Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

Только что, Фрай сказал:

Помедленнее, я записываю. ))

У мене це хворобливе питання і мій інсталятор відповів, що практично ніякий інвертор з доступних цього не робить.

Практично ніякий, подвійне перетворення я тільки цей знайшов ну і же квантрікси від дженералелектрік за два чугунних моста.

Колись ще був у фсп з простим авр на пару ступенец але його схоже прикопали

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

мій інсталятор відповів, що практично ніякий інвертор з доступних цього не робить

Жирна клієнтура, жирна ... 😍

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Chatter сказал:

масло масляне, ну то таке ...

Як ви полюбляєте шось таке сказать. ..якщо масло масляне то чого інвертор від нагрузки оберти кулера накидує, мабуть від скуки, просто погудєть а додаткове тепло виймає з землі(я поки не придумав як, але яка різниця)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Chatter сказал:

Жирна клієнтура, жирна ... 😍

А може дасте якісь приклади які показують що то не так, щоб було видно що то не просто слова, а я скажу дякую, бо витратив дофіга часу на пошук

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, mib сказал:

чутли не свою цену в год будет кушать

Шось ви якось дивно порахували ) кушає факт, на відміну від класичного кушає в усіх режимах, є еко-ркжим який робить з нього класичний -комутує рклкхою грід назовні (я не використовую, бо не для того купляв подвійне). Але навіть так власне споживання в рік буде раз в 10 меньше ціни ) а то ще сонце не підключене. А від АКБ він кушає як звичайний, бо вхідний конвертор відключено.

Інвертор насправді нічого такого, класичний китаєць фабрічний по виконанню, сподіваюся своє відпрацює. З недоліків - нема підмісу АКБ до гріла, тобто для подвійного то має відносно легко реалізовуватися, і в першій моделі вони шось таке обіцяли але по факту немає. Шумноват бо крутить вентилятори завжди, хоч і на малій потужності на малих обертах. Але і ціна жеж "китайська". Якби у умовної деї був подвійний за скажімо 1500 то купив би усовню дею, але в них нема і ні в кого з цього сегменту більше нема, дивно що китайці ціну не піднімають на фоні відсутності конкуренції

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, standov сказал:

Шось ви якось дивно порахували ) кушає факт, на відміну від класичного кушає в усіх режимах, є еко-ркжим який робить з нього класичний -комутує рклкхою грід назовні (я не використовую, бо не для того купляв подвійне). Але навіть так власне споживання в рік буде раз в 10 меньше ціни ) а то ще сонце не підключене.

Інвертор насправді нічого такого, класичний китаєць фабрічний по виконанню, сподіваюся своє відпрацює. З недоліків - нема підмісу АКБ до гріла, тобто для подвійного то має відносно легко реалізовуватися, і в першій моделі вони шось таке обіцяли але по факту немає. Шумноват бо крутить вентилятори завжди, хоч і на малій потужності на малих обертах. Але і ціна жеж "китайська". Якби у умовної деї був подвійний за скажімо 1500 то купив би усовню дею, але в них нема і ні в кого з цього сегменту більше нема, дивно що китайці ціну не піднімають на фоні відсутності конкуренції

Ну чуток перегнул но с другой стороны кто его знает какая цена с декабря будет

А по цене вольтроник в своем классе и не дешевый и не дорогой, а есть же и китайские клоны вольтроника я не про наклейки, а именно клоны так те дешевле но и работают так же, вольтроник зарекомендовавший себя оем завод и занял свою нишу, так же как и srne тот просто у нас практически не представлен не в оригинале не с наклейками у тех же американцев он более известен чем наклейки вольтроника

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mib сказал:

Ну чуток перегнул но с другой стороны кто его знает какая цена с декабря будет

А по цене вольтроник в своем классе и не дешевый и не дорогой, а есть же и китайские клоны вольтроника я не про наклейки, а именно клоны так те дешевле но и работают так же, вольтроник зарекомендовавший себя оем завод и занял свою нишу, так же как и srne тот просто у нас практически не представлен не в оригинале не с наклейками у тех же американцев он более известен чем наклейки вольтроника

Саме так, але цієї моделі у прямо клонів поки що немає (не ті що оем, бо лем наче є але за ту саму ціну і який в тому сенс), а от саме клонів які до вольтроніка не мають відношення то нема.

Вольтронік доречі оем та брендування абсолютно офіційно робить в себе на замовлення. Але в чистих клонах там місцями обведено олівцем та своє бачення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, standov сказал:

Саме так, але цієї моделі у прямо клонів поки що немає (не ті що оем, бо лем наче є але за ту саму ціну і який в тому сенс), а от саме клонів які до вольтроніка не мають відношення то нема.

Вольтронік доречі оем та брендування абсолютно офіційно робить в себе на замовлення. Але в чистих клонах там місцями обведено олівцем та своє бачення

Наверно я не совсем точно выразился, вольтроник это оем и ничего плохого в этом нет и они делают для кучи брендов/наклеек и они занимают свое место в своем сегменте

Я про клоны имел ввиду то что у китайцев есть подделки под вольтроник в таком же корпусе но начинка другая 

Но это мы уже куда то не туда ушли

А ваш за эти деньги вообще бимба, ну разве что затраты на свои нужды но это уже плата за онлайн, а если в этом есть реальная необходимость то совсем не большая

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот думаю, шо в недалеком будущем будет на каждом девайсе встроенный алкотестер и если перебрал то хер тебе, а не форум.

Сиди й бухай, заливай сліпи, але на люди тобі зась! Ж-)

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Фрай сказал:

Помедленнее, я записываю. ))

У мене це хворобливе питання і мій інсталятор відповів, що практично ніякий інвертор з доступних цього не робить.

