Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вимикач мастер світло (выключатель мастер свет)

Domikv

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, standov сказал:

аякс штука хоч і непогана але це в першу, другу і третю чергу - сигналізація, все що там окрім сигналізації то натягнуто на глобус, це повністю 100% закрита пропрієтарна система (що нормально для сигналізації але не нормально для автоматизації), за досить немалі гроші з дуже обмеженим функціоналом який не можна розширити бо система закрита. Подумайте декілька разів перш ніж втикатися в таку історію для себе

немалі гроші це точно. Треба розбиратися в цьому, не знаю де проконсультуватися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.08.2023 в 10:09, Energon сказал:

Є безшумні контактори, такі наприклад як Hager ESC325S,  ціна 1380.00

Якщо, вийде з ладу то можно зробити байпас перемикачем 1-0-2, Hager SFT125 - ціна 358.00. І перемкнувши в обхід контактора, користуватися світлом, мастер вимикач працювати не буде в цьому випадку.

Головне в цьому випадку не суміщати лінії освітлення з іншими лініями, наприклад розеточними. Універсали таке полюбляють. 

Якщо освітлення багато, то вимикати зручно як йдеш з будинку чи квартири.

 

 

а якщо у нас 2 щитка, на першому і другому поверсі і в кожному окремо автомати на світло і розетки по кімнатах, це не ускладнює реалізацію мастер світло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Domikv сказал:

а якщо у нас 2 щитка, на першому і другому поверсі і в кожному окремо автомати на світло і розетки по кімнатах, це не ускладнює реалізацію мастер світло?

скоріше за все ускладнює (якщо у вас нема каналу якогось між ними, де можна прокинути додатковий кабель), але чого ви то питає тут? Ви ж явно то будете не самі робити судячи з питаннь, знайдіть електрика або зверніться до того хто вам робив щитки, скажіть "хочу", а далі по ситуації. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Domikv сказал:

а якщо у нас 2 щитка, на першому і другому поверсі і в кожному окремо автомати на світло і розетки по кімнатах, це не ускладнює реалізацію мастер світло?

Два варіанта.

1. Або вести всі кабельні лінії освітлення на перший поверх

2. Або вести додатковий кабель від мастер вимикача в щит другого поверху( або паралелити лінію від контактора першого поверху до контактора другого)  і ставити там додатково контактор

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Domikv сказав:

а що окрім них є?

Сам кран у всіх Bonomi або подібне. Важливо щоб шестерні були не пластикові, на усякий випадок... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, standov сказал:

скоріше за все ускладнює (якщо у вас нема каналу якогось між ними, де можна прокинути додатковий кабель), але чого ви то питає тут? Ви ж явно то будете не самі робити судячи з питаннь, знайдіть електрика або зверніться до того хто вам робив щитки, скажіть "хочу", а далі по ситуації. 

Хочу почути різні думки. Завжди краще ніж одна. Кабель додатковий ще можна закинути, як раз тільки закінчили, ще немає штукатурки. Зараз з основного щитка на 1му поверсі йде 1 кабель на 3 фази.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Domikv сказал:

Зараз з основного щитка на 1му поверсі йде 1 кабель на 3 фази.

Киньте тоді ще й виту пару (а краще дві). Кошти невеликі, але знадобиться на 99%

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, InSAn сказал:

Киньте тоді ще й виту пару (а краще дві). Кошти невеликі, але знадобиться на 99%

вита пара є, але не до щитка, хаб сигналізації, відеорегістратор, тв та інше. Ви маєте на увазі в щиток ще кинути? Для чого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Domikv сказал:

в щиток ще кинути? Для чого?

Бо Ви вже думаєте про майстер-вимикач. А за місяць-два будете хотіти і безшовний інтернет, і можливість увімкнути сигналізацію із другого поверху (якщо дротова), і ще багато чого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Domikv сказав:

Хочу почути різні думки. Завжди краще ніж одна. Кабель додатковий ще можна закинути, як раз тільки закінчили, ще немає штукатурки. Зараз з основного щитка на 1му поверсі йде 1 кабель на 3 фази.

А у щітку в вас є реле напруги? Якщо є то там й контактор повинен стояти. Після реле вмикаєте холодильник та ще що вам там треба щоб ніколи не вимикалось, і так само на вихід реле підключаєте через вимикач контактор. Дріт до того вимикача тягнете куди зручно чи робите якусь вайфай розетку чи що завгодно. Вийшли - вимкнули усе, зайшли - увімкнули. Хоч світло, хоч праску. Бо якщо питання стоїть заради дітей то якщо вони увімкнуть світло це трохи заплатите за електроенергію, а от з праскою чи якщо вони вам духовку увімкнуть може бути гірше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЭлектроМеханиК сказал:

На всякий який )))

Ну наприклад під лан/рс реле світла. Я засовував вже після того як все було і благо що то був ГК в все вдалося. Зрозуміло що то потрібно далеко не всім але живий кейс є 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, InSAn сказал:

Бо Ви вже думаєте про майстер-вимикач. А за місяць-два будете хотіти і безшовний інтернет, і можливість увімкнути сигналізацію із другого поверху (якщо дротова), і ще багато чого.

сигналізація безтротова запланована аякс, а для безшовного інету кинутий кабель на репітер (меш) на перший поверх з другого, сам роутер на другому.

