Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подключение участка к электричеству киевская область

Happy Katrine

Рекомендовані повідомлення

В мене так і зроблено. Ланцюг " Мережева електрика- СЕС- генератор - камінопіч".

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.10.2023 в 09:23, Сергей Стрельник сказал:

Зараз енергетичні компанії роблять тимчасове підключення, тобто не вкладають ніяких грошей в інфраструктуру а роблять за рахунок абонента. Я подавав заявку через сайт ДТЕК на 18кВт, там все прийняли і видали таксу в 150к грн, це тимчасове підключення в зв'язку з воєнними діями, а після війни і через рік зроблять вже як треба, але то вже формальність. Тому поки що відмовився від таких "благ цивілізації" за такі гроші.

Подключение от ДТЕК.pdf - Adobe Acrobat Pro DC_231010092533.png

Це який регіон у Вас? Мені дтек казав що на період військового стану вони не роблять монтажні роботи, і надають кв безкоштовно, в мене стовп напроти ділянки максимум 6-7 метрів, в конторах кажуть від 40 до 65к, це за проект та монтаж...І скільки у вам відстань від джерела до точки приєднання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.10.2023 в 10:30, n0mad сказав:

- електроплита - індукційна, без скважності (оце була проблема - важко знайти таку, щоб коштувала не як боїнг);

Я перепрошую, а можна детальніше? Що таке "скважність"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Вомбат сказал:

а можна детальніше? Що таке "скважність"?

Ось, з гугла:

Спойлер

Это особенность реализации работы конфорки на малых мощностях: есть "хорошие" плиты, у которых на малых уровнях конфорка включается/выключается довольно часто и с малой мощностью, в результате нагрев происходит достаточно равномерно - такие называют с условно малой скважностью. А есть такие плиты, у которых интервалы включения и выключения на малых уровнях достаточно большие (несколько секунд), включение происходит на большую мощность и готовка происходит вполне заметными импульсами - большая скважность.

Самое лучшее не смотреть в интернете, а самому проверить: на индукционную поверхность ставится эмалированная (без теплораспределительного дна) кастрюля с водой и проверяется работа на малых уровнях (обычно менее 4 из 9). Если вода кипит около дна довольно равномерно то скважность малая и плита хорошая, а если есть вполне заметные рывки (вода сильно закипает на мгновение, а потом есть заметная пауза), то скважность большая и готовка на малых режимах может сильно раздражать. У разных плит отличается также минимальный уровень мощности, на котором начинает происходить регулировка мощности такими рывками.

Малая скважность и большое количество ступеней регулировки (в хороших плитах 14/17) являются очень важными параметрами для индукционных варочных панелей и позволяют "раскрыть" весь потенциал данной технологии.

Від себе додам, що крім незручності приготування, скважність якраз впливає по темі, на споживання електрики - якщо вона є, то плита споживає то повну потужність, то нуль.

Змінено користувачем n0mad
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Happy Katrine сказав:

Це який регіон у Вас?

Одеська область. Як я зрозумів, це прорахунок з побудови лінії від ТП до межі участку (це ~100м). Стовпи по вулиці на протилежній стороні. Поки що закинув ідею підключення до кращих часів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, n0mad сказав:

скважність якраз впливає по темі, на споживання електрики - якщо вона є, то плита споживає то повну потужність, то нуль.

Ото ж у мене така проблема - коли вона працює в режимі вкл-викл, то при кожному виключенні секунд до десяти електроенергія з сонячних панелей йде в мережу і я за неї плачу, як за споживання. Тому і шукаю якусь малопотужну індукційну плиту, ват на 600-700, щоб не було цього включення-виключення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.10.2023 в 15:04, Zak сказал:

Озвучте будь ласка модель плити з правильною скважністю.

IKEA MATMÄSSIG, наприклад.

19 часов назад, Вомбат сказал:

у мене така проблема - коли вона працює в режимі вкл-викл, то при кожному виключенні секунд до десяти електроенергія з сонячних панелей йде в мережу і я за неї плачу, як за споживання.

