Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво будинку в стилі "колхоз"

ykrbud

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім😀

Вирішив і я почати вести блог свого будівництва, будинок маю, і не скажу що поганий, але знаходиться далеко від цивілізації, якому майже 40 років, планування зовсім не зрозуміле, а після того як одружився то остаточно було прийняте рішення уже з дружиною будувати з нуля будинок зручний для нас по планування, по місцю знаходження, по стилю і т.д т.п.

Вірю в ЗСУ і маю надію що це все закінчиться скоро і можна буде трохи пришвидшити нашу мету з дружиною, а поки будемо щось робити як по наявності зароблених коштів, так і по ситуації в нашій країні, в цілях безпеки скажу лише що я не з Київщини як більшість, а з центральної части України.

 
І так: в цьому році була куплена земельна ділянка 12 соток землі за 3500у.о (навіть для моєї місцевості дивна вартість, підводних каменів наче не має, крім того що від дороги нище на 0,2-0,4м), після покупки замовив винос меж, потім в кінці березня написав заяву та подав документа на підключення електрики ( знаючи скільки це займає у нас часу вирішив робити максимально відразу і  мабуть не зря, на сьогодні 1.08 (4 місяці) стадія не зрозуміла, щось роблять...але договір на приєднання з ТУ підписав, по кошторису суму оплатив (22тис грн) також найближним часом візьму рахунок на лічильник та його підключення ( близько 7тис грн).

Потім купив на перший час хоч якийсь вагончик (10тис грн та 1500грн доставка), відсипав з мусора та ЩПС площадку перед ділянкою, замовив ескізний проект проект, отримав будівельний паспорт і декларацію про початок будівництва ( вартість ескізного проекта 4000грн з погодженням)

На даний час отримав робочий проект АР-КР (вартість за 206м.кв близько 31тис грн), і.....поки з дружиною думаю що роботи далі, поки вирішили в цьому році поставити паркан, дочекатись світла на ділянці і можливо відразу посадити садок який запланували на кінець ділянки, та на всю ширину, доречі ділянка прямоугольної форми 24м*50м.

Доречі відповід відразу про назву теми, коли шукав архітектора серед місцевих то знайшов одного цікавого, який відразу впарював якісь свої 2 проекти готові, дешевші за індивідуальний, які дуже популярні та круті, хоча я сказав наче простими і зрозумілими словами для архітектора тимпаче що хочу 2 поверховий будинок в якому 2 поверх буде повний, я не хочу мансардного поверху категорично, навіщо пропонувати мансадні 2 поверхи не розумію, але він питався мене вмовити типу " такий будинок буде важко зареєструвати, нащо в архітектурі сказали що нічого важкого, все як зазвичай", ну і на кінець коли я найшов іншого архітектора він вирішив дати про себе знати і сказав що я буду проектувати КОЛХОЗНИЙ стиль будинку, ну таке.....досить доросла людина вже, а повела перед замовником на рівном місці себе як не знаю навіть хто....тому і такі випадки цікаві бувають)))))

Далі буде..

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І так, мої ескізи будинку "колхоз" стилю, Ваша думка ?

 

фасад 1.jpg

фасад 2.jpg

фасад 3.jpg

Змінено користувачем ykrbud
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вхід в санвузол на першому поверсі я б зробив з холу, а не зі сторони кухні-вітальні.

Гардеробної на першому поверсі нема.

Який склад сім'ї?

Гараж на 2 авто точно потрібно?

Балкон?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке собі...

А план фундаментів є?

7800 між стінами... чим буде перекриватись?

На другому поверсі одні перестінки... на що дах буде спиратись?

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ykrbud сказав:

І так, мої ескізи будинку "колхоз" стилю, Ваша думка ?

Зависоко піднятий над землею. Кожен день по сходах шастати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я місце біля вхідних дверей посунув би в сторону вулиці, тоді в коридорі буде місце під шафу з одягом.

image.png.6c38e3358c8f3514de33c380ffe940df.png

І котельня збільшена до ширини гаража і під єдиним з ним дахом виглядатиме більш гармонійно.

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Куркуль сказал:

Я місце біля вхідних дверей посунув би в сторону вулиці, тоді в коридорі буде місце під шафу з одягом.

Зачем вообще та ниша при входе нужна? Только удорожание конструкции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ykrbud сказав:

Планування

Маєте досвід підйому (а особливо спуску) по таких сходах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачайте... 

Колхоз таки не совсем то название, наверное. Сильно мягко для такого гэ. 