А що ще може бути? Бо коли ніколи не мав з чим справи не все враховуеш. Чи треба інет кабель саме в щиток 1го поверху з 2го?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, k-master сказал:

А у щітку в вас є реле напруги? Якщо є то там й контактор повинен стояти. Після реле вмикаєте холодильник та ще що вам там треба щоб ніколи не вимикалось, і так само на вихід реле підключаєте через вимикач контактор. Дріт до того вимикача тягнете куди зручно чи робите якусь вайфай розетку чи що завгодно. Вийшли - вимкнули усе, зайшли - увімкнули. Хоч світло, хоч праску. Бо якщо питання стоїть заради дітей то якщо вони увімкнуть світло це трохи заплатите за електроенергію, а от з праскою чи якщо вони вам духовку увімкнуть може бути гірше.

Ще поки нічого немає, щиток ще не збирали. Має бути.

З світлом ніби зрозуміло, а от як виключати окремі розетки, де буде праска чи духовка не розумію, це всю лінію, на якій ця розетка треба вимикати, правильно?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Domikv сказал:

от думки і розійшлись ))

ви думали буде якось інакше?) скільки людей стільки думок, якщо слухати всіх то фінального рішення не буде ніколи 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Domikv сказав:

Ще поки нічого немає, щиток ще не збирали. Має бути.

З світлом ніби зрозуміло, а от як виключати окремі розетки, де буде праска чи духовка не розумію, це всю лінію, на якій ця розетка треба вимикати, правильно?

Правильно. Я так думав зробити а потім вирішив що виходять високі експлуатаційні витрати. Контактор споживає до 10Вт що виходить 150-200 грн на рік на електроенергію. Тому в себе я буду вимикати увесь будинок. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це вже якась параноя імхо. Вимикати духовку/свч ви замахаєтесь їй час на годиннику постійно повертати, буде воно на вас з усіх боків пасивно-агресивно миготіти ) бо там жеж немає кварца і батарейки, рубити все подряд то взагалі якийсь нонсенс - в мене посудомийка/стіралка майже завжди вмикається коли ми кудись йдемо, усілякі там робото пилесмоки які прибираться коли люди не вдома.
Зараз майже всі нормальні сучасні праски та духовки мають таймери безпеки, які їх гасять якщо прям забули, не достатньо і парароїте - поставте якийсь монитор споживання енергії на будинок з вайфай-доступом, і циферки красиві подивитися і перевірити можна що нічого не забув вимкнути.

ПС. Але в мене і майстер-вимикача світла немає, мабуть не ЦА

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, standov сказав:

це вже якась параноя імхо. Вимикати духовку/свч ви замахаєтесь їй час на годиннику постійно повертати, буде воно на вас з усіх боків пасивно-агресивно миготіти ) бо там жеж немає кварца і батарейки, рубити все подряд то взагалі якийсь нонсенс - в мене посудомийка/стіралка майже завжди вмикається коли ми кудись йдемо, усілякі там робото пилесмоки які прибираться коли люди не вдома.
Зараз майже всі нормальні сучасні праски та духовки мають таймери безпеки, які їх гасять якщо прям забули, не достатньо і парароїте - поставте якийсь монитор споживання енергії на будинок з вайфай-доступом, і циферки красиві подивитися і перевірити можна що нічого не забув вимкнути.

ПС. Але в мене і майстер-вимикача світла немає, мабуть не ЦА

Я знайшов духовку просто з революційною на наші часи функцією - час не збивається коли її вимикаєш :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, k-master сказал:

Я знайшов духовку просто з революційною на наші часи функцією - час не збивається коли її вимикаєш

нічосе! багато переплатили за таку революційну функцію?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

нічосе! багато переплатили за таку революційну функцію?))

Ну вона не сама дешева. У 2012 я придбав шафу за $600, зараз з такими самими функціями + революційна десь $850-900.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, k-master сказал:

Ну вона не сама дешева. У 2012 я придбав шафу за $600, зараз з такими самими функціями + революційна десь $850-900.

це ви 150 гривень в рік планували економити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, standov сказав:

це ви 150 гривень в рік планували економити

Духова шафа то капітальні витрати, якщо треба саме такі характеристики (взагалі-то мене цікаве піролітичне очищення - увімкнув, прийшов попів протер та все) то інших варіантів нема, а 150 грн на контактор то вже операційні витрати, їх треба зменшувати. І 150 грн це один контактор, в мене була ідея поставити на кожну лінію контактор, а їх більше десятка, тобто економія (точніше зменшення витрат без цього) 1500-2000 грн на рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Піролітична з економією на контакторе виглядає як мерседес на всесезонке, бо шини то операційні розходи, я того мабуть ніколи не зрозумію, але вам відніше, ваш мерседес)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, k-master сказав:

Ну вона не сама дешева. У 2012 я придбав шафу за $600, зараз з такими самими функціями + революційна десь $850-900.

Я десь за такі ж гроші в 21 році купив духовку з піролітичний очищенням, але там годинник мало того що збивається при відключенні мережі, так він ще й використовує частоту мережі як "кварцовий генератор". Коли я певний час був на автономному живленні він сонця, то частота інвертора плавала, бо так він керує потужністю мікроінверторів. Через це годинник на духовці просто побіг вперед, а також збились всі механічні таймери на базі синхронних двигунів :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...