрібно паралельно замовляти дизайн та електротехнічну частину проекту. Ви ще спитайте чому в проекті кошториса немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, andry07 сказав:

А якщо ви хочете меблі і розетки в проекті, то потрібно паралельно замовляти дизайн

Меблі він вже розставив, під це розмітити електороточки явно зможе. Ще й тут допоможуть.

Хто не дужає елементарний технічний дизайн, на специалізовані форуми не ходить... 😉

Я так розумію, що ТС не з тих, що вивалив бабло і чекає рік на ключі...

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, i.may сказал:

 

І хотілось би на три варіанти з ліжком та ТВ у 8-16 квадратах подивитись...

 

фото не покажу, алев мене це виглядає як проектор + ноут + бт колонка :) переносне кіно, яке і на терасі можна подивитись, і у вітальні.

ноут можна замінити на якись безпровідний HDMI

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, ozor сказав:

Поліз міряти, трохи більше за 20, бо розвернув ще трохи

У мене 1.5 см рівно навпроти ліжка і трохи вище, щоб у любих позах було видно весь екран, а ще акустика на рівні вух

6 годин тому, i.may сказав:

хотілось би на три варіанти з ліжком та ТВ у 8-16 квадратах подивитись...

Легко, для прикладу кімната ТС, а якщо розвертати ТВ під кутом, то на любій стіні можна вішати, ставите 4 групи розеток і кругом дістає без подовжувачів

3.jpg

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, normal сказал:

У мене 1.5 см рівно навпроти ліжка і трохи вище, щоб у любих позах було видно весь екран, а ще акустика на рівні вух

Легко, для прикладу кімната ТС, а якщо розвертати ТВ під кутом, то на любій стіні можна вішати, ставите 4 групи розеток і кругом дістає без подовжувачів

3.jpg

Трохи пізніше скину що по меблям та техніці, зараз на роботі, по розетках скажу і так що їх буде багато, на кожній стіні буде мінімум 1 розетка, наскільки мене зараз дістали ті подовжувачі....що я кабелі ввг закупив ще 3 роки тому, 1.2км на розетки і наскільки пам'ятаю 600метрів на світло є.

Доречі, в цій кімнаті що Ви малювали кровать і ТВ цього там не дуже, це буде кабінет для дружини, де буде якась фотозона для одягу, всякі вішалки, полки і т.д т.п ( у неї свій магазин з одягом, продає через інтернет, речей дуже багато постійно, тому домовилися що буде у неї своя ціла кімната, а би ті речі не валялись по всьому будинку, ширми  на пів спальні не стояли якісь і т.д)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС, это все клево, кровати там розетки телеки балконы для отдыха, совпадение линий оконных рам... 

Мой Вам совет, приведите в порядок основное - основание для кроватей и розеток. 

Проектные решения ПОКА далеки от не то что идеальных, просто бильш-менш нормальных и приближенных к нормам. 

 Розетки с кроватями всегда подружить сможете, а вот фундамен-стены-кровля удленнителем не решите. 

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, tansss сказал:

ТС, это все клево, кровати там розетки телеки балконы для отдыха, совпадение линий оконных рам... 

Мой Вам совет, приведите в порядок основное - основание для кроватей и розеток. 

Проектные решения ПОКА далеки от не то что идеальных, просто бильш-менш нормальных и приближенных к нормам. 

 Розетки с кроватями всегда подружить сможете, а вот фундамен-стены-кровля удленнителем не решите. 

З іншого боку, тут мабуть третина форуму будувалася взагалі без проекта, "і нічо"(с) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, standov сказал:

З іншого боку, тут мабуть третина форуму будувалася взагалі без проекта, "і нічо"(с) 

Брехня! 

Без проекта ничего никогда не строилась.

Другое дело как Проектные решения были оформлены... Либо в красочную книжецу с кучей цветных картинок, либо на накрахмаленном манжете рубашки губной помадой,  но они (решения) всегда предшествовали строиельству. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, andry07 сказав:

ТСу зробили те що він замовив. Він знав який будинок він хоче, йому такий і накреслили

Судячи з того, наскільки його зразки (з фото і відео) розходяться з кресленнями - то ніт.

Це зовсім не те. Щось віддалено схоже, але не те.

Драбина так точно не та.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, normal сказав:

Легко, для прикладу кімната ТС

Без кондиціонера, гардероба, проходом 30см (три варіанта) і головою у вікно та радіатор, чи ТВ біля вікна...? Ще й з соплями по стінах та підлозі. Ну і витратами у два(!) рази більшими 😉 Замість 4-х потрібно 2-ві точки - 1-й варіант, по усім вимогам підходить...

Цитата

в цій кімнаті що Ви малювали кровать і ТВ цього там не дуже, це буде кабінет для дружини

Треба розраховувати і на те, що згодом може виникнути потреба і у спальні на першому(!) поверсі.

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, newbee2020 сказав:

фото не покажу, алев мене це виглядає як проектор + ноут + бт колонка :) переносне кіно, яке і на терасі можна подивитись, і у вітальні.

ноут можна замінити на якись безпровідний HDMI

Незрозуміло яке відношення ЦЕ має до спальні і ліжка з ТВ у ній? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, newbee2020 сказав:

ну в спальні теж проектую на стіну та маю типу телевізор

Ясно. Для екрана розетка не потрібна. 🙂 Я теж за проектори замість ТВ!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, i.may сказав:

Я теж за проектори замість ТВ!

Такої ж думки. ТВ для новин чи шоу (не потрібно великої діагоналі). А якісний проектор (за кілька тис у.о.) для перегляду фільмів - саме то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vstar сказав:

ТВ для новин

я в основному для цього взагалі планшет гортаю. 

Знову ж таки - фломастери. А тут по розеткам сову на глобус мас-маркет на індпошив намагаються натягнути... 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Checks_02 сказав:

Чого усі так хейтять забіжні сходинки? Хіба за пару неділь не звикаєш?

Такий рух-таки не природній. ТУТ докладно.

І залежить як спроектовано...

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.08.2023 в 23:11, Куркуль сказал:

стіл на якому свого часу був системник, 2 монітори, колонки, роутер, мфу, настільна лампа + іноді ще ноутбук і кілька зарядок для гаджетів, паяльник... Це скільки підрозетників потрібно було зробити на перед коли ще ні настільної лампи ні мфу ні другого монітора не планував мати? 

У меня в районе, где планирую столы письменные - 5 подрозетников (просто больше рамок нет у производителя фурнитуры) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.08.2023 в 09:03, DimaF сказал:

Ну нахер эти удлинители.

У меня в доме ни одного.

Достаю когда генератор только включаю.

Хм. Я даже, когда генератор включаю - не достаю. Причем в доме три фыазы раскиданы, а генератор однофазный. и работают все розетки и лампочки. 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Dendnepr сказав:

5 подрозетников (просто больше рамок нет у производителя фурнитуры) :)

Можна іншого поставити, все одно не на виду😉; у Schneider є на 6 постів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...