Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Слободарий сказал:

Хто підключав генератор?
Які там нюанси?
Підключив до генераторного входу, вхід прописав як вхід генератора. Мережа відімкнена.
Генератора девайс не бачить. На клемах напруга є.

Я підключав неінверторний. Декілька годин грався галочками. Грався діапазоном Герцовки мережі - мені не допомогло. Врешті решт запрацювало після проставляння галочок "Gen Signal" та "Gen Force". Обидві повинні бути включені. Далі чекаєте хвилину, реле перемкне на генератор.

Змінено користувачем beavis
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Слободарий сказав:

Які там нюанси?

Якщо генератор підлкючати на GEN порт, а не замість мережі, то потрібні відповідні налаштування. В інструкції про це пише.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Слободарий сказал:

Але ще не заряжає акумулятори.

Не забудьте про галочку Gen Charge. І якщо використовуєте розділ Time of Use - там така ж галочка є.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Якщо генератор підлкючати на GEN порт, а не замість мережі, то потрібні відповідні налаштування. В інструкції про це пише.

Там загальні налаштування з недостатнім описом. Мені інструкція в цьому питанні мало допомогла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Dalet сказал:

ТН. нарпиклад

Ось власне мій кейс, але 20кВт ТН може жерти до 5кВт електрики + пусковий струм великий, мабудь все одно не варто

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, beavis сказав:

Там загальні налаштування з недостатнім описом. Мені інструкція в цьому питанні мало допомогла

Вона не найкраща, але про генератор чітко пише, що він підключається тільки тоді, якщо рівень заряду батареї впав нижче виставленого порогу. А Force charge ігнорує цю умову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Вона не найкраща, але про генератор чітко пише, що він підключається тільки тоді, якщо рівень заряду батареї впав нижче виставленого порогу. А Force charge ігнорує цю умову.

У мене інвертор взагалі не бачив генератор.

Про поріг - це стосується тільки секції Time of Use, яку я взагалі зараз не використовую.

На мою думку Gen Force просто ігнорує всі налаштування мережі і тому навіть з частотою 53 Гц підключає без проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sidus сказав:

Ось власне мій кейс, але 20кВт ТН може жерти до 5кВт електрики + пусковий струм великий, мабудь все одно не варто

ТН дасть незрівнянно більше тепла ніж просто електрокотел. Якщо ТН 20 кВт по теплу, значить і будинок немалий. Треба потужніший інвертор і батареї.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, beavis сказав:

На мою думку Gen Force просто ігнорує всі налаштування мережі і тому навіть з частотою 53 Гц підключає без проблем.

Якщо Time Of Use неактивний, то тоді працюють оці налаштування:

image.thumb.png.b7f2d9244f040e512d1ca29552cdfb54.png

В даному випадку AutoStart – це подати сигнал на автоматичний старт генератора, якщо Gen Signal активний, і підключити GEN порт. Gen Force ігнорує ці налаштування і замикає реле GEN порта.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, volomoto сказал:

Якщо Time Of Use неактивний, то тоді працюють оці налаштування:

image.thumb.png.b7f2d9244f040e512d1ca29552cdfb54.png

В даному випадку AutoStart – це подати сигнал на автоматичний старт генератора, якщо Gen Signal активний, і підключити GEN порт. Gen Force ігнорує ці налаштування і замикає реле GEN порта.

 

Повторюсь - в моєму випадку побачило генератор і почало заряджати акуми тільки при Gen Charge, Gen Signal та Gen Force. Без цього набору було генератором вижрано декілька лірів бєнзу поки намагався зробити по інструкції.

Тому якщо комусь це буде корисно - добре. Інструкція у Deye гівно. чого тільки вартує такий пункт:

736059529_.png.2f8f2dcb266ecae0305ae12e49e974fb.png

 

І тут мені знадобилося півдня щоб на забугорних форумах вичитати, що цей пункт зменшує писк дроселя.

Змінено користувачем beavis
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, volomoto сказал:

В даному випадку AutoStart – це подати сигнал на автоматичний старт генератора, якщо Gen Signal активний, і підключити GEN порт. Gen Force ігнорує ці налаштування і замикає реле GEN порта.

У мене до Вас питання по цьому пункту. Чому у мене заряджає від Грід навіть при 100% SoC?

 

photo_2023-09-20_13-14-00.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, beavis сказал:

Я підключав неінверторний. Декілька годин грався галочками. Грався діапазоном Герцовки мережі - мені не допомогло. Врешті решт запрацювало після проставляння галочок "Gen Signal" та "Gen Force". Обидві повинні бути включені. Далі чекаєте хвилину, реле перемкне на генератор.

Запрацювало! Дякую! Довго шукав де ж ті галочки поставити. В загальних налаштуваннях - нема, в налаштуваннях ген. порту - теж нема. Почав перебирати всі. Настройки генератора знайшлися в налаштуваннях батареї...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, beavis сказав:

Чому у мене заряджає від Грід навіть при 100% SoC?

Тому що воно через сраку працює. Для генератора має бути і Gen Charge, i Gen Force, а для мережі достатньо поставити Grid Charge, щоб інвертор забив на отих 30%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, volomoto сказал:

Тому що воно через сраку працює. Для генератора має бути і Gen Charge, i Gen Force, а для мережі достатньо поставити Grid Charge, щоб інвертор забив на отих 30%.

От. Я до того і веду - тільки гратись налаштуваннями, і якщо запрацювало - не чіпати)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Налаштування генератора то все добре, але ж я тепер заснути не зможу поки не дізнаюся для чого, бляха, потрібна та ГУ-36.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, blacktigra сказав:

Налаштування генератора то все добре, але ж я тепер заснути не зможу поки не дізнаюся для чого, бляха, потрібна та ГУ-36.

носити, друзям показувати. У Вас ще власної немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, yur43 сказал:

носити, друзям показувати. У Вас ще власної немає?

Ні, немає. От аби хтось подарував...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, blacktigra сказав:

Ні, немає. От аби хтось подарував...

 

zapadpribor.com/gu-36b-1/

дарю

Цитата

Охлаждение - воздушное принудительное:
- анода - не менее 1200 м3/ч,
- ножки не менее 200 м3/ч.

ножки треба в холоді тримати

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, yur43 сказав:

носити, друзям показувати. У Вас ще власної немає?

І ніщєброд, бо в мене тільки ГУ-50 є, тому нікому її не показую.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Слободарий сказав:

Хто підключав генератор?
Які там нюанси?
Підключив до генераторного входу, вхід прописав як вхід генератора. Мережа відімкнена.
Генератора девайс не бачить. На клемах напруга є.

youtu.be/6KIqOnfoQ-8?si=qpnoFmYBwX7SoId-

відеоінструкція від Deye.

.. непогана ідея там - в час ночі генератором заряжати акуми, автоматично

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, yur43 сказал:

в час ночі генератором заряжати акуми, автоматично

ну логічно ж, електрика буде вдвічі дешевша

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, blacktigra сказав:

ну логічно ж, електрика буде вдвічі дешевша

І метрва нічна тиша розбавиться милозвучним тарахкотінням. Сусіди будуть дуже вдячні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Фрай сказал:

Ось і відповідь

мене цікавило питання бо також написано, що може працювати від гени, але знайшов десь, що тільки від гени із прямою синусоїдою.

на цьому відпали всі питання

невже, все ото так просто?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені колись порадили налаштувати час регенерації системи ХВО на ніч. Я не мав з цим досвіду, і таки налаштував.

Прокидатися посеред ночі під звуки роботи режиму регенерації - безцінний досвід, який би я не хотів отримати знову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...