Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, porterlv сказал:

Пройшовся по діагоналі, зрозумів що всіх бентежить температура в 70 - 80 градусів. Але про перегрів і проблеми з ним нічого не знайшов.

Не заважайте. Людина знайшла собі забаву

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, porterlv сказав:

Пройшовся по діагоналі, зрозумів що всіх бентежить температура в 70 - 80 градусів. Але про перегрів і проблеми з ним нічого не знайшов.

Пишемо у гуглі igbt transistor solar inverter, бо які саме там стоять я не знаю. 

Заходимо за першим посиланням , шукаємо там (там, доречі, у табличці температура 150 вказана) хоч якийсь транзистор та дивимось даташит - з котрого розуміємо що транзистор повинен працювати до 150 градусів. Далі можна знайти що від температури залежить струм, але то нюанси - якщо проектувальник читав даташит та передбачив термозахист то коли температура досягне критичної воно повинно вимкнутись чи знизити струм, як тут пропонували.

Тобто відповідно на даташиту на цей транзистор 70-80 це нормальна робоча температура. Що саме стоїть у реальному інверторі можна подивитись та почитати даташит.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не спорю, що ключі і індуктивні елементи можуть працювати при температурах в +100С. Але користувачі і потенційні покупці безшумних інверторів повинні знати про те що купуючи інвертор 6кВт, вони влітку зможуть розраховувати на 4кВт в режимі безперебійника і 5кВт в режимі мережевого. Бо 6кВт воно робить дуже недовго, ото поки розігрівається радіатор , дві хвилини якщо точніше. А потім розумна електроніка знижує ліміти генерації, щоб фарба не обгоріла на корпусі. А електроліти, якщо їх по кілька разів на день розігрівати до +80С і охолоджувати до +20С, через пару років висохнуть. На виводах силових елементів, які гріються, з'являться кільцеві тріщини від циклічних термомеханічних навантажень. З приладу вийде чарівний дим, на якому працює вся електроніка. А майже вся продукція Deye в Україну завозиться нелегально і підтримується гарантією під чесне слово продавця, якому той хто завіз сказав що все буде норм.

От через це власники і переймаються забезпеченням довговічності своєї інвестиції. Особливо ті, що хочуть отримувати від свого обладнання заявлені параметри. Тих, хто ставить 5кВт систему для холодильника і двох лампочок, це не стосується.

Коли я у продавців уточнюю ці моменти, вони просто втрачають інтерес.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, beavis сказав:

через сапорт можна попросити 1хв

Це всеодно багато. Solar assistant дає оновлення дашборда кожної секунди, а історичні дані зберігаються з гранулярністю 10 с.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, yur43 сказав:

Бо 6кВт воно робить дуже недовго, ото поки розігрівається радіатор , дві хвилини якщо точніше. А потім розумна електроніка знижує ліміти генерації, щоб фарба не обгоріла на корпусі. А електроліти, якщо їх по кілька разів на день розігрівати до +80С і охолоджувати до +20С, через пару років висохнуть. На виводах силових елементів, які гріються, з'являться кільцеві тріщини від циклічних термомеханічних навантажень.

Ви шукаєте чорного кота в темній кімнаті, але його там нема.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, yur43 сказал:

ле користувачі і потенційні покупці безшумних інверторів повинні знати про те що купуючи інвертор 6кВт, вони влітку зможуть розраховувати на 4кВт в режимі безперебійника і 5кВт в режимі мережевого. Бо 6кВт воно робить дуже недовго, ото поки розігрівається радіатор , дві хвилини якщо точніше.

брєд.....

10 часов назад, yur43 сказал:

А потім розумна електроніка знижує ліміти генерації, щоб фарба не обгоріла на корпусі. А електроліти, якщо їх по кілька разів на день розігрівати до +80С і охолоджувати до +20С, через пару років висохнуть.

не вгадали, з 2020 року вожу до неньки Дейе, і досі вони працюють

10 часов назад, yur43 сказал:

На виводах силових елементів, які гріються, з'являться кільцеві тріщини від циклічних термомеханічних навантажень

це не ламповий телевізор, до якого ви звикли.
 

10 часов назад, yur43 сказал:

А майже вся продукція Deye в Україну завозиться нелегально і підтримується гарантією під чесне слово продавця, якому той хто завіз сказав що все буде норм.

тю. Може не там шукали? Чи знову шукали де подешевше? Дак хто ж вам лікар то, купуйте на Алі та не партеся.

10 часов назад, yur43 сказал:

От через це власники і переймаються забезпеченням довговічності своєї інвестиції. Особливо ті, що хочуть отримувати від свого обладнання заявлені параметри. Тих, хто ставить 5кВт систему для холодильника і двох лампочок, це не стосується.

Не знаю які власники переймаються саме цим, а вам просто нема чим зайнятися. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, volomoto сказав:

Це всеодно багато. Solar assistant дає оновлення дашборда кожної секунди, а історичні дані зберігаються з гранулярністю 10 с.