Інсталятор це людина яка хоча б раз прочитала інструкцію.😁 Я б посмикав сервіс по цьому питанню краще.Таж аксіома чи альтек чи ще когось хто возить аксперти.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mib сказал:

, а именно клоны так те дешевле но и работают так же, вольтроник

Господь мій пастир..

Звідкіля такі хибні висновки ? Скопіювати залізо - то без проблем.Але прошивку хто ж їм дасть ? Прошивка то в принципі 99% якості і надійності роботи апаратів.

А не Powmr  якийсь , спасі і сохрані ,амінь

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Chatter сказал:

там выше 3,25В смысла наваливать нет

Дійсно: заряджати вище 40% сенсу немає...  🤣

 

667690845_LFPVoltageChart.jpg.1c2477ac991899d539f8d150fe98a739.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

Господь мій пастир..

Звідкіля такі хибні висновки ? Скопіювати залізо - то без проблем.Але прошивку хто ж їм дасть ? Прошивка то в принципі 99% якості і надійності роботи апаратів.

А не Powmr  якийсь , спасі і сохрані ,амінь

 

 

Ну мова була про то що клони працюють "як клони", тобто досить посередньо. Стосовно прошивки хто дасть...в Китаї тої? Доступ до будь яких розробок через співробітників організовується на раз за копійчину

Я колись працював з китайським платіжним шлюзом, так чуваки коли в мене виникали питання просто пускали мені в репу свого кода бо "краще сам подивись як воно влаштовано".

Кожний другий крупний продаван має на руках всі скомпілені включно з бетами, доступ до сирців впевнений питання грошей та трохи запаритися, питання актуальності бо то буде форк фактично так і залізка склонена не сьогодні. Тобто клон це буде залізо трохи обведене олівцем з прошивкою не останньої актуальності і все це в "прочтенії" третіх людей

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, standov сказав:

Кожний другий крупний продаван має на руках всі скомпілені включно з бетами, доступ до сирців впевнений питання грошей та трохи запаритися, питання актуальності бо то буде форк фактично так і залізка склонена не сьогодні. Тобто клон це буде залізо трохи обведене олівцем з прошивкою не останньої актуальності і все це в "прочтенії" третіх людей

Так і є, і це приводить до великого розкиду якості тих клонів. Якщо взяти чистокровний Вольтронік, то він працює прерадбачувано: десь добре, а десь не дуже, але більшість проблем є відомі і описані. А от з клонами просто повна дичина, бо взагалі невідомо, що є в конкретному екземплярі. В нас є чатік по інверторах і там в людей є однакові інвертори, які поводяться дуже по-різному, і весело дивитись на срачі спричинені цим :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

Кожний другий крупний продаван має на руках всі скомпілені включно з бетами, доступ до сирців впевнений питання грошей та трохи запаритися

Я ось знаю Dalet , трохи сервіс аксіома альтек...Я впевнений вони дуже зацікавлені.Але всі кажуть одне - китайці не дають.Навіть якби давали , то була б послуга прошивки нових інверторів.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, dneprstab сказал:

Я ось знаю Dalet , трохи сервіс аксіома альтек...Я впевнений вони дуже зацікавлені.Але всі кажуть одне - китайці не дають.Навіть якби давали , то була б послуга прошивки нових інверторів.

 

я не знаю шо всі кажуть бо на іспанському форумі гуляє наприклад прошивка під мій вольтронік яка шось там править в роботі сонця, але яка не є офіційною, тобто в того хто її зробив є ісходнікі. ) Так само як не давали таблицю регістрів до мого рекуператора китайці, але як виявилося достатньо знайти людину яка знає кому треба написати листа і все дадуть. Це-ж китайці.
Послуги мабуть нема бо вони-ж (нові) прошиваються з флешки банально по юсб.

АПД, ось народі міняється прошивками до вольтроніків в австралії та нз. 

image.thumb.png.251f60bc8b9a7e0050f54c9197ff3823.png

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

я не знаю шо всі кажуть бо на іспанському форумі гуляє наприклад прошивка під мій вольтронік яка шось там править в роботі сонця, але яка не є офіційною...

То у вас остання модель ? Чи гольф 2 ? 😁

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, dneprstab сказал:

То у вас остання модель ? Чи гольф 2 ? 😁

 

не зрозумів питання, в мене остання на даний момент офіційна друга модель з останньої офіційною прошивкою ) кастомерську не заливав бо поки не юзаю сонце і відповідно не стикався з проблему яка наче виправлена в патчі іспанському

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

АПД, ось народі міняється прошивками до вольтроніків в австралії та нз. 

На форумхаусе тоже пару лет назад выкладывались все актуальные прошивки под вольтроник как сейчас не знаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.08.2023 в 16:31, Vladdi сказал:

Між іншім, на це мало хто звертає увагу. Але варто пам'ятати, що будь-яка літієва батарея це пожежонебезпечний прилад не тільки в сенсі загорянь підключених приладів та проводів, а й сам акумулятор. Якщо, не дай Боже, вогонь добереться до літію, буде біда, а свинцю байдуже, ну, розплавиться корпус, та й годі.

не будь яка. lifepo4 - термостабільні і не горять 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.08.2023 в 16:48, Vikctor сказал:

І що? Інвертор 3кВт розрахований на пускові струми до 6кВт до 2сек. Насос потягне аж бігом.

ділюсь досвідом. інвертор LongHui з алі (140 доларів здається), 2.5квт номінал 5квт пік. на 24В, без питань запустив скважинник педролло 750 ватт. при роботі показував десь 50% нагрузки, але не знаю наскільки точний індикатор там. холодильний взагалі 0% показував. до речі APC smart ups 700 (400 вт) запустив,хоч і пищав, морозилку, чим теж здивував

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

LongHui

длинный кто ? ох и название , прости Господи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...