Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, volomoto сказав:

Якщо комусь цікаво, то Деє вміє продавати в акумулятора в мережу:

image.thumb.png.615f4f83257f40fcfaa5f8a033a728ad.png

А що для цього треба зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dalet сказал:
4 часа назад, Фрай сказал:

Ось і відповідь

мене цікавило питання бо також написано, що може працювати від гени, але знайшов десь, що тільки від гени із прямою синусоїдою.

на цьому відпали всі питання

невже, все ото так просто?)))

А які ще питання?
від форумних фахівців поради не дочекався, лише підйожки, інсталятори категорично сказали ні, а у всіх рекламних ттх написано, що від гени працює.

Кому вірити? І на якомусь форумі надибав відповідь, що працює лише від гени з чистою синусоїдою.

я не фахівець, експериментувати не буду.

Вже писав, купив зарядне за 12 + 56,5 гена більш потужний, питання закрите.

А будуть питання куплю інший інвертор, прогрес не стоїть на місці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, k-master сказав:

А що для цього треба зробити?

Виставити Selling First та Time of Use, щоб в сонячний час заряджались акумулятори, а несонячний розряджались. Воно найбільший сенс має тоді, коли потужність сонця перевищує вихідну AC потужність, тоді те, що не може бути конвертороване в мережу, буде заряджати акумулятор.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Фрай сказал:

А які ще питання?
від форумних фахівців поради не дочекався, лише підйожки

так, розумію, жахливо, цікаво чому так.....

48 минут назад, Фрай сказал:

А будуть питання куплю інший інвертор, прогрес не стоїть на місці

на ОЛХ))). Вже як вступати, то два рази)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Вже писав, купив зарядне за 12 + 56,5 гена більш потужний, питання закрите.

а світло не відключають :)

Мене клієнти питають - нащо ми оте все купляли?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yur43 сказал:

а світло не відключають :)

Мене клієнти питають - нащо ми оте все купляли?

Ну нащо так палитися)))

Ви вже в тємє. Тепер як я)))) добро пожаловать)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yur43 сказал:

а світло не відключають :)

Мене клієнти питають - нащо ми оте все купляли?

Для себя любимого!

Для своей любимой!
така відповідь підійде? )

Цитата

на ОЛХ))). Вже як вступати, то два рази)))

Чувак, у тебя есть сведения, шо я покупал по объявлению на олх?

спустись на землю, рАдной! Ж-)

5 часов назад, Dalet сказал:

так, розумію, жахливо, цікаво чому так.....

Тому, що на мій куций погляд Dalet не з числа тих хто може безкорисно прийти на допомогу.

І деякі відгуки і ваша поведінка є підтвердженням, ви вдавитесь за три копійки, а я з тих хто краще втричі переплатить ніж буде мати справу з тими хто поймал звєзду.

Роман, не ведіть себе як вєчно ржущая радістка форумабудьте проще, так зрозуміло? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif
 

П.С. На всяк випадок, пишу у доброму гуморі, без усілякої злоби, абсолютно пофіг на реакцію, іноді треба казати прямо who is who:pardon:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Фрай сказал:

Тому, що на мій куций погляд Dalet не з числа тих хто може безкорисно прийти на допомогу.

І деякі відгуки і ваша поведінка є підтвердженням, ви вдавитесь за три копійки, а я з тих хто краще втричі переплатить ніж буде мати справу з тими хто поймал звєзду.

Роман, не ведіть себе як вєчно ржущая радістка форумабудьте проще, так зрозуміло? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

а ви хто?

8 минут назад, Фрай сказал:

П.С. На всяк випадок, пишу у доброму гуморі, без усілякої злоби, абсолютно пофіг на реакцію, іноді треба казати прямо who is who:pardon:

і я за то, і не про іноді, а завжди. А то що вам то не подобається, дак то не моя проблема!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Фрай сказал:

Чувак, у тебя есть сведения, шо я покупал по объявлению на олх?

спустись на землю, рАдной! Ж-)

а шо хіба ні? яка різниця, та ніякої, рішення так і не дали ж. Виходить що різниці ніякої, хіба що переплатили))) бува, не страшно, з третього разу все вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Dalet сказал:

а шо хіба ні?…

Що ні, олх? Є підстави так стверджувати? Ж-)
 

Цитата

яка різниця, та ніякої, рішення так і не дали ж. Виходить що різниці ніякої, хіба що переплатили)))

одна дает другая дразнится, большая разница?
Яке рішення, ви про що?
Дам скрін свого договору з компанією, покажете там пункт де є щось про гарантовану роботу зі стабом чи генератором?

Як не крути, а ось ще одне підтвердження про бажання зайвий раз когось обісрати.

Роман, якби ви були без звєзди во лбу то три різних генератори і обслуговування були б у вас, а також як мінімум три моїх знайомих за півроку на СЕС також були б ваші покупці, але ж, ваші понти працюють не на вас.

вам пофіг? Мені ще більше.

І давайте на цьому зупинимось, ви мені нецікаві, я вам, а зайвий срач недобре впливає на нервову систему і піщеварєніє.

:beer:

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

Що ні, олх? Є підстави так стверджувати? Ж-)

ну так а яка різниця? Чи питання вирішене?

4 минуты назад, Фрай сказал:

Яке рішення, ви про що?
Дам скрін свого договору з компанією, покажете там пункт де є щось про гарантовану роботу зі стабом чи генератором?

ги. шикарно, Ви ідеальний клієнт, самі знайшли косяк, самі з ним і змирилися)))

5 минут назад, Фрай сказал:

Роман, якби ви були без звєзди во лбу то три різних генератори і обслуговування були б у вас, а також як мінімум три моїх знайомих за півроку на СЕС також були б ваші покупці, але ж, ваші понти працюють не на вас.

