Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

24 минуты назад, Vikctor сказал:

Продавець навів скрін з інструкції інвертора:

 

1519432622_.png.399b8b5c9fa31ee5958af38ef8472bf5.png

от я і питаю, щось окрім того що вони в перекладі начиталися, чи вони знають?
 

19 минут назад, Vikctor сказал:

Напевно так і є, але ж цей конкретний продавець дає конкретну гарантію на акуми, яки я в нього придбав

я сьогодні вже в одно питав - як швидко ти відключиш акумулятор від акб у разі якщо з інвертора валить дим? А ви як швидко то зробите?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dalet сказал:

от я і питаю, щось окрім того що вони в перекладі начиталися, чи вони знають?
 


 

Я точно не перевірю глибину знань з цього питання в продавця. Ви ж вище можете сами переконатись, що всі користувачи застосовують подібні запобіжники.

 

12 минут назад, Dalet сказал:

...я сьогодні вже в одно питав - як швидко ти відключиш акумулятор від акб у разі якщо з інвертора валить дим? А ви як швидко то зробите?
 

Залежить від того коли я це побачу, бо я не ходжу в котельню щохвилини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Vikctor сказал:

точно не перевірю глибину знань з цього питання в продавця. Ви ж вище можете сами переконатись, що всі користувачи застосовують подібні запобіжники

Не всі, от не треба, я ні одного своїм клієнтам не поставив, бо впевнений що толку від нього 0. А інколи він ще здатен і спалити інвертор. 

29 минут назад, Vikctor сказал:

Залежить від того коли я це побачу, бо я не ходжу в котельню щохвилини.

От побачили. Зараз. Скільки тепер треба часу щоб відключити акб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dalet сказал:

 

От побачили. Зараз. Скільки тепер треба часу щоб відключити акб?

Хвилини дві. Може трішки швидше, якщо не тупитиму.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Хвилини дві. Може трішки швидше, якщо не тупитиму.

А можна ж поставити розмикач. В простонародьє автомат. І мати можливість оперативного вимкнення. Що, як на мене, там більше потрібно ніж той запобіжник. І до речі той автомат теж має функцю вимкнення при пепевишені струму. Хоч і крива там повільніша.

І про інше. Ще ні один запобіжник не спас транзистори в інверторі

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vikctor сказав:

Я точно не перевірю глибину знань з цього питання в продавця. Ви ж вище можете сами переконатись, що всі користувачи застосовують подібні запобіжники.

Раджу зайти на сайт такого топового виробника комплектухи як Victron, там в них на сайті в розділі Technical Information (www.victronenergy.com/support-and-downloads/technical-information) є ціла гора схем і буклетів. Дуже багато справді корисної інформації хоча б суто для себе поняти чи десь розводять з тим запобіжником чи таки не зовсім.
Ось наприклад перший ліпший приклад як у вас так розумію -  є інвертор, є батарея. І є запобіжник на плюсі. 
На другому фото бачим інвертор, зарядку, агм батарею і автоматичний перемикач на резерв. Всюди є запобіжники на плюсі.
Напевно вони "щось знають".

www.victronenergy.com/upload/documents/Booklet-Off-Grid-System-EN.pdf

image.thumb.png.58fed5c8da2cd10e75b9ddbe302ca697.pngimage.thumb.png.123ac9c19eef9c306f09a2d38a038432.png
 

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vovarpd сказал:

Напевно вони "щось знають"

Напевно. Адже якість того щоткупує ТС таж як і у віктрона. Авжеж

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vovarpd сказал:

Всюди є запобіжники на плюсі.

image.thumb.png.c2d19859f7d8596ff2bdc9152c11d0dd.png а ось інша інтерпритація

І до речі. В нього в інверторі вже є запобіжник, на платі. Я можу помилятися, але в тих же вольтронік тайп вони є

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vovarpd сказал:

чи десь розводять з тим запобіжником чи таки не зовсім

Ну навіть не знаю. Ось фото плати маста 5048

Глядайте, що то у нас на плюсі

IMG-20230821-WA0000.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

А можна ж поставити розмикач. В простонародьє автомат. І мати можливість оперативного вимкнення. Що, як на мене, там більше потрібно ніж той запобіжник. І до речі той автомат теж має функцю вимкнення при пепевишені струму. Хоч і крива там повільніша.

І про інше. Ще ні один запобіжник не спас транзистори в інверторі

 

Ви ці розмикачи прямо зовні монткуєте? Як на мене так собі варіант. Якщо в щит пхаєте, то уявляю як в ньому з двох боків комутувати 25мм2 кабель...