Оце і в мене точно так було з попередньою плитою. Валяється зараз в кладовці, майже нова. :) 

19 часов назад, Вомбат сказал:

шукаю якусь малопотужну індукційну плиту, ват на 600-700, щоб не було цього включення-виключення

Із однокомфорних є, наприклад, Xiaomi. Потужність в неї велика, але 100 рівнів регулювання. І всього 23 мм товщини - майже як кухонна дошка. Кажуть, що в неї скважність тільки на 1-му рівні і не дуже помітна.

Змінено користувачем n0mad
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, n0mad сказав:

IKEA MATMÄSSIG, наприклад.

 

1 година тому, n0mad сказав:

Оце і в мене точно так було з попередньою плитою. Валяється зараз в кладовці, майже нова.

Модель Ікеа ви навели, як приклад, чи користуєтесь нею? В вашому допису ви не даєте чіткої відповіді що в вас було і на що поміняли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, n0mad сказав:

Із однокомфорних є, наприклад, Xiaomi. Потужність в неї велика, але 100 рівнів регулювання.

Якщо виставити, до прикладу, 50-й рівень регулювання, скільки ватт вона споживатиме постійно і безперервно під час роботи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

50-й рівень регулювання, скільки ватт вона споживатиме постійно

Теоретично? 50%. Але рекомендую зробити як в інструкції - перед придбанням самому пересвідчитися, що це саме те, що вам потрібно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Вомбат сказав:

Якщо виставити, до прикладу, 50-й рівень регулювання, скільки ватт вона споживатиме постійно і безперервно під час роботи?

Завжди вважав, що саме індукція може працювати і створювати магнітне поле при номінальній потужності. Тому і повноцінні періодичні цикли. Вік живи, вік навчайся як говориться. Можливо хтось робив заміри споживання під час роботи в мінімальних режимах. Щоб дійсно не бульбашки хтось якісь баче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vstar сказал:

Завжди вважав, що саме індукція може працювати і створювати магнітне поле при номінальній потужності

В тому-то і справа, що в правильних плитах є регулювання - наскільки я розумію, там ставлять IGBT, як в сонячних інверторах.

4 часа назад, Vstar сказал:

Можливо хтось робив заміри споживання під час роботи в мінімальних режимах. Щоб дійсно не бульбашки хтось якісь баче.

Я робив - споживання регулюється, так. Не зовсім зрозуміло, як потужність збігається з поділками на плиті, але якось є.
А насправді, яка різниця, скільки ватт? Вам же потрібні не ватти, а правильна кількість бульбашок, і щоб не смикалося споживання, так? Інакше це вже не приготування їжі, а експерименти з фізики. :) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vstar сказав:

Можливо хтось робив заміри споживання під час роботи в мінімальних режимах. Щоб дійсно не бульбашки хтось якісь баче.

Для мене питання в тому, як!!! перевірити ті бульбашки, коли купляєш індукцію? Навіть, якщо робити це не через інет, а в звичайному магазині.

Стосовно мого питання про Ікею.

1. В мене є кухня Ікеа , включно з ПТ, краном, мийкою, викликом планувальника Ікеа додому та майстрами Ікеї,  що займались складанням кухні. Тож мені було цікаво почути, яким чином було зроблено висновок стосовно того, що це "хороша" індукція.

В мене інша модель індукції ІКЕА, в інструкції до якої , крім звичних вказаних параметрів, ще є  така табличка. В інструкції до моделі ІКЕА MATMÄSSIG, навіть, цього нема. Стандартна інструкція  з загальними показниками, як і у всіх індукційних плит незалежно від виробника.

Зранку варила курячі яйця на індукції AEG. Подивилась, що показує інвертор  по зміні споживання. Пробувала на різних ступенях, включно з  "3". Ніяких стрибків не побачила. споживання в залежності від рівня, так, звичайно є. Але споживання на "6" і на "3" було однаковим.