Я не знаю де той solar assistent бере дані кожної секунди, але мій deye не віддає нічого по RS485 частіше ніж 5-7 секунд. Питати можна й частіше , тільки він ну дуже повільно відповідає і частіше 3-5 секунд я нічого не зміг забрати. Я забираю раз на 10 секунд, польот трохи більше року нормальний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Dalet сказав:

Може не там шукали? Чи знову шукали де подешевше? Дак хто ж вам лікар то, купуйте на Алі та не партеся.

у вашому цитуванні є моє посилання на офіційний канал Deye, зразок гарантійного талону з елементами захисту, двох офіційних продавців Deye. Ви ж не входите в їх число, для чого так збуджуватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, yur43 сказал:

у вашому цитуванні є моє посилання на офіційний канал Deye, зразок гарантійного талону з елементами захисту, двох офіційних продавців Deye. Ви ж не входите в їх число, для чого так збуджуватися?

шо? яке посилання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, yur43 сказал:

у вашому цитуванні є моє посилання на офіційний канал Deye, зразок гарантійного талону з елементами захисту, двох офіційних продавців Deye. Ви ж не входите в їх число, для чого так збуджуватися?

ааааа, знайшов)))) Вас надули як лоха))) В принципі на то воно і розраховано))) Даний сайт до Дейе не має ніякого відношення окрім бажання власника щоб так було як вони собі мріють. Дейе не дав ще нікому авторизацію. А просто всім бажаючим повиписував дилерство - їм пох, хто себе як називає, головне рухай бренд. А ви вуха розвішали)))

image.thumb.png.6f0444b319e1017aba9c30ef842e730f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yur43 сказал:

добре, мене розвели

таке життя. ви шукаєте дешевше, намагаєтесь природу речей нагнуть, але воно все повертається. А потім - ой , да сервісу ни є, бєзобразіє. А нащо? Для кого його робити, для кого вкладати гроші? Китайці тому і не дають ні мені ні іншим авторизувати сервіс, бо як наслухаются вас з перегрівом.... я їх розумію

image.thumb.png.2f1403c70426306603cfb9ae91729c93.png

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, k-master сказав:

Я не знаю де той solar assistent бере дані кожної секунди, але мій deye не віддає нічого по RS485 частіше ніж 5-7 секунд. Питати можна й частіше , тільки він ну дуже повільно відповідає і частіше 3-5 секунд я нічого не зміг забрати. Я забираю раз на 10 секунд, польот трохи більше року нормальний.

Ну ок, подивився сирі дані і там дійсно кожних 3 секунди оновлюється, але що секунда, що три — це всеодно сприймається як реальний час, якщо порівнювати з 1 хв.

image.thumb.png.0616c448fb92f8ca8f9d88d0cbaf126e.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dalet сказал:

таке життя. ви шукаєте дешевше, намагаєтесь природу речей нагнуть, але воно все повертається. А потім - ой , да сервісу ни є, бєзобразіє. А нащо? Для кого його робити, для кого вкладати гроші? Китайці тому і не дають ні мені ні іншим авторизувати сервіс, бо як наслухаются вас з перегрівом.... я їх розумію

image.thumb.png.2f1403c70426306603cfb9ae91729c93.png

Тю, 100 уо на карман, першу лінку з алібаби на deye інвертор і акум до нього. 3 хвилини.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, volomoto сказал:

Ну ок, подивився сирі дані і там дійсно кожних 3 секунди оновлюється

Де Ви це дивитеся?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, beavis сказав:

Де Ви це дивитеся?

Це Grafana, яка натравлена на InfluxDB, який заповнюється з допомогою Solar Assistant, який витягує дані з інвертора по RS485 протоколу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, volomoto сказав:

Ну ок, подивився сирі дані і там дійсно кожних 3 секунди оновлюється, але що секунда, що три — це всеодно сприймається як реальний час, якщо порівнювати з 1 хв.

image.thumb.png.0616c448fb92f8ca8f9d88d0cbaf126e.png

 А що він забирає? Бо я ще забираю все про мережу, загалом десь 80 параметрів. Скільки в солармана?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, k-master сказав:

А що він забирає? Бо я ще забираю все про мережу, загалом десь 80 параметрів. Скільки в солармана?

65 сенсорів

32 числових конфігураційних параметрів

13 переключалок

9 селектів

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.09.2023 в 11:41, Dalet сказал:

Але все ж таки, йому так краще

1422976468__viber_2023-03-29_08-46-14-035.thumb.jpg.5c215e9aa39da4414ff3d3f6a4a46bab.jpg

А для чого 3шт? Для 3 фаз? І шо реально 3ф котел наприклад можна живити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sidus сказал:

А для чого 3шт? Для 3 фаз? І шо реально 3ф котел наприклад можна живити?

да хоч завод)))) І так, кожен на своїй фазі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sidus сказав:

І шо реально 3ф котел наприклад можна живити?

запросто, літом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, beavis сказав:

а якщо нормальна пачка акумів? кіловат на 20+

акуми треба заряджати сонцем, а сонце є тоді коли тепло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

акуми треба заряджати сонцем, а сонце є тоді коли тепло

може для Вас то новина, але Deye заряджає від мережі і генератора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, beavis сказал:

може для Вас то новина, але Deye заряджає від мережі і генератора.

Ви шо, це проти релігії, так не можна, то зло

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...