29 минут назад, vovarpd сказал:

Раджу зайти на сайт такого топового виробника комплектухи як Victron, там в них на сайті в розділі Technical Information (www.victronenergy.com/support-and-downloads/technical-information) є ціла гора схем і буклетів. Дуже багато справді корисної інформації хоча б суто для себе поняти чи десь розводять з тим запобіжником чи таки не зовсім.
Ось наприклад перший ліпший приклад як у вас так розумію -  є інвертор, є батарея. І є запобіжник на плюсі. 
На другому фото бачим інвертор, зарядку, агм батарею і автоматичний перемикач на резерв. Всюди є запобіжники на плюсі.
Напевно вони "щось знають".

www.victronenergy.com/upload/documents/Booklet-Off-Grid-System-EN.pdf

image.thumb.png.58fed5c8da2cd10e75b9ddbe302ca697.pngimage.thumb.png.123ac9c19eef9c306f09a2d38a038432.png
От перша краща


Можна

За що я люблю форум - за наявність безкомпромісних ман'яків, в гарному сенсі. Здебільшого сам такий самий. Але ДБЖ для мене непотрібна в цілому річ, яка встановлюється лишень через блекаути минулого сезону й майбутні. Загалом мережа в мене чудова і я спокійно переживав в середньому пару відключень на рік до 5 годин максимум. Тому запобіжник буде, бо вже оплачений і буде він само такий, який запропонував продавець.

Змінено користувачем Vikctor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Dalet сказал:

image.thumb.png.c2d19859f7d8596ff2bdc9152c11d0dd.png а ось інша інтерпритація

І до речі. В нього в інверторі вже є запобіжник, на платі. Я можу помилятися, але в тих же вольтронік тайп вони є

В інверторі є, а цей додатковий для акумів. Це не я вигадав, а продавець.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Dalet сказав:

image.thumb.png.c2d19859f7d8596ff2bdc9152c11d0dd.png а ось інша інтерпритація

І до речі. В нього в інверторі вже є запобіжник, на платі. Я можу помилятися, але в тих же вольтронік тайп вони є


Бачу там зверху біля батареї DC breaker. Так суть та сама що і в запобіжника, ну хай двохполюсний, але кашу маслом напевно не зіпсуєш. 


 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

В інверторі є, а цей додатковий для акумів. Це не я вигадав, а продавець.

Ну тєма закрита. Як кажуть. .... і жизнь плоха. Хай буде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vikctor сказал:

різниця в китайських гелєвих акумах в залежності від бренду, бо для мене вони всі нонейм.

никто не заставляет брать нонейм , берите брендовый , обязательно с датой , с хорошим весом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Vikctor сказал:

В інверторі є, а цей додатковий для акумів. Це не я вигадав, а продавець.

Виктор как не странно @дартаньян тьху ты @Daletв своей особой форме пытался вас подвести к правильному выводу

В инверторе действительно есть предохранитель, а в инструкции ошибка перевода у меня srne и в английской инструкции написано именно про автомат, он играет больше роль размыкателя

Но это справедливо в том случае если у вас одна сборка АКБ если несколько то уже есть смысл ставить на плюс каждой сборки, но тут есть опять одно НО обычный предохранитель не всегда помогает, а бывает и вредит ибо начинает гореть сам так как он не такой быстрый тот же виктрон рекомендует предохранители класа Т но они стоят как пол инвертора :-) на американском форуме по алттернативе есть огромная тема по этому поводу

Ну и от себя, 200ка должна стоить хотя бы 400 доларов и весить хотя бы 60 кг иначе это не двухсотка

Учитывая что вы назвали цену 27000 за комплект что то тут не так

Ну и возвращаясь к lifepo4 лучше взять 100 ампер лития чем 200 свинца, на выходе по емкости будет тоже самое по цене чуть дороже если самосбор, там ничего сложного, а вот ресурс чутли не в разы больше

А и кабель от акб все же лучше 35 квадратов, если это пвс то 50

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dalet сказал:

я сьогодні вже в одно питав - як швидко ти відключиш акумулятор від акб у разі якщо з інвертора валить дим?

 

5 часов назад, Vikctor сказал:

Залежить від того коли я це побачу, бо я не ходжу в котельню щохвилини.

 

4 часа назад, Dalet сказал:

От побачили. Зараз. Скільки тепер треба часу щоб відключити акб?

Собрание шизофреников.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Chatter сказал:

 

 

Собрание шизофреников.

О врач нарисавалси. Из обиженых походу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mib сказал:

Виктор как не странно @дартаньян тьху ты @Daletв своей особой форме пытался вас подвести к правильному выводу

В инверторе действительно есть предохранитель, а в инструкции ошибка перевода у меня srne и в английской инструкции написано именно про автомат, он играет больше роль размыкателя

 

 

О, прийшла людина й пояснює нормально, а д'Артаньян пояснювати не вміє.

 

10 минут назад, mib сказал:

...Ну и от себя, 200ка должна стоить хотя бы 400 доларов и весить хотя бы 60 кг иначе это не двухсотка

Учитывая что вы назвали цену 27000 за комплект что то тут не так...