ой, плачу, всьо, прАстітє мєня, я больше так нє буду.....

6 минут назад, Фрай сказал:

вам пофіг? Мені ще більше.

щось зовсім вигляда інакше.

Теперь по суті, ну от чесно, я вже давно тут не шукаю клієнтів, я взагалі не шукаю клієнтів, вони самі до мене приходять, бо я роблю якісно і несу за то відповідальність, і беру за то гроші, і так я нічго не роблю безкоштовно, бо вже переріс той період в роботі, коли треба щось комусь зробити безкоштовно, я краще безкоштовно зроблю для тих в кого нема грошей, но не для "вас". 

Гарних снів!

 

photo_2023-09-16_18-43-53.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, blacktigra сказал:

А підкажіть будь ласка яка функція у реле?

то завязка з генератором

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Dalet сказав:

то завязка з генератором

Акуратно зроблено.

То дистанційне заглушування, чи запуск, чи управління АВР генератора ?

УЗІП на генератор, круть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов багу в Deye, коли той працює в режимі Selling first.

Ось такий лист накатав в підтримку:

Цитата

Dear Deye team,

I've been using Deye SUN 10K-SG04LP3-EU "Zero Export to CT" mode since May. I have Essential and Non-essential loads connected to my inverter, also I have a 20 kWh Lithium battery.  Everything worked as expected and I could clearly see consumption of essential and non-essential loads.

Recently my energy meter was updated to a bi-derectional one, so I checked "Solar sell" to sell excessive energy to the grid. Again everything worked as expected and I could clearly see the power of my essential and non-essential loads.

Yesterday I decided to switch to "Selling first" because I want to charge batteries only if PV power exceeds AC power. Everything worked fine till the moment when my hot water heater turned on. The heater is on the non-essential circuit and for some reason Deye inverter stopped adding power of non-essential loads (including the water heater) to the total load power. On the inverter's display I saw export to the grid, but in reality my house was pulling power from the grid. So my water heater is 3 kW, my essential loads were 0.5 kW and solar provided near 2.5 kW, and on the Deye's display I saw 2 kW exported to the grid, however in reality my house was pulling 1 kW from the grid and I could clearly see that on the utility energy meter. 

It looks like a software bug so the inverter doesn't take CT measurements into the total load calculation. Could you confirm that this is a software issue? And if yes, was it fixed in a newer firmware version?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, volomoto сказал:

Знайшов багу в Deye, коли той працює в режимі Selling first.

Ось такий лист накатав в підтримку:

 

CT встановлено біля лічильника? Між лічильником і бойлером?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, volomoto сказав:

Знайшов багу в Deye, коли той працює в режимі Selling first.

Ось такий лист накатав в підтримку:

 

Поки в мене дейе працював як мережевий без продажу він нормально рахував все що проходило на вхід в будинок, і те що було до нього увімкнено і те що на бекапі. А потім я не пам'ятаю - чи при початку продажу чи вжен коли я додав акуми він перестав правильно рахувати те що увімкнено між СТ та інвертером. 

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, volomoto сказал:

Так

Проишивку не оновлювали? просто цікаво - це в свіжих таке, чи просто ПО застаріле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, k-master сказав:

він перестав правильно рахувати те що увімкнено між СТ та інвертером

Неправильно рахує чи взагалі не враховує те, увімкнено між СТ та інвертером? Бо в мене друге і це якось тупо.

2 години тому, beavis сказав:

Проишивку не оновлювали? просто цікаво - це в свіжих таке, чи просто ПО застаріле

Не оновлював ще і якраз виясняю із сапортом чи це пофіксали в прошивці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Неправильно рахує чи взагалі не враховує те, увімкнено між СТ та інвертером? Бо в мене друге і це якось тупо.

Не оновлював ще і якраз виясняю із сапортом чи це пофіксали в прошивці.

Сапорт там так собі, може і не знати. Я кидав лінк на чат, де можна попросити оновити. Можете ризикнути)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, volomoto сказав:

Неправильно рахує чи взагалі не враховує те, увімкнено між СТ та інвертером? Бо в мене друге і це якось тупо.

01,02,2023- по даним інвертора постійне споживання десь 5 кВт(опалення). Тобто 5*24=96. Він нарахував  споживання від мережі - 14. Вироблено 34, продано 27. Де він ті 14 взяв я не знаю. В мене було враження що він то рахує, то не рахує. Я потім просто придбав ще один лічильник щоб рахувати без інвертора, правда поки не поставив.

Змінено користувачем k-master
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, k-master сказав:

01,02,2023- по даним інвертора постійне споживання десь 5 кВт(опалення). Тобто 5*24=96. Він нарахував  споживання від мережі - 14. Вироблено 34, продано 27. Де він ті 14 взяв я не знаю.

Це якась повна дичина. Я б тут також писав в сапорт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, volomoto сказав:

Знайшов багу в Deye, коли той працює в режимі Selling first.

Ось такий лист накатав в підтримку:

 

Після довгих пояснень із записом відео отримав таку відповідь від саппорту:

Цитата

Sorry, I was not understanding the problem before, this is normal.
Selling first mode will only show critical loads.

Тобто для правильної статистики потрібен додатковий лічильник і танці з бубном, бо дані будуть йти з різних джерел і їх треба буде якось джойнити на дашборді.

Зараз мені той Selling first ні в що не впирається, але вже десь з травня в мене сонця буде більше, ніж вихідної AC потужності інвертора, тому хочеться надлишок зберігати в акумуляторі, а потім цей надлишок продавати коли сонця вже мало. Швидше за все на цей час переключу бойлер на гарантований вихід, тоді вся статистика буде правильно рахуватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...