Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Я точно знаю що ніхто не зазіхатиме ані на мікрохвильку, ані на тостер, ані на кофеварку, бо я ті розетки не заживлюватиму) Моя ціль - світло всюди за бажанням, роутер, сігналізація, холодильник та морозилка. Ну й на насос задивляюсь... Холодильник з морозилкою сучасні, тому немає там великих пускових струмів. Замовник в моєй присутності спокійно запустив свій холодильник від екофлоу...

У меня штатно такая же нагрузка

Телик, свет, интернет, холодильник, зарядки ноут, в среднем это 250-300 ватт

Сейчас пока есть солнце еще работает кондиционер он добавляет 400 ватт

И все это работает автономно, тоесть сеть для инвертора я выключил

Когда пропадает ээ то добавляю кофеварку и микроволновку и все никак ворота не переведу на резервную линию

В прошлом году на мелком инверторе и свинце работал телик, свет и интернет и доя комфорта этого было более чем, сюда навешиваю только потому что можно, но разница в комфорте уже увеличивается не пропорционально

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доречі микрохвильовка це раптово дуже цікава тема для акб, можливість отримати гарячу їжу за декілька процентів заряду акб

Змінено користувачем standov
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

доречі микрохвильовка це раптово дуже цікава тема для акб, можливість отримати гарячу їжу за декілька процентів заряду акб

Только как оказалось они не все потребляют 800 ватт моя зачем то 1400 пришлось ее даже вытащить что бы на шильдик глянуть там так же написано

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Vikctor сказал:

Обрав автономний інвертор на 3кВт 

Пройшов подібний шлях від 300Вт ДБЖ з 12В свинцем під роутер і ролети, потім дешевий 1.5кВт інвертор з 12В свинцем під освітлення та комп (потім інвертор спалив по необережності). В процесі зрозумів що потрібна більша потужність. Взяв дешевий інвертор на 3.6кВт на 24В з свинцем (4*100Аг). В процесі зрозумів що обмеження свинця по заряду і розряду мені не подобаються. Додав до свинця збірку LiFePo. Сподобалось. Перейшов повністю на ліфери. Тепер свинець стоїть без діла. 

Розумію що кожен має пройти свій шлях щоб зрозуміти що йому потрібно. І будь які поради зі сторони не будуть сприйняті поки не буде отриманий власний досвід. Також в процесі ростуть бажання щодо того, що би можна було включити в резервне живлення. Зараз постійно заживлено: холодильник, комп, медіабокс з ТВ, роутер, охорона, насос свердловини, група резервного світла. Через перемикач 1-0-2 заживлені кондюки, пралка, сушарка, тобто вони підключаються до інвертора тільки у випадку потреби, не постійно. Можливо додам також до цієї тимчасової групи ще мікрохвильовку.

Так от тепер розумію що якщоб збирав все з нуля, то інвертор брав би потужністю 5-6кВт. Система має бути на 48В, бо 24В це тимчасовий костиль, який бачу що рано чи пізно буду міняти на 48В. 

Максимальний струм який видає мій інвертор на заряд це 82А, яле це не є багато у випадку короткочасної подачі світла. Тоді цієї потужності може бути не достатньо для швидкої зарядки. Тому придбав ще 2 б/в блоки живлення від базових станцій, які можуть видати ще близько 100А, тобто в сумі потужність зарядки може бути до 180А, сумарна потужність в режимі заряду майже 5кВт по ватметру.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Dmode сказал:

Так от тепер розумію що якщоб збирав все з нуля, то інвертор брав би потужністю 5-6кВт. Система має бути на 48В, бо 24В це тимчасовий костиль, який бачу що рано чи пізно буду міняти на 48В. 

Ну это апетит который приходит во время еды :-) когда у меня был комповый бесперебойник и два акб по 9ач через который была подключена одна из груп люстры я был уверен что больше не нужно :-)

сейчас тоже думаю про 5-10 кВт инвертор и поле панелей увеличить хотя бы до 5 кВт лучше больше ну и подмес от сети что бы инвертор поддерживал, и продажу в сеть хотя мне продажа не доступна, но это уже наверно после очередного поднятия тарифа

а вот если сугубо для резерва то 3х кВт более чем достаточно, скорее даже много но пусковые токи заставляют, а так средняя нагрузка у большинства на резерв это 200-300 ватт

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Dmode сказал:

Пройшов подібний шлях від 300Вт ДБЖ з 12В свинцем під роутер і ролети, потім дешевий 1.5кВт інвертор з 12В свинцем під освітлення та комп (потім інвертор спалив по необережності). В процесі зрозумів що потрібна більша потужність. Взяв дешевий інвертор на 3.6кВт на 24В з свинцем (4*100Аг). В процесі зрозумів що обмеження свинця по заряду і розряду мені не подобаються. Додав до свинця збірку LiFePo. Сподобалось. Перейшов повністю на ліфери. Тепер свинець стоїть без діла. 