Проверьте  наружные стены на соответствие сегодняшним номам по теплосопротивлению. 

Проверьте тип кровельного покрытия на соответствие мин. углов ската

Лестница оооочень не удобная, очень много забежных, сэкономлено типа место, зато гараж  аж на две любимых машины и :)

Про тип перекрытий пока промолчу, но шото мне подсказывает.... 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окна на углах красиво, но не тепло и судя по стройкам тут на форуме - геморно в исполнении (гемор = увеличение цены)

А так норм домик. Проем под лестницу тоже маловат, у меня проем 3000*2200 и впритык хватило под удобный шаг(правда без забежных), у вас 2600*2400

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ykrbud сказал:

хочу 2 поверховий будинок в якому 2 поверх буде повний, я не хочу мансардного поверху категорично

Очень мудрое решение, поддержу! Мансарда это такое г
Вот если гараж в доме с трудом еще пойму, двое ворот также хорошо, но за примыкание хозблока к дому абсолютное непонимание.

Какова цель при таких то размерах участка?

3 часа назад, ykrbud сказал:

ділянка прямоугольної форми 24м*50м.

Я за отдельно стоящее в сторонке строение

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Gitan сказав:

Зробить едині ворота в гараж. Полюбе одне авто буде на вулиці. 

це тільки звичка і не більше...у нас так зроблено гараж на 2 машини з 2 воротами, машини завжди в гаражі...приїхали-заїхали в гараж- вийшли

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо діти виїдуть і другий поверх перестане використовуватись (опалюватись), то санвузол першого стане важливіше сходів, а вони обоє якісь ущербні колхозні: або зверху бити ноги об забіжні, або знизу голову, зато машинам добре...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, normal сказав:

зато машинам добре...

Єдине, що мені в цьому хаусі подобається )

Дуже нечасто можна зустріти гараж шириною 7 м. І двоє воріт. Це ж зручно

Зазвичай народ чомусь жметься в межах 6-6,5 м і в одні ворота.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Фрай сказав:

за примыкание хозблока к дому абсолютное непонимание

То наче котельня, а чому погано, якщо гараж і хозблок не опалюються, то яка різниця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

гараж шириною 7 м. І двоє воріт. Це ж зручно

Зручно якщо жити далеко від магазинів, роботи, школи і обидва батьки працюють у різних місцях, а якщо все у пішой доступності, то одна машина може стояти місяцями під навісом нікуди не виїзджаючи. Тут же не сказано про Киів :)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, normal сказал:
30 минут назад, Фрай сказал:

за примыкание хозблока к дому абсолютное непонимание

То наче котельня, а чому погано, якщо гараж і хозблок не опалюються, то яка різниця?

Ох, а я на план не подивився, а то ж розмір такий разом з гаражем, старий сліпий кріт, чомусь подумав за господарчий блок.

а різниця на мій погляд у тому, що так все входить у загальну площу будинка, раз.

Все, що майструєш фарбуєш у приміщенні йде до житла, два.

ну і безпека окремо стоячого, три.

(це я так вважаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напали на ТСа.... Головне щоб йому подобалося. Я коли будувався то мені теж всі казали що і там не так і тут краще так.... Але я робив планування особисто під свою сім'ю та всім задоволений (ну майже всім).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andry07 сказал:

Напали на ТСа.... Головне щоб йому подобалося. Я коли будувався то мені теж всі казали що і там не так і тут краще так.... Але я робив планування особисто під свою сім'ю та всім задоволений (ну майже всім).

Ровно во втором сообщении темы ТС поинтересовался мнением по поводу проекта. 

А уж читать и тем белее прислушиваться к сторонним мнения дело такое. 

Реально - жесть! 

И речь не о планировка! А о других проектных решениях

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, tansss сказав:

Ровно во втором сообщении темы ТС поинтересовался мнением по поводу проекта. 

А уж читать и тем белее прислушиваться к сторонним мнения дело такое. 

Реально - жесть! 

И речь не о планировка! А о других проектных решениях

Ну проекта тут вроде нет, материалов или решений не озвучено, есть только планировка и картинка внешки 

Или у вас уже есть проект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ЯД сказал:

Ну проекта тут вроде нет, материалов или решений не озвучено, есть только планировка и картинка внешки 

Или у вас уже есть проект?

Те картинки что выложены из проекта, точнее из раздела АР. 

Конструкция стены изображена и образмерена,  визуализация сделана и и по ней тоже видны проектные решения по кровле и материалам. 

По чертёжам планировка понятны решения по перекрытиям. 

Всё же понятно и прозрачно :)

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...