 

Це вказувалось за комплект з двома 100А-год акумами. Так що все там вірно і відповідає за показниками ваги й ціни тому, що ви написали - трохі важче 60кг й біля 400 доларів (в мого продавця 350, але це реально найдешевша пропозиція з тих що знайшов.)

16 минут назад, mib сказал:

...Ну и возвращаясь к lifepo4 лучше взять 100 ампер лития чем 200 свинца, на выходе по емкости будет тоже самое по цене чуть дороже если самосбор, там ничего сложного, а вот ресурс чутли не в разы больше

А и кабель от акб все же лучше 35 квадратов, если это пвс то 50

Самосборка літію - це точно до пожежі... Я якось на свінцових.

Буде ПВ-3 і я ні в кого більше 25мм2 не бачив. Але якщо потрібно, то чому б ні...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

, прийшла людина й пояснює нормально, а д'Артаньян пояснювати не вміє

А воно йому треба, миші плакали кололись.... 

Чого його манагеру заважати продавати.

5 минут назад, Vikctor сказал:

Самосборка літію - це точно до пожежі... Я якось на свінцових.

Всякі бувають. А свинець туфта в режимі 4 на 4.

Ви головне гарантійку почитайте. Пригодиться по зимі

А от самосборки різні бувають. Ось як приклад

 

IMG_20230829_230618_997.JPG

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Самосборка літію - це точно до пожежі... Я якось на свінцових.

Вы когда поставите два акб по 200 ампер и поставите перемычку то это будет самосбор из двух банок на 24 вольт, в литии отличие только в том что банок 8 и перемычки заводские, но я не навязываюсь :-)

если остановитесь на свинце то обязательно поставьте балансир

a.aliexpress.com/_mrGqkcQ

нуи если нагрузка будет 0,05с то года три может и больше проработает, а это 200 ватт реальной нагрузки остальное съест инвертор кпд и провода

7 минут назад, Vikctor сказал:

Буде ПВ-3 і я ні в кого більше 25мм2 не бачив. Але якщо потрібно, то чому б ні..

У меня 35 квадратов, спец кабеля но не силикон хотя изоляция держит до 100 градусов, 25 квадратов очень часто ставят потому как в мануалах пишут awg 3 это приближенное к нашим 25 квадратам только там изоляция силиконовая и до 200 градусов, а у пв-3 до 70

У вас потенциально возможен ток 250 ампер понятно он не долговременный, а вот 100 может быть и долговременным, так что длина кабеля имеет значение, единственно я не знаю влезут ли клемы 50 квадратов в маст, у меня в srne шли в компле укороченные клемы 35 квадратов

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Vikctor сказал:

Обрав автономний інвертор на 3кВт (MUST PV18-3024 VPK) і вже хотів придбати разом до нього два акумулятори яки продають в наборі багато продавців (2*12В 100А-год). Але під час консультації продавець порадив переплатити за вдвічи більш ємнісні акумулятори (2*12В 200А-год), бо саме такий набор більш відповідний для 3кВт інвертору. З його слів для 100А-год акумуляторів струм заряду від інвертору буде завеликий й відповідно тривалость їх експлуатації зменьшиться, а 200А-год якраз чудово підходять. Він має рацію?

по суті - шось чесно кажучи сумнівно що 3квт інвертор 24в спроектований на струм *заряду* який буде проблемним для 100аг збірки (про який струм там йдеться?). Струм розряду теоретично може бути проблемою, якщо ви оті 2-3квт будете вибирати під кришку.

Далі питання як ви плануєте його використовувати, бо ну не заряджається свинець за 3-4 години які нам умовний ДТЕК давав минулої зими (і скоріш за все буде давати цієї). Це граблі по яким потопталися мабуть всі, окрім тих в кого збірки в 10 раз більше і не встигають просаджуватися і спроектовані на інші струми, тобто це штука в собі яка задачу забезпечення живленням не виконує на базовому рівні і одразу.
 

Тобто якщо мова базово ставиться про комфортний для свинцевих АКБ струм заряду то це автоматично 10+ годин, в якому сценарії це зараз може бути потрібне?)

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, mib сказал:

лучше взять 100 ампер лития чем 200 свинца, на выходе по емкости будет тоже самое по цене чуть дороже если самосбор, там ничего сложного, а вот ресурс чутли не в разы больше

одна проблема : а точно ли в БУ аккумуляторе будут заявленные амперчасы , а не окажется ли реальный ресурс , как у свинца ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, mib сказал:

если остановитесь на свинце то обязательно поставьте балансир

а зачем для свинца балансир ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, mib сказал:

У меня 35 квадратов, спец кабеля но не силикон хотя изоляция держит до 100 градусов,

кто ж драгоценные амперчасы в темло превращает ? лучше больше сечение пв3 , чем модная жаростойкая изоляция

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, mib сказал:

я не знаю влезут ли клемы 50 квадратов в маст, у меня в srne шли в компле укороченные клемы 35 квадратов

лучше два провода пв -3 25 в две нитки , чем один пв-3 50

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...