Тож питання, яким чином вирахували, що ІКЕА MATMÄSSIG "хороша" індукція, для мене не розкрито. І, чесно кажучи, не думала, що плиту треба вибирати по  параметру "скважності", за який тут почула вперше. Завжди головним було те, які функції має прилад.

Як не думала і про те, що питання про моделі індукції викличуть таке явне ігнорування питання.

 

 

1697706718303.JPEG

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, n0mad сказав:

А насправді, яка різниця, скільки ватт?

В тому, щоб була ефективна саме індуктивність. Впевнений фізики є на форумі

Можу помилятись і можливо приклад не вдалий з ЕлектроМагнітом, так він працює на номінальному струмові, якщо подати 10, 20 чи 50% від номінала, працювати не буде.

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, allanek сказав:

Пробувала на різних ступенях, включно з  "3". Ніяких стрибків не побачила. споживання в залежності від рівня, так, звичайно є. Але споживання на "6" і на "3" було однаковим.

А не підкажете, яке споживання на 1, 5 та 9?
Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам ціфри потрібні? Якщо так, то завтра зранку, поки чайник буде закіпати, замість бустера, подивлюсь вам на 1, 5 та 9.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Вомбат сказав:

геть голову зламав,

Не знаю, що воно вам дасть, але подивилась.

 Індукція AEG.  Показники, що показує мені інвертор.

Коливання з більшого показника на менший, а не навпаки.

Забула добавити... зона нагріву має потужність 2300 W ( P-3200W), діаметр 145мм-265мм

"1"-  постійний інтервал -1хв, впродовж якого постійне коливання  від 102вт до 77вт.

"5" - постійний інтервал - 1хв,  постійне коливання від 227вт до 150вт

"9" - постійний інтервал - 2хв. постійне коливання від 433вт до 419вт

На "14" споживання 1,9кВт, на "Р"- 2, 17кВт

Можлива похибка в 2-5вт, бо ще працюють холодильники, які в цей час змінювали своє споживання.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, сміятися чи плакати

ДТЕК за збільшення потужності з 3 квт до 15 нарахував 520к грн у Боярці

дтек.JPG

  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Ana-S сказал:

не знаю, сміятися чи плакати

ДТЕК за збільшення потужності з 3 квт до 15 нарахував 520к грн у Боярці

дтек.JPG

враховуючи що спеціально для вас побудують нову лінію та встановлять трансформатор, це зовсім не дорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Ana-S сказав:

не знаю, сміятися чи плакати

ДТЕК за збільшення потужності з 3 квт до 15 нарахував 520к грн у Боярці

дтек.JPG

Шукайте хто зможе дізнатись який максимум вам можуть запропонувати без будівництва нової лінії. Або замовляйте тоді вже киловат 60, мабуть стільки ж буде коштувати. Будете сусідам Тесли заправляти...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, delic сказав:

Шукайте хто зможе дізнатись який максимум вам можуть запропонувати без будівництва нової лінії. Або замовляйте тоді вже киловат 60, мабуть стільки ж буде коштувати. Будете сусідам Тесли заправляти...

Подала нову заяву на 11 квт хоча б, бо це максимальна потужність, яку можна вибрати, залишаючись на 220. Тільки тепер переживаю, що можуть відповісти, що немає вільної потужності(

Нам електрик (не ДТЕКовський) сказав, що відмовляють таким чином і все одно вимагають, щось ремонтувати, будувати чи реконструювати.

З будуванням лінії взагалі дивно, у сусіда на початку вулиці стоїть лісопилка (пилорама і якісь агрегати для деревовиробництва), щось не думаю, що воно все від 220 працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А куди подали заяву? 

Бо більш ніж 7,5 той же рес, чи як там його зараз, вам не дасть ні за які гроші, це прерогатива обл, але й вони так просто не йдуть на контакт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...