Розумію що кожен має пройти свій шлях щоб зрозуміти що йому потрібно. І будь які поради зі сторони не будуть сприйняті поки не буде отриманий власний досвід. Також в процесі ростуть бажання щодо того, що би можна було включити в резервне живлення. Зараз постійно заживлено: холодильник, комп, медіабокс з ТВ, роутер, охорона, насос свердловини, група резервного світла. Через перемикач 1-0-2 заживлені кондюки, пралка, сушарка, тобто вони підключаються до інвертора тільки у випадку потреби, не постійно. Можливо додам також до цієї тимчасової групи ще мікрохвильовку.

Так от тепер розумію що якщоб збирав все з нуля, то інвертор брав би потужністю 5-6кВт. Система має бути на 48В, бо 24В це тимчасовий костиль, який бачу що рано чи пізно буду міняти на 48В. 

Максимальний струм який видає мій інвертор на заряд це 82А, яле це не є багато у випадку короткочасної подачі світла. Тоді цієї потужності може бути не достатньо для швидкої зарядки. Тому придбав ще 2 б/в блоки живлення від базових станцій, які можуть видати ще близько 100А, тобто в сумі потужність зарядки може бути до 180А, сумарна потужність в режимі заряду майже 5кВт по ватметру.

Ви завжди були для мене прикладом максималізму, в гарному сенсі. Більш маніячний маніяк з'явився на форумі значно пізніше й він теж присутній в цієй гілці (на диво без радікальних порад.:))

Панове, я взагалі здивований що дійшов до цього, бо всі ці ваші ДБЖ, розумні будинкі й інші іграшкі для дорослих хлопчиків мене ніколи не цікавили. Я в принципі вже значно краще підійшов до цієй осені у порівнянні з минулой, бо маю павербанк та ще пару турістичних фонарів з перевіреной тривалостью праці більше доби кожний. У всіх різні умови по електриці й зараз вони не залежать тільки від нашой держави, але в мене був лишень один тривалий блекаут, коли без світла взагалі ми просиділи майже три доби. Ніякі ДБЖ не врятували б в такому випадку. Після цього довше 10-12 годин світло не зникало. Пару тижнів було щось на кшталт 4 години через 4 години і навіть тоді графік збивався на користь користувачив. Я впевнений, що придбаного обладнання вистачить для моїх потреб, або не вистачило б й більш надійного ДБЖ. Ще раз - обладнання обрав за порадою замовника, який користувався таким само в тому числі в час блекаутів. Це дуже позитивний але одночасно вибагливий айтивець.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, mib сказал:

для свинца в разумной емкости это быстрая смерть

почему смерть ? просто быстрее разрядится , ничего внештатного

Ток  с постоянной нагрузкой 1с, -  разрядит качественные аккумуляторы любого типа за 1 час; ток 2с – уже за полчаса, а 4с – всего за 15 минут

e-bike.com.ua/index.php?route=blog/single&july_post_id=134

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Chatter сказал:

а на кой хер для лифеполя балансир, встречный вопрос?

ну там каждая банка контролируется

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

ну там каждая банка контролируется

В мене 4шт 12В свинцевих по 100Аг, для отримання 24В підключав по схемі 2S2P. При заряді-розряді один акум в кожній гілці виїзжав за межі рекомендованої виробником напруги. Приходилось вручну підключати на "вискачок" якусь нагрузку, щоб вирівняти напругу. Тому правильно радять про бмс балансир, він робив би вирівнювання автоматично.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dmode сказал:

Тому правильно радять про бмс, вона робила би вирівнювання автоматично.

балансир, вірно було б. І на свинцю він вартий з нуля, бо вже як почало розбігатися, то вже як припарка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Dmode сказал:

В мене 4шт 12В свинцевих по 100Аг, для отримання 24В підключав по схемі 2S2P. При заряді-розряді один акум в кожній гілці виїзжав за межі рекомендованої виробником напруги. Приходилось вручну підключати на "вискачок" якусь нагрузку, щоб вирівняти напругу. Тому правильно радять про бмс, вона робила би вирівнювання автоматично.

возможно.

а как автомобили на 24 в ездят без БМС ?

подключили два свинцовых последовательно перемычкой - и все.

конечно два одинаковых аккумулятора должно быть , одинаковой емкости и свежести

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, igorrius сказал:

а как автомобили на 24 в ездят без БМС ?

Строк служби свинцевих акумуляторів без БМС набагато коротший, ніж із БМС.

5 минут назад, igorrius сказал:

конечно два одинаковых аккумулятора должно быть , одинаковой емкости и свежести

16 однакових акумів. Навіть із БМС бувають розбалансировки, які потім зникають (завдяки БМС).

На графіку - момент увімкнення захисту від перенапруги (кінець заряду). Червона лінія - середнє значення. Дельта - макс - мін.

1603452335_.png.3ab1e9d2ada798b903665ba0dd029453.png

Через декілька годин:

652131416_.png.e083421881f6fd3ede4e8e1f1e13a677.png

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Dmode сказав:

Так от тепер розумію що якщоб збирав все з нуля, то інвертор брав би потужністю 5-6кВт. Система має бути на 48В, бо 24В це тимчасовий костиль, який бачу що рано чи пізно буду міняти на 48В. 

Я почав з 5 кВт на одну фазу і зрозумів, що мені не хочеться бавитися з отим переключенням споживачів на інвертор, тому після блекаутів замінив на 10 кВт 3ф. і додав ще акумуляторів. Зараз роблю ЗТ, щоб можна було надлишки продавати і в мене має вийти річний net zero по кВт•год, і трохи в плюсі по грошах.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, igorrius сказал:

а как автомобили на 24 в ездят без БМС ?

ну б не сказав що гарно. Бо в мене купували на фури НА11

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, standov сказав:

 

доречі микрохвильовка це раптово дуже цікава тема для акб, можливість отримати гарячу їжу за декілька процентів заряду акб

 

Індукційна плита в то у плані недалеко відстає від мікрохвильовки. Якщо нема нічого готового, що можна розігріти в мікрохвильовці, то приготування чогось простого бере якихось 100-200 Вт•год

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто може порадити безперебійник на пару кВт, щоб його вистачало на 10-15 хвилин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dalet сказал:

Бо в мене купували на фури НА11

так этот балансир на 5 ампер, а стартеру нужны сотни ампер

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, igorrius сказав:

а стартеру нужны сотни ампер

Та ладно... для балансу? Ви впевнені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sanyas15 сказал:

Та ладно... для балансу? Ви впевнені?

не для баланса, а если надо получать от аккумулятора сотни ампер- то балансир должен быть способен пропускать через себя эти сотни ампер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, InSAn сказал:

А хто може порадити безперебійник на пару кВт, щоб його вистачало на 10-15 хвилин?

берите какой то , к которому можно внешние аккумуляторы подключать.

с аккумуляторами Вы уже определились ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorrius сказал:

с аккумуляторами Вы уже определились ?

Ні. :)

 

PS: Якщо зовнішні - то буду ліферуми напевно ставити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, igorrius сказав:

если надо получать от аккумулятора сотни ампер- то балансир должен быть способен пропускать через себя

Тут Ви помиляєтесь! Балансир не приймає участі в навантаженні. :)

Ви, мабуть, перепутали балансир і БМС....

Змінено користувачем sanyas15
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, InSAn сказав:

А хто може порадити безперебійник на пару кВт, щоб його вистачало на 10-15 хвилин?

prom.ua/ua/p1758756117-sistema-hraneniya-energii.html?utm_source=google_pmax&utm_medium=cpc&utm_content=pmax&utm_campaign=Pmax_cpa_50_b2b&gclid=Cj0KCQjw0bunBhD9ARIsAAZl0E2_f1JTPf_dGGJb_urAfnY_7LZOECqpdjMkcGKUS-_x6WMOCUsNgHsaAth1EALw_wcB

дилерська 52 кгрн

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yur43 сказал:

prom.ua/ua/p1758756117-sistema-hraneniya-energii.html?utm_source=google_pmax&utm_medium=cpc&utm_content=pmax&utm_campaign=Pmax_cpa_50_b2b&gclid=Cj0KCQjw0bunBhD9ARIsAAZl0E2_f1JTPf_dGGJb_urAfnY_7LZOECqpdjMkcGKUS-_x6WMOCUsNgHsaAth1EALw_wcB

дилерська 52 кгрн

Наскільки я зрозумів - це інвертор, а не безперебійник

hotline.ua/ua/dacha_sad-invertory-dlya-solnechnyh-batarej/must-hbp-18-3024/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, InSAn сказав:

Наскільки я зрозумів

вбудована LiFePo4 3.2 кВт-год

40 кг на колесах

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...